Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 11 cze 2011

    Czy to prawda że z Myślenickim klubem trenuje dwóch nowych zawodników?

    1 Cytuj
  • 11 cze 2011

    Jak tam nasz Dalin i kto strzelił bramki

    Cytuj
  • 11 cze 2011

    Biel 2x dla Dalinu głową

    2 1 Cytuj
  • 11 cze 2011

    Moment, na stronie: http://www.futbol.org.pl/rozgrywki,318.html jest wyraźnie napisane, że mecz miał być o 17! Miałem zamiar na ten mecz iść a tu taka "niespodzianka". Jak tu trybuny na Dalinie mają nie być puste jak nawet nie raczono kibiców poinformować z zmianie terminu! Widać jak klub się przejmuje kibicami. Nawet plakatów nie potrafią rozwiesić w mieście.... A potem tylko narzekają, że trybuny puste... Wstyd Dalin, wstyd. Ciekawym ko jest za to odpowiedzialny? Powinien chyba za to jakoś beknąć. Jako wierny kibic KS Dalin jestem bardzo zdegustowany tą sytuacją. :/

    2 8 Cytuj
  • 11 cze 2011

    Jako wierny kibic Dalinu to wypadałoby odwiedzić oficjalną stronę, a nie posiłkować się zewnętrznymi serwisami. http://www.pilkadalin.myslenice.pl/ Wszystko było podane, wraz z komunikatem o zmianie godziny. A jeśli jej nie odwiedzasz "wierny" kibicu, to tutaj na stronie w nadchodzących wydarzeniach też była o tym informacja. Pozdrawiam

    6 1 Cytuj
  • 11 cze 2011

    [quote=gammorin] Jako wierny kibic Dalinu to wypadałoby odwiedzić oficjalną stronę, a nie posiłkować się zewnętrznymi serwisami. http://www.pilkadalin.myslenice.pl/ Wszystko było podane, wraz z komunikatem o zmianie godziny. A jeśli jej nie odwiedzasz "wierny" kibicu, to tutaj na stronie w nadchodzących wydarzeniach też była o tym informacja. Pozdrawiam [/quote]
    - Gammorin czy ty myślisz, że ja mam 24h na dobę na siedzenie na necie i sprawdzanie, czy Dalin aby nie zmienił terminu meczu bo tak komuś pasowało? Wyobraź sobie (jeśli w ogóle potrafisz), że nie mam czasu przeglądać 10 różnych stron www w poszukiwaniu tego właściwego terminu meczu. Na mecze KS Dalin chodzę od wielu lat. Ty pewno nie pamiętasz tych czasów ale ja tak. Gdy Dalin grał jeszcze w starej III lidze ( w składzie m.in Stoch, Rudzki, Blak) plakaty były rozwieszane w całym mieście. Teraz co jest? Może kilka plakatów i to jeszcze w wybranych (tylko nie wiem przez kogo i na jakiej podstawie) miejscach. Nie ma porządnej informacji dla kibiców kiedy dokładnie jest dany mecz. O tej stronie, którą podałeś pierwsze w ogóle słyszę. Była kiedyś strona Dalinu ale wiadomo co się z nią stało. Nigdzie nie spotkałem informacji, że jakaś nowa jest. Dlaczego? Tak trudno było o tym poinformować? Może gdzieś się kiedyś takie info pojawiło, ale tak jak mówię rzadko siedzę na necie bo nie mam wiele czasu na to. Warto czasem o pewnych rzeczach przypominać nie uważasz? Na ilu meczach Dalinu byłeś ? Założę się, że nawet nie jest to połowa z tych na, których byłem ja. I nie chodzi mi tu tylko o ten sezon. Ja, jak napisałem wyżej, już od lat kibicuje KS Dalin. Przynajmniej człowieczku byś nie obrażał innych. Ale chyba ciebie na to nie stać....

