Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 16 lut 2011

    i kto tu jest teraz żyd? a tak w ogóle to ile gra polaków w składzie zwisły?

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    Pamiętam ale to było chyba w zeszłym stuleciu był taki klub w Krakowie o nazwie GTS WISŁA. Z tego co wiem pod jego co tu kryć tradycje próbuje się podszyć TWA CUPIAŁÓWKA (TWA- towarzystwo wzajemnej adoracji). Jaka to Wisła? Jako kibic Wisły od zawsze jeszcze tej z Iwanem , Skrobowskim , Jałochą teraz jak na to patrzę to mi się chce rzygać. Zlepek jakichś zwykłych dziadów których nikt nigdzie nie chce i ta tandetna otoczka na meczach. Kupa jakich mało. Ktos wyżej pisze że 1906 % Wisła niech będzie 1 % ale krakowskiej a nie zbieraniny drugiego sortu.

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Nie no bardzo dobrze w końcu Podbeskidzie to nie byle kto. Uważam wynik za świetny zwłaszcza że mogło być ze 3 : 0. Czy na boisku był jakiś zawodnik z Wisły czy wszystko to zakupione "gwiazdy" z drugiego sortu nie mówiące po polsku ? Jakie to szczęście że jestem kibicem polskiego klubu a nie jakiejś trupy komediantów która podszywa się po stary polski klub !!!! Fc MyśleniceWisła Kraków pisze że 106% Wisła jaka się pytam??? Zbieranina zagraniczna której nikt nie chce . Wstyd to nazywać Wisłą !!!!

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    idzie idzie PODBESKIDZIE!! z arką gnioty mieliście niesamowite szczęscie!!!! puchary to wybijcie sobie z łba!!!

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    A ty ksgrzes craxe w ekstraklasie haha :-) odwróć tabele cracovia bedzie na czele! niekwestionowany lider haha

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    [quote=gość: Messi] A ty ksgrzes craxe w ekstraklasie haha :-) odwróć tabele cracovia bedzie na czele! niekwestionowany lider haha [/quote] osiołku to jest temat o wiśle nie o cracovi!! chcesz sie ponabijać z cracovii to załusz osobny post!

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    [quote=ksgrzes] gość: Messi napisał/a:A ty ksgrzes craxe w ekstraklasie haha :-) odwróć tabele cracovia bedzie na czele! niekwestionowany lider haha osiołku to jest temat o wiśle nie o cracovi!! chcesz sie ponabijać z cracovii to załusz osobny post! [/quote]

    Załóż a nie załusz ośle z Cracovii, najpierw naucz się pisać a potem komentuj .... :D

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Nie zniżajcie się koledzy do poziomu pasiaków. MYŚLENICE WIERNE WIŚLE

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Przepraszam jakiej Wiśle? Bo chyba nie myślisz o tej międzynarodowej zbieraninie graczy drugiej kategorii , których wy nazywacie Wisłą. Nie ośmieszaj się, ja stary kibic Wisły się wstydzę.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Wstydzić to się możesz za twoją Cracovie która jest ostatnia i ma 9 punktów, natomiast ta Wisła o której piszesz ma na koncie 30 punktów ... widzisz różnicę ? - to wy macie graczy drugiej kategorii co świadczy o waszym miejscu :p

    W tym roku idziemy na Mistrza a wy do I ligi - gdzie będziecie grać z takimi sławami jak Kolejarz Stróże, Bruk Bet Nieciecza czy Dolcan Ząbki.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    A co do barw Cracovii w Myslenicach...panowie chodzę na mecze Cracovii od ponad 16lat, z Myślenicami łaczyła mnie szkoła średnia i faktem jest ze jeszcze 10 lat temu w koszulce Cracovii cięzko było chodzic po mieście, ale teraz w barwach (tj czapka, szalik czy tez koszulka)zdarza mi sie chodzic bardzo często...reakcje ze strony rzekomo kibiców Wisły wyglądaja tak, ze jeden z drugim poptrzy cos tam pomruczy pod nosem i cisza(choc faktem jest ze w stosunku do mnie to są podrostki które maja po 19-20 lat)...czasem nawet zapytam "nie podoba Ci sie ta czapka? to chodz sobie ją ściągnij", ale tu tez ku mojemu zdziwieniu zostaje to bez odzewu.Takze wydaje mi sie panowie ze schodzicie na psy-:)

