Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 1 kwi 2011

    hahaha. Przeraża mnie to wszystko co się dzieje na tym forum. Najpierw nie pasuje wam zarząd, potem krakusy, potem wyniki na wyjazdach. Jest coś co wam pasuje?:)) szukacie jakichś glupich domysłów. teraz już nie jest tak, że goła jedenastka jest i nie ma kto wejśc z ławki moi drodzy. Zwróćcie uwage, ze z juventa na 5 min wszedł tokarz podstawowy zawodnik zeszłej rundy. Senderski w ogoóle nie wchodzi, kęsek na ławie. dlatego, że jest rywalizacja jest źle??:)aa i jeszcze jedno. miejsce kęska zajął muniak, a płonka został przeniosiony na prawą strone. więc swój zastąpił swojego:)

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    www.nida.pinczow.com skróty z meczu Nida- Dalin 1-2

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    Brawo Panowie! Teraz trzeba wygrać w sobote o 16:00 z górnikiem wieliczka! wszyscy na mecz!

    Cytuj
  • 7 kwi 2011

    prawdziwa potęga i moc. bójcie się chamy. teraz rozpęta się piekło.

    Cytuj
  • 8 kwi 2011

    Weźcie znajomych i przyjdźcie jutro (sobota) o 16:00 dopingować naszych chłopaków w meczu z Górnikiem Wieliczka. Ostatnio mimo śniegu :-) było sporo ludzi którzy chcieli obejrzeć dobry mecz i dużo bramek w wykonaniu Dalinu.

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    DALIN JEST 3 W TABELI I POTRZEBUJE WSPARCIA KIBICÓW W WALCE O AWANS !

    KS Dalin Myślenice - Górnik Wieliczka

    sobota 9 kwietnia, godz. 16.00

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    [quote=gość: kibic_a_b_c] ...Ten klub będzie tylko i wyłącznie III ligowy [/quote]

    Z takim nastawieniem na pewno

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    piszecie o ewenemencie...dla mnie ewenementem jest to że jakiś chłopocek 1 czy 2gi (nie ważne czy to Dalin czy inne kopoce) dostaje za 3 treningi(bo na inne nie chodzi) i mecz po 1500zł(za taki marny poziom) a LUDZIE PO 35 LATACH PRACY MAJĄ LEDWO PO 950ZŁ EMERYTURY.nie odbierajcie tego osobowo ale to są jaja-w tym KRAJU NIGDY NIE BĘDZIE NORMALNIE

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Dalin bezbramkowo zremisował z Górnikiem wieliczka. Poziom meczu dramat. Nasi zagrali na stojąco, zlekceważyli zupełnie przeciwnika. Bardzo mało sytuacji bramkowych. Ciekawi mnie czy ktoś z obecnych na meczu zauważył w ogóle obecnośc na boisku naszej gwiazdy michała góreckiego?:)bo z tego co widziałem oddał aż jeden strzał i co chwile tracił piłke. Już 4 jego mecz bez strzelonej bramki.

