Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 8 sie 2011

    jeży -coś wydaje mi się ,może się mylę że jesteś jedą z tych osób obwinianą o tchórzostwo bo tracisz nerwy i piszesz bzdury cyt."A teraz po prostu nie dał się pracować" czyli tam pracowałeś lub pracujesz.
    Ja się z Tobą nie zgadzam w takim określaniu zawodników oraz z twoimi teoriami .Tu "Frankowski" ma rację ,w poprzednim sezonie za namową p.Olka Jopka i p.Lijewskiego zostali w klubie najlepsi zawodnicy i tylko dzięki tym panom mieliśmy silny zespół no i oczywiście dzięki samym zawodnikom i nikomu innemu ,Nowak dostał dróżynę palce lizać na patelni.Co zawodników obchodzą sprawy i rozgrywki zarządu jedo jest pewne te "ikony" uciekły z płonącego pokładu i schowały się pod nim na tym samym statku.A statek czy z nim czy bez nich płynie i będzie płyną dalej .

    3 5 Cytuj
  • 8 sie 2011

    melikso ten statek nie płynie on co najwyżej dryfuje !!!!!

    1 7 Cytuj
  • 8 sie 2011

    racja ,trzeba wyrzucić zbędny balast bo w sobotę wypływa.

    4 2 Cytuj
  • 8 sie 2011

    melikson. ci Panowie do konca chcieli utrzymać jak najsilniejszą drużyne. ale uwierz mi, że się nie dało. I jeżeli wzmocnieniami tego zespołu są orłowski junior, szych(z sieprawia gdzie nie lapał się w składzie)(przeczytalem w dzisiejszym dzienniku) to życze żeby ten statek dopłynał chociaz do zakończenia rundy. rzeczą normalną jest, że z klubu odchodza zawodnicy. ale w momencie kiedy jest szansa ich zastapić a takowa była to trzeba to wykorzystac! a nie odmawiać wszystkim bo taka była decyzja tej części zarządu która pozostała. w zarząd wkradła się polityka związana z kwestiami rodzinnymi a czegoś takiego w druzynie III ligowej byc nie powinno. ale skoro ci panowie uciekli to okey, trzymajmy się tej wersji;)

    4 3 Cytuj
  • 8 sie 2011

    aa. i tak się składa, że p jopek i p kmiecik już nie takich zawodnikow tracili w swojej przeszłości dalinowskiej i nie odchodzili więc nie piszcie, że nagle odeszla czołówka to i oni zrezygnowali. Powody są inne i już niebawem wszyscy będą wiedzieć więcej o ich decyzji:) Pozdrawiam

    4 3 Cytuj
  • 8 sie 2011

    jest juz wiadomo kto zostaje z testowanych zawodnikow w dalinie

    2 1 Cytuj
  • 8 sie 2011

    Jestem ogromnie ciekaw podania prawdziwych powodów rezygnacji z pełnionych funkcji przez wspomnianych wyżej (piszecie, że pozostali z zarządzie i będą nadal działać społecznie)....

    5 1 Cytuj
  • 8 sie 2011

    kazdy kto jest "testowany" zostaje bo brak zawodników do gry.

    2 5 Cytuj
  • 8 sie 2011

    ciekawski -jest tak, że kasa pusta a sponsorów czytaj( frajerów) brak żeby ładowali do studni bez dna którą rządzą ...TUTAJ ...WSZYSCY ZAINTERESOWANI WIEDZĄ -KTO...i tak się dzieje od lat..i tak zostanie póki nie przyjdzie KTOŚ I KASĄ I POMYSŁEM I NIECH ROBI NA TYM BIZNES.

    2 5 Cytuj
  • 12 sie 2011

    Mecz z Unią przeniesiony z niedzieli na sobotę godz 16
    Do Myślenic wybiera się spora grupa kibiców Unii
    I choć gramy na swoim stadionie , z takim rywalem jak Unia jesteśmy skazani na pożarcie .
    Niestety nie dam rady być w sobotę na stadionie ,a jestem ciekaw jak poradzą sobie chłopaki w tym znacznie odmienionym składzie .Nie zależnie od wyniku meczu z Unią wierzę ze ten zespół z czasem się rozkręci a młodzież stanie na wysokości zdania .

    6 1 Cytuj
  • 12 sie 2011

    Dawac ludzie pomozmy dalinkowi w tej trudnej sytuacji , kto da rade na stadion!

    4 1 Cytuj
  • 12 sie 2011

    kibicu dumy miasta - nic więcej nie motywuje piłkarza jak duża kasa i wiara w sukces w pierwszym przypadku nasze chłopaki nie będą rozpieszczani za to w drugim ja w nich bardzo silnie wierzę i Oni muszą uwierzyć w siebie. Ja wcale bym nie powiedział czy jesteśmy skazani na pożarcie ,widać w naszych zawodnikach determinację i zaparcie ale i debiutujących w wyjściowym składzie spore umiejetności a jak uświadomią sobie że od nich zależy sukces to moze być ciekawa walka a o to nam wszystkim przecież chodzi.

