Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 21 wrz 2010

    Gratulacje za wspaniala decyzje i strategie bezpieczenstwa publicznego:) najlepiej naszym pieskom zamknac stadion bo przeciez po co sie meczyc jak mozna nie wpuscic. prewencja przede wszystkim. szkoda ze nie w takim celu jak trzeba. tak czy owak nie wpuscili naszych bojówkarzy po 70 tce w obawie o burdy z przyjezdnymi ktorych nie bylo. pytanie tylko jakim prawem nasze wladze decyduja sie na taka rozrzutnosc naszych podatkow pozwalajac 4 radiowozom i funkcjonariuszom w nich na pogaduszki na parkingu przez pelne 2 h (podobno w imie utrzymania porzadku) logika sie klania panie komendancie

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    Policja nawet się uwzięła na Dalin, nie dają im zarobić nawet na biletach:), obiadu nie dokończyłem bo chciałem zdąrzyć na mecz a tu taki syf:) ale serio, to była śmieszna decyzja, tragedia

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    ludzie to jest KOMPROMITACJA !!!

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    Następny mecz Dalinu już w tą niedzielę w Myślenicach o godz. 16.00 z Beskidem Andrychów.

    Co się stało, że grają w niedzielę- nie mogliby tak zawsze grać- zawsze więcej ludzi by przyszło ?

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    No mogliby pytanie tylko czy wpuszcza kibicow w ta niedziele....

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    KSD jakis doping planowany??

    Cytuj
  • 22 wrz 2010

    Kibiców nie wpuścili z wiadomych powodów. Nie żyjemy w dżungli tylko w miarę cywilizowanym państwie w którym istnieje pewnego rodzaju prawo-choć ułomne. Nie da się formalności załatwić łapówkami albo "na gębę". Działacze muszą o tym wiedzieć.

    Cytuj
  • 22 wrz 2010

    Niby wąsaty dz. masz rację tylko dlaczego wcześniejsze mecze można było w identycznych warunkach rozegrać odbył się trial,pokazy kaskaderów i nikomu to nie przeszkadzało a teraz jak Dalin odnosi jakieś tam sukcesy jeżeli chodzi frekfencję kibiców a znaczne jeżeli chodzi o widowisko sportowe to robi się nagle problemy.
    Co wcześniej policaje mieli wakacje ? a w końcu komu oni podlegają czy nie UM .
    Czyżby przelanie złości za przegrany mecz A klasowców.
    Swoją drogą zarządcy Dalinu muszą spełnić wymagania scigaczy prawa bo z nimi nie ma co sie wdawać w polemikę po to by kibice nie tylko z Myslenic nie byli po raz kolejny poniżeni i nie musieli oglądać meczu zza siatki .Najbardziej żal tych starszych panów którzy na tych siatkach prawie byli" pozawieszani" .Brawo było spokojnie.

    Cytuj
  • 22 wrz 2010

    dla mnie to porazka na calej linii. zazwyczaj w weekendy nie moge byc na meczu, ten rozgrywany byl w tygodniu wiec widzac plakaty na miescie postanowilem sie wybrac i co? klub walczy o kibica, narzeka sie na to ze on nie przychodzi, a tutaj z niewiadomych przyczyn lub ze strachu przed przyjezdnymi ktorych nie bylo zamyka sie stadion nie informujac o tym kibicow. z calym szacunkiem panowe - wiecej sie nie wybiore. zmarnowane popoludnie, nic wiecej

    Cytuj
  • 22 wrz 2010

    najgorsze jest to że już w niedzielę mecz z Beskidem Andrychów na który podejrzewam prawdopodobnie przyjadą kibice z drużyny przeciwnej, czyżby stadion znów był zamknięty?

    Cytuj
  • 22 wrz 2010

    Trzeba pamiętać o tym, że to nie klub wydał taką decyzję tylko została ona narzucona, więc nie można mówić, że to z winy zarządu

    Cytuj
  • 22 wrz 2010

    Nigdzie nie napisałem że kibice nie zostali wpuszczeni tylko z winy działaczy. Zakaz został wystosowany z "urzędu". Stwierdzam jednak z pełną świadomością, iż opieszałość/niezdyscyplinowanie/brak profesjonalizmu osób "klubowych", odpowiedzialnych za formalności przyczyniła się do sytuacji, która miała miejsce wczoraj.
    Świadczy to o braku szacunku dla służb publicznych a przede wszystkim dla kibiców: sam przyszedłem na mecz i "pocałowałem" bramy stadionu. Nawet nikt nie miał tyle odwagi żeby wcześniej poinformować kibiców o sytuacji.

    Cytuj
  • 22 wrz 2010

    W przeddzień zawodów policja przedstawiła dodatkowe warunki, których klub nie był wstanie w tak krótkim czasie spełnić. Zarząd chciałby przeprosić kibiców za zaistniałą sytuację- zadeklarował Zbigniew Lijewski, prezes Dalinu.

