Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 12 kwi 2012

    wyobrażasz sobie że młodzi w wieku 12-13 lat mają za idola małeckiego? to ja nie wiem co będzie z nimi jak będą mieć po 20 lat!!! będą gonić po blokowiskach i wycinać maczetami co się tylko ruszy!!!! tak jak wasz klub i nasz trzeba zacząć budować od podstaw!!! chwasty usunąć, może my zaczniemy od 1ligi ale jeśli chodzi o was to nie wiem bo bednarz jest u was w klubie i znowu będą sprowadzani kopacze!!!! nie obrażam w poście powyżej kibiców!!! tylko pseudo graczy kopaczy!!!

    2 5 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    p.s za darmo lub wypożyczeni!!!

    1 4 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/nieoczekiwany-problem-wisly-z-maorem-meliksonem,1,5097049,wiadomosc.html następny wasz ulubieniec z jesieni jak ładnie grał a teraz nikt i nic o nim już nie mówi!!!!

    1 5 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    Za dużo śledzisz to co pisza pismaki.Maor jest zawodnikiem WISŁY KRAKÓW i zacznie grac jak na jego mozliwosci bardzo dobrze.Nie martw się MY mamy kilku perspektywicznych piłkarzy awy raczej mizeria.To ze teraz maja słabszy sezon nie znaczy ze jeszcze nie beda na szczycie swych mozliwosci.A wracajac do wypozyczen i kontraktowania zawodników z karta na reku to tylko sa plusy raczej takiej polityki .My gramy o mistrza a wy co z tego ze co roku macie 10 - 12 nowych piłkarzy jak ledwo ratujecie się przed spadkiem i raczej w tym sezonie bedzie inaczej ..szkoda ze to 1 liga ale szczęscie sie konczy kiedyś

    4 2 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    [quote=gość: frywolny] http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/nieoczekiwany-problem-wisly-z-maorem-meliksonem,1,5097049,wiadomosc.html następny wasz ulubieniec z jesieni jak ładnie grał a teraz nikt i nic o nim już nie mówi!!!! [/quote]
    A moja rada zacznij pisac cos od siebie a nie cytuj ciągle te artykuły z internetu..Tak najłatwiej a samemu to trzeba sie trochę pomęczyc zeby cos konkretnego wymyslic.

    4 2 Cytuj
  • 15 kwi 2012

    pisał bym od siebie ale nie jestem związany z tym klubem a żeby się interesować na bieżąco!!! wystarczy mi onet itp.

    3 4 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    Widzisz nie zwiazany jesteś z nami anie nam nie kibicujesz .Dlatego wyćiągasz takie neewsy które sa nie zawsze zgodne z prawda bo nie wiesz co sie dzieje w NASZYM klubie..Jestes PASIAKIEM i tak pozostanie ja nikogo nie potepiam jezeli nie szkodzi to drugiej stronie .pisz i rób to co uwazasz ale nie przeginaj z tym.

    2 2 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    przecież nikt oprócz nas nie pisze na tym forum!! to o co chodzi?? przecież założyciel tego temetu dobitnie i z wielką IRONIĄ napisał Brawo Wisła

    1 4 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    Widzisz jakich mamy kibiców sukcesu teraz jak wygramy 4 mecze do konc i DERBY to znów sie będą szczycic jak WISŁA wielka jak jej kibicują. A gdzie sa teraz kibice na APOELU było 25 tys a na RUCHU ..ŁKS ledwie 16 tyś..ale szkoda bo to tez błąd klubu i to trzeba przyznać .Ja kibicuje i jezdzę na mecze jak tylko moge.

    2 2 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    Ja jeżdżę na każdy mecz i czytam wszystkie Wasze wpisy, ale o czym tu pisać?

    2 1 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    Ja nie zawsze dam rade jezdzic ale czasami wpadam na R 22 .Szkoda ze tak mało kibiców pisze na forum .To nasze forum lokalne .Ale mysle ze sie to zmieni . Kibice zaczna chodzic na mecze w większej liczbie , fajnie wyglada pełny stadion R 22

    1 1 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Wreszcie wrócił nasz kapitam RADEK SOBOL ..SOBOLEWSKI..to jest największe wzmocnienie druzyny WISŁY KRAKÓW chodzi nie tylko o gre ale o mentalnosc w szatni siłe przebicie RADKA ..to jest ten człowiek na odpowiednim miejscu ..RADEK niech ci zdrowie dopisuje jesteś naszym KAPITANEM..Znam go osobiscie i wiem co to za piłkarz ale i człowiek bardzo zyczliwy dla kibiców on wie co to DERBY..mecze z LEGIĄ ..LECHEM..ŚLĄSKIEM..LECHIĄ....zawsze jest otwarty dla kibiców..mozna z nim porozmawiac..ja go bardzo cenię..jest ostatnim z WIELKICH co zostali w WIŚLE..ma charyzme..[ GŁOWACKI ..BROZEK..BASZCZU..]

    3 1 Cytuj
  • 1 maj 2012

    Byłem, widziałem spadek Cracovii :) Bezcenne :)

    8 2 Cytuj
  • 1 maj 2012

    Słychać głosy ludzi masy !!!
    pEJSY spadły z ekstraklasy !!!

    Byłem Widziałem !!!

    WISEŁKE DOPINGOWAŁEM !!!

