Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 15 maj 2011

    Wisła Kraków MISTRZ POLSKI !

    Cytuj
  • 15 maj 2011

    Jesteśmy dumą tego miasta !

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    Mecz pod dyktando Wisły, chociaż kilka akcji i gorsza strona Błonia przeprowadziła. Szczerze mówiąc, szkoda byłoby gdyby pejsiaki spadły..;) dodają kolorytu ligowej szarości..;] miło udowadniać że Panuje się w regionie właśnie w takich meczach. Koszulki adekwatne do ich sytuacji.. żałoba..

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    Skandaliczny Małecki

    W niedzielę Wisła Kraków zdobyła mistrzowski tytuł po wygranym 1:0 meczu z Cracovią. Piłkarzem, który w bardzo dużym stopniu przyczynił się do sukcesu "Białej Gwiazdy" jest Patryk Małecki. Niestety, po spotkaniu z "Pasami" zostanie on zapamiętany tylko z rasistowskich inwektyw.
    W 10. minucie spotkania doszło do, wydawało się, małego spięcia między piłkarzem Cracovii, Saidi Ntibazonkizą i Małeckim. Jednak kamery Canal+ Sport wychwyciły to, co powiedział piłkarz nowego mistrza Polski. Na powtórce puszczonej w zwolnionym tempie, bez najmniejszych problemów można wyczytać z ruchu ust to, co Małecki miał do przekazania zawodnikowi Cracovii.

    - Co kur..? Spier..... ku... czarnuchu jeb... - powiedział Małecki, który w obecnych rozgrywkach należał do wyróżniających się piłkarzy "Białej Gwiazdy".

    - Nie będziemy tłumaczyć tego, co powiedział Patryk Małecki - dodał prowadzący program "Liga+ Extra" Tomasz Smokowski.

    Biorąc pod uwagę ostrą walkę z rasizmem na stadionach, wydaje się, że Małecki nie ma szans by uniknąć surowej kary. Swoim zachowaniem nie po raz pierwszy potwierdził, że jego piłkarskie umiejętności, nie idą w parze z kulturą osobistą i wartościami, które powinny obowiązywać nie tyle każdego piłkarza, co człowieka.

    źrodło:eurosport.pl

    Piłkarz z "klasą". Teraz po derbach w ramach podziękowań Bogu za zwycięstwo, niech sobie na drugim przedramieniu Matkę Boską wytatuuje.(na pierrwszym ma wytatowanego Ojca Św.)....żal mi tego imbecyla.

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    Tobie żal a my jesteśmy dumni że mamy takiego oddanego piłkarza w druzynie,ktory otwarci mówi o miłosci do swojego klubu. Prawda jest taka ze kazdy zespół w ekstraklasie chciałby mieć zawodnika który jest tak oddany klubowi jak "Mały".

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    Jesteś dumny z Małeckego? bo mi by było wstyd jakby taki zawodnik grał w Cracovii, który identyfikuje sie z Ojcem Św, a srednio z 5-6 razy na rundę jest o nim głośno w negatywnym sensie słowa tego znaczeniu.
    A jeśli mowa o wierności i oddaniu klubowi...
    Zwierze zwane psem postrzega świat czarno-biało - swojemu panu oddaje bezgraniczną wierność , natomiast na nieznajomych szczeka i gryzie:)
    Ot cały Małecki, z którego juz cała liga sie śmieje(mówie o jego zachowaniu na boisku, które jest bliskie zachowaniu zwierząt, bo piłkarsko zawodnikiem jest niezłym).

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    Isaac KSC przyznam Ci rację, Małecki nie powinien się tak zachować, ale w ferworze walki różne słowa mogą się wymsknąć.Ja sam uważam się za kulturalnego człowieka na meczu też sobie czasem przeklnę co nie zdarza mi się na co dzień.
    Wiem, że ciężko jest Ci pogodzić się z porażką Twojej drużyny (podobnie jak ja przeżywałem "samobója" Jopa w ubiegłym roku), ale życie idzie dalej.

