Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 5 lip 2010

    Brawa i uznanie dla Prezesa Kęska oraz zarządu za wytrwanie.
    Wytrzymajcie jeszcze trochę !!!!!!!!!

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Ale po co ta panika ,po kolei najpierw podanie do publicznej wiadomości terminu walnego zebrania spraw-wybor. ,podanie się obecnego zarządu do dymisji i wybory nowego zarządu .Całemu Dalinowi należy się pomoc ,wszystkim sekcją i muszą tym klubem rządzić ludzie kompetentni a nie zawistni pyskacze i kłamcy .Myslę że z Panem Burmistrzem można i trzeba się dogadać ,bo jak bedzie widział że nowe władze działają a nie podpierają łokcie i tylko nażekają to też sięgnie głębiej do kieszeni.

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    poważny napisał-Tak to prawda - rzeczywiście duży problem.
    Zarząd ustąpił i nie widać "nowych" osób, które chciałyby pracować dla Dalinu.
    Przecierz nikt nie odwołał dotychczas działającego zarządu ani On sam nie podał się do dymisji ,to powiedz w jaki sposób ma ktoś się wpierdzielać i wyrażać chęć pracy w Dalinie jak tam ten zarząd prawnie działa do następnych wyborów,które nie wiadomo sadząc po panującemu tam zakłamaniu kiedy będą rozpisane.

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    Ale o co chodzi z tym zarządem i z tymi wyborami, czy mógłby mi to ktoś dokładnie wytłumaczyć.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 7 lip 2010

    [quote]Ale o co chodzi z tym zarządem i z tymi wyborami, czy mógłby mi to ktoś dokładnie wytłumaczyć.[/quote]

    chodzi o to ze w zarzadzie klubu bylo pare osob i to one zarzadzaja klubem, finansami, podjemuja rozne decyzje i na koncu roku jest zebranie na ktorym czlonkowie zarzadu musza zdac sprawozdzanie z tego co zrobili przez ostatni rok... a ze w dalinie brakuje pieniedzy, nie ma sponsora, to pewnie komisja nie dala absolutorium i zarzad trzeba rozwiazac- tak mi sie wydaje. a w konsekwencji przeprowadzic nowe wybory na czlonkow zarzadu... tylko z tego co mi sie wydaje , te funkcje nie sa platne, wiec znalezc kogos kto bedzie chcial sie bawic w managera w klubie gdzie wg prasy jest pelno dlugow bedzie trudno. chyba ze ktos lubi grac w futbol menager to moze sie sprawdzic :D

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    [quote] Ale po co ta panika ,po kolei najpierw podanie do publicznej wiadomości terminu walnego zebrania spraw-wybor. ,podanie się obecnego zarządu do dymisji i wybory nowego zarządu .Całemu Dalinowi należy się pomoc ,wszystkim sekcją i muszą tym klubem rządzić ludzie kompetentni a nie zawistni pyskacze i kłamcy .Myslę że z Panem Burmistrzem można i trzeba się dogadać ,bo jak bedzie widział że nowe władze działają a nie podpierają łokcie i tylko nażekają to też sięgnie głębiej do kieszeni. [/quote]

    Czy każdy kto ośmiela się dyskutować z obecną polityką Burmistrza lub krytykować ją to: frustrat, zawistny pyskacz, konfabulant i kłamca?

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    Józek napisał ogólnie o zarządzie i nie ma w jego stwierdzeniach nic o polityce Burmistrza - a to że trzeba się z Nim dogadać to logiczne i jak najbardziej słuszne ,czas wreszcie skończyć z tym dziadostwem.

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    A ja mam takie pytanie , nie wiecie gdzie w przyszłym sezonie grać będzie Michał Nowak , bo z tego co wiem GKS Katowice nie przedłużyły z nim umowy .

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    Michał Nowak z tego co się orientuję jest obecnie zawodnikiem Dalinu, do GKS-u był tylko wypożyczony, ale o "grze w przyszlym sezonie" może raczej pomarzyc. Na treningu złapał kontuzję i ma zerwane więzadła krzyzowe kolana, stąd ten rozwiązany kontrakt.