    Do judasbuster: widzę ze wiesz o co chodzi w światku kibicowskim...i my i oni wieszamy na meczu flagę Izralea, mało tego my juz nawet chodzimy w takich koszulkach,(sam przechadzam sie często w takowej po Myślenicach) i jak sądzisz jaki ma to cel? utożsamianie się z Żydami? czy moze pokazanie dystansu do tego wszystkiego, do samych siebie.. i zarazem wywołanie piany na waszych pieskich pyskach?-:)

    mimo wszystko pzdr i wiecej luzu i obiektywizmu życzę.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    [quote=gość: Pasiak od zawsze!!] A co do barw Cracovii w Myslenicach...panowie chodzę na mecze Cracovii od ponad 16lat, z Myślenicami łaczyła mnie szkoła średnia i faktem jest ze jeszcze 10 lat temu w koszulce Cracovii cięzko było chodzic po mieście, ale teraz w barwach (tj czapka, szalik czy tez koszulka)zdarza mi sie chodzic bardzo często...reakcje ze strony rzekomo kibiców Wisły wyglądaja tak, ze jeden z drugim poptrzy cos tam pomruczy pod nosem i cisza(choc faktem jest ze w stosunku do mnie to są podrostki które maja po 19-20 lat)...czasem nawet zapytam "nie podoba Ci sie ta czapka? to chodz sobie ją ściągnij", ale tu tez ku mojemu zdziwieniu zostaje to bez odzewu.Takze wydaje mi sie panowie ze schodzicie na psy-:)

    Do judasbuster: widzę ze wiesz o co chodzi w światku kibicowskim...i my i oni wieszamy na meczu flagę Izralea, mało tego my juz nawet chodzimy w takich koszulkach,(sam przechadzam sie często w takowej po Myślenicach) i jak sądzisz jaki ma to cel? utożsamianie się z Żydami? czy moze pokazanie dystansu do tego wszystkiego, do samych siebie.. i zarazem wywołanie piany na waszych pieskich pyskach?-:)

    mimo wszystko pzdr i wiecej luzu i obiektywizmu życzę. [/quote]

    Ten teks to mi "starym" Zenkiem pachnie ...

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    do taki gość: mylisz sie kolego.

    Cytuj
  • adzygmunt 5 mar 2011

    Czy to źle, że pamięta się o "starym Zenku"?. Ja z wielka przyjemnością czytałem jego posty!
    Tolerancyjne, merytoryczne, wnoszące odmienny od powszechnego punkt widzenia spraw.

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    wczoraj 3:1 z Ruchem , ważne kolejne 3 punkty . Głęboko wierzę ze w tym sezonie znów Wisełka zdobędzie mistrzostwo Polski .A cracovia ?? niech sobie panuje na zapleczu ekstraklasy .Mimo porażki z Bielskiem jestem pewien że w tym starciu wyjdzie zwycięsko i awansuje do 1/2 finału.
    a Pasiak , najlepszy to jest ten mały kurdupel z 20 , który biegał w szalikach i koszulkach Wisły ale ze miał kompleks ze jest słabi i mały myśli ze jak stanie sie fanem cracovii to będzie wielki ganskter na osiedlu

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    Ciekawe dlaczego jeszcze nie widziałem w Myślenicach nikogo paradującego po mieście w barwach Cracovii a w barwch Wisły tak ?

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    Inna sprawą są np. Dobczyce gdzie rządzi Cracovia ....

    Natomiast Myślenice od zawsze 1906 % Wisła i nic nie zmienią tu jakieś wymyślone wpisy "Pasiaka od zawsze"- chyba jesteś z Dobczyc a nie z Myślenic- po Myślenicach nie przejdziesz spokojnie w barwach Cracovii ...

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    Wczoraj przed meczem Wisły Adam Musiał odczytał apel podpisany przez byłych zawodników Wisły, Cracovii, Hutnika, Skawinki i Kalwarianki z prośbą do kibiców o wzajemną tolerancję.
    Szkoda, że nie słyszeliście tego apelu. Może zniknęłyby przynajmniej z tego forum idiotyczne wpisy.

