Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 14 sie 2011

    Iliev , Melikson przestańcie się kłócić !!! , natychmiast , przecież gracie , gramy w jednej drużynie a przed nami mecz z Apoelem

    6 2 Cytuj
  • 14 sie 2011

    A miało być tak pięknie, co się stało, że drużynę opuściło tylu dobrych zawodników, czy nie jest tak że władze klubu na czele z panem L. nie mieli i nie mają żadnego pomysłu na funkcjonowanie drużyny seniorów?

    4 2 Cytuj
  • 14 sie 2011

    Władze klubu na czele z panem L i panem S. Zwłaszcza ten drugi. Dzięki niemu jest tak a nie inaczej!

    2 4 Cytuj
  • 15 sie 2011

    iliev -nigdzie nie napisałem że mam syna który gra w Dalinie i lepiej nie wypowiadajmy się na temat czyjś pociech . Co do meczu też nie powiedziałem że Dalin grał piękną piłkę ,ale zawodnicy pokazali wolę walki o utrzymanie się w III lidze. Kaka- zawodnicy którzy odeszli z Dalinu chcieli grać w wyższych ligach i tyle .A co się stało w klubie i z jakich powodów zrezygnowali z funkcji co niektórzy panowie to nikt nie wie ,ja bym też chciał by to ktoś rzetelnie wyjaśnił .Ja osobiście żałuję tylko odejścia pana Olka reszty nie ma co żałować. Iliev vel jeży,godnie z życzeniem Małeckiego więcej nie odpowiadam na prowokujące posty.

    4 3 Cytuj
  • 15 sie 2011

    WOW na forum mamy ilieva i meliksona :) .

    2 6 Cytuj
  • 15 sie 2011

    Melikson- nie ściemniaj, połowa zawodników którzy odeszli nie poszła do wyższej ligi, odeszli bo skończyła się kasa. Bezrozumna polityka transferowa w poprzednim sezonie spowodowała obecne perturbacje w klubie. Klub będzie teraz płacił za brak rozsądku kierownictwa klubu zwłaszcza pana L. i pana J. Odejście tak dużej liczby zawodników pierwszej jedenastki w jednym sezonie przy braku przygotowanych następców jest dowodem na brak rozsądnej polityki zarządu.

    4 3 Cytuj
  • 16 sie 2011

    witam wszystkich. widze, że chwilke mnie nie bylo i juz jakis mądry kaka sie pojawił. kaka powiedz mi ile ty masz lat albo jakie stanowisko zajmujesz w zarządzie?:) Mizia, kałat, góreccy gdzie poszli jak nie do wyższej ligi? Marzec, szwiec bo zrezygnowal jopek z kmiecikiem. Co tzn bezrozumna polityka? trzeba było oddać w zimie za darmo góreckich? wszyscy doskonale wiedzą jak sie zachował radzionków. i wszyscy wiedza, że oni nie mieli pieniędzy na transfer. Brak rozsądku? owszem, ale panów którzy pozostali w zarządzie teraz! od początku przygotowań było wiadome, że odejdzie mizia, kałat i goreccy. na ich miejsce szykowani byli nastepcy i nie mówcie, że nie. Ale skoro niekórzy w zarządzie to rasiści i przeciwni zatrudnianiu jakichkolwiek nowych zawodników to nie ma się co dziwić ze tak to teraz wygląda. sami widzicie, że takim składem nic nie zawojujemy w tej lidze. Pewnie, zaraz napiszecie, że fajnie ze grają młodzi itp itd. Ale co z tego? wg mnie jak grac to o coś a nie o czapke gruszek. takiej drużyny jaka byla w zeszłym sezonie nigdy juz nie bedzie, ale śmiem twierdzić ze gdyby zostali ci trzej panowie tj nowak, jopek, kmiecik to spokojnie zajelibysmy miejsce w pierwszej trójce! spokojnie! bo jeżeli tak słaba unia jest gownym faworytem do awansu to wspólczuje jaki poziom tej ligi bedzie!!!!

