Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 15 wrz 2012

    kleszczu zacznijmy od tego że ty nigdy nie byłeś kibicem Wisły. prawdziwy kibic Wisły nie odchodzi od swojego klubu gdy zaczyna grac zle tylko wspiera go! wszystkim sezonowcom kategorycznie mówimy nie! z klubem jest sie nie tylko w chwilach sławy ale także w chwilach porażki.

    4 3 Cytuj
  • 15 wrz 2012

    [quote=ksgrzes]ha ha ha!! kibice wisły obudzcie się kolekcjoner i reszta śmiesznej abg[/quote]

    Czytając te twoje zaczepne wpisy od dawna mnie korci by zacytować ci pewien wierszyk, a mianowicie:" Idzie Grześ przez wieś......itd"

    2 6 Cytuj
  • 15 wrz 2012

    [quote=ksgrzes]ha ha ha!! kibice wisły obudzcie się kolekcjoner i reszta śmiesznej abg[/quote]

    Lepiej być na 11 miejscu w ekstraklasie, niż na czwartym w pierwszej lidze

    4 5 Cytuj
  • 16 wrz 2012

    Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków organizuje wybory "Wiślackiej Miss 2012/13". Wśród 10 finalistek znalazły się dwie dziewczyny z Myślenic: Kandydatka nr 1: - Justyna i Kandydatka nr 9: - Maria. Zachęcam do obejrzenia finalistek:
    http://kibicewisly.pl/skwk/4-stowarzyszenie-inne/2475-glosowanie-sms-od-20-w-sobote.html

    2 4 Cytuj
  • 16 wrz 2012
    taki_gość napisał/a:

    Lepiej być na 11 miejscu w ekstraklasie, niż na czwartym w pierwszej lidze

    z taką grą to wisła będzie grać za rok w 1lidze! a tak przy okazji co to za ekstraklasa??

    4 4 Cytuj
  • 16 wrz 2012
    kakuloola napisał/a:

    Czytając te twoje zaczepne wpisy od dawna mnie korci by zacytować ci pewien wierszyk, a mianowicie:" Idzie Grześ przez wieś......itd"

    worek zaczepek niesie!!!!" nie zaczepiam tylko pokazuję jakimi jesteście kibicami!!! kibicami sukcesu!!! jak ts wygrywa to hurrra ludzi na forum od groma ale jak coś nie idzie to cicho sza.........;-)

    5 3 Cytuj
  • 16 wrz 2012
    ksgrzes napisał/a:

    taki_gość napisał/a:Lepiej być na 11 miejscu w ekstraklasie, niż na czwartym w pierwszej lidze z taką grą to wisła będzie grać za rok w 1lidze! a tak przy okazji co to za ekstraklasa??

    To taka ekstraklasa do której Wy dłuuuuugo nie wejdziecie :)

    5 3 Cytuj
  • 16 wrz 2012
    taki_gość napisał/a:

    ksgrzes napisał/a:taki_gość napisał/a:Lepiej być na 11 miejscu w ekstraklasie, niż na czwartym w pierwszej lidze z taką grą to wisła będzie grać za rok w 1lidze! a tak przy okazji co to za ekstraklasa??To taka ekstraklasa do której Wy dłuuuuugo nie wejdziecie :)

    czyli z waszą grą nie macie tam miejsca!! no to do 4 ligi grać z uks lub lks

    3 4 Cytuj
  • 16 wrz 2012

    Grzesiu nie napinaj się, bo ... pękniesz. Popatrz na tabelę, Flota uciekła na 7 pkt, a Zawisza na 5....
    Dobrze, że za marzenia się nie płaci :)
    Chyba, że p. Filipiak znów zacznie działać?

    3 4 Cytuj
  • 16 wrz 2012
    ksgrzes napisał/a:

    taki_gość napisał/a:ksgrzes napisał/a:taki_gość napisał/a:Lepiej być na 11 miejscu w ekstraklasie, niż na czwartym w pierwszej lidze z taką grą to wisła będzie grać za rok w 1lidze! a tak przy okazji co to za ekstraklasa??To taka ekstraklasa do której Wy dłuuuuugo nie wejdziecie :)czyli z waszą grą nie macie tam miejsca!! no to do 4 ligi grać z uks lub lks

    .....cieszy się głuptasek..- lecz swoje kompleksy gdzie indziej

    3 4 Cytuj
  • 17 wrz 2012
    taki_gość napisał/a:

    Grzesiu nie napinaj się, bo ... pękniesz. Popatrz na tabelę, Flota uciekła na 7 pkt, a Zawisza na 5....
    Dobrze, że za marzenia się nie płaci :)
    Chyba, że p. Filipiak znów zacznie działać?

    mam duży zapas jeszcze nie pęknę, luz. a tak jeśli mówimy o stracie punktowej to ile wy macie straty do lidera?

