Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 13 wrz 2010

    Dalin Myślenice : GKS Janina Libiąż

    14 września (wtorek) godz. 16.00

    Przypominam, że Libiąż jest liderem III ligi a Dalin wygrał wszystki mecze na swoim boisku- zapowiada się naprawdę ciekawy pojedynek na którym warto być !

    Cytuj
  • 14 wrz 2010

    Kto może niech przyjdzie, na pewno warto! :)

    Cytuj
  • 14 wrz 2010

    Nie wiem czy warto , przeczuwam wynik 0:0

    Cytuj
  • 14 wrz 2010

    Dalin 1 - 2 Janina
    Cóż, dwa karne dla Dalinu, jeden nie strzelony, potem słupek, znowu brak skuteczności... Druga połowa słabiutko Dalin, masa strat i błędów, Janina wykorzystała to i skończyło się tak jak widać...

    Cytuj
  • 14 wrz 2010

    Zgodzę się z przedmówcą , Dalin mógł rozstrzygnąć spotkanie w pierwszej połowie.
    W drugiej części meczu Biało-Zieloni stracili gola i niestety powietrze szybko zeszło z zespołu. Szkoda bo Janina kosmicznej piłki nie grała , mecz był spokojnie do wygrania.

    Cytuj
  • 15 wrz 2010

    Coś mi się wydaje że trener nie ma rozeznania co do umiejętności swoich grajków ,bo tak np.po hu hu wystawia w miejsce brakującego munego Bałę który nie jest jakimś rewelacyjnym rozgrywającym a we wczorajszym meczu choć grał ambitnie to tracił wiekszość piłek a jest bardzo dobry moim zdaniem Płonka który jest wpuszczany w kolejnym meczu dopiero w 70 tej minucie .Biel i Mizia są jeszcze zasłabi by decydować o ataku, nieskuteczność Góreckich ,Maria i Kaki oraz głupie zabawy defenzora Marchwi dały taki wynik .A szkoda bo z tego co mi wiadomo że ludzie Zarządu dwoją się i troją by swoich boiskowych aktorów zabezpieczyć finansowo a Ci słabo się starają ( no poza jednym który na meczu siedział na trybunach chyba w przebraniu Drakuli )

    Cytuj
  • 15 wrz 2010

    ja mysle jednak ze ambicji tym zawodnikom nie mozna odmowic, wczoraj oprocz przestoju na poczatku 2 polowy caly mecz dominowali. gdyby do przerwy prowadzili 2-0 mysle ze byloby po meczu. uwazam ze pomimo tego bledu marchewy nie nalezy go sadzac na lawce w nastepnym meczu, ma o wiele wiekszy potencjal niz senderski i duzo wiecej moze dac druzynie. z niezlej strony na prawej obronie pokazal sie tokarz, jeszcze go nie widzialem na tej pozycji ale udowodnil ze warto na niego stawiac. szkoda troche keska bo to juz jego drugi niestrzelony karny w tym sezonie. a bala przeciez zagral bardzo przyzwoicie... w sobote 3 punkty musza byc, dalin do boju!

    Cytuj
  • 15 wrz 2010

    chłopaki dali z siebie wszystko tylko głupie błedy w drugiej połowie zaważyły o losach meczu a zwłaszcza błąd mtrachińskiego po tym błedzie byl jakis rozkojarzony i słuszna była zmiana tranera.Tokarz żle nie grał ale albo grał do tyłu a jak chciał się podłączyć to strata . Kęsek wogole nie widoczny , góreccy kilka szans.Biel grał na równym poziomie i co ważne bramka z jędrzejowem a teraz karny na nim wiec staje sie ważnym punktem w drużynie , szkoda zapszepaszczonych sytuacji;/ a Libiąż jak na lidera nic nie grał (jedyne co dobrego miał do wiernych kibiców

    Cytuj
  • adzygmunt 15 wrz 2010

    Mecz trwa 90 minut, a nauka ortografii mili panowie, całe życie!!!

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    do ad.-wolę czytać proste teksty z błędami w których każdy wie o co chodzi niż twoje filozofie z których nic nie wynika

    Cytuj
  • adzygmunt 16 wrz 2010

    Ależ wynika. Trochę dłuższe zdanie Cię męczy!
    I jeszcze jedno. W poście było o 90 minutach gry nie zauważyłeś?
    Mógłbym wyłożyć kawę na ławę, ale mam do czynienia z myślącymi, ludźmi więc powtarzać argumenty dlaczego zawodnik ma wykonywać pracę przez cały mecz nie przystoi.
    Tłumaczenie między wierszami: za marną płacę, marna praca - nie znajduje tu uzasadnienia. Przywołałbym tu inną przypowieść: "widziały gały co brały".
    Te zdanie nie odnoszą się do zespołu "Dalinu". Oni grają jak umieją. Jest to raczej rodzaj oliwy rozlanej na emocje kibiców!
    Czy mam jeszcze napisać gdzie z pożytkiem rozlewano oliwę?

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    idze idze sportcmenie z Bożej łaski dać ci temat i to obojętnie jaki to będziesz się nim onanizował przez następne parę dni.
    Wydaje ci się że tylko ty jesteś myślący i najmądrzejszy a ja myślę że poprostu widzisz że Dalin wbrew twoim wczesniejszym przepowiedniom podnosi sie z kolan i żal CI DUPE SCISKA.

    Cytuj
  • adzygmunt 16 wrz 2010

    Poprawnie napisałeś słowo najbardziej Ci znane. Reszta...to obelgi. Gdzieś się tego nauczył?
    Czyżby na trybunie?

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    adzygmunt nie p...dol juz prosze cie.

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    Adzygmunt odpuść, nic nie wnosisz do tematu poza sianiem zamętu.

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    czy kibice "dalinu" to same tłumoki nie mogace zrozumieć ze adz broni druzyny przed takimi kibolami jak wy?!
    obelzywymi slowami dajecie swiadectwo sobie

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    Do Adzygmunta:

    proszę Cię, proszę Cię- ZAMKNIJ SIĘ !!!

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    Do 25 minuty powinno być 4-0 dla dalinu i po meczu a jest stare jak barbakan powiedzenie nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak się niestety stało.

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    Kibic KSD Coś się Ci poplątało najpierw prosisz, potem każesz!
    Dalin bez was gra swoje. Mozna wygrać można przegrac byle z klasą.
    A słownictwo? rzecz gustu i wychowania!

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    Dalin Myślenice - Unia Tarnów

    22 września (środa) godz. 17:00

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    Kibole Uni przyjadą??
    Kibice Dalinu by zobaczyli co to jest prawdziwy doping na meczu:D

    Cytuj
  • 20 wrz 2010

    UWAGA!!!
    mecz Dalin Myślenice - Unia Tarnów

    21 września (wtorek), godz. 16.00

    Pozdro.

    Cytuj
  • 20 wrz 2010

    [quote]Kibole Uni przyjadą??
    Kibice Dalinu by zobaczyli co to jest prawdziwy doping na meczu:D[/quote]

    Ostatnio jak przyjeżdżali to nie wyglądało to jak prawdziwy doping, jedna czy dwie krótkie przyśpiewki w ciągu całego meczu...

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    Dalin 2 - 1 Unia ... mecz bez udziału kibiców, ponoć nasza ukochana policja nie wyraziła zgody. Za to przeprowadziła iście brawurową akcję wyproszenia piątki kibiców spod bramy stadionu, grożąc działaczom spisaniem notatki oraz informując o popełnianiu przestępstwa, brawo!

    Cytuj

Odpowiedz