Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 5 cze 2010

    Warmer nie opowiadaj, że sędziowie byli przeciw Dalinowi. Chodzę od kilkunastu lat na mecze i zauważyłem, że każda porażka Dalinu to wina sędziów. Masz rację, że poziom sędziowania jest niestety bardzo słaby w ich wykonaniu, ale szczerze mówiąc nie ma się do czego doczepić w ewidentnych sytuacjach... Bramka dla Puszczy to niezdecydowanie i chaos w naszych szeregach, sprytnie to wykorzystali i zdobyli 3 punkty... Gra się dotąd, dokąd sędzia nie użyje gwizdka, a nie miał ŻADNEJ podstawy, aby to uczynić. Podobnie Puszcza bramkę zdobyła rok temu, też w niecodziennych okolicznościach, ale tam ich zachowanie wynikało z "czystego" fair play. Bramkę Filipczaka chyba każdy pamięta. Sędziowie byli niekonsekwentni, pozwalali na zbyt wiele. Jeżeli już godzimy się na angielską grę, to gramy tak 90 minut i basta, a nie z jednej strony gość puszcza grę po wślizgu na wyprostowanej nodze, a gwizda zagranie bark w bark. Trochę mnie to śmieszy. Czerwona kartka dla Stelmacha oczywiście zasłużona, wychodzi facet na czystą pozycję, wszystko jasne. Sędziego oceni obserwator, który pewnie gdzieś na trybunach przebywał. Wystawi mu notę i albo będzie miał w życiu łatwiej, albo wyląduje na meczu w Rzeszotarach. ;)a co do postu kolegi wyżej odnośnie awansu Hutnika. Chcą awansować? Z czym i za co? Za kieszonkowe? Śmieszy mnie to. Rozwiązuje się spółkę, po to by klub awansował? Daj spokój. TO było oczywiste, że w końcu przegrają, myślałem, że nastąpi to 2-3 kolejki wcześniej, dostali pucki w Połańcu i teraz już liczyć się będzie tylko sprzedajna Puszcza, której nie trawię za sprzedaną niegdyś 3 ligę. AMEN

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    Dalin powinien uczyć się od Szwajcarów zaangażowania!

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    Pod warunkiem ze nie będą to Szwajcarzy Kaszubscy.

    Cytuj
  • 20 cze 2010

    Kolejna wygrana Dalinu.

    Orlicz-DAlin 2-4

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    Pytam dlaczego administrator usuną mojego posta? nie było w nim żadnych wulgaryzmów była tam napisana prawda o wczorajszym meczu.Bańkosz na łamach dzisiejszego DP wypowiedział tylko jedno słowo KOMPROMITACJA.
    Powtarzam to Bańkosz jest kompromitacją Dalinu bo przegrał pięć meczy na własne życzenie a to przez to że odesłał na ławę Marchewę a wpóścił Rojka który tracił każą piłkę i maścił każdą akcję CZY TO JEST KOMUŚ UBLIŻAJĄCE CZY MOŻE CENZURA.

    Cytuj
  • adzygmunt 24 cze 2010

    Coś pokręciłeś z cenzurą. Raczej źle "wklepałeś posta". Mnie się to też zdarza.
    REDAKCJA nie przegląda ostatnio forum, bo nie usunęła natrętnej reklamy w języku angielskim z kilku tematów.
    Pisz spokojnie unikniesz nie tylko błędów technicznych!!!

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    Wiecie co ? to wstyd że najlepszy myślenicki klub nie ma nawet strony internetowej

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    Ostatni mecz w sezonie:
    Dalin Myślenice - Naprzód Jędrzejów
    26 czerwca (sobota) godz. 18.00

    Cytuj
  • adzygmunt 24 cze 2010

    A kto ma stworzyć tę stronę i utrzymywać na serwerze?

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    30 czerwca o godz.17.30 w hali zapaśników na Zarabiu odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze Dalinu o którym mało kto został powiadomiony.
    Jest to działanie celowe obecnej władzy panującej w tym klubie i ma na celu zapobiegnięciu ew.protestów członków którzy się nie zgadzają z ich działaniem a raczej z ich bezczynnością .Trzeba przypomnieć że każdy członek klubu który ma aktualnie opłacone składki ma prawo do uczestniczenia w każdym zebraniu i powinien być o nim powiadomiony.
    Podczas takiego zebrania można wyrazić swoje niezadowolenie poprzez zgłoszenie wniosku o odrzucenie poparcia obecnemu Zarządowi co by wymusiło zwołanie w ciągu czternastu dni walnego zebrania w celu wybrania nowych władz.

