Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 1 maj 2011

    [quote=gość: Kupczyk] Istniał za dobrych kilka lat wstecz. Ja jestem jak najbardziej za, kwestia tylko zorganizowania się.
    Na meczach siatkówki kobiet dopingujemy dziewczyny,jakos nam to wychodzi tylko wiadome że na piłce nożnej musi być więcej niż 20 osób :) [/quote]

    No to pojawcie się na meczu Dalinu tak, żeby Was było widać i myślę, że na pewno ktoś się dołączy do dopingu... sam z chęcią tak zrobię :)

    Cytuj
  • 2 maj 2011

    [quote=gammorin] gość: Kupczyk napisał/a: Istniał za dobrych kilka lat wstecz. Ja jestem jak najbardziej za, kwestia tylko zorganizowania się.
    Na meczach siatkówki kobiet dopingujemy dziewczyny,jakos nam to wychodzi tylko wiadome że na piłce nożnej musi być więcej niż 20 osób :)

    No to pojawcie się na meczu Dalinu tak, żeby Was było widać i myślę, że na pewno ktoś się dołączy do dopingu... sam z chęcią tak zrobię :) [/quote]

    To już było , chłopaki w sile ponad 30 osób , z mojej obserwacji próbowali coś robić , śpiewy zrobili co mogli itp jak na meczach siatkówki ? czy ktoś się dołączył ? kto był to wie , więc powiem krótko to nie ma sensu ;)

    Cytuj
  • 2 maj 2011

    Właśnie, na meczach siatkówki tylko na kilku meczach doping w miarę wyglądał, potem nikomu już chyba nie chciało się kibicować. Nie mówiąc już o tym że jedna połowa śpiewa a druga tylko klaszcze klaskaczami.
    A z kibiców którzy przychodzili na mecz , podłączyły się 3 OSOBY na całą halę , kto chodził na mecze ten wie ! Oczywiście nie zmuszam nikogo do tego że jak przychodzi na mecz to ma iść i robić doping , ale niech skończą się narzekania że na Dalinie jest cicho bo jak przychodzi co do czego to nikomu nie chce się kibicować !

    Cytuj
  • 2 maj 2011

    Wtorek, godz. 17:00 - WSPIERAJ NASZYCH !

    Cytuj
  • 3 maj 2011

    Dalin 4 - 0 MKS Stąporków

    Cytuj
  • 4 maj 2011

    a kimże jest ta wysoka, szczupla, zgrabna istota o ktorej tu piszecie?

    Cytuj
  • 4 maj 2011

    O której jest mecz z andrychowem> bo na stronie dalinu jest napisane, że o 17 a w dzisiejszym dzienniku, że o 15. Wie ktoś?

    Cytuj
  • 4 maj 2011

    o 15, jest zmiana godziny ;)

    Cytuj
  • 7 maj 2011

    Beskid 1 - 1 Dalin. Antyfutbol w wykonaniu Dalinu, czerwona kartka dla Szwieca w 93 minucie, ogólnie dramat.

    Cytuj
  • 8 maj 2011

    do menel
    jest synem lokalnego pseudobiznesmena parkingow w m-ce

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    może warto przyjrzeć się pozostałym zawodnikom Dalinu którzy są w tej chwili wypożyczeni bądź przeszli do innych klubów mam tu na myśli:
    Niedzwiedź - Mogilany
    Stelmach, Rojek - Orkan
    Kipek, Wolski, Błaszczak, Moskal - Pcimianka
    być może oni stanowli by kolejne wzmocnienie dla Dalinu przed nową rundą?

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    szkoda slow na temat meczu w andrychowie. druzyna zupelnie nie do poznania. szczerze mowiac beskidowi nalezalo sie zwyciestwo. murawa w andrychowie wyśmienita tym bardziej dziwi postawa dalinu oby w sobote ze szreniawa bylo duuuuzo lepiej.

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    hahah widać że niejaki "obserwator69" to prawdziwy znawca tematu, Rojek w Orkanie? hahaha chłopie, skadś ty się urwał??

    Cytuj
  • 10 maj 2011

    zamiast gadać głupio może wypowiesz się na temat tych zawodników?

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    A o czym ja mam z Tobą dyskutować, jak Ty koleś nie masz kompletnie zielonego pojęcia o czym piszesz?? skąd żeś tego Rojka chłopie wyczasnął?
    oprócz Stelmacha(chociaż nie w pierwszym składzie), nikogo bym nie wziął z tych co wymieniłeś.

