Forum » Sport

Ring wolny - pierwsze starcie !

  • adzygmunt 24 paź 2009

    Ciekawi mnie dzisiejszy mecz Gołota contra Adamek.
    Nie o wynik mi chodzi, lecz o cel. Komu on jest potrzebny?
    Wydaje mi się, że Gołocie, lecz meandry spekulacji nie mają zdecydowanego brzegu.
    Gdybyż był organizowany na jakiś cek charytatywny, to spodziewać by się mogło ... zorganizowanego przebiegu walki.
    A tak?
    Inicjatorem walki był Adamek, aby na pewno?
    Jeśli Gołota przegra, który stoi jedną nogą nad otchłanią zapomnienia zrobi drugi krok. Wygrana Adamka co mu przyniesie; kasę?
    W tym sporcie, trzebaby właściwie nazwać MORDOBICIU zawodnikom głównie o to chodzi a kibicom? o pot, krew, stękanie i faceta na dechach!!!
    Czyli starożytnich igrzysk niewolników.

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.....

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    a ja jestem ciekawy pod jakim zarzutem na podstawie nakazu sądu w Myślenicach zatrzymano Artura Szpilke
    http://sport.onet.pl/0,0,2065857,,gala_w_lodzi_jeden_z_bokserow_aresztowany,wiadomosc.html

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    Walka Adamek-Gołota ustawiona!

    http://www.sportfan.pl/artykul/12699/walka-adamek-golota-ustawiona-wygra-glosuj

    O 23.00 wszystko się okaże :)

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    Oj, Ad Ty chyba nie lubisz boksu, bo coś nie czujesz klimatu starcia w ringu.
    Ćwiczyłem swego czasu sztuki walki i patrzę na to z innej strony.
    Boks jest dla mnie fascynujący, jedno dobre trafienie może przechylić szale zwycięstwa, trzeba docenić technike i kondycje zawodników, bo podnieśc sie z desek jest bardzo ciężko.
    Jeżeli Gołota nie "trafi" Adamka, to padnie ze zmęczenia, tak widzę tą walke.

    Cytuj
  • adzygmunt 24 paź 2009

    Cygnus dlaczego zaraz nie lubię? Powiedzmy, że do walki zawodowców jak Adamek contra Gołota mam stosunek ambiwalentny. To nie jest sport, to jest ersatz, namiastka walk bokserskich.
    Nie ma się czym epatować. Napisałem, to jest zwykle brutalne okładanie się po głowie wątrobie, nerkach, lukach brwiowych.
    Inny wymiar miała walka Casius Clay contra Pietrzykowski, walki sp Chychly, Antkowiaka, Kuleszy. Kukiera, Dragana, Drogosza.
    Jako znawca i miłośnik ringu dopisz kilkanaście nazwisk młodego i średniego pokolenia pięściarzy. Nie zapomnij o Michalczewskim, Adamku, Gołocie sprzed lat czterech.
    ps mam albo mamz awarie nie wchody polskie ynaki. To ydanie to pryzkad.
    Przepraszam to kombinacja innych klawiszy pozwala napisać tekst w miarę poprawnie.

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    Gołota nie potrzebuję już pieniędzy.Jest ustawiony do końca życia.Dla niego to walka o honor.Przecież to Adamek przed kamerą opowiadał o dziwkach dla Gołoty.Później padła propozycja walki z Polsatu,media podkręciły atmosferę i mamy walkę wieczoru.Sam Gołota powiedział ,że gdyby się nie zgodził to wyszło by ,że się boi.Dobrze wiecie ,że tak by było.
    Dla Adamka jest to walka na przetarcie w wadze ciężkiej.Dla niego liczą się głównie pieniądze.Dlatego wybrał walkę z Gołotą.Gdyby wybrał mniej znanego ciężkiego,żadna telewizja nie pokazała by walki.
    Przyznam,że nie lubię Adamka.Chcę zarobić i się wypromować na nazwisku człowieka ,który praktycznie otworzył mu drogę do Ameryki.To Gołota załatwił mu pierwszą walkę w Ameryce(w 2005r.)
    Liczę bardzo na Andrzeja Gołote.Choć już wiele razy się przeliczyłem to i tak mu kibicuję.

