Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 24 cze 2011

    To b dobrze bo taki emocjonalny i oryginalny komentarz p. Cichonia powinien byc godnie prezentowany:):) A co do zakonczonego sezonu to wielkie brawa dla chlopakow za 2gie miejsce i najbardziej atrakcyjny futbol w III lidze. tym bardziej cieszy fakt ze mamy najmlodsza druzyne w III lidze. proponuje zrobic sonde na najlepszego pilkarza ubieglego sezonu: moje kandydatury to : A - J. Górecki, B - M. Górecki, C - D. Kałat, D - S. Marzec, E - M. Mizia

    1 Cytuj
  • 24 cze 2011

    F - Muniak G- Pipi H -Biel I - Marchewa J - Szwiec K - Kęsek

    4 Cytuj
  • 24 cze 2011

    Dla mnie najlepsi byli :
    Szwiec, Marzec, Kałat, Mizia, M.Górecki
    Najbardziej podoba mi się gra Kałata, szkoda że ten chłopak marnuje się jeszcze w Dalinie...

    2 1 Cytuj
  • 25 cze 2011

    [quote=gość: kibic2011] proponuje zrobic sonde na najlepszego pilkarza ubieglego sezonu: moje kandydatury to : A - J. Górecki, B - M. Górecki, C - D. Kałat, D - S. Marzec, E - M. Mizia [/quote]
    Pomysł bardzo dobry , można by poprosić REDAKCJE miasto-info o założenie takiej ankiety
    Co do frekwencji miałem okazje zaliczyć 14 czy 15 meczy w tym sezonie i powiem wam szczerze czytając 90minut.pl czy sportowetempo że strasznie zaniżają frekwencje na meczach Dalinu , według nich na mecze biało zielonych przychodzi średnio po 250 osób a na meczu z Przebojem było 300 co jest kompletną bzdurą

    2 Cytuj
  • 4 lip 2011

    Najprawdopodobniej do Puszczy Niepołomice oprócz Marka Mizi dołączy Dawid Kałat.
    http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110703/SPORT01/537585321
    Biorąc pod uwage bardzo prawdopodobne odejscie Michała Góreckiego do Ruchu Radzionków Dalin zostanie bez swoich głównych strzelców (strzelili 52 bramki z 84 strzelonych przez Dalin)

    1 Cytuj
  • 14 lip 2011

    dziś sparing ze Sępem Droginia

    Cytuj
  • 14 lip 2011

    dopierniczcie im za nas!! niech poznaja miejsce w szeregu hehe

    2 1 Cytuj
  • 15 lip 2011

    i jaki wynik?

    Cytuj
  • 15 lip 2011

    0:4 dla Dalinu

    3 Cytuj
  • 16 lip 2011

    Dalin Myślenice zakończył sezon na 2 miejscu.
    I pytanie to znaczy że awansował?
    Ciekawe czy Góreccy odejdą?

    2 Cytuj
  • 16 lip 2011

    [quote=gość: wwwww] Dalin Myślenice zakończył sezon na 2 miejscu.
    I pytanie to znaczy że awansował?
    Ciekawe czy Góreccy odejdą? [/quote]
    Nie, nie awansował. Tylko zajęcie pierwszego miejsca w tabeli premiowane było awansem do II ligi. Tenże awans wywalczyła Garbarnia Kraków.
    Jeśli mowa o braciach Góreckich to nie wiem. Mam nadzieje, że zostaną bo są bardzo ważnymi ogniwami tego zespołu. Zobaczymy jak będzie.

    1 Cytuj
  • 18 lip 2011

    Goreccy najprawdopodobniej odejdą do Ruchu Radzionków, Kałat i Mizia do Puszczy Niepołomice a Senderski do Popradu Muszyna (tam trenerem został W. Bańkosz - byly trener Dalinu)

    2 1 Cytuj
  • 18 lip 2011

    No nie był bym taki pewny czy Góreccy będą w Radzionkowie bo nie było ich w składzie w ostatnim sparingu.
    Powiem krótko szykuje się piłkarska total kicha w Dalinie a to za sprawą taty klaty.

    1 2 Cytuj
  • 18 lip 2011

    ze strony dalinu góreccy mają zgode na odejście z tego ci mi wiadomo. Ale za darmo nikt ich nie odda, a tak własnie by chciał ruch.

    koryto. dlaczego uważasz że szykuje sie "total kicha"??

    4 Cytuj
  • 18 lip 2011

    tj ściema

    Cytuj
  • 18 lip 2011

    niby dlaczego przewcież to poważna gazeta?

    Cytuj
  • 19 lip 2011

    fotorelacja z meczu sparingowego Dalin-Garbarnia gdyby ktoś jeszcze nie widział
    http://www.futbol.org.pl/news,24650.html

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 19 lip 2011

    o dalin sie wspiera czarnoskorymi. chyba jeszcze nigdy zaden nie gral w tej druzynie. ciekawe jak to odbierze nasza spolecznosc z dosc ciasnymi pogladami

    1 Cytuj
  • 19 lip 2011

    [quote=bartek] o dalin sie wspiera czarnoskorymi. chyba jeszcze nigdy zaden nie gral w tej druzynie. ciekawe jak to odbierze nasza spolecznosc z dosc ciasnymi pogladami [/quote]
    było już dwóch Djabong i Thekiura(tak czytałem pisało się inaczej) czasy III ligi która faktycznie była 3 ligą ,(98-99) de fakto obydwaj dobrze mówili po polsku , ogólnie w Dalinie grali tylko pół roku ,wczasach rudzkiego , cygana,bodzianego ,tomeczki ,wyroby eh piękne czasy aż łza się w oku kręci :)
    http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2683 - Djabong

    ciekaw jestem tych czarnoskórych piłkarzy ... gdzie wyspępowali wcześniej , nikt podać nie chce

    1 Cytuj
  • 20 lip 2011

    GÓRECCY DZIS GRAJA W SPARINGU NA 100 PROCENT DALINU

    1 Cytuj
  • 21 lip 2011

    Dalin przegrał sparing z Przeciszovią 4:3 ,czy zna ktoś skład Dalinu w ty spodkaniu?
    Do wierny -niestety potwierdzają się moje paplania o kryzysie w Dalinie ,słyszałem że nie jest dobrze ,"ktoś" się za bardzo rozbuchał,na hu.. hu.. nam to drugie miejsce i pitolenie o najwyższych celach czy awansie,teraz bedziemy ponosić konsekwencje zatrudnienia najemników.Oj nie jest dobrze teraz znowu wszystko w rękach zawodników na których klub zawsze liczył. Czyżby Zarząd do dymisji??????

    2 3 Cytuj
  • 21 lip 2011

    sory za ortografię

    1 2 Cytuj
  • 21 lip 2011

    haha, jak już coś to z sokołem przytkowice. Przegrali 4:3. W dalinie zabrakło z róznych wzgledów: Pilcha, Muniaka, Cygala, Kaweckiego, Ptasińskiego, murzynów.
    Skład:
    Szwiec - Tokarz, Madej(junior), Kołodziejczyk(junior), Bałucki G. - Biel, Marzec, Płonka, Górecki J. - Górecki M., Kęsek ponadto grali Testowany bramkarz, Nowak D., Nowak M., Bałucki E. Marchiński.

    Totti. Jesteś po prostu śmieszny ;)

    1 Cytuj

Odpowiedz