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    do mieszkaniec Myślenic:

    naucz się czytac ze zrozumieniem! Nie jestem z Myślenic, można to było wywnioskować po moim poście.
    Jestem z Sieprawia, jak tak bardzo Cię to interesuje. Nie musisz sie ze mna zgadzac...ja napisałem jak było kiedys w Myslenicach, a jak jest teraz. I tyle w temacie, dodam tylko ze w Myśłenicach jestem codziennie i problemu z chodzeniem w barwach Cracovii nie widze żadnego,( niewiem, moze mam takie szczęście, albo dobrze się ukrywam:-)

    Pamietam tez nasze mecze w juniorach kilkanaście lat temu pomiędzy Dalinem i Karpatami, na które czekało sie pół roku azeby moc zagrac przeciwko sobie, pokazac kto jest lepszy itd. tą złosc sportową i chęc zwycięstwa..jak również okazywanie sympatii jak i antypatii do klubów Cracovii i Wisły, a teraz jak widzę tych wyżelowanych lalusi...ehhh......większość chlopaków od nas chodziło do szkół do Myślenic, wszyscy sie dobrze znali, ale o przyjazni mowy nie było, czesto dochodziło do spięc i nie będe ukrywał ze Myślenice miały nad nami przewagę, ale zarazem nikt od nas w przysłowiową kasze nie dał sobie dmuchać! a teraz idę sobie ulicą wraz z kolegą przez rynek, ja w czapce Cracovii, on w szaliku Cracovii i co? i cisza....może to i lepiej, jest spokojniej, ale jakoś tak dziwniej:-)...
    Kiedys Wam opowiem o sytuacji jaka mnie spotkała w lecie na Zarabiu z myślenickimi "Hoolsami"...:-)

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    Dobczyce za Cracovią ?? chłopie śmiech na sali, chyba pomyliło ci się z Sieprawiem czy Skawiną
    U nas tylko WISŁA !!!!
    http://kibic89.wrzuta.pl/obraz/9N4qNmC1rIK/dobczyce

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    "Pasiak od zawsze"- opowiedz nam o tej sytuacji na Zarabiu- jesteśmy ciekawi !

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    [quote=gość: kibic KSD] ksgrzes napisał/a: gość: Messi napisał/a:A ty ksgrzes craxe w ekstraklasie haha :-) odwróć tabele cracovia bedzie na czele! niekwestionowany lider haha osiołku to jest temat o wiśle nie o cracovi!! chcesz sie ponabijać z cracovii to załusz osobny post!

    Załóż a nie załusz ośle z Cracovii, najpierw naucz się pisać a potem komentuj .... :D [/quote]
    oj przepraszam za ten gag!! następnym razem obiecuję się poprawić!!

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    do TS Dobczyce:

    Muszę sie z Tobą zgodzić, ale z tego co sie wiem, to kilkanascie osób z Dobczyc na mecze Pasów jezdzi.
    A co do Twojej wrzuty...hmm...Proszowice tez mają flagę Wisły, a każdy wie ze jest tam znaczna przewaga Cracovii.

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    [quote=gość: Pasiak...od zawsze!!] do TS Dobczyce:

    Muszę sie z Tobą zgodzić, ale z tego co sie wiem, to kilkanascie osób z Dobczyc na mecze Pasów jezdzi.
    A co do Twojej wrzuty...hmm...Proszowice tez mają flagę Wisły, a każdy wie ze jest tam znaczna przewaga Cracovii. [/quote]

    A co w tym złego , kto chce jest za Wisłą , kto chce jest za Cracovia i chwała wszystkim za własną wolną wolę .Prawda są osoby w Dobczycach co są za Cracovią ale jest to, tak samo jak w Myślenicach kilka procent .
    Kibice Cracovii dzielą się na 2 grupy , pierwsza ta właściwsza prawdziwi kibice ,co są z Craxą na dobre złe , druga to młodzi ludzie którzy wpoili sobie do głowy ze będąc kibicem Cracovii są hmm ganksterami i muszą budzić szacunek bo są za klubem którego moto brzmi je*** Wisłe i Policje , ta oto druga grupa o klubie któremu kibicuje wie naprawdę nie wiele ,nie zna większej połowy kadry ,na meczach nie bywa ale głośno krzyczy w swoim otoczeniu Cracovia ,bo dla niego liczy się logo.
    Kibice Wisły , jak wiadomo nawet przed erą Cupiała ,klub z Reymonta miał więcej kibiców niż odwieczny rywal , mimo to ...Kibice Wisły również 2 grupy , Ci co są z klubem od zawsze i Ci co są ze względu na to że odnosi sukcesy (tu dzieci które wyrastały gdy Wisła odnosila sukcesy i tak zostało do dziś)

    Cytuj

Odpowiedz