    1 6 Cytuj
  • 11 cze 2011

    Na ilu meczach byłem? Nie potrafię policzyć. Dlaczego? Bo chodzę na mecze Dalinu od 15 lat. Do dziś wspominam mecze starej trzeciej ligi i do dziś przychodzę na mecze biało-zielonych w barwach z tamtych czasów. Na pewno byłem na dzisiejszym meczu, na którym nie było Ciebie. Było tam także 250 innych kibiców, nawet z Krakowa, którzy znali termin spotkania. Jeśli poczułeś się wielce obrażony tym, że powiedziałem Ci, gdzie możesz dostać konkretne informacje o twojej ukochanej drużynie, to wybacz... "człowieczku".
    Pozdrawiam i życzę mniej życiowych frustracji wylewanych na forum.

    6 Cytuj
  • 12 cze 2011

    Jak chcecie uzyskiwać rzetelne informacje w mediach jak nawet do sportowego tempa jakiś tempak podał za winowajcę utraty bramki na 1:1 był Cygal a tymczasem to Wierzczycki się popultał.
    Ale co tu sie dziwić skoro jeden z ścisłego grona szkoleniowców Dalinu zchodząc po meczu z boiska pyta się kibiców jak padła 3-cia bramka

    7 Cytuj
  • 13 cze 2011

    Gammorin tak się składa, że wiem kim jesteś i nie wmawiaj nam, że piłkarskim Dalinem interesujesz się od 15 lat, bo w to nie uwierzę... I nie wierzę też w Twoją wiedzę na temat tego co w Dalinie działo się 10 lat temu. Prawdopodobnie takie nazwiska jak Nawieśniak, Panuś, Brytan, Cygan etc. niezbyt wiele Ci mówią, więc błagam nie wymądrzaj się. Miłego

    2 1 Cytuj
  • 13 cze 2011

    Pozostała dyskusja z mojej strony jest zbędna.

    5 Cytuj
  • 14 cze 2011

    [quote=gość: sinbad] Czy to prawda że z Myślenickim klubem trenuje dwóch nowych zawodników? [/quote]
    pomoże ktoś?

    1 Cytuj
  • 14 cze 2011

    tak jeden jest z Halniaka Zawada (pomocnik) a drugi z Krzemienia Jasienica (napastnik) obydwoje nie mieszczą się w składach swoich zespołów , Dalin również poważnie zainteresowany jest pozyskaniem bramkarza rezerw Rudnika (tzw Rudnik II)

    8 Cytuj
  • 14 cze 2011

    Po co piszesz tak żałosne komentarze? Nie wnosisz nic do dyskusji , bo pewnie mało wiesz o Biało-Zielonych , to siedź cicho i zachowaj takie "żarty" dla siebie.
    Pozdrawiam

    6 2 Cytuj
  • 19 cze 2011

    Świeża informacja ze Sportowego Tempa - Dalin wygrał w Połańcu z Czarnymi 1 do 0.

    5 Cytuj
  • 19 cze 2011

    Ostatnia kolejka:
    Dalin Myślenice : Przebój Wolbrom
    23 czerwca (czwartek) godz. 17:30

    Warto przyjść na mecz i podziękować chłopakom za całą rundę w ich wykonaniu !

    6 Cytuj
  • 21 cze 2011

    może się ktoś orientuje kto ma opuścić Dalin przed kolejnym sezonem?
    trzeba by było chłopakom podziękować godnie za grę w sezonie 2010/2011

    2 Cytuj
  • 22 cze 2011

    Mizia odchodzi do Puszczy Niepolomice, juz jest dogadany, nie wiadomo co z Goreckimi oraz Kałatem któremu konczy sie w czerwcu kontrakt.

    2 1 Cytuj
  • 22 cze 2011

    do Puszczy Niepołomice ?? raczej sportowy awans to nie jest , w końcu Puszcza spadkowicz z II ligi to przyszły rywal Dalinu , może chłopak chociaż zarobi tam trochę grosza ,kto wie .
    To u nas zawodnicy mają jakieś kontrakty <lol> :D życzę chłopakom by wybili się wyżej choć raczej Góreccy to rozczarowanie rundy wiosennej ,więc wątpię by zmienili klub na lepszy niż Dalin .
    Kałat ten próbował i to nie raz ,ale ta kontuzja pokrzyżować mu plany .

