Forum » Sport

Wisła Kraków

  • adzygmunt 6 sie 2010

    Powtórzę słowa Zenka: "a miało być tak pięknie!"

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    Trzej Królowie Wielkich Miast - Valerenga Levadia Karabach!

    Jest pięknie :D:D:D Jedyna "Wielka Wisła" to ta podczas majowej powodzi :D Zgodnie z prawami natury, Wisła zawsze płynie w dół, nigdy do góry! Tak trzymać GTSie!

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    Brawo dobrze powiedziane!

    Cytuj
  • adzygmunt 15 sie 2010

    Wisłę spławił Ruch, jest źle z futbolem pod Wawelem!

    Cytuj
  • 16 sie 2010

    Brawo Wisla:) to kto teraz bedzie trenerem? do czasu kolejnej wiekszej porazki?:)

    Cytuj
  • Marek Stoszek 16 sie 2010

    Z nieukrywana satysfakcją śledzę rozwój wypadków w Wiśle. Choć tak naprawdę to jest tragiczne bo tak wygląda cała nasza pożal się Boże ekstraklasa a co za tym idzie reprezentacja. Racje ma Franz Smuda gdy na zarzuty odpowiada "ale co mam zrobić" no właśnie co? Kogo wybrać z tych krajowych miernot albo z zagranicznych"gwiazdorów" grzejących ławy albo grających za granica w klubach drugiego albo trzeciego sortu.Nie mniej powolny upadek Wisły mnie nie martwi.

    Cytuj
  • adzygmunt 24 sie 2010

    Zenek napisał, że cała ekstraklasa gra bardzo słabo. Ja mam podobne zdanie. Szukasz zaczepki z Zenkiem /1 liga.../ Dlaczego to robisz? Cracovia gra marnie a Lech gra ciut lepiej. Powodów do fajerwerków nie ma. Ba, gdybyż Lech coś zwojował w rozgrywkach Ligi. Trzeba poczekać z wuwuzele!!!

    Cytuj
  • 28 sie 2010

    Wisełka znowu zwycięska;P a który to już mecz przegrała Cracovia w tym sezonie?? czwarty???? samo dno;)he he ...

    Cytuj
  • 11 wrz 2010

    JAGE POZDRAWIAMY :-)))))))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 11 wrz 2010

    witam!! ja tylko czekam na derby w 12 kolejce! BO NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ŻEBY RZĄDZIĆ W KRAKOWIE! JAK W TAMTYM ROKU! A CRACOVIA SIĘ PODNIESIE PODNIESIE!! WISEŁKA ZNOWU ZWYCIESKA!!! BYŁEM NA MECZU NASZYCH ORŁÓW FRANZA NA TYM PASTWISKU ZWANYM STADIONEM!! PO CO TAM GRALI? NIEMA GDZIE ZAPARKOWAĆ!! LUDZIE STAWALI SAMOCHODAMI NA TRAWNIKACH, CHODNIKACH, KIBLI NIEBYŁO, WYJAZD TO BYŁA MASAKRA Z CHORZOWA SZYBCIEJ DOJEŻDŻAŁEM DO DOMU Z MECZÓW REPREZENTACJI!!! I TA SZATNI Z KONTENERÓW DLA POWODZIAN!! WSTYD NA CAŁĄ POLSKE A I TE KRZESEŁKA NA ŁAWCE REZERWOWEJ TO POŻYCZYLI Z PCIMIANKI? POZDRO ARKA LECH POLONIA W-awa TARNOVIA CZARNI JASŁO!!!!!!!!11

    Cytuj
  • adzygmunt 11 wrz 2010

    Upłynie trochę wody w ... Wiśle, kiedy Holender zmieni nurt na przeciwny. Zawodnicy mają swój świat, są pępkiem "piłki kopanej".
    Dziwię się Cupiałowi. Na co mu był ŻURAW? PRZECIEŻ TEN PAN NIE GRA!
    Nie tylko w zespole w reprezentacji także!