    3 3 Cytuj
  • 16 sie 2011

    Wywiad z naszym trenerem po meczu
    http://www.youtube.com/watch?v=JhjPUI4HqH4

    5 3 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Jeży jeśli Ci panowie którch wymieniłeś znali się na zarządzaniu sekcją piłkarską tak jak Ty na ortografi to może lepiej że zrezygnowali ,a po drugie nie rozumiem skąd ta pewość że mieli by mieć takie sukcesy i jaki w tym udział miał by ten trzeci pan bo z tego co się orjentuję to był tylko kier.drużyny.Po trzecie prześledż dokładnie każde słowo wypowiedziane przez trenera z klasą na w/zamieszczonym youtube .

    3 2 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Jeżeli pisze się szybko to jakaś literka sie zgubi to po pierwsze. po drugie bardziej liczy się to co mam do powiedzenia, a nie ortografia. bo tj chyba jedyna rzecz do której możesz się przyczepić:)
    skąd ta pewność? bo drużyna, która rzekomo jest głownym fawortyem do awansu tj unia męczy sie nie miłosniernie ze słabiutkim dalinem to już coś mówi o tym jaki jest poziom tej ligi.
    trener z klasą? hehe. żaden trener, który prosi sie o pasade, wcześniej kopie doły pod poprzednikiem i wciska na siłe masakrycznie słabego obrońce o naziwsku ORŁOWSKI nie jest dla mnie trenerem z klasą:) to już wolałem nowaka.
    pozdrawiam "czytamfora"

    2 2 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Jeży, jeżeli ta liga jest taka słaba jak piszesz to nie ma się co martwić o Dalin ,gdzieś środek tabeli załapią .
    Co do trenera to nie masz racji ,jest to trener który w przeciwieństwie do poprzedniego ma bogate doświadczenie ponieważ pracował z drużynami z wyższych lig no i ME Ruchu Chorzów,juniorzy Wisły.
    A że wolałeś poprzednika i jak bardzo to widać po Twoich wpisach ,tylko jakie to ma znaczenie.

    2 2 Cytuj
  • 17 sie 2011

    Zgadzam się z poprzednikiem w ocenie poprzedniego trenera, a pan Jopek nie jest żadnym fachowcem, nie tak dawno zdegradował Dali z 3 ligi do 5, ale lubi bawić się w menedżera i wydawać cudze pieniądze. Orłowski to dobry fachowiec i młodzi piłkarze przy nim podniosą swoje umiejętności. A w ogóle to Klub jest źle zarządzany zwłaszcza sekcja piłki nożnej. Zarząd do dymisji.

    5 2 Cytuj
  • 18 sie 2011

    jazda lotto! szkoda, tylko, że co pan jopek przyszedl do klub to było lepiej, a nie gorzej. i z tego ci mi wiadomo, piłkarze są wypłacenie(przynajmniej na chwile przed odejściem jopka,nowaka i kmiecika). cudze pieniądze tzn? podejrzewasz go o coś, że tak piszesz?czy może masz na to jakieś dowody?bo jeśli nie to lepiej bedzie jak nie bedziesz rzucał bezpodstawnych oskarżeń:)
    poza tym widać, że was strasznie boli, że dalin w zeszłym sezonie zajął drugie miejsce. nie jesteście w stanie pojąc jak duza w tym zasługa oczywiście oprócz piłkarzy prezesa jopka, kierownika, który był zawsze z drużyną i co by nie powiedzieć trenera. czasami można mieć super kadre, ale mimo wszystko coś z nią trzeba zrobić żeby zając drugie miejsce. nie jestem wielkim zwolennikiem nowaka, ale też nie można po nim co chwile jechac. swoje zrobił.
    jak się dobrze ślini to się wszędzie wepchnie:) połowy rzeczy na temat p. orłowskiego nie wiecie. poza tym odpowiedzcie mi na jedno pytanie znawcy futbolu:
    jakim wzmocnieniem jest kacper orlowski. słucham. jakim?! czy fachowcem można nazywać trenera, który na siłe wpycha synka do drużyny? który potrafi mądrze się usprawiedliwiac w wywiadznie na youtubie? pod koniec sezonu też będzie mówił: ohh nie miałem kim grać, sytuacja w klubie była taka a nie inna itp. i zobaczycie, że tak będzie. ale jest takie powiedznie: widzialy gały co brały. i zobaczymy, które miejsce zajmie dalin na koniec sezonu. zreszta każde miejsce dla was i tak będzie lepsze niż drugie z zeszlego sezonu, no bo przecież nowak to nie trener, a jopek to nie prezes. Pozdrawiam!:)

    6 4 Cytuj
  • 18 sie 2011

    jeży popieram w 100%!