    Musisz się z tym pogodzić, że :

    Kto mistrzem jest? Kto mistrzem jest?
    OCZYWIŚCIE ŻE NASZ TS :)

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    Issac KSC nie moja wina ze u was w drużynie grają "piłkarzyki - sprzedawczyki" patrz. Łukasz M. którzy mają w dupie klub, że was "kibiców" mają w dupie to jeszcze zrozumiałe i liczy sie dla nich tylko hajs na koncie. Małecki to charakterny chłopak nie dający sobie w kasze dmuchać kochający swój klub, stawiający go zawsze na 1 miejscu. Przemawia przez Ciebie nienawiść do niego za to żę otwarcie mówi że za wami nie przepada. W ferworze walki mówi sie różne rzeczy, akurat to zostało uchwycone w Canale + i to rozdmuchali. Skąd wiesz ze Małecki nie był obrażany przez cały mecz przez waszych piłkarzyków - sprzedawczyków ? Nie pamiętasz już derbów na waszym starym stadionie jak ówczesny wasz piłkarz Wiśniewski podudzał was przy bramce żebyście nas doje.... jak była awantura ? Wiem że bolą cie derby i wcale Ci sie nie dziwie, co pół roku dostawać w pałe z jednym wyjątkiem to napewno siedzi w twojej psychice. Ale co możesz zrobić ? taki juz was los i waszych piłkarzyków - sprzedawczykow!

    bez odbioru

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    Z tego co wiem to został tylko Mierzejewski, ale widze że Ty naiwny jesteś....w polskiej lidze umoczonych zawodników znalazło by sie z 60%- jestem tego pewien! W wisle w danej chwili moze mniej ale to wynika tylko z faktu ze grają w niej prawie sami obcokrajowcy. Takze skoncz opowiadać herezje o sprzedawczykach bo cała nasza liga smierdzi na kilometr.

    Jesli juz Cracovia kupowała-sprzedawała mecze to tylko przez okres ok 3-4 lat, a wisla jak grała pod Gwardią? toż te 40 lat to była jedna wielka mistyfikacja! i co mi teraz powiesz, ze zyje przeszłościa? i mam kompleks wisly? co ?

    Oczywiście, że nie lubię Małeckiego, ale nie za to że gra w wisle tylko jakim jest ordynarnym chamem.Wierz mi, znajomych kibiców mam w wielu miastach Polski, którzy też uważają go za prostaka i debila. Na prawie każdym stadionie w Polsce Małecki jest lżony przez kibiców! Czemu np Zurawskiego nigdzie nie obrażają? Bo Małecki to prostak i swoim chamskim i wulgarnym zachowaniem sam takie sytuacje stwarza. A co do jego wiernosci i oddania klubowi to mnie nie rozsmieszaj, dostanie ten bidny chłopak propozycję z przecietnego klubu Bundesligi, za dwa razy lepszą kasę jaką zarabia w wisle i bedzię nagle "kochał" np FC. ST Pauli.

    Derby są dla mnie ważne, ale najważniejsze jest dla mnie utrzymanie w lidze.

    ps. myśle ze po eliminacjach LM to ja się bedę smiał, bo chyba nie wierzysz w awans:-)?

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    Widze ze wychodzisz z załozenia - inni są umoczeni to i my mozemy. Nie w Wiśle mniej tylko żadnego.. wiec pisz dokładnie. Prawda jest taka ze sam Petrescu stwierdził ze w Wisle trenerów nie częstowano nawet wodą. Zauważ że w kwestii kupowania/ sprzedawania meczów o Wiśle nie słychać co Cie zapewne boli bo masz wytrącony argument z ręki. Nie lubisz Małeckiego bo mówi to co myśli bo ma charakter którego niektórym brakuje. Małecki powiedział wyraźnie ze w Polsce mógłby grac tylko w Wiśle, Lechii lub Ślasku, żaden inny polski klub nie wchodzi w rachube. Takich zawodników sie ceni bo przy obecnych czasach jest to napewno wyjątek. Chłopak twardo stąpa po ziemi ma swoje wartości, zasady i co by nie mówic cięty język ale jest sobą! nie udaje nikogo kim nie jest tylko mówi to co myśli - za to wszystko szacunek. Jest jeszcze młody, wiele rzeczy mówi w przypływie emocjii,wynika to z tego że na boisku daje z siebie 100% a w derbach nawet 1000% i nie opowiadaj głupot że nie chciałbyś miec takiego zawodnika w cracovii dla którego klub znaczy więcej niż to by 10 dnia kazdego miesiaca zgadzała sie kasa. Oczywisćie ze "Mały" nie wyklucza kiedyś w przyszłosci transferu do jakiegoś zagranicznego klubu,ale sam powiedzial ze chciałby być takom ikona Wisły - pilkarzem który gra w jednym klubie nawet przez całą karierę. Takich ludzi sie ceni bo tak jak mówie w obecnych czasach takich piłkarzów na palcach jednej ręki zlicze. Co do LM czas pokaże zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało od strony transferów bo 2-3 dobrych grajków napewno by sie przydało. Powalczymy oby tym razem z pozytywnym skutkiem. Wierzę głęboko ze sie uda. Napewno nasz awans do Ligi Mistrzów jest bardziej realny przy obecnej politycje i bardzo dobrym dyr. sportowym niż wasze utrzymanie. A jak się nie uda to trudno jak to idzie w jednej z przyśpiewek "i nawet jeśli będzie źle, my nigdy nie poddamy się"

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    [quote=gość: Wisełka] Napewno nasz awans do Ligi Mistrzów jest bardziej realny przy obecnej politycje i bardzo dobrym dyr. sportowym niż wasze utrzymanie [/quote]

    Ty tak na poważnie czy sobie żarty robisz-:)?

