Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 13 maj 2010

    Ma ktoś telewizor 3D?

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    Pierwsza w Polsce transmisja 3D meczu finałowej kolejki Ekstraklasy:
    WISŁA KRAKÓW - ODRA WODZISŁAW

    http://www.canalplus.pl/3d/

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    W sumie, to żal mi Jopa. Koleś ma bardziej przechlapane, niż Gołota po najszybciej przegranej walce.
    Ciekawe, czy wyjdzie w najbliższym meczu? ;D

    Cytuj
  • adzygmunt 15 maj 2010

    Remis Wisły, to porażka. Wskazuje na złe stosunki w klubie. To nie jest zespół walki na trudne, decydujące mecze.
    Dlaczego tak się dzieje? Oto jest pytanie!

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Dziwie się że Ty wytrawny sportowiec o to pytasz. Ja uważam że jest to bardzo optymistyczne i budujące.

    Cytuj
  • adzygmunt 9 cze 2010

    Wytrawny sportowiec? daleko mi do tego określenia!
    Wczorajszy "odmładzany" skład reprezentacji sromotnie poległ.
    To jest odbicie lustrzane poziomu ligi.
    Małe gierki między zawiedzionymi pretendentami do pozycji selekcjonera, podparte marsjańską polityką wierchuszki, daje efekt. Niestety ujemny. Dwa remisy i 6:0 to jak na żelaznego Smudę za wiele, by być optymistą co do przygotowania zespołu na "Euro 2012".
    Nie przepadałem za argumentami człowieka, który zatrzymał Albion, lecz przyznaję co i raz, że ma wiele racji. Tylko...jak to przekuć w czyn?

    Cytuj
  • adzygmunt 15 lip 2010

    To co przypominało piłkę nożna to jabulani. Reszta była przaśna, wolna.
    Jeżeli druga drużyna kraju nie może pokonać w przyzwoitym stylu czwartego zespołu ligi litewskiej, która wg komentatora odpowiada naszej pierwszej, to Wisła marnie wypadnie w rozgrywkach pucharowych.
    O matko kopana do boju!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 15 lip 2010

    Zenku daj głos!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lip 2010

    Wczoraj Lech po mizernej grze przegrał. Prezentuje - niestety, poziom polskiej piłki.
    Dlaczego napisałem przegrał? bo karne wskazują kto idzie dalej i się udało. Czy szczęścia starczy na Pragę?
    Dzisiaj Wisła, que sera, sera?

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lip 2010

    Przygotujcie sobie torebkę dobrego popcornu. Będzie jeden dobry fragment z meczu!
    O matko kopana!

    Cytuj
  • 22 lip 2010

    Ja sobie pżygotowałem dórzom pake hipsuw z biedronki , takie poraszki z pewnością óczą pokory , w latah popżednih Poznań śmiał się z Wisły za Levedie a teraz po wczorajszym meczó to powinni wszyscy dać sobie na wstżywamia .Co do porarzki Leha mimo wszystko myślę rze ten zimny kóbeł wody który wylano im na głowe tylko na dobże im wyjdzie. Wisła dziś gra z literwskim Szawle i nie wieże by mogła ten mecz pżegrać .W Wiśle znuw wszystko wyhodzi na prosto , som transfery i wieże w odzyskanie miszczostwa !!!. Cały nowy sezon piłkarskiej ekstraklasy 2010/2011 zapowiada się bardzo ciekawie ...A dziś JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA - GWIAZDA !!!

    Cytuj
  • 22 lip 2010

    [quote=adzygmunt]Zenku daj głos!!![/quote]

    Zenek nie jest "psem" żeby dawał głos. Zresztą wystarczy spojrzeć na ekran. Nawet Janosik na haku tak się nie męczył. Żenada

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lip 2010

    Ciesze się że wziąłeś w obronę Zenka Michale Z. Rzeczywiście gdyby tak dosłownie czytać bez poczucia humoru to marnie wygląda! Urażonego, czy nie Zenka; przepraszam.
    Zenek daj rozpiskę o "Wiśle"!
    Wynik trochę lepszy od popcornu.
    Ale grała 10-tka przeciw 11-tce, i ten upał!

