Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 5 lis 2010

    Czyżby "Fryzjerowi" oddali telefon?

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    "Zenek", "ksgrzes" gdzie jesteście?! Nie idźcie tą drogą:)

    Cytuj
  • adzygmunt 5 lis 2010

    Zamiast inwektyw napiszcie parę słów o grze. Nie byłem, nie widziałem a jestem ciekaw stylu!

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Mecz bardzo przeciętny (mając w pamięci wczorajszy Lecha z MC). Zwycięska bramka padła w 5 min doliczonego czasu gry. Zwycięstwo mogło przypaść tak Wiśle jak i Cracovii. Na szczęście przypadło Wiśle.
    Nie podobało mi się zachowanie kibiców. Non stop chamskie przyśpiewki i słaba reakcja spikera.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    szczesliwa wygrana :) wazne punkty!

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    no cóż tylko pogratulować "szczęśliwego" zwycięstwa! a co do śpiewu i zachowania kibiców cracovii to wiślaki popatrzcie na siebie w meczu z lechem! jakbyście derby grali u siebie to teksty leciały by te same!!! tak czy siak Wierni po porażce Dumni ze zwycięstwa!! Cracovia!!!!

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Wisła-Legia 4:0 :) W końcu z wielką przyjemnościa można oglądać gry Wisły.

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    oby tak dalej było a nawet jeszcze lepiej.....4 do 0 WISEŁKA żegna f....a :)))

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Dokładnie! Ten tekst na meczu rownież mi podobał :) Byłem i podziwiałem piękną gre Wisełki.
    legła legła warszawa!

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Warto było zobaczyć to na własne oczy :)

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    Dzisiaj wymęczone 1:0 z Zagłębiem, ale ważne że są trzy punkty i Wisła wiceliderem :)

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    Oj widzę że administratorzy zwolennicy TS "Cupiałówka" kasują niewygodne posty. No cóż tradycje zomowskie i MO zobowiazują.

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    Nie ma się co dziwic jak argumentów brak! Zawasze nad Wami... tak to leciało:)? dla mnie zawsze bedzie to klub którego patronem jest MIlicja i Ubecja.

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    wstyd...
    Zawsze nad Wami teraz powinniście śpiewać do swoich piłkarzy :D

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    o prosze, internetowi hooligani cracovii sie pojawili w necie. Prosba do was - pokażcie sie na mieściepatrzcie na swój załosny klubik który przegrywa z kolejarzem stróże i jest lany przez wszystkich w ekstraklasie. My w przeciwieństwie do was walczymy o mistrza. A jeśli oceniacie Wisłe po sparingach gdzie piłkarze graja na zmęczonych nogach z drużynami które są na innym etapie przygotowań to swiadczy tylko o waszej wiedzy na temat piłki. No ale tak , trzeba leczyćkompleksy. Szkoda tylko ze odważni jesteście tylko w necie.

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    jesteś pewny? :D hahaha myślenice zawsze były słabiutką ekipą, wielki FC nawet flagi nie macie, niczym się nie różnicie od wiosek typu Jawornik, Krzyszkowice czy jakiś Rudnik w pokazywaniu swojej wartości. Już nawet na mieście można spokojnie chodzić w szaliku Pasów...

    anty ŻGTS!

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    można chodzic w szaliku ? hehe... w internecie mozna sie jednak dowiedziec ciekawych informacji. Jak jesteś taki kozak to wyskocz w barwach na miasto skoro czujesz sie tu tak swobodnie i bezpiecznie, pewnie nie masz jaj zeby to zrobic. Musze Cie zmartwic bo flaga jest więc widać jakie znikome masz pojęcie na temat sytuacji w mieście. Z Myslenic bardzo duzo osob jezdzi na mecze a w chwili powrotu na r22 jest Nas jeszcze więcej. Więc nie siej mi tu żydowskiej propagandy bo jeśli o nią chodzi to w Polsce nie ma cie sobie równych. To miasto nigdy nie bedzie żadne inne niż WIŚLACKIE a Wy będziecie widoczni tylko w necie. Taki juz was los, jednostrzałowcy.

    z fartem i bez odbioru to mój ostatni komentarz na tym forum.

    1 Cytuj
  • 2 lut 2011

    hahahaha :D no jak tak mówisz :D
    flaga bardzo ważna :D w Poznaniu była? Na meczu Żydków z azylu22 z Kolejorzem z trybun niestety nie mogłem jej dostrzec...
    Nie rozumiesz o co mi chodzi. myślenice były, będą i są wiślackie. Ale są nieważne. Znaczą tyle, co inne wioski. I teraz muszę Ci powiedzieć że z okolic Myślenic więcej nas jeździ na Cracovię niż na ŻGTS.

    pozdro dla Maora!

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Nie kłućcie się tylko odpowiedzcie na pytanie : jak to mozliwe że żekomo żydowski klub nie ma w składzie Żyda a anty-żydowska Cupiałówka tak hahahahahahahaha niezłe jaja.

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Flaga jest ważna ale nie najważniejsza, najważniejsi są ludzie ktorzy za nią stoją... . Jeśli na jakims meczu nie ma flagi to znaczy ze ma jej nie byc i tyle... nie Tobie decydowac kiedy wisi flaga i na jakim meczu i widocznie nie jest Ci dane znać powodu czemu jej nie było :) Tak nawiasem mówiac to zdziwila by cie nasza liczba w Poznaniu, przypuszczam ze wioska z której pochodzisz nie ma tylu mieszkancow.. hehhe... i smieszy mnie to twoje"ZGTS" bo widać nie rozumiesz słowa żyd do czego sie odnosi i w jakim kontekscie.. no ale jestes tylko zakompleksionym parchem z Kałuzy wiec co ty mozesz wiedziec...

    a na koniec Ci przypomne ostatni wynik derbów 0:1 WISŁA PANY.

    Pozdrów Ajax Amsterdam! Jak jestes tak kumaty to powinienes wiedzieć czemu!

    koniec rozmowy z mojej strony.

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    NA POŁUDNIU BEZ ZMIAN, MYŚLENICE ZAWSZE Z WISŁĄ !!!

    JŻS WISEŁKA- ten skrót mówi wszystko (jak w ogóle wiecie co on znaczy :p) i tego się trzymajmy.

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    [quote=gość: Stefek] Nie kłućcie się tylko odpowiedzcie na pytanie : jak to mozliwe że żekomo żydowski klub nie ma w składzie Żyda a anty-żydowska Cupiałówka tak hahahahahahahaha niezłe jaja. [/quote]

    otóż to :D

    To jak teraz będzie z tym J w waszym skrócie kiedy macie jednego w składzie? :D
    i jak to jest, ze media w Izraelu ochrzciły was cytuję : 'najbardziej antysemickim klubem w Europie'? :D
    szkoda mi tylko tego piłkarza...

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Nie moglibyście założyć podobnego wątku o Cracovii? Też byłoby o czym pisać :)

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    W Myślenicach 1906 % Wisła !! :)

    Cytuj

Odpowiedz