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    [quote=Isaac KSC] Skandaliczny Małecki W niedzielę Wisła Kraków zdobyła mistrzowski tytuł po wygranym 1:0 meczu z Cracovią. Piłkarzem, który w bardzo dużym stopniu przyczynił się do sukcesu "Białej Gwiazdy" jest Patryk Małecki. Niestety, po spotkaniu z "Pasami" zostanie on zapamiętany tylko z rasistowskich inwektyw. W 10. minucie spotkania doszło do, wydawało się, małego spięcia między piłkarzem Cracovii, Saidi Ntibazonkizą i Małeckim. Jednak kamery Canal+ Sport wychwyciły to, co powiedział piłkarz nowego mistrza Polski. Na powtórce puszczonej w zwolnionym tempie, bez najmniejszych problemów można wyczytać z ruchu ust to, co Małecki miał do przekazania zawodnikowi Cracovii. - Co kur..? Spier..... ku... czarnuchu jeb... - powiedział Małecki, który w obecnych rozgrywkach należał do wyróżniających się piłkarzy "Białej Gwiazdy". - Nie będziemy tłumaczyć tego, co powiedział Patryk Małecki - dodał prowadzący program "Liga+ Extra" Tomasz Smokowski. Biorąc pod uwagę ostrą walkę z rasizmem na stadionach, wydaje się, że Małecki nie ma szans by uniknąć surowej kary. Swoim zachowaniem nie po raz pierwszy potwierdził, że jego piłkarskie umiejętności, nie idą w parze z kulturą osobistą i wartościami, które powinny obowiązywać nie tyle każdego piłkarza, co człowieka. źrodło:eurosport.pl Piłkarz z "klasą". Teraz po derbach w ramach podziękowań Bogu za zwycięstwo, niech sobie na drugim przedramieniu Matkę Boską wytatuuje.(na pierrwszym ma wytatowanego Ojca Św.)....żal mi tego imbecyla. [/quote]

    Zobacz koleś jak się zachowują kibice "papieskiego klubu" lub piłkarze (sprzedawczyki). Ty czerpiący wzorce z Piłsudskiego nazywasz innych cyt "imbecyl" ?

    Wstyd !

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    [quote=Isaac KSC] gość: Wisełka napisał/a:Napewno nasz awans do Ligi Mistrzów jest bardziej realny przy obecnej politycje i bardzo dobrym dyr. sportowym niż wasze utrzymanie Ty tak na poważnie czy sobie żarty robisz-:)? [/quote]

    Tak na poważnie to się utrzymacie w lidze, czy sobie jaja robisz ?

    Czas "zakupów" rozpoczęty.

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    http://www.sport.pl/pilka/1,70998,9609537,Malecki_ukarany_za_chamstwo__nie_za_rasizm__Specjalisci.html

    Rozdumachałes Małeckiego jako rasiste, okazuje sie jednak ze rasistowskich słow nie użył... co teraz głupio ci imbecylu ? to ze pociupał waszej supergwieździe - takich sytuacji jest mase na boisku ze piłkarze wzajemnie sobie docinają - emocje.

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    edziaeda pisał o tym, że w jedności siła, a nie to co na Lechu.

    Chyba nie masz pojęcia o czym mówisz, na Lechu cały stadion z Ruchem nie dopingował, wszyscy na czarno. Ostatnie 5 minut ostry doping. To była jedność.

    A Wisła? Wyzywanie się nawzajem od pajaców itd. Wisła ma jeden z najliczniejszych, ale przy okazji i najbardziej przypadkowy młyn z wszystkich polskich klubów - tyle lat sukcesów to wymusiło i nie ma się czemu dziwić. Dobrze starsi kibice zaśpiewali - że za Wisłą się jeździło jak was (młyna) na świecie nie było.

    To jest jedność? Daleko kibicom Wisły do Lecha, Legii czy np. ŁKSu.

