Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 18 lut 2011

    ale jakie gwiazdy Panowie?normalni zawodnicy. choc oczywiscie wklad innych jest tez duzy w wyniki Dalinu i bez nich nie byloby takich statystyk.jednak glownie dzieki nim dalin zawdziecza miejsce na jakim jest. kalat i goreccy strzelili razem 35 goli z 49 calej druzyny wiec to o czyms swiadczy.

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    dajcie już se siana z tym a kałem i z tymi góreckimi.

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    Kałata nie było tylko w meczu z popradem muszyna bo pauzowal za kartki. Bliźniacy grali w każdym meczu i zawsze mieli duży wpływ na wynik.

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Brawo dla M. Góreckiegohttp://sportowetempo.pl/all/artykul/20179_Radoslaw_Sobolewski_i_Dariusz_Wojtowicz_najlepsi_w_Malopolsce_FOTO

    DWIE NAGRODY: dla piłkarza III ligi i Odkrycie roku.
    GRATULACJE.

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    gratulacje!

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    GRATULACJE od orła!taka nagroda to nie byle co!

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Jak zostanie w Dalinie zmarnuje swój talent, jego brat również, dla Kałata to ostatni moment do powalczenia o wyższą klasę rozgrywkową

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Pełna racja dako!

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    tylko szkoda dako, że to nie od nich zależy.

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Brawo dla Michała !! Oby tak dalej i oby nie w Dalinie!! Życzę powodzenia, tym bardziej że to swój gość ! :)

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Jutro (23.02) sparing z młodą ekstraklasą Wisły Kraków na sztucznym boisku na Zarabiu o godz 17.30 !

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    Jak tam nasz dalin w dzisiejszym sparingu?

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    Wygrali z młodą ekstraklasą 1;0 bramke strzelił kęsek

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    A juz jutro (tj. 26.02 - sobota) o 11:00 na sztucznym sparing z Garbarzem Zembrzyce

    A oto kolejne sparingi:

    01.03 (środa) - Kadra Małopolski (godz.16:30)
    05.03 (sobota) - Garbarnia Kraków (godz.11:00)
    12.03 (sobota) - Limanovia Limanowa (godz.11:00)

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    ty kibic z limanovia to chyba nieaktualne wtedy maja grac puchar z orelem myslenice

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    Jak dzisiaj Dalin z Garbarzem , bo po pierwszej to już chyba z 5-0 było , jakim wynikiem się skończył mecz

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    5-5 ;/

    Cytuj
  • 27 lut 2011

    po pierwszej połowie było 6;0 a skończylo sie 8;1. A powinno być dwa razy tyle, ale skuteczność w drugiej połowie to był dramat. Bramki: Biel 2x, Kałat, Muniak, Górecki J., Pilch, Płonka, Mizia. warto jeszcze dodać, że szymek cygal nie strzelił karnego.

    Cytuj
  • 28 lut 2011

    na takie sparingi to szkoda czasu i piniędzy ,przy tak słabym sparingpartnerze nie było możliwosci kolejny raz sprawdzić zawodników z pola , testowanego zawodnika obrony ,ataku czy też sprawdzać testowanego bramkarza .Mogli za to podskakiwać z radości jedynie trener z kierownikiem no i najwazniejszy pan prezes Olek ,tylko z czego tu się cieszyć jak poza ME wisły przegraliśmy wszystkie sparingi z dróżynami co cokolwiek coś potrfią (nawt z Orłem PW i Czańcem) .No ale dla głodnego psa dobra i mucha jak wpadnie do brzucha.Do rozgrywek drugiej kolejki 3 tygodnie a nie widać jakoś stabilności w dróżynie a wzmocnienia ja oceniam krótko jedne nie trafione a drugie nie potrzebne ,podobnie jak i zmiany wyżej bo daje się słyszeć głosy od rozczarowanych zawodników typu "Bańki wróć".

    Cytuj
  • 28 lut 2011

    Oj Witku chyba zalezy Ci na "braku stabilnosci" w Dalinie skoro ciagle narzekasz i podburzasz. Co do formy to nie narzekalbym tak bo mecze z Kolejarzem oraz Okocimskim byly niezle choc przegrane. Jesli chodzi o wzmocnienia to sadze ze byly potrzebne bo kazdy zgodzi sie ze bramkarz to byl "musik" a i stoper byl potrzebny. Marzec mysle ze da troche spokoju tej druzynie i doswiadczeniem wniesie swoj wklad w nia. Po raz pierwszy od kilku lat Dalin ma nie tylko mocna 1sza jedenastke ale rowniez i lawke co w perspektywie calej rundy (ewentualne kontuzje (odpukac) i kartki)i walki o czolowe lokaty jest szalenie istotne.

    Cytuj
  • 28 lut 2011

    Znowu sprowadza się obcych zawodników a nasi będą grzali ławę, tylko po co, o ile pamiętam w tamtym sezonie zespół zajął 4 miejsce w lidze grając swoimi wychowankami.

    Cytuj
  • 28 lut 2011

    Oj kibicu 2011 ,czytaj ze zrozumieniem i nie wyciągaj fałszywych wniosków ,nigdzie nie napisłem że Dalin gra żle nawet kiedy przegrywa sparingi , ale z mocnymi zespołami,bo wygrane z dróżynami na takim poziomie jaki prezentował Garbarz nic nie wnoszą chociaż by wygrali 20:0.Na moje narzekania masz odpowiedż poniżej od ps.dako.
    Marzec gra pomocnika środkowego lub prawego i o ile zdążyłem zauważyć to na tych pozycjach wzmocnineń nie potrzeba bo jest kilku zawodników wychowanków Kałat,Kęsek,Muniak,Biel,Gorecki,Płonkai jeszce kilku młodych ,teraz powiedz który z Nich siądzie na ławie i czy to jest wobec Nich .Uważam że ten transfer przyniesie odwrotne skutki,kontuzje i kartki były w poprzedniej rundzie a czwarta lokata w tabeli nie wypadła psu z pod ogona.Moja dyskusja na forum nie ma wpływu na decyzje decydentów w klubie to i nie może być mowy o podburzaniu kogo kolwiek.

    Cytuj
  • 28 lut 2011

    Ja bym sie nie spieszyl tak ze skreslaniem Marca. poczekajmy co pokaze w lidze. wieksza rywalizacja moze tylko chlopakom pomoc. oczywiscie zdrowa rywalizacja. bez forowania. mam nadzieje ze tak bedzie bo jesli chodzi o Dalin to najmniej zaufania mam do trenera. ktos bardziej doswiadczony bylby bardziej na miescu ale poczekajmy jak sobie bedzie dalej radzil. Co do reszty ktorych wymieniles to Kalat i Gorecki beda pewno grac. moze jeszcze Muniak zakladajac ze marzec bedzie na prawej. a plonka ostatnio byl probowany na obronie. biel dobrze spisuje sie w sparingach wiec moze wskoczyc chocby i kosztem marca wiec bedzie musial sie starac

    Cytuj
  • 28 lut 2011

    witek mi wygląda na obrazonego piłkarza wiedzącego, że nie ma szans grać:) każdy normalny człowiek wie, ze rywalizacja w sporcie jest wskazana. i nikt nie powiedział, że marzec bedzie mial pewne miejsce w składzie;)

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    fanatyk to w takim razie pytanie ,skoro marzec nie ma grać w podstawowym składzie to po co jego transfer do Dalinu ,i po drugie już raz za trenera kmiecika była rywalizacja pomiędzy piłkarzami Dalinu a krakusami wszyscy wiedzą jak się skończyła.

    Cytuj

Odpowiedz