Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 12 lip 2014

    mam pytanie jak chcę iść na mecz Wisły to muszę mieć jakąś kartę kibica czy kupuje bilet normalnie przed meczem w kasie - wiem ze moze to dziwne pytania ale nie wiem jak teraz to wygląda

    2 Cytuj
  • 15 lip 2014
    STARS napisał/a:

    mam pytanie jak chcę iść na mecz Wisły to muszę mieć jakąś kartę kibica czy kupuje bilet normalnie przed meczem w kasie - wiem ze moze to dziwne pytania ale nie wiem jak teraz to wygląda

    Jeżeli chcesz wejść na jaki kol wiek mecz Wisły na stadionie to musisz mieć wyrobioną Kartę Kibica, bez niej ani rusz :)

    1 1 Cytuj
  • 25 sie 2014

    Dzisiaj nadszedł dzień na który czekały tysiące kibiców Wisły Kraków:

    http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/prezes_jacek_bednarz_odwolany_ze_stanowiska/

    NARESZCIE WRACAMY NA STADION !

    6 3 Cytuj
  • adzygmunt 25 sie 2014

    Czyli co? dalej będą lecieć noże i race na boisko?

    4 3 Cytuj
  • 25 sie 2014
    adzygmunt napisał/a:

    Czyli co? dalej będą lecieć noże i race na boisko?

    Byłeś choć raz na nowym stadionie Wisły czy mecze oglądasz tylko w TV ? Jeżeli nie byłeś to się nie wypowiadaj bo na meczach jest bezpiecznie, jest monitoring, ochrona i chodzą całe rodziny z dziećmi a nożami nikt nie rzuca także nie siej fermentu i propagandy ...

    5 5 Cytuj
  • 25 sie 2014

    nożami może nie ale race to nawet z zastadionu wlatują na murawę

    3 2 Cytuj
  • 25 sie 2014

    Zrobiły komuś krzywdę te race, stało się komuś coś ? NIE !

    Od dziecka chodzę na stadion i nie widziałem, żeby komuś na Reymonta od rac coś się stało ...

    Z wielką przyjemnością i radością informujemy, że wreszcie po ponad półrocznej przerwie wracamy na stadion.

    W związku z dramatyczną sytuacją, w jakiej znalazł się nasz klub prosimy wszystkich o pomoc w odbudowie Wielkiej Wisły. Teraz tak jak nigdy oczekujemy jedności i zaangażowania każdego i każdej z Was. Tylko wspólne działanie i wspólne tworzenie dobrej atmosfery dookoła Wisły Kraków może doprowadzić nas do sukcesu.

    Każdy kupiony karnet, każdy bilet i pamiątka klubowa jest na wagę złota. To na Nas kibicach spoczywa odpowiedzialność na losy naszego ukochanego klubu. Dlatego też zwróciliśmy się do Zarządu klubu o podniesienie cen biletów. Liczymy na zrozumienie tej decyzji.

    Już w piątek najbliższy mecz na naszym stadionie. Zapełnijmy stadion i przywróćmy mu tą magiczną atmosferę. Przypomnijmy całej Polsce, czym jest twierdza przy Reymonta.

    Tak więc namawiajcie wszystkich i ruszajcie do kas! Widzimy się w piątek 29.08. o 20.30 na Reymonta!

    Nie czekajcie z zakupami na ostatni moment. Niestety system sprzedaży biletów nie funkcjonuje prawidłowo i należy się spodziewać problemów z szybkim zakupem wejściówki. Klub zobowiązał się do zrobienia wszystkiego co się da aby usprawnić funkcjonowanie ułomnego systemu. Sprawdźcie też ważność kart kibica!
    SKWK

    Tutaj informacje odnoście cen biletów: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/bilety_na_mecz_z_pge_gks_belchatow/

    zdjecie

    WSZYSCY NA MECZ !

    5 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 26 sie 2014

    Witam szanowne grono wiślaków.... czyżbyście zapomnieli już o tym co ''góra'' pisała???"Informujemy, że dopóki w klubie będą pracować takie osoby jak Prezes Bednarz, Prezes Pilch, czy trener Smuda, to nie widzimy możliwości żadnej współpracy."
    Smuda wciąż w klubie a wy już korki od szampana otwieracie bo odnieśliście sukces i jesteście nie ugięci.... PozdrAWiam

    1 3 Cytuj
  • 26 sie 2014
    mateusz100 napisał/a:

    Witam szanowne grono wiślaków.... czyżbyście zapomnieli już o tym co ''góra'' pisała???"Informujemy, że dopóki w klubie będą pracować takie osoby jak Prezes Bednarz, Prezes Pilch, czy trener Smuda, to nie widzimy możliwości żadnej współpracy."
    Smuda wciąż w klubie a wy już korki od szampana otwieracie bo odnieśliście sukces i jesteście nie ugięci.... PozdrAWiam

    Kolejny życzliwy parch zajmujący sie Wiślackimi sprawami. Interesuj sie chłopcze swoim klubem. Amen
    Edit: Mamy zwolnić gościa który z co najmniej połowy jedenastki wyciąga 50% więcej ? Chłopie nie kompromituj się...