    3 4 Cytuj
  • 18 sie 2011

    Jeży- piłkarze nie są wypłaceni, Jopek zdegradował Dalin z 3 do 5 ligi, zespół zajął 2 miejsce ale wcześniej wydano trochę kasy sprowadzając kilku obcych zawodników, kupowanie zawodników w sytuacji klubu który wiecznie boryka się z problemami finansowymi to jest właśnie zabawa, na ten cel pan Jopek wydawał nie swoje lecz cudze pieniądze (klubowe,sponsorów,itp). Efekt jest taki, że jak zabrakło pieniędzy zespół się rozleciał. Jaką korzyść ma Dalin z działalności tych panów dziś, wiadomo było że taka polityka musi się skończyć, klub nie wytrzyma tego finansowo.

    6 4 Cytuj
  • 18 sie 2011

    lotto ma racje, Pan Jopek ucieka z Dalinu jak szczur z tonacego okretu, z powrotem wraca jak jest dobrze i ucieka jak znowu zadluzy klub.

    5 4 Cytuj
  • 18 sie 2011

    hahaha:D widze, że się rozkręcacie:D!!!!
    może przybliże wam pare ciekawych faktów:)pieniążki na wypłacenie stypendiów czerwcowych były, tylko tak się składa, że na posiedzeniu zarządu okazało się, że nie zostaną one przeznaczone na stypendia tylko na rózne inne rzeczy(podobno długi). oczywiście za przeznaczeniem tych pieniędzy dla zawodników był p kmiecik, jopek, i radek muniak(też członek zarządu). dziwnym trafem tych panów już nie ma:) jopek wydawał cudze pieniądze na transfery. yyy, macie na myśli wypożyczenie wierzyckiego?marzec za darmo, szwiec za darmo. coś się gubicie panowie w tych waszych tandetnych tekścikach. jedne co piszecie co chwile to:" jopek zdegradował dalin z do 5 ligi". hahaha.
    do wiem jak jest. radze ci uważać troszke na teksty bo nie chodzi o to tutaj zeby kogoś bezpodstawnie podkreślam bezpodstawnie obrażac. Bo albo jesteś niepełnoletni albo jesteś członkiem zarządu i desperacko starasz sie tutaj coś udownić. Panie c pan wie o co chodzi:)
    "Pan Jopek ucieka z Dalinu jak szczur z tonacego okretu, z powrotem wraca jak jest dobrze i ucieka jak znowu zadluzy klub."
    nie wiem gdzie ty masz mózg, ale chyba gdzieś go zgubiłeś. czy dobrze było przed sezonem jak przyszedł jopek?!?!?! hahahaha, miażdżysz mnie kolego. połowa drużyny w innych klubach, sytuacja w klubie dramatyczna. rzeczywiście powrócił bo sytuacja w klubie była fantastyczna!!!
    lotto się pyta jaką korzyść ma dalin z działalności tych panów dziś?
    już cie mówie inteligencie. 2 miejsce w lidze, i pieniązki, które dzisiejsi działacze mogą choć szczerze w to wątpie wykorzystać dobrze. skąd te pieniążki? ano jak wiadomo choć po wypowiedziach tych forumowiczów wątpie mizia i bracia góreccy nie odeszli za darmo:) spokojnie na 3-4 miesiące stypendiów z tego starczy. Podkreślam SPOKOJNIE!
    tak więc mimo tego iż odeszli podstawowi piłkarze, którzy było wiadomo już od dawna, że odejdą pan jopek z p nowakiem próbwali ściągnąc innych piłkarzy. ale nie za kase, lecz za darmo! bo zaraz mnie zaatakujecie, że chcieli wydawać "cudze" pieniądze:)zarząd nie wyraził zgody to ich nie ma. a pieniądze w klubie są. Choćby z transferow.
    BŁAGAM WAS ZANIM NAPISZECIE NASTĘPNE GŁUPSTWA I PIERDOŁY ZASTANÓWCIE SIĘ 2 RAZY BO JESZCZE ANI RAZ PODKREŚLAM ANI RAZ NIE NAPISALIŚCIE PRAWDY!!!!
    pozdrawiam i życze miłego dnia!

