Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 23 sie 2010

    Kiedy będzie jakaś konkretna strona internetowa Dalinu bo ten "m" to przepisuje dokładnie teksty z gazety.I wielkie mi pocieszenie "myślę że nie będzie tak żle",co miał na myśli to nie wiadomo czy chodzi o stronę czy o klub ,bo jeżeli o klub to w gazetach mało o nim piszą.Niech by nowy zarząd pospieszył się ze stroną klubową chyba że będzie kontynuacja napisu "przepraszamy strona w przebudowie". Piłkarze napewno dadzą radę bo wszyscy ciężko pracują a ty "m"weż się leniu do roboty albo zostaw te klocki i nie rób wienciórki.

    Cytuj
  • 23 sie 2010

    [quote]Kiedy będzie jakaś konkretna strona internetowa Dalinu [/quote]
    z tego co wiem to w połowie września
    [quote]"m" to przepisuje dokładnie teksty z gazety[/quote]
    tak, dlatego że jest to akurat bardzo wiarygodne źródło
    [quote]"myślę że nie będzie tak żle",co miał na myśli[/quote]
    dokładnie napisane że chodzi o tą rundę jesienną, a dokładniej o dobrą formę piłkarzy i co zaowocowało by wysokim miejscem w tabeli
    [quote]Piłkarze napewno dadzą radę[/quote]
    też mam taką nadzieję, ale nie zapominajmy że przystąpili bez okresu przygotowawczego do sezonu, co może się odbić pod koniec rundy
    [quote] "m"weż się leniu do roboty[/quote]
    przez parę sezonów nikt nie pisał o piłkarzach Dalinu, myślę o stronie, statystykach itp.,to jest tylko moja inicjatywa, nie ukrywam że strona dopiero się "rozwija" więc nie musisz jej oglądać. Jak narazie nikt nie zgłaszał negatywnych uwag co do strony, a wręcz przeciwnie.
    Wilk, może prześlesz swoje ciekawe informacje, wywiady, zdjęcia dotyczące klubu.
    Zachęcam nie tylko Ciebie ale i innych.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 26 sie 2010

    DO M - moja rada nie odpowiadaj na głupie zaczepki tego durnego wilka tylko rób swoje a wogóle to lepiej pisz na swojej naprawdę fajnej stronie.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 26 sie 2010

    [quote]przez parę sezonów nikt nie pisał o piłkarzach Dalinu, myślę o stronie, statystykach itp.,[/quote]

    zapraszam tu: http://www.miasto-info.pl/profile/4

    i do działu sport lub konto redakcji: http://www.miasto-info.pl/profile/1

    Ty prekursorze kochany TY moj slodziaku :****

    Cytuj
  • 26 sie 2010

    no chodziło mi o stronę internetową, wiem wiem Bartek wielki uznanie, pozdro

    Cytuj
  • 26 sie 2010

    Podobno dziś na dalinie mecz dalin wisła

    Cytuj
  • 26 sie 2010
    Cytuj
  • 28 sie 2010

    Górnik Wieliczka 0 - 1 Dalin Myślenice !

    Cytuj
  • 29 sie 2010

    Brawo Dalin trzy mecze 9 punktów tak trzymać.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    dalin może zostać mistrzem w tym sezonie ,jeśli pieniądze sie rzeczywiście znajdą. Grają bajkę jak narazie.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Zgadza się nie dośc że wygrywają to grają do tego piekną piłke.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    o ktorej jutro mecz? chetnie wpadne jak nie bedzie lalo bo samochod w naprawie ;/

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Dalin Myślenice - Naprzód Jędrzejów

    1 września, godz. 17:00

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    czy mecz z Naprzodem Jędrzejów się odbędzie ?

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    mecz odwolany.

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    dalin przegrał dziś w Suchedniowie 0:1, szkoda bo sytuacji na strzelenie bramek było co niemiara a drużyna Orlicza nie grała jakiejś eksperymentalnej piłki, miejmy nadzieję że skuteczność poprawi się już w tą środę w meczu z Naprzodem

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    jak wygląda dzisiaj boisko w Myślenicach? mecz z Naprzodem się odbędzie czy kolejny raz zostanie przełożone?

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    najprawdopodobniej mecz bedzie rozegrany na glownym boisku dalinu, wczoraj przechodzilem tamtedy i widzialem ze kamienie ulozone na biezni (trial) sa osloniete materacami. wnioskuje wiec ze nie zrobiono tego dla picu tylko ma to jakis cel. fakt faktem po myslenicach wisza plakaty ze mecz dzis o 16.30

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    dzięki wielkie. mam jeszcze jedno pytanie: jaka jest pogoda w Myślenicach i jakie są perspektywy?

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    pogoda w porzadku jak narazie, dosyc cieplo choc troche wieje. rano bylo slonce teraz nieco niebo nam sie zachmurzylo. mam nadzieje jednak ze nie bedzie padac.

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    POwodzenia!

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    Niestety My gramy z Wichrem o 17.00 więc nie zobaczymy meczu ale powodzenia.
    szkoda że terminy się pokrywają

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    Dalin 3 - 2 Naprzód. Niesamowity brak skuteczności Dalinu, grali bardzo ładną piłkę, sędzia robił wszystko, żeby przeszkadzać Dalinowi w grze :D

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Czytałem relację z meczu w DP i ja bym nie przeceniał aż tak roli pipiego,zwłaszcza że w Suchedniowie utrata bramki była jego zasługą.Tokarz robi trochę błędów ale ogólnie gra nieżle przede wszystkim myśli i nie wali każdą piłkę na oślep do przodu (jak to robi pipi) a poza tym to jeszcze młodzierzowiec.
    Skuteczność jest naszą bolączką ,i tu mam na myśli Biela i Miżię bo im się też chyba w gówkach powywracało i udają profesorków.
    Ale ogólnie ciekawa piłka ,gra presingiem ,gra klepą czyni nasz zespół silnym, grającym nowoczesny futbol.

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    w relacji na sportowetempo.pl jest podobnie, pilch może i gra pewnie ale nie jest nie do zastąpienia, jak widzimy dalin bez niego wygrał już dwa mecze. tokarz dopiero zaczyna regularnie grac wiec dajmy mu czas. chłopak ma papiery na gre a w dodatku musi występować na dosyć odpowiedzialnych pozycjach. z czasem pokaże swoja wartość. gdyby nie ten karny to mysle ze zagrał całkiem dobrze.
    fajnie do drużyny wszedł ten biel, może brakuje mu jeszcze takiego boiskowego cwaniactwa ale tez sie zapowiada na niezłego grajka. fajnie ogląda sie mecze dalinu, sporo akcji podbramkowych i ogólnie ciekawa gra. pzdr

    Cytuj

Odpowiedz