    Cytuj
  • 12 lip 2010

    a kiedy jakie mecze sparingowe ?? ,niestety zwykły( nie znajomy zawodnika, prezesa czy pana Cichonia) kibic tej drużyny nie ma praktycznie żadnych wiadomości odnośnie tej drużyny . Co do strony internetowej , ktoś pisał że nikt na to kasy nie wyłoży a przecież jest coś takiego jak futbolowo.pl gdzie np Orzeł M-ce ma darmową stronę którą prowadzi się tak łatwo jak blog w internecie. Czy w tym mieście nie ma nikogo kto mógłby chociaż podstawowe wiadomości zamieszczać w necie ,,, np kiedy kolejny mecz , info o zawodnikach , troszkę o transferach , osłabieniach , jakaś galeria ,tabela , troszkę infa o młodzieżowych drużynach , terminarze ,już obejdzie się bez długich relacjach z meczów.

    Cytuj
  • 12 lip 2010

    Powiem tak :
    Zawodnicy dzis mieli spotkanie z zarzadem... jednak nikt z zarzadu sie nie stawił
    Nie ma kto załatwiac licencji itp rzeczy ! Klub moze nie wystartowac w rozgrywkach !

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    Wczoraj Dalin miał rozpocząc przygotowania do nowego III-ligowego sezonu, jednak na razie piłkarze zrezygnowali z treningów, a drużyna zmierza ku rozpadowi. Na planowanych pierwszych zajęciach pojawił sie trener Wiesław Bańkosz, który mimo ofert z innych klubów ( w tym konkretnej z III- ligowej Warty Sieradz), był gotowy do kontynuacji pracy w Myślenicach.Jednak nie bardzo miał z kim rozmawiac. W klubie zjawiło sie tylko kilkunastu piłkarzy i Krzysztof Kmiecik, kierownik drużyny. W związku z trudną sytuacją finansową, dotychczasowy zarząd na walnym zgromadzeniu 30 czerwca nie uzyskał absolutorium i podał sie do dymisji. Wybór nowych władz zaplanowano na 29 lipca. - Liczyłem, że ktoś przedłoży jakieś deklaracje. Mnie nie stać dalej na to, żeby pracować społecznie. Ostatnią pensje otrzymałem za luty. Niestety wyjeżdżam z Myślenic. Najprawdopodobniej jest to koniec Dalinu- skomentował Bańkosz.

    Źródło Dziennik Polski

    Gratuluje wszystkim którzy do tego doprowadzili

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    No to zapowiada się na to że nasz dalin nie zobaczymy już na III ligowych boiskach a na A klasowych

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    Tomaszewski jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj błagam...

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Bańkosz niech się wypowiada o swoim końcu a niech nie przepowiada Dalinowi przyszłości.To że zarząd podał się do dymisji miało by decydować o końcu klubu z prawie 100-letnią tradycją bo do do setki zostało 11 lat.To że rezygnują to dobrze ,najwyższy czas, nic dobrego nie zrobili wręcz przeciwnie doprowadzili do rezygnacji z funkcji ludzi którzy sie tam najbardziej nadawali i nie mam tu napewno na myśli pana Bogusława K. bo to dziadowstwo tak naprawdę zaczęło się przez niego .Myślę że Pan Burmistrz nie dopuści do kompromitacji miasta Myślenice i wyciągnie Dalin z tarapatów.Jeszcze tak do wiadomości piłkarze mimo nieuregulowanych wobec nich należności z klubu od wtorku rozpoczęli treningi sami bez trenera i zarządu ,i ktoś powie że oni grają dla kasy ,właśnie wyszło kto jest sercem z Dalinem i kto ma prawo nazywać się jego członkiem. Brawo piłkarze dumo miasta.