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    A ja bym wzioł wyskoiego w okularach - a z tego co mówi to umiejętności ma na ekstraklase.A spadek juniora starszego to porażka , która odbije się na klubie a nie na prezesach.

    Cytuj
  • 14 maj 2011

    Dalin Myślenice - Szreniawa Nowy Wiśnicz

    14 maja (sobota), godz. 17:00

    Cytuj
  • 14 maj 2011

    dzisiaj gramy bez kałata(kontuzja), pilcha i szwieca( kartki). Oby do przodu!

    Cytuj
  • 14 maj 2011

    http://sportowetempo.pl/pn_malopolska_2010_2011/artykul/22394_Regions%E2%80%99_Cup_Malopolska_remisuje_w_Malogoszczu_FOTOGALERIA

    Aż miło, że o sile reprezentacji małopolski stanowią w dużym stopniu Biało-Zieloni. Szkoda tylko, że Kałat doznał kontuzji , oby nie groźnej. Wyżej opis meczu ze Świętokrzyskim ZPN.

    1 Cytuj
  • 14 maj 2011

    a dziś Garbarnia przegrała z Orliczem 1:2 więc jeśli wygramy nasz strata do nich wyniesie 5 ptk

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    [quote=1921] http://sportowetempo.pl/pn_malopolska_2010_2011/artykul/22394_Regions%E2%80%99_Cup_Malopolska_remisuje_w_Malogoszczu_FOTOGALERIA Aż miło, że o sile reprezentacji małopolski stanowią w dużym stopniu Biało-Zieloni. Szkoda tylko, że Kałat doznał kontuzji , oby nie groźnej. Wyżej opis meczu ze Świętokrzyskim ZPN. [/quote]

    I trzeba dodać jeszcze, że druga siła reprezentacj małopolski to piłkarze Górnika Wieliczka, ale to napewno nie dlatego, że szkoleniowcami są Robert Nowak i Jacek Mróz, trenerzy Dalinu i Górnika-:)

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    [quote=Isaac KSC] 1921 napisał/a: http://sportowetempo.pl/pn_malopolska_2010_2011/artykul/22394_Regions%E2%80%99_Cup_Malopolska_remisuje_w_Malogoszczu_FOTOGALERIA Aż miło, że o sile reprezentacji małopolski stanowią w dużym stopniu Biało-Zieloni. Szkoda tylko, że Kałat doznał kontuzji , oby nie groźnej. Wyżej opis meczu ze Świętokrzyskim ZPN.

    I trzeba dodać jeszcze, że druga siła reprezentacj małopolski to piłkarze Górnika Wieliczka, ale to napewno nie dlatego, że szkoleniowcami są Robert Nowak i Jacek Mróz, trenerzy Dalinu i Górnika-:) [/quote]

    A tego to nie wiedziałem :)
    Ale obiektywnie patrząc , Pilch , Kałat , Mizia jak najbardziej się tam nadają , Góreccy również , tylko że nie w tej formie, w jakiej obecnie się znajdują...A o zawodnikach Górniku się nie wypowiem , ponieważ nie oglądam na co dzień ich gry.

    1 Cytuj
  • 17 maj 2011

    Ludzie czym wy się podniecacie ?? jaka kadra MAŁOPOLSKI ?? gdzie Małecki ,Sobolewski , Żurawski ... skład który podaliście to Siła Małopolski ?? hehe od naszych Myślenickich kopaczy to raczej nikt nigdy by o autograf nie poprosił. Winno się to nazywać Amatorzy Małopolska

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    ktos tam wczesniej napisał czy istnial ruch kibicowski na Dalinie . proponuje odswierzyc historie i poczytac pare zinow od 1990-2000 o wyprawach na gorace tereny i bijatykach na stadionie i w parku o obijanych ekipach w mce m.in sandały , sovia i stalowka z rzeszowa i bijatyce na moscie po ktorej jeden pan plywal pod mostem pan bardzo teraz szanowany po drugiej str blon

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    [quote=gość: Hola_Cola] Ludzie czym wy się podniecacie ?? jaka kadra MAŁOPOLSKI ?? gdzie Małecki ,Sobolewski , Żurawski ... skład który podaliście to Siła Małopolski ?? hehe od naszych Myślenickich kopaczy to raczej nikt nigdy by o autograf nie poprosił. Winno się to nazywać Amatorzy Małopolska [/quote]

    Widać, że sie znasz na piłce :) w kadrze małopolski mogą grać piłkarze od 3 ligi w dół:)
    Pozdrawiam inteligencie

    Cytuj

Odpowiedz