Forum » Sport

Dalin - siatkówka

  • Mieczysław Nowak 28 lis 2009
    Cytuj
  • 29 lis 2009

    Tak, forma Agnieszki jest wysoka to widać, juz chyba od 3 meczów stanowi na siatce mur nie do przejścia, to co wyprawia na bloku to mistrzostwo, ataki tez nie byle jakie, jak ma dobrze wystawiona piłkę to i gwoździk sie znajdzie, były wczoraj takie dwa, aż sie uniosłem;). Oby formę utrzymała na te najważniejsze mecze. Wczoraj wspierała ja młoda Janiczak, umie mocno uderzyć, podoba sie. Krasińskiej wczoraj nie szło, ale spoko, ona potrafi, nie dziś to jutro:). Wojtan w pierwszym secie pogubiona, ale później juz lepiej.

    Cytuj
  • 29 lis 2009

    foty fajne ale Pogoń jest z Proszowic.

    Cytuj
  • 29 lis 2009

    wczoraj nie było KIBICÓW tylko widownia! Kibic DALINU to gatunek na wymarciu.Niestety.

    Cytuj
  • Mieczysław Nowak 29 lis 2009

    Dzięki xyz. Pomyłka sprostowana.

    Cytuj
  • 30 lis 2009

    Widze, ze niektorzy to wchodza na tą strone tylko po to zeby krytykować!jak przegrywają dziewczyny to fala krytykki(to jeszcze w pewnym stopniu uzasadnione)ale jak wygrywaja to od razu znajdzie sie ktos kto SZUKA DZIURY W DUPIE!!!nie ma sie co przejmowac opiniami ludzi dla ktorych czynny sport to klikanie myszką!!!pozdro

    Cytuj
  • 30 lis 2009

    Święte słowa. Mecz był dobry, dziewczyny się zgrywają, trenerzy kombinują zmiany, jest o.k. Aga super,młoda spoko rozegra się jak będzie miała szanse. A krytyka cóż, zawsze znajdzie się ktoś, kto idzie na drugą ligę a chce oglądać pierwszą. A nawet gdyby zobaczył to krzesełko będzie za twarde. Do zobaczenia na Wiśle.

    Cytuj
  • 30 lis 2009

    No to wyszła prawda na jaw:(
    Wiem ze to byli ludzie z Orła tylko jedno mnie zastanawia jak im sie chce kibicowac druzynie z klasy A a nie 2 ligowemu Dalinowi.Nic nie mowie bo dobrze ze przynajmniej cos tam sie dzieje:)
    Yhmmm no to chyba szybko dopingu sie nie doczekamy:(

    Cytuj
  • 1 gru 2009

    nie nazywaj się "kibic" bo kibic nie stawia drużynie warunków tylko ją wspiera zwłaszcza jak są trudne momenty.Jak jest super to każdy widz jest z nimi a jak pod górkę to d..a w tył

    Cytuj
  • 1 gru 2009

    Piszesz tak: "Wiem ze to byli ludzie z Orła tylko jedno mnie zastanawia jak im sie chce kibicowac druzynie z klasy A a nie 2 ligowemu Dalinowi."

    I na tym polega problem. Przeciętny kibic Dalinu może powiedziec, że po co ma kibicowac Dalinowi, jak może jechac na Wisłę i tam sobie śpiewac. W Orle mam kilku kumpli i wiem, ze tam sie dobrze dzieje, bo potrafią się organizowac i dobrze przy tym bawic. Patrząc na to z zewnątrz mozna powiedziec, że tworzą naprawdę fajny klub i utożsamiają się z nim. W Dalinie też tak może byc, tylko muszą się za to wziąc ludzie z Dalinu i przede wszystkim chciec. Nie ma co liczyc na to, że nagle ktoś odwróci się od innej druzyny i zacznie śpiewac na Dalinie - kibic musi miec honor i byc lojalnym!!!

    Cytuj
  • 1 gru 2009

    Gość pyta czy kibice się wybierają na Wisłę. Ja nie sądzę bo Dalinek kibiców nie ma
    jak widać we własnej hali więc trudno oczekiwać aby byli na wyjazdach. A ja będę w sobotę w Krakowie więc prawdopodobnie zadam sobie ten trud, więc gdyby ktoś był to do zobaczenia.

    Cytuj
  • 1 gru 2009

    A ja o innym wątku.Ktoś na tym forum jakiś czas napisał że nie potrzebne jest to aby Dalin byl kiedys w plus lidze kobiet tylko wystarczy 1liga.Co reszta forumowiczów o tym sądzi?

    Cytuj
  • 1 gru 2009

    Tak masz racje ale tez Dalin z Orłem to nie tak jak Wisła z Cracovią wiec powinnismy sie wspierac wzajemnie i wtedy by było ok:).Wielki szacun dla kibiców Orła ale tez taka prawda ze ciekawe kto z kibiców Dalinu miałby robic doping na meczach-pewno jakies małolaty bo juniorów nie widze cos niestety jak to oni powinni robic doping czy na siatce albo piłce nożnej.Przynajmniej juniorzy z Orła nie są tacy:)
    Pozdrawiam:D

    Cytuj
  • 1 gru 2009

    KTOŚ SIĘ WYBIERA W SOBOTĘ DO KRAKOWA NA MECZ DALINU? Xyz Ty będziesz, a ktoś jeszcze? Ja będę na 100%. Jacyś chętni na wyjazd? Fajnie by było jechać w kilka osób i podopingować!