    Cytuj
  • adzygmunt 14 lip 2010

    Ale zagrało trąbami. Dopóki do ostatniego złego słowa w Dalinie się nie rozliczycie, klub będzie kulał dalej.
    Co do pomocy burmistrza mam ambiwalentne odczucia!!!

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Trzeba zgłosić zespół do rozgrywek, a nie ma tego kto zrobić! Co za paranoja! Szkoda chłopaków

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    [quote]Bańkosz niech się wypowiada o swoim końcu a niech nie przepowiada Dalinowi przyszłości.To że zarząd podał się do dymisji miało by decydować o końcu klubu z prawie 100-letnią tradycją bo do do setki zostało 11 lat.To że rezygnują to dobrze ,najwyższy czas, nic dobrego nie zrobili wręcz przeciwnie doprowadzili do rezygnacji z funkcji ludzi którzy sie tam najbardziej nadawali i nie mam tu napewno na myśli pana Bogusława K. bo to dziadowstwo tak naprawdę zaczęło się przez niego .Myślę że Pan Burmistrz nie dopuści do kompromitacji miasta Myślenice i wyciągnie Dalin z tarapatów.Jeszcze tak do wiadomości piłkarze mimo nieuregulowanych wobec nich należności z klubu od wtorku rozpoczęli treningi sami bez trenera i zarządu ,i ktoś powie że oni grają dla kasy ,właśnie wyszło kto jest sercem z Dalinem i kto ma prawo nazywać się jego członkiem. Brawo piłkarze dumo miasta.[/quote]

    Hehe nie wiem kto jeszcze może / mógł myśleć ze oni w Dalinie grają dla kasy hehe , chyba jakaś nie mądra blondynka bo każdy w Mce wie ze oni grają w tym klubie charytatywnie a ich żródłem dochodów jest normalna praca (większości)

    Cytuj
  • 18 lip 2010

    I co tam słyhać w naszej dómie tego miasta ?

    Cytuj
  • 23 lip 2010

    Dalin to duma miasta ale podobno rozwiązują klub orła i cała kasa ma iśc na Dalin i bardzo dobrze

    Cytuj
  • adzygmunt 23 lip 2010

    Nie sądzę, nie siej plotek!!! Nas cóż Ci to?

    Cytuj
  • 26 lip 2010

    Coś z tym orłem i kasą może jest na rzeczy bo już słyszę o tym od trzeciej osoby wcale to by nie było najlepsze rozwiązanie ale mniejsza o to.
    W sobotę Dalin z sześcioma zawodnikami ze sładu podstawowego uzupełnieni bardzo ambitnymi juniorami rozgromił w meczu sparingowym Jordan Zakliczyn 7:2.
    Poprzez przystąpienie(pewnie wszyscy wiedzą o sytuacji w Dalinie) do tego sparingu i wysokiej wygranej "starzy" jak i "młodzi" piłkarze wykazali nesamowite przywiązanie do klubu i pragnienie dalszego prezentowania Jego barw , w tym i naszego miasta. Myślę że takie wiadomości dotrą na czs pod ratusz do odpowiedniej osoby , tym bardziej że na trybunach nieśmiało dał się odczuć lekki powiew starych dobrych czasów.

    Cytuj
  • 26 lip 2010

    [quote]Dalin to duma miasta ale podobno rozwiązują klub orła i cała kasa ma iśc na Dalin i bardzo dobrze[/quote]
    Masz racje Adzygmuncie nie powinienem. Faktem jest że lubie wypić a dodatkowo ten upał w zeszłym tygodniu i nieco bredziłem.

    Cytuj
  • 26 lip 2010

    Panowie to jest strona pod nazwą Dalin Myslenice 2010 czyli strona zajmująca się problemami sportowymi a nie alkocholowymi.

    Cytuj
  • 26 lip 2010

    dokładnie dlatego proponuje by ktoś napisał coś o ruchu kadrowym w naszym zespole , kto odchodzi ?? bo pewnie nikt prócz kilku zdolnych juniorów nie przychodzi , kto nowym trenerem itp

    Cytuj

Odpowiedz