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    Ad. nie jestem znawcą boksu lubie boks, ale nie jest to mój konik.
    Co do kasy, to podobnie jak w innych zawodowych dyscyplinach sportu wszystko kręci sie wokół pieniądza i to jest prawie normalne. Dlatego nie skupiał bym sie na tym szczególe.
    Adamek to taki młody chojrak, Gołota też taki kiedyś był. Stawiam na Adamka i nie ma to zwiazku z jakąś sympatią, bo i jeden i drugi są mi obojętni, Gołota jest po prostu już wypalony, a Adamek napalony;)

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    I jak zwykle w swoim stylu. ;) Swoją drogą ciekawe że teraz sobie o człowieku przypomnieli.

    Cytuj
  • 25 paź 2009

    I jak się podobało starcie? Ja mam cholerny niedosyt, chociaż czułem że Adamek wygra, to liczyłem że Gołota go trafi na tyle konkretnie, że ten trafi na deski.
    Niestety Gołota był przerażająco wolny, nie widzę go w ringu chyba czas odpocząć.

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 25 paź 2009

    Swoje i tak dla boksu już zrobił i zapisał sie pokaźna liczba zwycieztw, a swoja droga wilidzieliscie jaka Andrzej ma waleczna żone? adamek dostał od niej kuksanca w brzuch :ddd

    Cytuj
  • 25 paź 2009

    Żal mi Gołoty.Szkoda ,że tak potoczyła się ta walka.W 3 rundzie wydawało mi się ,że dojdzie do głosu.Tak jakby wszystko się zaczęło układać,no ale niestety nic z tego.Pozostał tylko niesmak.
    Widzieliście jak Adamek się cieszył?Chyba z tego ,że pokonał boksera po kontuzjach,u schyłku kariery.A nie ma co się rozpisywać...

    Cytuj
  • 25 paź 2009

    Cygnus, Andrzej nie ma żadnych szans na to żeby wrócić na ring w wieku 41 lat. A zwłaszca z jego reputacją. Promotor Adamka z Chicago, Don King Productions, jedzie na koniu dawnej sławy Gołoty żeby wypromować Adamka przeciw amerykańskim pięściarzom. ZA chwile Adamek bedzie miał obywatelstwo amerykańskie, i jest na tyle ambitny że wróży kariere nieco dłuższa niż Andrzeja. A poza tym Kliczko nigdy nie przyjmie obywatelstwa amerykańskiego. Dla zasady. A innych kandydatow na białoskórych mistrzów nie znam, może Joe Calzaghe. Chdzi mi o IBF.

    Cytuj
  • 25 paź 2009

    jak dla mnie reżyserka

    Cytuj
  • adzygmunt 25 paź 2009

    Gala do momentu walki wieczoru była ok. Chłopcy okładali się rycersko, po boksersku. Nie kibicowałem żadnemu z nich więcej widziałem techniki, taktyki.
    Walka Goliata przepraszam, też na G - Gołoty a z Adamkiem to było zwykłe mordobicie.
    Każdy z nich miał inne cele do zrealizowania. Zostały w pełni, ba w 102 % zrealizowane.
    Polsat tak,tak - Polsat zarobił 300 tyś dolarów plus wpływy z reklam.
    Gołota 300 tys dolarów i ostateczne? rozstanie się z Boksem, piszę przez duże "B".
    Adamek 300 tyś dolarów plus 2% za enigmatyczne wejście w świat najcięższego kalibru bokserskiego

    Wypowiedzi obu zawodników po meczu:
    Gołota nie bardzo wiedział jak dotrzeć do ośrodka mowy w korze. To akurat rozumiem.
    Adamek butny, zarozumiały. Lecz może tak trzeba w tym widowisku?

    PS: dlaczego nikt mnie nie sprostował? napisałem w poprzednim poście: Kulesza zamiast Kulej. Obu panów przepraszam.

