Forum » Sport

Dalin - siatkówka

  • 24 lis 2009

    Może mi ktoś napisać dlaczego siatkarki nie chcą dopingu??

    Cytuj
  • adzygmunt 24 lis 2009

    Odpowiem pewnym projektem z przed lat!
    Siatkarki miały mieć spodenki, wróć, majtki z dużym dekoltem. Kilka drużyn dostosowało się.
    Ale pomysł upadł, a w zamyśle miał przyciągać kibiców.
    Tamte siatkarki nie chciały TAKIEGO dopingu kibiców. Może nasze podobnie kombinują?

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    Nie wiem o co to chodzi z tym wszystkim-jak mogły siatkarki nie chcieć zeby wierni kibice ich dopigowali?! kompletnie nie rozumiem tego...
    To po co wgl kibice przychodza na mecze,moze tego tez sobie nie będa życzyć?!
    Jak to prawda to wstydzcie sie dziewczyny,zbierała sie grupka kiboli,rozwijała sie co raz leiej,z kazdym meczem było by nas wiecej ale coż...
    Choć nie wszystko stracone bo moze wszystko wróci do normy:)
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    O ludzie... Jeden koleś puści plotke, ze dziewczyny nie chca dopingu, a inni od razu wieszaja psy nad nimi...

    Dziewczyny chcą dopingu, potrzebują!

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    No to w takim razie nie wiem kto rozgłasza na forum takie wiadomosci.
    No to co jest z wami chłopaki??!!
    Do dzieła Panowie:)

    Cytuj
  • 25 lis 2009

    myślę, że wniosek błędny został wyciągnięty po tym jak wygrały po 3:0 w Krzeszowicach i u siebie z Tomasovią praktycznie bez dopingujących kibiców.Ten wynik zawdzięczają własnej determinacji i zmianie mentalności trenerów dopuszczających zmiany w zespole. Nie wiem gdzie byliście w sobotę,ale teraz na meczu z Pogonią będziecie bardzo potrzebni.
    Dziewczyny marzą o dopingu ze starej hali z osiedla gdzie kibiców było "widać słychać i czuć". Tutaj to będzie trudne ale nie niemożliwe. To co? widzimy się?

    Cytuj
  • 25 lis 2009

    Zapytaj jeszcze kogoś kto tam był po ile tam były bilety w Krzeszowicach!
    Wiem, że dla prawdziwego kibica to nie powinno mieć znaczenia, ale tracić 8 złociszy i głos i jeszcze denerwować się, że nie ma na co patrzeć to chyba za dużo -przyjemności- naraz?
    Skoro wracasz z sentymentem do hali w SP3 - to przypomnij sobie - jak wówczas siatkarki grały? Ich gra dopingowała kibiców do DOPINGOWANIA, nie to co teraz - ręce i wszystkie członki opadają :(

    Cytuj
  • 25 lis 2009

    Niech Hitman powie czemu dopingu nie było w sobotę. On jest współorganizatorem tego wszystkiego.

    Cytuj
  • 25 lis 2009

    No ja myśle ze przez doping mozna wspomóc nasze siatkarki,a nie ze przez doping sie wygra mecz!!
    Sam uprawiam pewną dyscypline sportu i wiem ze jest to potrzebne i napewno coś daje:)Jesli mogliscie byc na pierwszych meczach na nowej hali to mysle ze dalej będziecie(chodzi o kącik kibica):D
    Wiec do zobaczenia na meczu,chlopaki przemyślcie to bo naprawde moze byc miło na meczach:)
    Pozdrawiam serdecznie:)

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 25 lis 2009

    doping jest wazny :D wiem bo tez uprawiam sport i zawsze kiedy pije kolejne piwo na czas, albo kiedy jestem podczas maratonu a kibice skanduja to mnie to podnosi na duchu

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    kibic drużyny to ten, który przeżywa zarówno wzloty jak upadki, jest z drużyną zawsze, nie odwraca się w ciężkich chwilach, nawet gdy jest zawiedziony i zły.Taka postawa to jest wsparcie które uskrzydla. Czy nasze dziewczyny mają kibiców czy publiczność zobaczymy w sobotę.Ostatnio publiczność była górą./publiczność to ten co za 8 zeta żąda spektaklu a sam to gwizdać to klaskać/.KIBICE Dalinu łączcie się!