    4 2 Cytuj
  • 12 sie 2011

    Unia ma słabego bramkarza - juniora /hi,hi,hi/ - nic tylko strzelać. Szkoda, że najlepsi odeszli, byłoby kilka goli w ich bramce.

    2 6 Cytuj
  • 12 sie 2011

    [quote=gość: melikson] kibicu dumy miasta - nic więcej nie motywuje piłkarza jak duża kasa i wiara w sukces w pierwszym przypadku nasze chłopaki nie będą rozpieszczani za to w drugim ja w nich bardzo silnie wierzę i Oni muszą uwierzyć w siebie. Ja wcale bym nie powiedział czy jesteśmy skazani na pożarcie ,widać w naszych zawodnikach determinację i zaparcie ale i debiutujących w wyjściowym składzie spore umiejetności a jak uświadomią sobie że od nich zależy sukces to moze być ciekawa walka a o to nam wszystkim przecież chodzi. [/quote]
    a gdzie tą determinacje widziałeś ?? w 4 przegranych sparingach czy w 1 wygranym z V ligowym Sępem Droginia ?

    2 4 Cytuj
  • 12 sie 2011

    zapomnialeś o zwycięstwie z wieliczka 3:0. ale zgadzam sie z toba choć uważam, że jutrzejszy mecz to będzie jedna wielka klapa...

    2 6 Cytuj
  • 13 sie 2011

    Chłopaki , spokojnie może i będzie lipa , ale to nie ten mecz ma nam pokazać w jakim miejscu aktualnie jesteśmy .Nawet w poprzednich sezonach przegrywaliśmy z Unią ,a mieliśmy skład naprawdę ekstra z chłopakami którzy mieli papiery na to by grać w wyższych ligach .Mieliśmy zespół który był zgrany z sobą od kilku lat ! a teraz pierwsza 11nastka zmieniła się chyba 80% . Góreccy, Kałat , Mizia oni strzelili w poprzednim sezonie 62 bramki ! to był silnik , motor napędowy tej drużyny .A takiego dobrego bramkarza jak Martin dawno nie mieliśmy. Też chciałbym wierzyć ze biało-zieloni nie przegrają ale jest to mało prawdopodobne zwłaszcza z Unią która praktycznie nie zmieniła składu .Ludzie bądźmy realistami , ten zespół musi się zgrać , myślę ze dobre wyniki przyjdą w trakcie sezonu Staram się chodzić regularnie na mecze Dalinu , niestety dziś na meczu nie będę (szkoda ze przełożyli z niedzieli). Pozdrawiam i życzę ciekawego meczu

    5 1 Cytuj
  • 14 sie 2011

    jak wynik?

    4 Cytuj
  • 14 sie 2011

    Do BuHaha, do Kibica dumy miasta do jeżego i do wszystkich innych malkontentów gdzie te wasze przepowiednie o kompromitacji Dalinu ,Młodzi zawodnicy podparci bardzo dobrą dyspozycją starszych kolegów pokazali charakter,co było nie po myśli niektórym nawet "naszym obserwatorom" .
    Nowy trener pokazał że zna się na swoim rzemiośle i na zawodnikach którzy w poprzednim sezonie grzali ławę można zbudować całkiem niezły zespół.Brawo PANIE TRENERZE ,

    7 1 Cytuj
  • 14 sie 2011

    Wiesz nikt nie chciał źle, lecz optymizmu przed tym meczem mieć nie mogliśmy .Gratulacje dla chłopaków dobrego występu

    6 Cytuj
  • 14 sie 2011

    ale jaki wynik?

    4 Cytuj
  • 14 sie 2011

    0-1 i słabagra, 14 piłkarzy w kadrze

    2 7 Cytuj
  • 14 sie 2011

    kibicku widać że ci jeszcze jajaka nie obrosły a bierzesz się za ocenianie gry może chodz sobie na mecze trampkarzy,

    8 2 Cytuj
  • 14 sie 2011

    w jakim składzie grał Dalin???

    3 Cytuj
  • 14 sie 2011

    hahahahaa szacun melikson! tak słabej Uni nie widziałem od lat! oni na awans? dalin dobrze grał?! jeden strzał bałuckiego w pierwszej połowie w światlo bramki tj dobra gra?!?!!!!!!!!!!!!z 15 niewykorzystanych setek przez Unie i gdyby nie tak slaby przeciwnik jakim wczoraj był Unia to byłaby kompromitacja! z całym szacunkiem unia slaba, ale dalin jeszcze słabszy.

    6 2 Cytuj
  • 14 sie 2011

    wiem, że za chwile melikson z czymś ciekawym wypali, ale prosze cie po raz kolejny zanim coś napiszesz zastanów sie 2 razy:) bo to że syn gra w składzie jeszcze nic nie znaczy:))))

    5 2 Cytuj

Odpowiedz