    Ale w niedzielę mecz się odbędzie, więc wszyscy na stadion !

    DALIN MYŚLENICE - BESKID ANDRYCHÓW
    NIEDZIELA GODZ. 16:00

    W Andrychowie na każdym meczu Beskidu jest średnio po 1000 osób- pokażmy, że nie jesteśmy gorsi i przyjdźmy dopingować Dalin w niedzielę !

    Cytuj
  • 25 wrz 2010

    Jutro cały stadion ma być- zamiast siedzieć przy komputerze, weźcie znajomych i przyjdźcie na Dalin !

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    16:00 - kto może - stadion Dalinu!

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    cały stadion hehe po co przychodzić na mecz jak ten zespół o nic nie gra ?? , choćby i 1 był po rundzie jesiennej to i tak zrobią wszystko by nie awanswować , lepiej sobie Wisłę w Orange Sport oglądnąć

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    Dalin 8 - 2 Beskid, wszystko fajnie, mogło być znacznie więcej, wrażenie zepsute jedynie przez zwyrodnialców z Andrychowa.

    Do Dynamo - jesteś śmieszny. Typowy, kanapowy kibic sukcesu?

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    O tak Gammorin, zgadzam się z tobą. Ja byłem na meczu i wcale nie żałuję. Wynik 8:2 to nie lada wyczyn. Mogło być nawet i 10 bramek dla Dalinu tylko skuteczności brakło. Oby tak dalej Biało-Zieloni!! Czekam na następny mecz w Myślenicach!
    P.S Co do tych kiboli to aż szkoda słów. Kto takie bydło ma stadion wpuszcza? Ba, na dodatek z alkoholem! Co z tego wynikło tośmy widzieli. Szarpanina i bijatyka. Ktoś wie o co tam się dokładnie działo?

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    To bydło z Andrychowa jeszcze przy okazji meczu okradło sklep ,ale policja zachowała się w sposób profesjonalny i powyłapywali gnoi.
    Bardzo mi się nie podoba postawa MO nie dość że nie pomaga klubowi to mu wręcz szkodzi,ale jak to mówiła moja prababcia więcej dni jak kiełbas wybory tuż tuż a puki co lepsze wrażenie robi na mnie Pan Kielan i przysięgam że nie znam chłopa,zresztą nie tylko na mnie.Panie MO kitować to my ale nie nas .A Dalinek to nie oreł i swoją dzisiejszą grą i wynikiem po raz kolejny udowodnił że III liga to dla NCH malo

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    kto strzelił dl;a Dalinu

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    zgadzam sie w zupelnosci. ta druzyna gra najlepsza pilke w III lidze bez dwoch zdan i to bez okresu przygotowawczego. oby tylko sil im do konca rundy nie zabraklo. michal gorecki i dawid kalat juz przewyzszaja ta lige zdecydowanie

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    weż sie chłopie zastanów-internetowy napinaczu!albo sie podpisz to pogadamy inaczej.proste że nie i nigdy nie bedzie-bez pozdrowień

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    moim zdaniem po dzisiejszym meczu z Andrychowem wyszło jak organizowane są mecze dalinu na własnym stadionie. Przez cały mecz się zastanawiałem czy i kiedy bydło z andrychowa rozniesie trybuny , kiedy wejdą na boisko i będą robili co im sie żywnie podoba. Nie dość ,że ochrony w ogóle nie było ( prócz kilku panów w podeszłym wieku co stali obok i bezradnie rozkładali ręce ). Zal i jeszcze raz żal jesli chodiz o organizacje takich meczy jak ktokolwiek ma przychodzić na mecze dalinu jak na takich meczach człowiek musi oglądać się wogoło czy od jakiegoś cepa nie dostanie !!!! Żal panowie żal !!!

    Cytuj
  • 27 wrz 2010

    Gość: do dalinowcawczoraj, 22:07

    weż sie chłopie zastanów-internetowy napinaczu!albo sie podpisz to pogadamy inaczej.proste że nie i nigdy nie bedzie-bez pozdrowień ------ Gościu ale ja podzielam opinię "dalinowca" nie widzę w niej żadnej napinki.
    Jak chciałeś innaczej pogadać to mogłeś to zrobić wczoraj na stadionie.Na tym polega dyskusja na forum że tu można pisać swoje opinie oczywiście nie wulgarne,ale prawdziwe i nie muszą się z nimi wszyscy zgadzać.
    Z pozdrowieniami Felek Stankiewicz

    Cytuj
  • 27 wrz 2010

    Panowie, ale warto wspomniec, ze to jacys kibice z Myslenic podeszli pod beskidowców i im zaczeli ublizac, od tego się zaczeło

    Cytuj

Odpowiedz