Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 17 lip 2013

    grześ jak takiś mądry to ujawnij nam swój wiek

    6 18 Cytuj
  • 18 lip 2013
    ksgrzes napisał/a:

    http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/tomaszewski-mistrzem-bedzie-legia-wisle-zycze-spadku/cvpsw panie Janku oby się sprawdziło

    Gościu ! Ty chyba masz cos z głowka ;]
    Widac, że jestes jakis gowniarz, bo komu dorosłemu chciało by sie wypisywac takie głupoty i wklejać takie linki. Masz wakacje wyjdz nad dwór. po baw sie, jedz nad wode a nie napinaj sie na forum ;) A chcesz sie po napinać to idz gdzie indziej, a nie zasmiecaj forum. A jak masz jakis problem z głową to idz do lekarza. Pozdrawiam.

    9 13 Cytuj
  • Andrzej 18 lip 2013

    Legia Mistrz Tyle w Temacie!!!!

    10 5 Cytuj
  • 18 lip 2013

    nie krztuś się
    http://www.ekstraklasa.org/news,916-derby-krakowa-znow-w-ekstraklasie.html
    zobaczymy czy po tym meczu będziesz miał odwagę pisać dalej jak reszta kibiców. Kibiców sukcesu.

    10 14 Cytuj
  • 18 lip 2013
    czawez27 napisał/a:

    Legia Mistrz Tyle w Temacie!!!!

    no wyskoczyłeś z legią, zaraz się zacznie

    6 7 Cytuj
  • 18 lip 2013
    czawez27 napisał/a:

    Legia Mistrz Tyle w Temacie!!!!

    Nikt Ci tego nie podważa. W tamtym sezonie zasługiwaliście najbardziej na mistrza w tej naszej buraczanej lidze. Ciekawa z perspektywa jak Wisła wróci na swoje tory( o ile wróci i kiedy ) rywalizacji Wisła--Śląsk-Legia-Lech ( kolejnośc nieprzypadkowa)
    Ps. Wczorajsza pierwsza połowa z TNS katarstrofa! ;]
    Póżniej nieźle już było
    Pozdro dla normalnych

    2 5 Cytuj
  • 18 lip 2013
    ksgrzes napisał/a:

    http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/tomaszewski-mistrzem-bedzie-legia-wisle-zycze-spadku/cvpsw panie Janku oby się sprawdziło

    Grzesiu wy obaj z panem Jankiem macie poprzewracane w głowach :)

    8 9 Cytuj
  • 18 lip 2013
    ksgrzes napisał/a:

    nie krztuś się
    http://www.ekstraklasa.org/news,916-derby-krakowa-znow-w-ekstraklasie.html
    zobaczymy czy po tym meczu będziesz miał odwagę pisać dalej jak reszta kibiców. Kibiców sukcesu.

    Żal mi takich ludzi jak Ty ;) taki kibic Cracovi, a pewnie na zadnym meczu nie byl ;) pewnie nawet koszulki nie masz :) cwaniaczek z wioski pewnie jakies.

    9 10 Cytuj
  • 25 lip 2013

    a wy co pokazaliście? nieudolność, niepełnosprawność, z taką grą to będziecie się trzepać w grupie spadkowej!!
    Wisła Kraków - Górnik Zabrze

    Bramki: 0-0
    Strzały: 13-8 (7-6)
    Strzały celne: 2-2 (1-1)
    Posiadanie piłki (w %): 49-51 (49-51)
    Spalone: 0-3 (0-1)
    Rzuty rożne: 6-7 (4-7)
    Dośrodkowania: 10-19 (5-13)
    Faule: 9-12 (4-5)
    Żółte kartki: 1-0 (0-0)
    Czerwone kartki: 0-0 (0-0)

    10 10 Cytuj
  • 25 lip 2013

    Haha.
    1. Ja nie szczekam.
    2. Tłumaczą sie winni a Ty chyba ze 3 strony wypisałeś..

    Najlepiej będzie jak nie będe zaglądał na forum o cracovii a Ty nie wchodź na forum Wisły. Naprawde szkoda mi na Ciebie nerwów.
    Żegnam
    Ps: Dubel

    6 10 Cytuj
  • 10 sie 2013

    Mam pytanie odnośnie tego frajera co się wydzierał przez megafon wczoraj u was na meczu? przecież nie dało się tego oglądać w tv! nawet komentatorów nie dało się zrozumieć!! żenada!

    9 12 Cytuj
  • 10 sie 2013
    ksgrzes napisał/a:

    Mam pytanie odnośnie tego frajera co się wydzierał przez megafon wczoraj u was na meczu? przecież nie dało się tego oglądać w tv! nawet komentatorów nie dało się zrozumieć!! żenada!

    Frajer to jest z ciebie sierpie banda przerzutów cracovia banda przerzutów!

