Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 3 gru 2015

    Bo może dlatego bo taki anonimowy Byłeś!?

    1 3 Cytuj
  • 19 gru 2015

    No co taka cisza ? Czyżby dotarło do kibiców Wisły że I liga puka do drzwi, i to coraz bardziej natarczywie ?

    6 7 Cytuj
  • 19 gru 2015

    ha ha ha wisła na dnie,,,

    6 7 Cytuj
  • 28 lut 2016

    spadajcie do 1 Ligi.....Jestescie zakałą polskiej skopanej ligi....derby z sandecją...

    5 7 Cytuj
  • 29 lut 2016

    znowu zmieniacie trenera....murinho niech przyjdzie!! Ha ha ha

    4 5 Cytuj
  • Andrzej 1 mar 2016

    A daj waść spokój. W Wiśle, to od kilku lat zarządzanie zespołem jest, jak przedsiębiorstwem państwowym w czasach PRLu. Żeby tylko nachapać się dla siebie. Totalnie bez pojęcia, »bez pomyślunku« jak mawiał klasyk.

    2 4 Cytuj
  • 1 mar 2016

    Franek wraca wszystko naprawi

    1 4 Cytuj
  • 1 mar 2016

    Czyli wszystko wskazuje na to że Kraków będzie reprezentowany w I lidze.

    2 5 Cytuj
  • 2 mar 2016

    Cierzniak w Legii....Frajerzy-Skończycie jak Widzew!

    4 9 Cytuj
  • 4 mar 2016

    Będzie smuda będą cuda...ha ha ha A Kaziu was popieprzył i woli Zabrze!!

    3 9 Cytuj
  • 8 mar 2016

    Dziś w Kielcach zaśpiewają pierwszą zwrotkę Time to Say Goooodbay.......Pieski

    3 8 Cytuj
  • 14 maj 2016

    wisła miszczem grupy spadkowej ! z ostatnim spadkowiczem wygrała choć trzy bramki postradała ! kibole ucieche maja i pewno bazgrołami elewacje miejskie oraz całe wsie udekoruja.Tylko z braku kasy to co kiedys było już nie wróci i z Myślenic do Krakowa nie powróci.

    1 7 Cytuj
  • 15 maj 2016

    Mnie osobiście dziwi to milczenie kibiców Wisły, w końcu ich klub jest mistrzem, co prawda grupy spadkowej no ale jednak :-)))))))))). Najważniejsze że uległa zupełnej dewaluacji ta prostacka i prymitywna przyśpiewka " zawsze nad wami...." Mam nadzieje, że ta tendencja się utrzyma.

    2 8 Cytuj
  • 17 maj 2016

    Chłopaczki! Gdzie Zwisła Myślenice w tabeli? Bo CRACOVIA Wygrała z lechią waszą siostrą ha ha ha!! CRACOVIA na 4 miejscu!! A wy Gdzie? Gdzie? Pewnie pomagacie stawiać kauflanda na światłach!!

    3 9 Cytuj
  • 22 cze 2016

    Witam Wiernych kibiców gts.......Wytłumaczcie mi jedno....Dlaczego śląsk i lechia was Olały? Z chorzowskim kartoflem się schodzicie?

    1 7 Cytuj
  • 22 cze 2016

    My nie musimy mieć dupowłazów, Wisła jest taką marką na kibicowskiej mapie, że poradzi sobie sama co już nie raz udowodniła ;) Śląsk lizał się po jajach z motorem więc niech się dalej liżą, Lechii się nie zgadzała kapusta (nie chodzi mi o nowego RONALDO- bartka, buahaa) ich sprawa, Wisła sobie bez nich poradzi. Coś się kończy, coś zaczyna.

    My nie jesteśmy tym co krakowia, która daje się ładować od tyłu lechowi i arce, a bęcki łapie od byle januszów w Krakowie :D Grzesiu no i co wam z tych zgód ? jak przed meczem Lech Cracovia, Poznaniacy lali pasiaków w jednym pubie (na św. Marcina bodajże) :D takich macie "braci po szalu" :D Zajmij się lepiej kapustką bo po wczorajszych popisach warty jest nie więcej niż "czopka gruszek" :D

    Ps. Słyszałem że wypieliście się Łks'owi za malowanie waszych opraw (chociaż w waszym wypadku "Oprawa" to chyba za duże słowo) ;)

    8 2 Cytuj
  • 22 cze 2016

    Coś się kończy Coś zaczyna? Czyli zgoda z Górkami? A Byłeś w tym pubie? Widziałeś? Z Takiego Szczekania to Wiesz co jest...... ......... i Kamieni Kupa.