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    Ten mecz sobotni to takie malutkie, słabiutkie wydarzenie tygodnia, że nawet Red o tym zapomniał na stronie głównej :D

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    A ja tak trochę z innej beczki.
    Dlaczego nasz wspaniały klub niema strony internetowej?
    Inne kluby potrafią to zorganizować a nasz oczywiście NIE
    Ale Dalin PANY

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    to może tak"weżmy się i zróbcie"????

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    [quote]A ja tak trochę z innej beczki.
    Dlaczego nasz wspaniały klub niema strony internetowej?
    Inne kluby potrafią to zorganizować a nasz oczywiście NIE
    Ale Dalin PANY[/quote] - z tym to bym się trochę spierał. Strona Dalinu jest tutaj Link tyle, że zdecydowanie nieaktualna. Mógł by się w końcu zarząd postarać aby tę stronę przywrócić do normalności. Trochę wstyd, że o stronę www nikt nie dba.

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    To jutro jest jakiś meczy czy nie?

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    jest o 18 z Pogonią Proszowice

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    Obyśmy jutro stworzyli dobrą atmosferę żeby dziewczyny widziały że jesteśmy za nimi!

    Natomiast za tydzień na Reymonta będzie mecz o ważne punkty z Wisłą. Tam nie przychodzi wielu kibiców miejscowej drużyny, więc może chłopaki z kącika kibica by się skrzyknęli i pojechali wspierać dziewczyny? Wystarczyłoby 5-7 osób żeby zakrzyczeć tą halę. Zadanie wcale nietrudne a dziewczynom by było łatwiej grać. Pomyślcie o tym.

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    No wsumie dobry pomysł ale po ostatnim meczu u siebie to ja nie wiem co sie dzieje z chlopakami ze nie było ich wgl-pokłoceni są czy cos?!:(
    Zapraszamy wszystkich do kącika kibica-będzie nas wiecej to będzie o wiele lepiej:)
    Pozdro;D

    Cytuj
  • 27 lis 2009

    Bez sensacji - AZS UE wygrało z Tomasovią gładko 3:0. Czołówka będzie uciekać, dlatego jutro wygrana Dalinu musi być formalnością, a i za tydzień z Krakowa trzeba 3 punkty przywieźć. Gonić dziewczyny czołówkę, gonić :) Dacie radę!

    Cytuj
  • 28 lis 2009

    O kórej dzisiaj jest ten mecz na nowej hali?:)
    Pozdro;p

    Cytuj
  • 28 lis 2009

    Jak zwykle - o 18:00

    Cytuj
  • 28 lis 2009

    Dzięki za wiadomość!
    :)

    Cytuj
  • 28 lis 2009

    Wiecie co ludzie nie chce mi sie juz chodzic na te mecze,nic sie nie dzieje na tych meczach,cisza spokoj i czasami jakies oklaski:(
    Jedynie co moge powiedziec to dziewczyny zagrały dzisiaj naprawde ładnie a szczegolnie blokiem co cieszy:)
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 28 lis 2009

    Dzisiaj to ŁADNIE (nawet BARDZO ŁADNIE) zagrała jedynie Agnieszka, BRAWO ! W Tobie nadzieja !
    Pozostałe na przeciętnym poziomie, a że wygrały ? Bo przeciwnik był cieniutki !

    Gwiazda Krasińska dzisiaj więcej piłek zepsuła niż zdobyła.

    Cytuj

Odpowiedz