    3 6 Cytuj
  • 18 sie 2011

    aa i jeszcze jedna rzecz bo pewnie zaraz napiszecie, ze co z tego ze chcieli kogos ściągnąc za darmo jak i tak by ich trzeba było opłacać co miesiąc. macie racje. ale tak się składa, że odeszło 8 podstawowych zawodników i paru nie podstawowych. wiec skoro na nich udawało się zebrać pieniądze to i na nowych by się udało. ciał

    2 6 Cytuj
  • 18 sie 2011

    jeży- piana leci ci z ust ale to pan Jopek kilka lat temu zdegradował Dalin z 3 ligi do 5 w dwa sezony. To że jesteś jego rodziną nie znaczy że możesz lekceważyć opinie innych. Wierzycki kosztował 6000 zł + opłaty, w klubie jest na to umowa można to sprawdzić. Sprzedaż Mizi przysporzył klubowi niewielkie pieniądze wystarczy na połowę miesięcznych kosztów utrzymania drużyny. Nawet jeśli transfery przyniosły kwotę na utrzymanie na 3,4 miesiące to co dalej? Oponenci pana Jopka w Zarządzie niestety zbyt późno zorientowali się że buduje się zespół w oparciu o obcych zawodników, nie dba się i szkolenie młodzieży, buduje się klub na glinianych nogach. Dobrze że ten pan sam zrezygnował jak jest taki fachowiec to niech go zatrudni Wisła, tam jest więcej kasy na zakupy.

    4 5 Cytuj
  • 19 sie 2011

    LOTTO. WRACASZ Z ZARZĄDU WŁAŚNIE?:)))))
    z tego co mi wiadomo, choć wg ciebie powinno mi być wiadomo wszystko bo to moja rodzina:) to do samego końca była walka o to ile dalin dostanie za mizie. udało się dostać tylko 13 tysięcy. tylko bo jak na takiego piłkarza to z 5 razy za mało. dolicz do tego jeszcze braci góreckich.
    mam takie pytanie do ciebie panie lotto. była niesamowita nagonka po pierwszej rundzie na bramkarza. wszyscy o tym pisali, mówili. przyszedł bramkarz bardzo wysokiej klasy nie jeden mecz nam obronił i to jest oczywiście wina jopka, no bo martin był z krakowa tak? kto zastąpił kłata w drugiej rundzie na środku pomocy? marzec. jak to jest, że wy zakochani w trenerze orłowskim uderzacie do "krakusów"????:)sam wasz trener powiedział, że wielką stratą jest odejście marca. a ja się pytam. kto go sprowadzil do klubu?:) ojjjj:)
    nie dba się o szkolenie młodzieży, buduje się klub na glinianych nogach itp. wszystko na jopka nie?

    z wami nie ma co dyskutować, zobaczymy co przyniosą wasze rządy!
    jeżeli w kadrze 17 osobowej w zeszłym sezonie było 2 krakusów, a teraz w kadrze 13 osobowej jest juz 4 to rzeczywiście nowy zarząd buduje drużne na swoich:)
    gratulacje. pogadamy po sezonie. pozdrawiam

    3 5 Cytuj
  • 19 sie 2011

    jeży niema z kim rozmawiać widzisz że tamta strona nie przyjmuje żadnych racjonalnych argumentów.

