Forum » Sport

Dalin - siatkówka

  • 2 lut 2010

    ŚWIERCZEWSKI to był generał "co się kulom nie kłaniał" a Marta jest ŚWIERCZYŃSKA

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    Mam pytanie wie ktoś moze kiedy jest najbliższy mecz siatkarek??
    P.S Planowany jakis doping? :)
    Z góry dzięki za odpowiedz.
    Pozdrawiam serdecznie.

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    II liga już zakończyła boje w tym sezonie. Juniorki grają od piątku do niedzieli turniej eliminacyjny mistrzostw Polski. Szczegóły na stronie głównej miasto-info. Doping mile widziany. Pozdrawiam.

    Cytuj
  • adzygmunt 2 lut 2010

    Marta też nie powinna. Więcej śmiałości w grze! :P

    Cytuj
  • 4 lut 2010

    widzę że kolega kibic bez nick*u to jakiś historyk ;d

    Cytuj
  • adzygmunt 4 lut 2010

    Historyk na pewno, bo nie informatyk!
    Brakuje miejsca i czasu (data godzina)rozgrywek. ;)

    Cytuj
  • 4 lut 2010

    Świerczyńska, tak zrobiła postępy, ale głównie to Ona powinna popracować(raczej trenerzy z nią) nad dynamiką bo jak widzę jak się zbiera do ataku to ... ale perspektywiczna zawodniczka, tu się zgodzę

    Cytuj
  • 7 lut 2010

    jak tam po dzisiejszym meczu juniorek ? jaki wynik ?

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Mam pytanie do kibiców siatkówki w Myślenicach.Chcielibyście powrotu Dalinu do Plus ligi kobiet?

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    jak napisze "tak" to tak sie stanie?

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Chcę usłyszeć więcej opinii na ten temat

    Cytuj
  • adzygmunt 19 lut 2010

    Nie dyskutuję z anonimami. To jest wg reguły: "gadał dziad do obrazu".

    Cytuj
  • 21 lut 2010

    Masz coś do dziad(ul)a adzygmunt? Czy bardziej do obrazu :>

    Cytuj
  • 27 lut 2010

    Ciekawostka z naszej grupy. Może niekoniecznie dotyczące Dalinianek ale warto przeczytać bo rzadko się zdarzają takie sytuacje:

    http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-02-24-wydzial-rozgrywek-pzps-anulowal-wynik-meczu-play-off

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    słysząc co się dzieje z sekcja piłki nożnej, mam pytanie czy siatkarki tez się już rozpadły?? bo słuch o nich zaginął..

    Cytuj
  • adzygmunt 14 lip 2010

    Próbowałem wyciągnąć coś od trenera. Milczał jak ten dziad na obrazie!

    Cytuj
  • Krzysztof Murzyn 28 sie 2010

    Chciałbym poinformować, że Zarząd Klubu Sportowego "Dalin" Myślenice podjął uchwałę o reaktywowaniu męskiej drużyny siatkarskiej.
    Drużyna męska zorganizowana zostanie w ramach działającej Sekcji Piłki Siatkowej (dotychczas kobiet) KS Dalin od września 2010. W sezonie 2010/2011 I drużyna seniorów uczestniczyć będzie w rozgrywkach IV ligi.

    Cytuj
  • adzygmunt 28 sie 2010

    Super sprawa, tylko znając trudności finasowe "Dalinu" skąd kasa?

    Cytuj
  • 28 sie 2010

    dobre pytanie:)

    Cytuj
  • adzygmunt 28 sie 2010

    Pamiętam siatkę męska w "Dalinie" trenerem był wówczas Jasiu Bałuk? Czy coś pomyliłem?

    Cytuj
  • adzygmunt 28 sie 2010

    Dzisiaj net u mnie chodzi bardzo wolno. Nominalne powinno być 20 razy wiecej jest 131 kbps i na wysyłaniu normalnie 268. Nie poczekałem tylko kliknąłem dwa razy i weszły te same dwa posty. Nie ma funkcji skasuj dlatego drugi edytowałem co widać.
    Przepraszam forumowiczów. ad

    Cytuj
  • Marek Stoszek 28 sie 2010

    [quote=adzygmunt]Pamiętam siatkę męska w "Dalinie" trenerem był wówczas Jasiu Bałuk? Czy coś pomyliłem?[/quote]
    Ja tez pamiętam i pamiętam mecze rozgrywane bodajże w sali Technikum na Żeromskiego. Pamiętam Pawła Wojtana i Zdziska Zajdę. Byłem wtedy jeszcze małym ślicznym chłopczykiem :-))) na mecze zabierał mnie brat.

    Cytuj
  • 29 sie 2010

    A ja uważam, że to dobry pomysł. Siatkówka w okolicy jest bardzo popularna. Oczywiście z poziomem jest różnie. Chłopcy garną się do siatkówki, uczestniczą w turniejach amatorskich, sami wynajmują hale i okoliczne sale gimnastyczne. Ciekawe jak sobie poradzą w IV lidze. Czy wiadomo już kto będzie grał i czy można się zapisać...? Proszę o podanie więcej szczegółów.

    Cytuj
  • 29 sie 2010

    ja bede ścinał

    Cytuj
  • Krzysztof Murzyn 30 sie 2010

    Na dzień obecny kilkanaście osób złożyło słowne deklaracje udziału w zajęciach siatkarskich. Wg informacji trenerów istnieje również zainteresowanie wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. W tym tygodniu po kilku spotkaniach organizacyjnych podamy więcej szczegółów odnośnie działalności sekcji. Zainteresowanych odsyłam do biura KS Dalin.

    Cytuj

Odpowiedz