    8 1 Cytuj
  • 1 maj 2012

    no cóż żegnamy się z ekstraklasą!!! ale może jeszcze nie? coś się dzieje na linii nieciecza-kraków! także panie zarzeczny poczekaj trochę!!

    1 4 Cytuj
  • 1 maj 2012

    i tak nie ważne w której lidze.. OD ZAWSZE! NA ZAWSZE!! TYLKO CRAC(/)VIA!!!

    2 5 Cytuj
  • 1 maj 2012

    Wreszcie to nastapiło Cracovia spadła z ekstraklasy i mimo tego ze próbuje tylnymi drzwiami wejsc powrotnie do ekstraklasy to w walce sportowej jet pierwszoligowcem .Szkoda tylko derbów ale jezeli taka jest sprawiedliwosc to niech tak bedzie . Nie zasłuzyliscie na ekstraklasę ..sportowo - wyniki mówia same za siebie ...odstajecie po raz kolejny od reszty zespołów ekstraklasy i to widac po tabeli.Trzeba umiec sie pogodzi c z prawda a w klubie Cracovi musi dojsc do zmian i zastanowic sie musza ludzie dlaczego tak jest w kolejnym sezonie .Wracajac do WISŁY to MY mamy wyniki mimo ze ten sezon jest słabszy ale nasza gablota klubowa i druzyny które na REYMONTA 22 grały mówi samo za siebie Wy na to musicie pare dekad popracowac i nie wiadomo z jakim skutkiem a MY to mamy i to osiagnęlismy. Więc nie piszcie bzdur i umiejcie docenic kto był lepszy i kto jest w KRAKOWIE TYLKO WISŁA WISŁA PANY WISŁA TO JEST POTĘGA WISŁA NAJLEPSZA JEST WISŁĘ TRZEBA SZANOWAC ..WISŁA PANY KRAKÓW JEST NASZ

    5 1 Cytuj
  • 1 maj 2012

    Jeśli Pasy pozostaną w ekstraklasie to dla mnie będą już tylko Nacieczą

    4 1 Cytuj
  • 1 maj 2012

    najgorsze dla nas co mogło się stać to spadek judaszy do pierwszej ligi. derby to coś pięknego, czego nie zastąpi żaden inny pojedynek! oczywiście nie wyobrazam sobie tego meczu bez naszego zwycięstwa ale w tym przypadku niestety "coś za coś".

    1 3 Cytuj
  • 2 maj 2012

    Kto był na R 22 w poniedziałek na DERBACH wie co było na koniec meczu TIME TO SAY GOOD BAY od NAS dla pasiaków . To było cos niesamowitego . Szkoda DERBÓW ale warto było by to zobaczyc jak wreszcie konczy sie męczarnia Cracovii w ekstraklasie .Niesamowite ze MY to przypieczętowalismy i nikt nam tego nie odbierze. Sam splot wydarzeń ze to akurat nastapiło wczasie DERBÓW , cała oprawa doping kibiców WISŁY . Ale tylko kibiców nie tych co przyszli na stadion zeby sie odegrac na kibicach PASÓW , ich zachowania nie popieram petardy , krzesełka , wyzwiska . Ale ogólnie było fajnie .Dla mnie nie powinno sie wpuszczać na REYMONTA 22 kibiców CRACOVII. Nie umieja sie zachowac więcej jest szkody niz porzytku z ich obecnosci na stadionie - prowokacje . Sektor gosci powinien być pusty . Nawet LEGII kibice umieli sie zachowac ok .

    8 2 Cytuj
  • 2 maj 2012

    Było PIĘKNIE

    WISŁA PANY <3

    6 3 Cytuj
  • 7 maj 2012

    Sezon zakończony. Zakonczenie dziwne i niespodziewane ale szczęsliwe dla ŚLASKA i Lechii .Wisła koncówke trochę zawaliła i tylko 7 miejsce w tabeli ale mogło byc gorze na co sie zapowiadało i według mnie sie skończyło dośc szczęsliwe .Dla mnie sezon jest porazka i szkoda ze to druzyna inna niz WISŁA swietowała na R22 tytuł nie mam nic do ŚLĄSKA ale to rywal i zal jest samego faktu mimo iz to sa przyjaciele , nie zasłuzylismy na porazke ŚLĄSK powinein kończyć mecz w 9 i WISŁA powinna miec 2 karne a przynajmniej 1 jedenastke . Ale co tam nie zmieni to ze mamy sezon zły . Takiej sytuacji jak teraz nie było i raczej sie nie powtórzy .Tytuł mistrzowski był w NASZYM zasięgu i tylko słaba gra przewazyła w kilku spotkaniach ze mamy tylko 7 miejsce.Głupio straciliśmy 10 -12 pkt a to by nam dało TYTUŁ 14 gwiadke w koronie.Mam nadzieje ze błedy bedą naprawione i wnoiski wyciagnięte. Trzeba walczyc o kazdy punkt bo moze to byc bardzo wymierne na koniec sezonu.

    3 3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    [quote=gość: Lady solaris] https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/166076_396616447057197_100001265357174_77067708_213793524_n.jpg [/quote]
    kto to pareiko? nie to kibic wisły po zdobyciu mistrza polski 2011-12

    2 3 Cytuj

Odpowiedz