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    Czytałem wywiad z Adamkiem, co za pyszałek. Nie życzę mu źle, ale przydała by mu sie lekcja pokory. W koncu trafi na bufona swojego pokroju, który utrze mu nosa.

    Cytuj
  • adzygmunt 5 lis 2009

    http://www.sport.pl/sport/1,65025,7199378,Smuda_trenerem_reprezentacji_.html
    Leśni dziadkowie już przypinają tyki do decyzji zatrudnienia Smudy w roli selekcjonera reprezentacji.
    Dla mnie jest to pierwsze starcie, które nie wiadomo jak się zakończy. To czy sparingi listopadowe wygra czy nie jest mało istotne. W dwa tygodnie nie można wiele zdziałać.
    No może powoła tych zawodników jakich chce bez liczenia się z nikim.
    Ale czy to jest realne?

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    Ad, to oni też boksują:)

    Cytuj
  • adzygmunt 6 lis 2009

    Nie boksują, naprężają muskuły!
    Tobie nie muszę przypominać, że nazwa ring nie jest pochodną od boksu, :)
    To takie malutkie "qui pro quo" ;) no może: "quid pro quo" :)

    Cytuj
  • adzygmunt 12 gru 2009

    Ring wolny pierwsza... bijatyka /Pudziana/ 47 sek i "po ptokach"
    A serio coraz niższe instynkty kierują ludzkimi pomysłami, zachowaniami.
    W tej bijatyce chodzi co? O sport czy o zaspokojenie najniższych instynktów człowieka?
    Skulony Najman zapytany z jaka myślą wyszedł na ring odparł: "wytrzymać minutę" I nie udało się.
    czy "toto" ma sens?

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    Pudzian był jak kopiący koń, miałem wrażenie że dostał białej gorączki w ringu.
    Nie wiem AD , ale ja w tych walkach widzę sens, jak pisałem kiedyś ćwiczyłem sztuki walki, w czasie sparingu swoimi oczami widzisz to inaczej, tu oczywiście doszły kwestie dużych pieniędzy.

    Jednak ta walka , no nie wiem większy mam niesmak niż po walce Gołoty z Adamkiem.

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    Dla tych co... uwierzyli a nie widzieli:

    http://www.youtube.com/watch?v=JRIUKDQujOU

    masa-kra !

    Cytuj
  • Marek Stoszek 12 gru 2009

    Biedne są te sztuki walki jeżeli ktoś kto je trenuje ma takie zdanie jak cygnus. Całkowicie zgadzam się z AD i też pytam co to niby miało być?! Po drugie kto zezwolił na emisje czegoś takiego w telewizji/nie ważne że komercyjnej/.Pytany czy będę oglądał/nie nazwę tego walką/ odpowiadałem cytatem z "Killerów dwóch" J Machulskiego "...gówien nie jadam...". T R A G E D J A i czarny dzień dla sportu.

    Cytuj
  • adzygmunt 12 gru 2009

    Cygnus! sztuka walki mówisz? Nie, żadna sztuka. Widziałem parę razy w życiu pijackie burdy za knajpą. Jeden pan na drugiego, w szlachetnych jeszcze czasach rzucał się do unicestwienia drugiego pana. Dlaczego szlachetnych? bo jeszcze nie mieli w rękach rozbitej butelki po winie marki wino!
    Pudzian więcej stracił niż myśli, że zyskał. Wspaniałą postać strongmena odarł z legendy siłacza nad siłacze.
    W tej burdzie, to był knajak skrzyżowany z koniem i hieną. I mało powiedziałeś biała gorączka, sadyzm białej gorączki!!! Sędziemu też się oberwało przy rozdzielaniu "piorących" się.
    Jeszcze ten kończący spektakl wywiad. "Będę walczył dla Polski". Paranoja!
    Katować drugiego człowieka w imię swoiście pojętego patriotyzmu.
    I ani dobrowolny udział Najmana, ani żadna kasa nie usprawiedliwia haniebnego wyczynu obu.
    Gdzie tam można dostrzec sztukę walki!?!

    Cytuj

Odpowiedz