    Cytuj
  • adzygmunt 2 paź 2010

    Wisła miesiąc nie wygrała meczu. Pan Holender nie pomoże jak paniskom nie chce się grac!

    Cytuj
  • adzygmunt 18 paź 2010

    Płynie "Wisła" płynie...
    Do kiedy starczy Cupiałowi cierpliwości by przypalić pięty temu towarzystwu wzajemnej adoracji /twa/?

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    jak tak dalej będzie to Kraków będzie miał 2 ładne stadiony ale w 1 LIDZE!!! KOSZMAR!! CRACOVIA CHOCIAŻ GONIŁA WYNIK! a wisła to taki było bicie głową w mur telefoniki!!! moim zdaniem któryś zespół się odbije po derbach!! < mam nadzieje że będzie to craxa>

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    Wróciłem właśnie z meczu Wisełki 5:2 z Lechią robi wrażenie, chociaż wynik lepszy niż gra. Ale gdzie jest Zenek i jego ukochana Craxa? 0;3 w plecy w Warszawie z Polonią... trener Ulatowski chyba już się powoli pakuje?

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    Chłopie niesusz tak ząbków!! bo wygrali z lechią? zobaczymy za tydzień jak zagrają z lechem!!! przecież po oglądnięciu całego meczu widać jak na dłoni że było to ustawione! zwłaszcza sędzia poleciał w c..ja i nieepodyktował ewidentnego karniaka dla lechi przy stanie 0;1!!! a jeśli chodzi o pasy to te 2 sety z początku meczu jakby wykorzystali to by było po meczu! a ulatowski chyba pojedzie w pierony i ponoć ma być urban. żeby tylko niepościągał jakiś kaleków z hiszpani!! ||||||arka cracovia lech polonia w-wa tarnovia

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    panu ksgrzes dziekujemy. 4 pkt mówia same za siebie! załoz sobie temat o pasach i tam sie użalaj, póki co nic nie znaczycie w ekstraklasie i zapewne jeszcze długo tak będzie. A Wisła jak to Wisla, rozpędzi się i tak będzie walczyła do końca o mistrza.

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    ksgrzes-iu
    Bardzo lubię jak ktoś pisze "jak by wykorzystali to by było po meczu&#039; :)
    ale nie wykorzystali i jest "po ptokach" :)

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Brawo Kolejorz!!!! pokazaliście miejsce w szyku dla zwisełki!! jejuśku niemogę sie doczekać piątku jak wisła padnie na kolana!! a dobije ją za tydzień legia!! pozdro polonia arka lech craxa! może się spotkamy taki gościu? przed meczem?

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    [quote=ksgrzes]Brawo Kolejorz!!!! pokazaliście miejsce w szyku dla zwisełki!! jejuśku niemogę sie doczekać piątku jak wisła padnie na kolana!! a dobije ją za tydzień legia!! pozdro polonia arka lech craxa! może się spotkamy taki gościu? przed meczem?[/quote]

    Brawo Polonia!!! Pokazaliście miejsce w szyku dla Craxy!!! jejuśku niemogę sie doczekać piątku jak craxa padnie na kolana!! a dobije ją za tydzień Widze!! pozdro Lechia, Śląsk, Wisełka!

    Cytuj
  • 2 lis 2010

    Kuchenki spadną ;) i cracovia też .... i będą mecze przyjaźni w 1 lidze;) he he ...;P

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    dzisiaj derby!! Mam wielka nadzieje ze chociaz ten mecz bedzie do przodu!!!!

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    ZAWSZE NAD WAMI !!!

    WISŁA KRAKÓW !!!

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    No i Wisła wygrała! Tylko 0:1, ale wystarczyło.

    Każdy to powie - Wisełka rządzi w Krakowie!!!

    Cytuj

Odpowiedz