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    JK1 sektor E (piknikowy) nie wiedział dla czego jest protest gdyż akcja z niewpuszczeniem oprawy była w dniu meczu stąd sektor E nie wiedział czemu młyn nie spiewana derbach zostały rozdane ulotki ze jest protes od 35 min do 45 min ze wzgledu na chore restrykcje kaczora donalda i w czasie protestu sektor E to uszanowal i nie dopingowal. Wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    Piotruś=Wisełka-:)?

    Widzisz cala piłkarska Polska uważa Małeckiego za prostaka, ordynarnego chama i IMBECYLA!!!

    ale znalazł sie taki Piotrus(czyt. Wisełka-:), który uważa ze to stonowany młody człowiek, który ma prawo do błędów... ehh

    ps. czy mi się zdawało, ale chyba Wasz gołębnik nie był w całosci zapełniony? jak to możliwe? przecierz kibice Wisły są liczeni w setkach tysięcy...w samym Krakowie-:)

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    [quote=gość: PiterS] Tak na poważnie to się utrzymacie w lidze, czy sobie jaja robisz ?

    Czas "zakupów" rozpoczęty. [/quote]

    Piotruś zrób sobie przerwę od internetu, dobrze Ci radzę, pospaceruj po parku i ciesz sie piękna pogodą-:)

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    nie jestem piotrus issac tym razem sie pomyliłes... jesli dla Ciebie 17,5 tys na meczu to malo to jak mozna porównac wasza na derbach... w dodatku zobacz jaka była pogoda na derbach... deszcz a to badz co badz "pikników" odstrasza, fanatycy sa zawsze. Wiesz wali mnie to szczerze ze go nienawidzą, trudno zeby go kochała triada jesli otwarcie mówi ze kocha Wisłe..

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    [quote=gość: JK1] edziaeda pisał o tym, że w jedności siła, a nie to co na Lechu. Chyba nie masz pojęcia o czym mówisz, na Lechu cały stadion z Ruchem nie dopingował, wszyscy na czarno. Ostatnie 5 minut ostry doping. To była jedność. A Wisła? Wyzywanie się nawzajem od pajaców itd. Wisła ma jeden z najliczniejszych, ale przy okazji i najbardziej przypadkowy młyn z wszystkich polskich klubów - tyle lat sukcesów to wymusiło i nie ma się czemu dziwić. Dobrze starsi kibice zaśpiewali - że za Wisłą się jeździło jak was (młyna) na świecie nie było. To jest jedność? Daleko kibicom Wisły do Lecha, Legii czy np. ŁKSu. [/quote]
    Chodziło mi o mecz Wisły z Lechem, a nie Lecha z Ruchem, to co się dzieje na Bułgarskiej mało mnie obchodzi.

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    [quote=Isaac KSC] gość: PiterS napisał/a:Tak na poważnie to się utrzymacie w lidze, czy sobie jaja robisz ?Czas "zakupów" rozpoczęty. Piotruś zrób sobie przerwę od internetu, dobrze Ci radzę, pospaceruj po parku i ciesz sie piękna pogodą-:) [/quote]

    2 liga ksc

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    [quote=gość: Wisełka] nie jestem piotrus issac tym razem sie pomyliłes... jesli dla Ciebie 17,5 tys na meczu to malo to jak mozna porównac wasza na derbach... w dodatku zobacz jaka była pogoda na derbach... deszcz a to badz co badz "pikników" odstrasza, fanatycy sa zawsze. Wiesz wali mnie to szczerze ze go nienawidzą, trudno zeby go kochała triada jesli otwarcie mówi ze kocha Wisłe.. [/quote]

    Jak dla mnie lipa, a wytłumaczenie że pogoda była taka a nie inna jest żadne. Drużyna, która w debrach zapewnia sobie mistrzostwo a tu kompletu brak....

    A co do Patrycji....toż to po nim jadą np. na wszystkich stadionach Śląskich, a my po za Tychami z nikim tam zgody nie mamy. Macie tępego ordynusa w składzie i tyle. Pogódz się z tym faktem.

    Cytuj
  • 18 maj 2011

    MISŁA KRAKÓW - MISTRZ POLSKI 2011

    Cytuj
  • 18 maj 2011

    Szukam dobrego psychiatry dla Isaaca, możecie mu kogoś polecić ?

    Cytuj
  • 18 maj 2011

    ach te kompleksy pasiastych dam..;) aż się przyjemnie czyta ich wpisy takie dogorywające ;P cóż szkoda będzie jak spadną..;] ale przeznaczenia się nie oszuka :P Pięć razy już film na ten temat nakręcono..;] i zawsze przeznaczenie wygrywało :D

    Cytuj

Odpowiedz