    Cytuj
  • 1 gru 2009

    a niby po jakiemu juniorzy mieliby robic doping na dalinie?? w wiekszosci sa to zawodnicy ktorzy pukaja juz do pierwszej druzyny... nie spotkalem sie jeszcze z taka sytuacja ze zawodnicy z druzyny prowadza doping na meczach (moze poza orlem ale tam to chyba jun. mlodsi)... ale jesli juz trzeba w to brnac to na meczach siatkarek proponuje aby juniorki dopingowaly swoje starsze kolezanki... ludzie jak chcecie miec atmosfere i doping to wezcie sie za to sami. Na wisle badz innych stadionach kibicuje sie niezaleznie od wieku... nie jest zadnym wymogiem to ze grupa kibicujaca maja byc malolaty. czytajac to widze ze z samych chcacych dopingowac uzbieralaby sie spora grupa wiec co wam szkodzi umowic sie w tzw kaciku kibica i dopingowac druzyne...

    Cytuj
  • 1 gru 2009

    No tak ale do kącika kibica przychodzą tylko trzy osoby,cóż zrobic:(

    Cytuj
  • 1 gru 2009

    Jeżeli ktoś ma czas i wybiera się w sobotę o 16.00 do Krakowa kibicować naszym dziewczynom niech zda potem relacje tu na forum. Wstęp na halę w Krakowie jest za darmo.

    Sobota, 5 grudnia
    godz. 16
    Hala Główna
    ul. Reymonta 22

    Wisła AGH Kraków
    vs
    Dalin Myślenice

    WSTĘP WOLNY

    Cytuj
  • 1 gru 2009

    [quote=Pizzaro]Wstęp na halę w Krakowie jest za darmo.


    WSTĘP WOLNY
    [/quote]

    Można ??!!
    A przepraszam, z czyich podatków wybudowana jest hala na zarabiu ?

    Za takie 'widowiska' to powinni dopłacać tym, którzy zechcą przyjść na mecz !

    Cytuj
  • adzygmunt 1 gru 2009

    Gdyby był wstęp wolny, to jest pewność, że kibiców będzie więcej?
    Za PRL i jeszcze w niedawno w III czy IV RP - straciłem rachubę, wysyłano na trybuny, widownie, szkoły, zakłady pracy, wojsko.
    Niestety ZOMO także, ale już w innym celu!!
    Może trzeba zwyczaj odnowić? :D

    Cytuj
  • 1 gru 2009

    Do kibica

    zauważ, że Kraków to jest Kraków a Myślenice to są Myślenice :)

    Jeżeli jescze nie widzisz różnicy to ... ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 1 gru 2009

    Poważnie napiszę, to co napisałem parę postów wyżej. Na mecz przychodzi się mając na względzie dwa aspekty:
    1 Zobaczyć grę, wiedząc, że rewelacji tam być nie może, bo to jest nie ta liga. Przy takim nastawieniu wyjdziesz z hali zadowolony.
    2 Odnowić kontakty ze znajomymi na co dzień nie widywanymi, bo praca, wnuki, lenistwo. Jeśli zobaczysz tam "stare wspomnienia" i pogadasz z nimi niejako przy okazji, to też było po co przychodzić!

    Cytuj
  • 2 gru 2009

    Mam takie pytanie,jak wyglądały mecze w hali na osiedlu?? Ktora wtedy liga była i jakie Dalin miał miejsce?Jak wyglądał doping przez kibiców??
    Dawniej to bardzo zadko chodziłem na osiedle na mecz i mało co pamietam;/

    Cytuj
  • 2 gru 2009

    Szfie!
    na osiedlu była pierwsza liga, albo extra klasa :D
    ale łapki same klaskały, gardziołka po meczach bolały, ale co tam...
    Dziewczyny były warte tego !

    Cytuj
  • 2 gru 2009

    Dwa sezony byla tez druga liga. Wtedy sie kazdemu chcialo krzyczec a teraz marudzicie. Zal mi was.

    Cytuj
  • 2 gru 2009

    Sorry: zal dziewczyn ze maja taka prymitywna publicznosc. Moze nie wszyscy tacy sa ale wiekszosc komentujacych to palanty. Nikomu sie nie podoba jak graja i kazdy jest niezadowolony. W poprzednich 2 latach graly gorzej niz teraz i nic nie mowiliscie tylko doping byl. Co byscie chceli zeby cycki pokazaly? Wtedy pewnie kibicow by bylo duzo i doping na maxa. A moze klub ma wam zaplacic za doping? Ludzie z tego calego kacika kibica: kasy wam juz nie placa za dopingowanie ze nie przychodzicie?

    Cytuj

Odpowiedz