    Cytuj
  • Marek Stoszek 29 lip 2010

    W czasie oglądania meczu nabawiłem się poważnej kontuzji , zerwałem wszystkie mięśnie brzucha - od śmiechu !!!

    Cytuj
  • adzygmunt 29 lip 2010

    Zapytajcie mnie co zapamiętałem z tego meczu?
    1 Bożydar Iwanow do Andrzeja Iwana _ "chyba nie będziemy uczyli się grać od Azerów? Iwan - czasem trzeba". Nic dodać!
    2 Największa pomyłka meczu - Żuraw z trudem stał na nogach a co zrobił z 11-nastką?
    3 Jeśli ktoś grał w Wiśle to może Małecki.
    Teraz jestem skłonny wybaczyć Małeckiemu że nie chciał grać na polecenie trenera.
    Z kim?
    O matko kopana!

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    ŻURAW, ŻURAW, ŻURAW- WŁADCA MURAW !!!

    0:1 TO ZA MAŁO BY KIBICÓW RADOWAŁO ...

    POWTÓRKA Z LEVADII Talin ...

    Cytuj
  • 2 sie 2010
    Cytuj
  • adzygmunt 2 sie 2010

    Żuraw ściągnięty przez KASPERCZKA, ledwie stojący na nogach, cienias w obu meczach, które grała Wisła i mimo gola, wbija gwóźdź do trumny...Kasperczaka. Żałosna błazenada

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    hahahahaaaaaaahahhhahahahahaaaaaaahhhhha. Żenada,błazenada,kaplica.Jak mówili komentatorzy Cupiał w przerwie dał dyla ze stadionu. Wiślackie szpanery po raz kolejny nie sprostały kolejnej piłkarskiej potędze. Ale jaja!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 5 sie 2010

    Niestety nie oglądałem. Nie ma czego żałować. Siedmiominutowy nokaut załatwił sprawę.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    poziom całej polskiej piłki mnie przeraża. Jeżeli PZPN nie zacznie od zainteresowania takimi wiejskimi klubikami jak Dalin czy Orzeł to farsa będzie trwać lata. Orliki nie załatwią sprawy sprawnego systemu szkolenia narybku.

    Cytuj
  • adzygmunt 6 sie 2010

    PZPN jest zainteresowany mnożeniem lig, klubów. Każdy kto otarł się o pracę klubu wie ile kosztuje utrzymanie w "papierach" klubu.
    PZPN nie odpuszcza żadnych długów np składki za zawodników. Trzyletnie zaległości grożą dyskwalifikacją zespołu o jedną ligę. /Okręg Myślenice/
    PZPN nie interesuje jakość szkolenia. Ważna jest ilość zawodników. To od nich mamona idzie do centrali.
    Licencje, sędziowanie, to żywa kasa.
    Ten moloch zorganizowany jest na wzór finansów kościelnych.
    Pytanie tylko co daje w zamian?

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    a ja myślę rze winna lerzy w zarobkah zawodnikuw .Po prostó piłkażą się w głowah od kasy popżewracało i zamiast skópiać się na gże oni kase liczą. Z karzdym sezonem zarobki w naszej ekstraklasie są coraz to większe ,dziś niektuży kopacze zarabiają po 250 tyś euro czy jak Wichniarek 300 tyś eóro czy Smolarek jóż ok 400 tyś eóro .W czasie gdy Widzew czy Legia grały w LM takih zarobkuw wziętyh z księrzyca nie było

    Cytuj
  • adzygmunt 6 sie 2010

    To jest następny ogromny problem. Dopóki wolny rynek nie opanuje polskiej piłki w 102%.
    Dotacje państwowe wykrzywiają niemiłosiernie polski sport.
    Sport zawodowy powinien mieć ustawowy zakaz korzystania z państwowych subwencji. Niestety zaraz podniesie się wrzask: a gdzie szkolenie młodzieży?
    Odpowiem w klubach stricte amatorskich, albo tak jak to robią kluby hiszpańskie, mają własne szkółki. Spróbujcie się tam ze swoją pociechą dostać. Najpierw kasa od rodziców a potem szkolenie. Tylko nieliczni uzdolnieni dostają klubowe stypendia Nie państwowe!
    Tak, ale to ma być temat o "Wiśle", przepraszam poniosło mię!!!

    Cytuj

Odpowiedz