Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 1 mar 2011

    To prawda, że juniorzy którzy przyszli w tym roku do seniorów boją się Kałata ?

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    DALIN - Kadra Malopolski 5-2 (4-0)

    Mizia 2x , M. Gorecki , Kałat , Kęsek

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    ale tym razem jest aż jeden krakus i uważam, że będzie wzmocnieniem:)

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    A ja uważam że ten krakus we wczorajszym meczu na tle tych "bojących" się juniorów wyszedł bardzo blado

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Panowie mysle ze czas zakonczyc te polemiki. Najblizszy mecz z garbarnia zapowiada sie b ciekawie. pozniej puchar z orlem i ....liga!!!

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    Dalin 1 - 1 Garbarnia

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    Dalin vs garbarnia...mecz slsbiutki. Nie jest sztuka wygrywac że slabymi druzynami im mocniejsza druzyna tym wieksze problemy pomimo "wielkich"wzmocnien. Znajac wielkich zwolennikow tytch wzmocnien slaba gre beda usprawiedliwiac jak zwykle brakiem Kalata i Goreckiego.

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    No Witku chyba nie sadzisz ze slaba gre usprawiedliwimy brakiem Ciebie w skladzie?:) nie bylo Kalata Goreckiego i Pilcha co jak sadze mialo wplyw na gre a poza tym w 1 polowie dalin przewazal i powinno byc wiecej niz 1:0 do przerwy.

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    kibic 2011 -czy to aby nie ty proponowałeś koniec polemiki ,myślę że chyba głównym dmuchającym temat to jesteś właśnie ty.

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    bo ciagle tylko jedziesz po chlopakach ze slabi sa i graja lipe. wez sie do roboty na treningach, pozniej zalap sie do skladu a nie wylewaj swojej frustracji tutaj

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    witka żal ściska i dlatego tak jest:) najlepiej go po prostu olać i będzie po problemie;)

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    fanatyk i kibic 2011 ,kto tu jest zfrustrowany to własnie widać ,najlepiej by pisać jak to jest super w klubie i w zespole jaka tu panuje super atmosfera no poprostu sielanka,żadnych słów krytki .To może stworzycie sobie forum na którym będziecie sobie wyłącznie cukrować.

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    panie witku. Super do końca nigdy nie będzie. ale wytłumacz mi dlaczego caly czas krytykujesz?:) pieniadze są z opóźnieniem ale są, czy wczesniej tak mieliscie czy z tego co pamietam to kiedys nawet na mecz z tego powodu nie chieliscie wyjsc? nie musiscie jeździć na żadne sparingi wszystko macie pod nosem. Która drużyna nawet w wyższych ligach ma takie warunki?! dla mnie wierzycki, szwiec i marzec bedą dużymi wzmocnieniami a na pewno piłkarze tylko na tym zyskają. tyle w temacie wiecznie niezadowlony piłkarzu witku:)

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    powiedz fanatyku co zyskają zawodnicy na ty że w Dalinie będzą grali Marzec i Wierzycki bo bramkarza drugiego było trzeba (niekoniecznie krakusa).

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    Wierzycki jest bardzo perspektywiczny. Dla mnie na chwile obecną powinien grać w pierwszym składzie i mam nadzieję, że tak będzie. poza tym bedzie mieszkał w myślenicach i nic nie stoi na przeszkodzie zeby grał w dalinie dłużej.. A marzec to doświadczenie i zobaczycie jak nam pomoże w sezonie:))

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    Unia-Dalin 1:0

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    A może przegrali dlatego że trener wpuścił bliźniaków na kilka minut. Wygląda na to że po tym jak zarząd skutecznie zablokował ich transfer do pierwszej ligi teraz skutecznie będzie blokował ich występy w Dalinie. Po co kto ma widzieć jak grają.

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    Chyba byłeś na innym meczu ;)

    Cytuj
  • 20 mar 2011

    dalin przegrał mecz po błędach w "wzmocnionej" grze obronnej i bardzo nieskutecznej grze w ofensywie

    Cytuj
  • 20 mar 2011

    Zarząd wydał pieniądze na transfery 3 zawodników, 3 wychowanków posadził na ławie, czy jest lepiej? Wraca stara polityka budowania zespołu na obcych pod pretekstem "wzmacniania składu". Oby w przyszłości nie nie powtórzył się scenariusz sprzed paru lat kiedy ci sami działacze w dwa sezony spuścili Dalin z 3 do 5 ligi

    Cytuj
  • 20 mar 2011
    Cytuj
  • 21 mar 2011

    moim zdaniem brakło dzika.

    Cytuj
  • 22 mar 2011

    A dlaczego dzik nie grał ? na filmiku widać że cała obrona łącznie z bramkarzem zawaliła gola,ale njbardziej śtoper i bramkorz .Szkoda że nie ma na filmie więcej meczu bo nie wiadomo jaka była gra w przodzie.

    Cytuj
  • 22 mar 2011

    KS Dalin Myślenice - Juventa Starachowice
    Sobota (26 marca), godz. 15:00

    Jest to pierwszy mecz Dalinu na wiosnę w Myślenicach !

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    WSZYSCY NA STADION !!! WALCZYMY O AWANS DO II LIGI !!!

    Cytuj

Odpowiedz