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    No, więc do dzieła :) Zróbcie akcje niczym "przewrót majowy" i może będzie lepiej. Na pewno nie gorzej. Pozdrawiam ;)

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    Gorzej juz być i tak nie moze !!

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    Dlatego jutro o 18.00 bądźmy wszyscy na ostatnim meczu w sezonie i pokażmy, że zależy nam na naszym klubie !

    Hej, hej Dalinek !!!

    Biało-zielone to barwy niezwyciężone !!!

    Dalin to jest potęga,
    Dalin najlepszy jest,
    Dalin trzeba szanować,
    Dalin ten nasz KS !!!

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    co dalej.z tym klubem będzie. nieudolność obecnych władz to porażka. chłopaki z klubu są zszokowani takim obrotem spraw.najlepsze jak opowiadają że prezesi chcą podać się do dymisji. to na co czekają.? ale problem leży głębiej. nie mogą bo są na usługach pana burmistrza. co będą narażać swoje tyłki. dlatego zgadzam się z tym ze trzeba rozwiązać obecny zarząd.duży minus dla pana Macieja.

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    Nie zgodzę się z Tobą sld. Dalin jako trzecioligowy klub powinien znaleźć sobie sponsora jakiego ma większość klubów w III lidze a nie cały czas być na garnuszku Miasta i Gminy Myślenice. Dalin nie może być ciagle na utrzymaniu przez miasto (Burmistrza). Niech działacze Dalinu też wykażą się jakąś inicjatywą i się w końcu usamodzielnią a nie gadają głupoty, że ciągle brakuje kasy jak BURMISTRZ TYLKO DOKŁADA DO DALINU a kasa gdzieś znika.

    Dalin Myślenice - Naprzód Jędrzejów
    sobota, godz. 18.00

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    przeczytajcie sobie o Dalinie w dzisiejszym dzienniku. Wreszcie ktoś napisał prawdę o tym klubie

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    Własnie to samo miałem napisać ale widze ze mnie ubiegłes ... Wreszcie ktoś w mediach pokazał co sie dzieje w naszym Dalinie... Moze sie ktos tym wreszcie zainteresuje !

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    Tylko Dalin Ks! :)

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Każdy Klub działający na terenie gminy może być finansowany przez Urząd Miasta, bo są na to pieniądze, ale nie całkowicie! Brakuje odpowiedzi "finansowany częściowo" chociaż przez "wspomaganie" można rozumieć częściowo :) Nie doczytałem hehe

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    No i stało się ,wczoraj na walnym zebraniu sprawozdawczym członkowie klubu wiekszością głosów nie udzielili absolutorium zarządowi .Jeden z członków tegoż zarządu całą winą za aktualny stan obarczał burmistrza i spółkę sportową nie widząc nieudolności swojej i reszty działaczy ,którzy w sposób bodobny coś mamrotali o wykładaniu swojej prywatnej kasy na potrzeby klubu.Naszczęście większość nie dała się na to nabrać i stało się j.w . Prezes Kęsek zapewnił że do miesiąca czasu doprowadzi do walnego zebrania wyborczego celem wybrania nowych władz i mamy nadzieję że słowa dotrzyma.

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    Pisząc rano o ludziach którzy mamrotali o wyładaniu swojej prywatnej kasy na potrzeby klubu nie miałem absolutnie na mysli Pana Szpakiewicza bo On naprawdę zakładłi zakłada swoje pieniądze a pozatym to człowiek porządny i uczciwy.

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    Tak to prawda - rzeczywiście duży problem.
    Zarząd ustąpił i nie widać "nowych" osób, które chciałyby pracować dla Dalinu.
    Takie głosy słyszałem w kuluarach na mieście.
    Zróbmy wszystko, aby ten historyczny, myślenicki klub istniał nadal.
    Potrzeba nowych twarzy i nowych pomysłów.

    Franek napisał ...Prezes Kęsek zapewnił że do miesiąca czasu doprowadzi do walnego zebrania wyborczego celem wybrania nowych władz i mamy nadzieję że słowa dotrzyma.

    Nie wiem czy cieszyć się czy smucić.
    Apeluję do wszystkich dla których Dalin coś znaczy o pomoc klubowi (nie tylko materialnie) i czynny udział w Walnym Zabraniu oraz w Zarządzie.

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    jakie sa szasne ze dalin nie wystartuje w rundzie jesiennej? i co wtedy? klub zostaje zdegradowany? a jesli tak to do ktorej ligi?

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Szukajmny pomocy!!
    DALIN musi istnieć nawet w niższej lidze.
    Jeśli Prezes Kęsek z zarządem odejdzie mam wrażenie, że będzie to koniec Dalinu.

    Cytuj

Odpowiedz