    1 6 Cytuj
  • 19 sie 2011

    do wiem.
    ale mnie to przeraża! pisze sie im czarno na białym jak jest, a oni dalej swoje. zobaczymy na koniec sezonu do czego doprowadziły ich rządy. ciekawe czy wtedy też będą tacy gadatliwi i na kogo wtedy zwalą winę:)
    Pozdrawiam wszystkich ogarniętych bo do Lotto i reszty już nie ma sił po prostu!

    3 3 Cytuj
  • 19 sie 2011

    kolego jeży, nie można porównywać składu tego który był z obecnym , to samo wyników jakie zostaną osiągnięte na koniec sezonu. Jestem kibicem Dalinu od wielu lat, i przecież ta sytuacja nie jest pierwszy raz, że Pan Jopek opuszcza klub. Co do kierownika Kmiecika, zrezygnował z funkcji ok, nie podoba mu się takie jego prawo ale z tego co się orientuje nadal pozostaje w zarządzie i tutaj widzę pewnego rodzaju niekonsekwencję. Skoro mi się nie podoba to odchodzę i tyle a nie postępuje tak jak on. Trener Nowak ma małe doświadczenie poza tym śmiem twierdzić ,że taki skład jaki był w tamtej rundzie z sukcesami poprowadziłby trener laik albo nawet Steve Wonder.
    Zostały sztucznie nadmuchane apetyty na awans , a ja się pytam z czym? oprócz dobrego zaplecza nie mamy nic, ani kasy , ai trenera ani zarządu.
    Musimy się przyzwyczaic do średniactwa w III lidze poniewż nato nas stać.

    2 1 Cytuj
  • 19 sie 2011

    Po pierwsze kolego "ks d", dla ciebie Pan Kierownik Kmiecik, a nie Kierownik Kmiecik.
    Popisujesz sie nikiem ks d a a jak widać go**o wiesz o klubie piszać że Pan Kmiecik zrezygnował bo mu się nie podobało. Może są też inne powody rezygnacji a nie tylko taki jak dostrzega twoje bystre oko- podoba mi sie to jestem nie podoba mi sie to zostaje.. Tak że jak masz pisać takie pierdoly to lepiej nie pisz nic.
    Facetowi który 17 lat zapier***a społecznie dla Dalinu nagle przestaje się podobać?? Podpisując się nickiem ks d i pisząc takie pierdoły sam sobie kolego wystawiasz laurkę, bo albo nie masz kompletnie zielonego pojęcia co się w Dalinie dzieje, albo pisząc że Panu Kmiecikowi się nie podoba i odchodzi, probujesz może przenieść winę z kogo innego(ciekawe z kogo??) na Pana Kmiecika??
    Pisałem to już wcześniej i napiszę jeszcze raz!!
    OD KIERA KMIECIKA WARA!!!!!!!

    3 2 Cytuj
  • 19 sie 2011

    do B...
    Zgadzam się z tobą. każdy powinien być pełen podziwu dla P. kmiecika za to co robił dla klubu. piłkarze, trenerzy, prezesi się przewijali a on był zawsze na dobre i na złe. zrezygnował ze swojej funkcji bo miał powody! a że zostal w zarządzie wraz z p jopkiem do niczego go nie zobowiązuje. wręcz przeciwnie, teraz on się spokojnie bedzie mógł wypowiadać na temat tego co sie dzieje w kubie:)a nie dzieje się najlepiej!!!
    do ks D.
    ja nie porównuje tych składów bo musiałbym być totalnym kretynem. chodzi mi o to, że gdyby p nowak, kmiecik i jopek pozstali drużyna była by zbliżona umiejętnościami do poprzedniej. wiadomo, że bardzo cięzko jest zastąpic takich piłkarzy jak góreccy, miza, marzec czy kałat, ale była szansa na sprowadzenie naprawde wartościowych piłkarzy w ich miejscce. nie pozwolono poprzedniej trójce tego zrobić, to teraz nowy zarząd ma tego efekty. na siłe ściągają pseudo piłkarzy z cracovi bez zadnego doświadczenia na czele z obrońcą drugoligowym(hahahaha) kacprem orłowskim!

    4 Cytuj

Odpowiedz