    2 3 Cytuj
  • 17 wrz 2012

    -8 w Madrycie :)

    3 2 Cytuj
  • 17 wrz 2012
    ksgrzes napisał/a:

    taki_gość napisał/a:Grzesiu nie napinaj się, bo ... pękniesz. Popatrz na tabelę, Flota uciekła na 7 pkt, a Zawisza na 5....
    Dobrze, że za marzenia się nie płaci :)
    Chyba, że p. Filipiak znów zacznie działać?
    mam duży zapas jeszcze nie pęknę, luz. a tak jeśli mówimy o stracie punktowej to ile wy macie straty do lidera?

    Już informuję: Wisła ma 8 pkt straty do lidera, ale my nie musimy walczyć o awans do ekstraklasy, my tam już od dawna jesteśmy :)

    6 2 Cytuj
  • 17 wrz 2012
    ksgrzes napisał/a:

    taki_gość napisał/a:Grzesiu nie napinaj się, bo ... pękniesz. Popatrz na tabelę, Flota uciekła na 7 pkt, a Zawisza na 5....
    Dobrze, że za marzenia się nie płaci :)
    Chyba, że p. Filipiak znów zacznie działać?
    mam duży zapas jeszcze nie pęknę, luz. a tak jeśli mówimy o stracie punktowej to ile wy macie straty do lidera?

    Wrócił Grzesiu ze szkoły i zaczyna pisać (15.18)

    4 2 Cytuj
  • 21 wrz 2012
    kakuloola napisał/a:

    ksgrzes napisał/a:taki_gość napisał/a:Wrócił Grzesiu ze szkoły i zaczyna pisać (15.18)

    09:16 i co?

    4 4 Cytuj
  • 21 wrz 2012
    ksgrzes napisał/a:

    kakuloola napisał/a:ksgrzes napisał/a:taki_gość napisał/a:Wrócił Grzesiu ze szkoły i zaczyna pisać (15.18)09:16 i co?

    i wagary !
    No tak, teraz wiem skąd się biorą nieuki.

    4 4 Cytuj
  • 22 wrz 2012

    Mam zagadki dla was :) Czy Wisła Kraków grała kiedyś z FC Barceloną ?
    Druga : Czy Wisła Kraków grała kiedyś w Myślenicach?
    Trzecia : Czy Wisła Kraków grała kiedyś w lidze mistrzów?
    I ostatnia : W jakim mieście Wisła nie grała meczu ?

    7 Cytuj
  • 3 lis 2012

    http://www.sport.pl/pilka/1,64946,12788964,Wisla_oblala_test_generalny__Przegrala_0_1_z_Lechem.html
    http://www.poznan.sport.pl/sport-poznan/1,124479,12789106,Wisla_Krakow_potepila_zachowanie_kibicow_na_meczu.html żenujący klub, żenujące miejsce w tabeli, żenujący kibice, i jak się czujecie kibice sukcesu? aha nie ma sukcesów nie ma kibiców!!! jesteście coraz bliżej 1 ligi!! (teraz odpowiadam na wpisy o Cracovii) a Cracovia jest bliżej awansu do tej śmiesznej ekstraklasy!!

    6 6 Cytuj
  • 3 lis 2012

    Jesteśmy, jesteśmy.... nie piszemy, bo nie ma o czym, Wisła gra dno i kilo mułu. A co do spadku z ekstraklasy to zapomnij o tym, a to, że Cracovia jest bliżej awansu to prawda, tylko, że do awansu jeszcze 19 kolejek...

    1 3 Cytuj
  • 3 lis 2012

    według mnie ( nie piszę złośliwie) Cupiał posprzedaje po rundzie jesiennej tych co można za dobrą kasę zostawi resztę + młodzików z me i to będzie walka o utrzymanie, bo nie wierze że bednarz czy kulawik uciułają jakiegoś grosza na wzmocnienia zimą

    3 4 Cytuj
  • adzygmunt 5 lis 2012

    Tak się kończy /?/ era sprowadzania emerytów dogrywających do krańca możliwości fizycznych, wypalonych graczy z zachodu i jeszcze dalej.
    Szkolenie we własnej sekcji młodzieży? a na tym da się zarobić?

    3 1 Cytuj
  • 8 gru 2012

    Wisła gra tragicznie, ale nie spadnie, bo są zespoły jeszcze słabsze od niej (Podbeskidzie i Bełchatów) , a Cracovia nie wejdzie do ekstraklasy i znów derbów nie będzie.

    2 5 Cytuj
  • 8 gru 2012

    boli? czuję że spadniecie jak śnieg tej zimy!

    6 1 Cytuj
  • Marek Stoszek 9 gru 2012

    Mało kto już chyba pamięta że to ja założyłem ten temat :-). Ileż to na początku otrzymałem obelg i inwektyw, ileż wyzwisk i przekleństw. Jak się okazało miałem racje "miało być tak pięknie" a wyszło tak jak wczoraj. Ostatnio po raz pierwszy zgodziłem się z kibicami Wisły, czytając napis przy wylocie z Krakowa na Zielonki, głosił on "Craxa .... derby blisko" i kto jeszcze nie dawno by pomyślał że chodzi o derby w I lidze :-))))))

    6 2 Cytuj

Odpowiedz