    9 30 Cytuj
  • 10 sie 2013
    mk-88 napisał/a:

    ksgrzes napisał/a:Mam pytanie odnośnie tego frajera co się wydzierał przez megafon wczoraj u was na meczu? przecież nie dało się tego oglądać w tv! nawet komentatorów nie dało się zrozumieć!! żenada!Frajer to jest z ciebie sierpie banda przerzutów cracovia banda przerzutów!

    ale co się napinasz? nie widziałem i nigdy nie słyszałem takiego wycia! przecież na meczu było pełno dzieci mogły się przestraszyć

    23 14 Cytuj
  • 10 sie 2013

    ale co się napinasz? nie widziałem i nigdy nie słyszałem takiego wycia! przecież na meczu było pełno dzieci mogły się przestraszyć[/cytat]

    Haha. A co szeptem gniazdowy miał mówić ? Gościu nie pogrążaj sie! Widać że nie byłeś w życiu na stadionie na meczu.

    11 25 Cytuj
  • 10 sie 2013

    weźcie się nie przegadujcie tylko umówcie się na przegląd maczet.a tak poza tym to cała nasza ekstraklasa to buraczana liga z której żadna drużyna nie powinna grać ani w LM ani na tych nowych stadionach,jedyne miejsce dla nich to łąki w zawadzie z kosą w ręku. to będzie na ich poziomie.rozwiązać całą ligę zeby niby piłkarze nauczyli się grać,a dopiero potem tworzyć drużyny chociażby na ukraińskim poziomie.enter

    24 5 Cytuj
  • 12 sie 2013
    marcin007 napisał/a:

    ale co się napinasz? nie widziałem i nigdy nie słyszałem takiego wycia! przecież na meczu było pełno dzieci mogły się przestraszyć

    Haha. A co szeptem gniazdowy miał mówić ? Gościu nie pogrążaj sie! Widać że nie byłeś w życiu na stadionie na meczu.[/cytat]

    a czy ja piszę że byłem na waszym kartoflisku oglądać ten szrot? W TELEWIZJI SIĘ TEGO OGLĄDAĆ NIE DAŁO W TELEWIZJI!! ( przepraszam innych użytkowników forum z pisownie na włączonym caps-ie)

    9 Cytuj
  • 12 sie 2013

    W TELEWIZJI SIĘ TEGO OGLĄDAĆ NIE DAŁO W TELEWIZJI!! ( przepraszam innych użytkowników forum z pisownie na włączonym caps-ie)[/cytat]

    Pamiętasz co Ci mówiłeś o tym forum. Kartoflisko? Haha. Stadion- czołówka ekstraklasy, murawa-możliwe że najlepsza.
    A tak wogóle to miej o to pretensje to gości którzy na stadionie ustawiają mikrofony zbyt blisko gniazdowego a nie płacz tu na forum.

    5 6 Cytuj
  • 12 sie 2013

    ja nie płaczę na forum tylko Cię poprawiam bo czytanie ze zrozumieniem tekstu ( nie pierwszy widzę raz) leży

    9 9 Cytuj
  • 12 sie 2013

    Dobra. Płacz dalej

    9 13 Cytuj
  • 5 wrz 2013

    http://www.mmkrakow.pl/458375/2013/9/4/misiek-zatrzymany-podczas-proby-kradziezy-maczet?category=naSygnale wasz idol się zbroi! beznadziejny klub i (pseudo) kibice i mam prośbę Nethoolsii nie spinajcie się za bardzo

    17 12 Cytuj
  • 11 wrz 2013

    Budowa bazy treningowej w Myślenicach:
    http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/budowa_trwa/

    7 8 Cytuj
  • 11 wrz 2013
    ksgrzes napisał/a:

    http://www.mmkrakow.pl/458375/2013/9/4/misiek-zatrzymany-podczas-proby-kradziezy-maczet?category=naSygnale wasz idol się zbroi! beznadziejny klub i (pseudo) kibice i mam prośbę Nethoolsii nie spinajcie się za bardzo

    "Wasz idol" Gościa nie znam, nawet na oczy nie widziałem a Ty nazywasz go naszym idolem. Napinki ciąg dalszy..

    6 12 Cytuj
  • 12 wrz 2013

    Paweł M., ps. "Misiek" to legenda Sharksów - chuliganów "Wisły". Niewinnie, a wręcz swojsko brzmiąca ksywka, jest w tym przypadku myląca.
    1993 rok, mecz Wisła-Legia. Wisła przegrywa 6:0 i spada do drugiej ligi. Wielka afera korupcyjna, "mecz cudów", po którym wielu kibiców odwraca się od swoich ulubieńców. - Wtedy "szalikowcy" byli bardzo związani z klubem, interesowali się piłką - opowiada Arek, kibic "Wisły", znajomy Pawła M. - Większość starszyzny uznała, że jak się robi takie wały, to nie chodzą na mecze.
    zródło gazeta krakowska

    10 Cytuj
  • 12 wrz 2013

    Jesteś zakompleksiony po samu uszy! Aż strach pomyśleć jak żyjesz w dzisiejszych czasach..

    6 3 Cytuj

Odpowiedz