    3 Cytuj
  • 22 cze 2011

    niby tak ale Puszcza ma dobrego trenera (D. Wójtowicz) oraz plany szybkiego awansu do II ligi. maja spore mozliwosci finansowe. Co do Góreckich to podobno tez puszcza jest nimi zainteresowana choc wlasnie obecna runda nie napawa optymizmem. a Kałatem interesuja sie ciagle kluby II ligi choc kontuzja moze sprawic ze zostanie choc nie jest to przesądzone (15 bramek bądź co bądź pomocnika robi jednak wrazenie)

    2 Cytuj
  • 22 cze 2011

    JUTRO O 17:30 PODZIĘKUJMY DRUŻYNIE ZA CAŁY SEZON !!!

    BYLI NAPRAWDĘ BLISKO AWANSU, BRAKŁO TROCHĘ SZCZĘŚCIA I SPONSORA ;-)

    5 Cytuj
  • 23 cze 2011

    I tak oto Dalin zakończył rozgrywki III ligi na drugim miejscu! Dalin 2 - 0 Przebój, bramki Mizia i Kałat, a Unia zremisowała w Nowym Wiśniczu 1-1 :)

    4 Cytuj
  • 23 cze 2011

    Wielkie brawa dla naszego bramkarza Martina Szwieca- gdyby nie jego klasa i umiejętności wynik mógłby być inny ;-)

    6 Cytuj
  • 23 cze 2011

    [quote=gość: kibic KSD] Wielkie brawa dla naszego bramkarza Martina Szwieca- gdyby nie jego klasa i umiejętności wynik mógłby być inny ;-) [/quote]
    Dokładnie tak. Rzekłbym, że Szwiec pokazał się dziś z jak najlepszej strony. Ogólnie całkiem dobry był ten dzisiejszy mecz. Mnie tylko arbitrzy trochę zawiedli. Poziom sędziowania jakiś zbyt dobry to nie był. Zwłaszcza zdziwiła mnie sytuacja gdy podyktował rzut karny dla Dalinu. Owszem 11 jak najbardziej się nam należała za faul na Radku Muniaku. Jednak gwoli ścisłości faulujący powinien obejrzeć kartkę. Wszak Radek wychodził na czystą pozycję gdy został "ścięty" przez rywala. Przepisy mówią jasno, że za takie zagranie zawodnik powinien zostać ukarany kartką i to zdaje się chyba czerwoną. Niekonsekwentne było działanie arbitra. Jeśli uznał faul (niewątpliwie słusznie) to zawodnika, który dopuścił się takiego zagrania powinien indywidualnie ukarać. Grunt, że Dalin karnego wykorzystał i pewnie zwyciężył 2:0.

    Po meczu spiker mówił coś o meczu sparingowym Wisły Kraków i Dalinu. Niestety fatalne nagłośnienie i mania spikera do trzymania mikrofonu zbyt blisko ust nie pozwoliły mi usłyszeć całości tego info. Ktoś wie kiedy dokładnie jest ten mecz? Nie ukrywam, że bardzo chciałbym do zobaczyć na żywo.

    Jako ciekawostkę powiem, że dziś zabrakło ... biletów w kasie! Dopiero ktoś pośpiesznie doniósł plik biletów. Chyba się klub przeliczył z ilością kibiców jaka przyszła na ten mecz. Muszę przyznać, że dawno już nie widziałem tylu kibiców na stadionie Dalinu. Oby w przyszłym sezonie była przynajmniej taka frekwencja jak dzisiaj!

    3 Cytuj
  • 23 cze 2011

    Dalin będzie grał z Wisłą we wrześniu z okazji jubileuszu 90-lecia klubu

    2 Cytuj
  • 24 cze 2011

    Od nowego sezonu ma byc nowe nagłosnienie :)

    2 1 Cytuj

Odpowiedz