    2 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 26 sie 2014

    Twój cytat z naszego forum
    ''...chociaż ja mam kilku znajomych, kibiców Cracovii czy Hutnika którzy regularnie chodzą na mecze z którymi da się normalnie pogadać i pośmiać)
    Aaa i założę się że odpowiedzą na ten post będą wyzwiska i napinka ale już się przyzwyczaiłem.
    Pozdro dla normalnych.''
    Ja tylko grzecznie napisałem o was a Ty od parchów mnie nazywasz...spoko stary jak tylko wolisz.Tylko masz krótką pamięć że wczoraj to Ty byłeś na naszym forum i jak że pisałeś że u nas są wyzwiska i napinki a widzę coś odwrotnego.... :)
    Aha wracaj na stadion czym prędzej
    PozdrAWiam

    Cytuj
  • 26 sie 2014
    mateusz100 napisał/a:

    Twój cytat z naszego forum
    ''...chociaż ja mam kilku znajomych, kibiców Cracovii czy Hutnika którzy regularnie chodzą na mecze z którymi da się normalnie pogadać i pośmiać)
    Aaa i założę się że odpowiedzą na ten post będą wyzwiska i napinka ale już się przyzwyczaiłem.
    Pozdro dla normalnych.''
    Ja tylko grzecznie napisałem o was a Ty od parchów mnie nazywasz...spoko stary jak tylko wolisz.Tylko masz krótką pamięć że wczoraj to Ty byłeś na naszym forum i jak że pisałeś że u nas są wyzwiska i napinki a widzę coś odwrotnego.... :)
    Aha wracaj na stadion czym prędzej
    PozdrAWiam

    Ja nie byłem na żadnym waszym forum :P Byłem na forum miasto-info, co najwyżej w temacie " Cracovia"

    Cytuj
  • mateusz nowakowski 26 sie 2014

    Racja, żle napisałem.

    Cytuj
  • 26 sie 2014

    zdjecie

    Wisła Kraków pragnie poinformować, że w związku ze zbliżającym się meczem z GKS-em Bełchatów zostają wydłużone godziny pracy Strefy Kibica.

    Bilety na piątkowy mecz Białej Gwiazdy będzie można kupić:
    - w środę: 8.00 – 22.00
    - w czwartek: 8.00 – 22.00
    - w piątek: 8.00 – do ostatniego biletu.

    Nie czekaj! Już dziś kup bilet na to spotkanie lub karnet JESIEŃ 2014 .

    Kasy w Strefie Kibica przy Reymonta 22 są czynne do 22.00!

    Razem wygrajmy ten mecz!
    Zapraszamy! Do zobaczenia przy R22!

    4 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 28 sie 2014

    Sójka mów za siebie....Nie wszyscy jesteście wislakami oj nie wszyscy....
    Hej Hej Cracovia!!!

    2 9 Cytuj
  • adzygmunt 29 sie 2014

    Ponieważ "Wisła" jest w Myślenicach dobrze byłoby aby kasa - biletowa i nie tylko była w "Myśleni-cash".

    4 3 Cytuj
  • 9 wrz 2014

    Do hitowego spotkania z Legią Warszawa zostały jeszcze prawie dwa tygodnie a klub już sprzedał
    18 500 tysiąca biletów- kto jeszcze nie zakupił wejściówki na ten szlagier niech się pospieszy !

    Więcej informacji o biletach-> http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/bilety_na_hitowy_pojedynek_z_legia_warszawa/

    zdjecie

    11 4 Cytuj
  • 12 wrz 2014

    Sprzedaliśmy już 25 700 miejsc! Z Wami idziemy po komplet!

    http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/sprzedalismy_juz_25_700_miejsc_z_wami_idziemy_po_komplet/

    Dzisiaj zwycięstwo z Zawiszą Bydgoszcz a w następną niedzielę z Legią !

    WISŁA LIDEREM !

    10 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 22 wrz 2014

    A cóż tu taka cisza...... Jaki wynik wczorajszego meczu....??? ;)

    3 2 Cytuj
  • 29 wrz 2014

    Mimo wszystko
    Zawsze nad Wami ....

    6 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 29 wrz 2014

    Oj nie zAWsze nie zAWsze...
    PS Jaki wynik...?

    4 2 Cytuj
  • 29 wrz 2014

    W tabeli nad wami :-)

    Na mieście też jesteście mniejszością i niech tak zostanie :-)

    3 4 Cytuj
  • 29 wrz 2014

    zdjecie

    6 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 30 wrz 2014

    CRACOVIA PANY !
    Czerwiński waszym przywódcą tak jak za komuny!!! Nie macie wstydu za grosz!
    PS. Jaki wynik??? !

    3 4 Cytuj

Odpowiedz