Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 23 kwi 2011

    Co do Kałata to całkowicie się zgodzę , gdy jest w formie to przewyższa umiejętnościami całą drużynę.
    Świetna technika, strzał , przegląd pola , gra z przeciwnikiem na plecach, dobrze gra głową ( co nieraz udowodnił , nie tylko dzisiaj), szybkością też nie odstaje . Czasem tylko jakby się blokuje , ale wynika to raczej z jego lenistwa , bo nie wygląda na słabego psychicznie. Jakby nie patrzeć to nadal młody zawodnik, który ma duże szanse wybić się poza tą III (IV) ligę ...

    1 Cytuj
  • 23 kwi 2011

    wierny i oddany muniak gra defensywnego pomocnika jak bys chcial wiedziec ktos musi zostac takich pilkarzy nigdy sie nie docenia

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    Kałat - (kawał piłkarza) ale podejście do gry na zasadzie umiem mogę mi się należy -> zamiast zapier..... bo jeśly by mu się "chcialo" to grajek dużo wyżej.
    Muniak- jak by nie on to by dziś kiepsko było ze środkiem
    Pilch- dziś słabo ale na poziomie
    Mizia - mało miał podań prostopadłych aby wykorzystać szybkosć
    Górecki - 2 setki i .... 4 kropki bo szkoda //
    reszta na 2+

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    Liczą się 3 pkt!
    Orlicz to wcale nie był słaby zespół. Brawo panowie za walke do końca!

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    Najlepszy ekspert od oceny zawodników - wysoski,szczupły w okularach (syn.....) .Ubolewam że tacy znawcy są tak blisko drużyny.

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    chłopaki grają i wygrywają i to się liczy! teraz w sobote mecz z Janina o vice lidera!

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    Totti wracaj do sieprawia :)))

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    quote=gość: Totti] Najlepszy ekspert od oceny zawodników - wysoski,szczupły w okularach (syn.....) .Ubolewam że tacy znawcy są tak blisko drużyny. [/quote]

    ja także ubolewam nad takimi znawcami. Wiedzą dużo, ale czy mają obiektywną wiedzę, czy tą podsuniętą....i potem łatwo takiemu oceniać na forum. Pozdrawiam drużynę, róbcie swoje, nie dajcie się "tym różnym gierkom".

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    niektórzy ubolewają, ze piszą tu zawodnicy:)

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    ten chudy przemadrzaly chlopok to niech sie zajmie swoja pseeudo szkolka tanca dziwi mnie ze tacy ludzie maja o sobie tak wysokie mniemanie a zyciu nie osiagneli nic totalnie nic!!

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Ciezki mecz ale wygrany. za to szacun druzynie. Teraz czas na Janine Libiąż. Arcywazny mecz dla ukladu tabeli. Mam nadzieje ze Dalinek podola i zdobedzie komplet oczek. Jakis zorganizowany wyjazd?

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    troche odbiegając od drużyny seniorskiej, to źle sie dzieje w sekcjach mlodziezowych. Juz to pokazał ostatni turniej halowy, gdzie Dalin dzielił i rządził od lat, a teraz przegrali z Orłem i Iskrą Brzączowice... moze ok, mogl byc wypadek przy pracy, ale w lidze nic nie wskazuje na to zeby sie utrzymali. Dzisiaj kolejna porazka u siebie 2-3 z unia osiwiecim i na 8 kolejek przed koncem Dalin wciaz jest przedostatni w tabeli MLJ... moze sie w koncu obudzą

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Wisła Kraków II 1-1 Dalin Myślenice (Juniorzy Młodsi)

    Cytuj
  • 27 kwi 2011

    Módi dobrze mówisz niedługo już nie będzie wychowanków dalinu grało w drużynie seniorskiej i wtedy bedzie trzeba ściągac ludzi np krakowa , nawet jakby sie obudzili to chyba za duża strata pkt , fakt cos sie dzieje nie tak

    Cytuj
  • 30 kwi 2011

    DALIN POKONUJE JANINE LIBIĄŻ 5:1!!!!!!!!!!
    DALIN VICELIDEREM

    Cytuj
  • 30 kwi 2011

    faktycznie aż musiałem sprawdzić na 90minut.pl czy to prawda :) , ciekawe kto strzelił bramki ? , garbarnia zremisowała , tracimy do niej 6 ptk a jeszcze 10 kolejek przed nami .
    Brawo Dalinek !!!

    Cytuj
  • 30 kwi 2011

    No to teraz wszyscy zabierać znajomych, rodzinę na mecz i wspierać Dalin :)

    Cytuj
  • 1 maj 2011

    Co jest bezposrednim zapleczem pierwszej drużyny - junior starszy , gdzie są w ...... .Są pieniądze na awans ..... .Więc czym się jaramy . Myslenie nie boli chyba że ktoś musi za to zapłacić .Pokora,uczciwość - tak.Szkoła tańca,parking - nie.

    Cytuj
  • 1 maj 2011

    O to pokaz tylko dwóch pierwszych bramek strzelonych dla biało zielonych we wczorajszym meczu :

    http://www.youtube.com/watch?v=jIy93Hsj3L4&feature=player_embedded oraz druga bramka :

    http://www.youtube.com/watch?v=0_Z1uMaM5l0&feature=player_embedded

    Cytuj
  • 1 maj 2011

    czy kiedykolwiek istniał na Dalinie ruch kibicowski?

    Czy nitk nie myslał aby zapoczatkowac cos takiego teraz? Skoro rzel moze to czemu nei Dalin?

    Cytuj
  • 1 maj 2011

    Jak będzie awans to i sponsor się znajdzie !

    Cytuj
  • 1 maj 2011

    Istniał za dobrych kilka lat wstecz. Ja jestem jak najbardziej za, kwestia tylko zorganizowania się.
    Na meczach siatkówki kobiet dopingujemy dziewczyny,jakos nam to wychodzi tylko wiadome że na piłce nożnej musi być więcej niż 20 osób :)

    Cytuj
  • 1 maj 2011

    Dalin miał kiedyś porządną grupę kibiców.

    Cytat jednego z kibiców Janiny z ich strony: "Dalin zdecydowanie najlepsza drużyna jaką widziałem pod względem technicznym, inna bajka niestety."

    Teraz tylko - dopingować, wygrywać, awansować! ;)

    Cytuj
  • 1 maj 2011

    KS Dalin Myślenice - MKS Stąporków
    3 maja (wtorek), godz. 17.00

    Do liderującej Garbarni Kraków tracimy tylko 6 punktów.
    Do końca rundy zostało 10 kolejek czyli do zdobycia jest 30 punktów !
    W takim razie możemy śmiało powiedzieć, że walczymy o awans !

    WE WTOREK WSZYSCY NA STADION DOPINGOWAĆ DALIN !

    Cytuj
  • 1 maj 2011

    nie ma co się podniecać tylko dalej robić swoje i wygrywać!
    Dalin do boju!

    Cytuj

Odpowiedz