    8 Cytuj
  • 22 cze 2016
    ksgrzes napisał/a:

    Coś się kończy Coś zaczyna? Czyli zgoda z Górkami? A Byłeś w tym pubie? Widziałeś? Z Takiego Szczekania to Wiesz co jest...... ......... i Kamieni Kupa.

    Lepsza zgoda z Górkami niż z karpatami siepraw :P która notabene jest jednostronna, bo krakowia do sieprawia sie nie przyznaje przecież ;) Może byłem, może nawet w bilarda grałem :D

    10 1 Cytuj
  • 23 cze 2016

    kibel o jakiej ty zgodzie piszesz z Karpatami Siepraw? Widziałeś ty kiedyś tą zgode? To że z Sieprawia jezdzą na mecze to co ma wspólnego wiejski klub ze zgoda? To wy może macie zgode z pcimianką?
    Zresztą teraz będziecie jezdzić na mecze przyjazni do Chorzowa ha ha ha.
    Wierność-pojęcie którego wy nie znacie,wczoraj ***** dzisiaj bracie !

    1 5 Cytuj
  • 23 cze 2016

    Wystarczy ze was Poznaniacy leja po ryjach w barach ;) wasze zgody ha ha ha :D

    6 3 Cytuj
  • 24 cze 2016

    Kiedy i gdzie?? Piszesz o tym a co było 2 mesiące temu w Chorzowie? Zadyma a teraz zgoda? Ochłoń bo się osmieszasz

    1 6 Cytuj
  • 24 cze 2016

    Ja się ośmieszam ? hahahaha zawsze byliście podklubem w krakowie i że wam sie udało raz na 30 lat zająć miejsce w pierwszej 5 nic w tej kwestii nie zmienia :D Przyjmij do wiadomości, że lech was leje już od dawna (a o wspomnianym mordobiciu w Poznaniu to tylko jeden z wielu przykładów) i niedługo was popierniczy dla Lechii, bo wiadomo że więcej ugrają na mocnej ekipie z nad morza niż słabiakach, które nawet u siebie w mieście nie mają nic do powiedzenia :D Widać że nie masz zielonego pojęcia nawet w sprawach swojej śmiesznej krakowi :D Łksioki nawet wam muszą "oprawy" malować takim wielkim klubem jesteście :D

    Na kolana chamy przed WISŁĄ klękamy !

    9 3 Cytuj
  • 25 cze 2016

    ile ty masz lat że tak piszesz? długo już na kibice.net jesteś zalogowany? nawet mi sie nie chce komentować tego co piszesz a pamięć masz bardzo krótka. Napisze tylko dla przypomnienia WIERNOŚĆ ! Mówi ci to coś synek?

    1 3 Cytuj
  • 25 cze 2016

    haha no to już wiemy skąd czerpiesz wiedzę na tematy kibicowskie :D powodzenia. Wiem że prawda boli, wiem że ciężko przyjąć do wiadomości że Poznań zawsze na was patrzył z góry i niedługo będzie z Lechią :) no cóż widać nie masz zielonego pojęcia o swojej krakowi. Wierność to jest coś czego u was w szeregach nigdy człowiek nie uświadczy :) zapytaj lechii albo śląska o definicje wierności. Bo to oni żądali od Wisły wierności jednocześnie wąchając się z ŁKSem (który wam "oprawy" malował) i motorem :) Powtarzam po raz kolejny Wisła sobie bez nich poradzi oni bez nas niekoniecznie. W dupie mam ruch czy DHW ale jeżeli WSH chce z nimi uprawiać chuliganke to nic mi do tego :) nie od dzisiaj wiadomo że "chorzowskie psy" mają jedną z lepszych ekip w Polsce, a w tym fachu chodzi o to, żeby wojować z najlepszymi. Wiem nie zrozumiesz tego no ale cóż, przynajmniej próbowałem Ci troche oczy otworzyć ;)

    Ps. już troche lat na tym świecie żyję i pamiętam starą X, pamiętam Osiedle Piastów Wiślackie, i jak dziadki myślenickie lały kibiców krakowi na zarabiu w czasie rozgrywek III ligowych :D to były czasy

    3 2 Cytuj

Odpowiedz