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Mecz naprawdę bardzo słaby w wykonaniu naszego zespołu .Biało-zieloni na tle słabiutkiego Górnika Wieliczki wypadli naprawdę bardzo marnie . Żadnym pocieszeniem nie jest to iż częściej byliśmy przy piłce czy też więcej oddali strzałów .Poprzeczka w którą uderzył Marzec też nie świadczy o tym ze Dalin miał w tym meczu pecha , po prostu z taką grą nie zasługuje się na zwycięstwo.
    Zawodnicy bo boisku biegali bardzo chaotycznie , o bieganiu nawet trudno tu mówić .Często do podawanej piłki trzeba się cofnąć , a nasi zawodnicy w trakcie podania stoją w miejscu i czekają na cud (Górecki i Mizia) piłki trzeba szukać a nie liczyć ze przeciwnik ułatwi naszym zadanie.
    Górecki właściwie nie widoczny , moim zdaniem jako pierwszy powinien zostać zmieniony ,a więcej pożytku mogli byśmy mieć z Kęska .Mizia też słabo .
    Moje uwagi --> Pilch z każdym meczem jest coraz wolniejszy , jego sposób próby odebrania piłki jest na tyle przewidywalny że często kładzie się przed przeciwnikiem a on spokojnie go mija .Największy jego atut to gra siłą .Dużo krzyczy a sam popełnia sporo błędów ... mimo wszystko nie widzę zagrożenia na jego pozycje.
    Muniak - jak wiadomo Kocha Dalin i będzie z nim na dobre i złe , ma serce do gry i mimo słabych warunków do gry ,pokazuje że można ! jednak niestety nie dziś ,to nie był jego mecz i życzę mu by w następnych meczach było lepiej.
    Płonka dziś katastrofa , łatwych piłek nie potrafił przyjąć , dużo prostych strat .Oglądając jego gre miałem wrażenie ze boi się podjąć ryzyko , kilka krotnie z jego strzału w polu czy przed polem karnym mogło być więcej pożytku niż w zupełnie nie celnych i nie zrozumiałych prób podań.
    Płonka ,Pilch,Muniak ,Górecki,Mizia --> oni dziś zagrali najgorzej
    Średnio
    Kałat -- ten chłopak naprawdę jakiś tam talent ma ! serio On nie gra źle ,tylko widać ze jest strasznie leniwy ,nie biega , nie walczy , świetnie panuje nad piłką ma technikę , potrafi uderzyć ...ale bez zaangażowania on niestety daleko nie zajdzie .Dziś wiele niedokładnych podań , za lekko i zbyt czytelne akcje.
    Dobrze --> Marzec , bez rewelacji ale był chyba najbardziej widocznym zawodnikiem Dalinu w tym meczu , sporo pracował ,biegał , kilka dobrych podań , potrafił się pokazać , chciał wziąć na siebie odpowiedzialność gry , nie zachwycił ale jak piszę jeden z lepszych w tym meczu
    Szwiec - pomimo licznych i moim zdaniem beznadziejnych komentarzy że w Dalinie nie powinno być "Obcych" mam nadzieje ze Martin udowadnia wam że się mylicie . To naprawdę świetny bramkarz , że sporymi nadziejami na przyszłość . Obserwowałem go w kilku meczach i naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń , dziś nie miał za dużo pracy , jednak widać ze ma wyczucie gry , pewny przy rzutach rożnych i dośrodkowaniach , potrafi wyjść , pewnie wyłapuje piłki , zobaczycie wróże mu wyższą niż III ligową karierę.
    Kęsek --> ten chłopak na dzień dzisiejszy częściej powinien być wystawiany w I składzie , słabszy technicznie niż Kałat ale próbujący coś zrobić , nie bojący się uderzać z dystansu , wychodzić do piłek .
    Dzisiejszy mecz udowodnił mi ze wielu zawodników Dalinu nie ma szans na zrobienie kariery w wyższych ligach .Chłopaki tworzą dobry zespół na grę na III ligowych boiskach .
    Do trenera Nowaka --> podczas najbliższych treningów proponuje większy nacisk zrobić na kondycję , niech chłopaki przymusowo więcej biegają bo mam wrażenie że większość z nich nie jest w ogóle przygotowana na pełne 90 minut

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    "Obiektywny":
    Ty chyba znasz sie tyle na pilce co szpak na jebaniu!!

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    a jja uwazam, ze obiektywny ma racje. z ta roznica, ze to gornik zdechl na koniec. nasze chlopaki to akurat kondycje maja dobra,

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    Dzisiaj Dalin gra z Wisłą o 16:00 trampkarze starsi...

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    chyba nie graja. mecz byl 9 kwietnia Wisła wygrała 4-1

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    grają grają :-)

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    tzn z Akademią 21

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    Myślę ze dziś "nasze" chłopaki zrekompensowali nam słaby mecz z Górnikiem , gdyż wygrali w Jędrzejowie 4:1

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    Dobry mecz Dalinu. Swietny Mizia, mysle ze powinien grac w ataku z Keskiem ktory daje dobre zmiany od kilku meczow. Odpoczynek Michalowi Goreckiemu sie przyda a moze wchodzac z lawki "wystrzeli" bo poki co chyba cisnienie w nim narasta.

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    [quote=gość: kibic2011] Dobry mecz Dalinu. Swietny Mizia, mysle ze powinien grac w ataku z Keskiem ktory daje dobre zmiany od kilku meczow. Odpoczynek Michalowi Goreckiemu sie przyda a moze wchodzac z lawki "wystrzeli" bo poki co chyba cisnienie w nim narasta. [/quote]

    Mam nadzieje, że już w następnym spotkaniu w pierwszej 11 zamiast michała wyjdzie kęsek.

    Cytuj
  • 22 kwi 2011

    Dalin Myślenice - Orlicz Suchedniów
    23 kwietnia (sobota),
    godz. 13:00

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Jak tam wypadł dzisiaj nasz Dalinek?

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Dalin wygrał 2-1(Michał Górecki, Dawid Kałat) , chociaż przegrywali 0-1.
    Mogli wygrać wyżej ( słupek Góreckiego , "setka" Kałata, poprzeczka Kęska ).Te sytuacje mogły się zemścić pod sam koniec meczu , gdzie pomocnik Orlicza źle trafił w piłkę i nie wykorzystał idealnej sytuacji ...sumując, dobrze zagrali: Szwiec, Marzec, Kałat, K. Górecki, dobrą zmianę dał Kęsek który powinien grać w pierwszej jedenastce. Dalin zagrał średnio , daleko było dzisiaj do gry z rundy jesiennej.

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Dzięki za info,niestety nie dałem rady być na meczu.

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Kęsek wcale nie dał tak dobrej zmiany, większość piłek które miał na lewym skrzydle tracił angażując się w pojedynki biegowe z dużo szybszymi piłkarzami z Suchedniowa. A poza tym, świetny Marzec, szczególnie w drugiej połowie, słabiutki Płonka (nie potrafił znaleźć dla siebie miejsca, zbyt często zbiegał do środka zostawiając pustą prawą stronę, a Cygal nie włączał się w dodatku w ogóle do akcji) i Muniak (długo bezproduktywnie, w końcówce dużo lepiej).

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    1921 , Ok również uważam ze Kęsek powinien grać w pierwszej 11 ale jeśli chodzi o ten mecz to niczym nie zachwycił , kilka strat w przeciągu kilku minut , za bardzo wypuszcza sobie proste piłki do których dojść nie może.
    Kałat bardzo aktywny ,czuje gre potrafi ustawić się i co najważniejsze bierze grę na siebie , nie cofa się do tyłu jak najczęściej Muniak . Owszem miał również dużo strat , ale uważam ze to najważniejsza postać w Dalinie a już z pewnością najlepiej grający technicznie zawodnik.I jeśli któryś z naszych biało-zielonych w najbliższym czasie miałby zmienić ligę na wyższą , największe szanse daje Kałatowi tylko sam w to musi uwierzyć ze z Piłki mógłby zarabiać pieniądze.
    Marzec krótko powiem dobrze że jest , dziś bardzo aktywny , jeden z lepszych zawodników w tym meczu.
    Pilch dużo lepiej niż z Wieliczką .
    Bramkarz zawsze powtarzałem ze wierzę w tego chłopaka i wiem ze na nim się nie zawiedziemy .
    Co do meczu , Orlicz słabiutki , mogliśmy wygrać znacznie wyżej , nasza skuteczność w wykorzystywaniach 100% okazji jest naprawdę bardzo słaba. Co najważniejsze są 3ptk

    Cytuj

Odpowiedz