Forum » Sport

PRZYCZEPNOŚĆ NA ŚLISKIM - niedziela 7 luty

  • 9 lut 2010

    [quote=obajt]parking przy hali sportowej o ile odbrze pamietam ma w srodku krawezniki, kosze, lampy. To bardzo utrudnia wpuszczac tam "amatorow na lodzie" uszkodzenia w ich autach sa po ich stronie, ale taki kosz to juz musi zaplacic organizator :/[/quote]a dodatkowo dostałem wyraźną odmowę -co zrozumiałe- lub wpłacamy zabezpieczenie w wys.min 50 000zł a`conto napraw oświetlenia, koszy, krawężników lub kostki. Ten temat jest skończony dla UmiG i dla nas także. Jest to w pełni zrozumiałe.

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    A co z parkingiem koło kolejki na chełm?? Też się nie zgodzili??

    Cytuj
  • Sebastian P 9 lut 2010

    [quote]A co z parkingiem koło kolejki na chełm?? Też się nie zgodzili??[/quote]
    wydaje mi się że nie w tym problem! jest sezon narciarski i parking wiecznie zajęty!!!!

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Viv ty z tą 14.00 i z tym parkingiem na trasie myslenice kraków muwisz zeby zorganizować w tą niedzielę bardzo by było fajnie i myślę że jak byłaby możliwość wpisania sie to bym mugł sporubować swoich umiejętności i jestem za aha i jak będzie trzeba mogę pomuc w organizacji

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    jutro się dowiemy co z parkingiem na Zarabiu. Dziś nie mogłem z Valdim skoczyć, bo urwałem zderzak i do tej pory go montowałem :) Więc proszę czekać :)

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Może nie ma co się na razie spinać, fakt teren za Orlenem jest dobry i spory ale może dajmy radę tym nawrotom obok kortów.

    I nie róbmy z tego kajtków, bo jak widać konkursowa jazda samochodem jest raczej wyścigiem zbrojeń, a nie KJS bo na ilu KJS byłem, to było więcej rajdówek niż cywilów.

    Zostańmy może przy tej wersji.

    A ja jeszcze tak myślę nad terenami w okolicy boiska Orzeł. Ostatnio się kręciłem tak i myślałem że jak by zamknąć kawałeczek tamtejszej drogi, to można by było całkiem przyzwoicie się pokręcić. W niedzielę nie mam tam żadnych dostaw ani nic wiec spokój.

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    a plac na dolnym ? nie, wiem jak tam teraz jest...

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    heh nie myslę zebyty dali pozwolenie zamknięcia drogui publicznej a dlaczegomichał muwisz ze nie mozna by było zrobic czegos podobnego koło orlena co w tym przeszkadza zrobienie tego sameguo tu czy tam z teg0o co mowią to tam jest więcej miejsca a na placuu jest kiszka dziury więc moimn zdaniem zostańmy przy tym orlenie jak juz chłopaki zaczęli załatwiać as przynajmniej mają rację ja wiem dobze się siedzi za biurkiem wyraźcie trocghę zrozumienie docencie chłopaków ktturzy się ruszylli za tym a nie tak jak wszyscy siedzą w domu za komputerem i mędrkują heh :P

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    [quote]A ja jeszcze tak myślę nad terenami w okolicy boiska Orzeł. Ostatnio się kręciłem tak i myślałem że jak by zamknąć kawałeczek tamtejszej drogi, to można by było całkiem przyzwoicie się pokręcić. W niedzielę nie mam tam żadnych dostaw ani nic wiec spokój. [/quote]
    wszystkie takie propozycje są spóźnione :-D, wszystko to już jest przeanalizowane i albo Cooper albo małpi gaj będzie realizowane ale "po czarnym". Za 2 m-ce.

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Chech michale jeszcze jedno a czy to wazne czy to są rajdówki czy auta cywilne to jest poprostu amatorski kjs tak jakby a zresztą nie wazzne jak się nazywa wazne ze jest frajda

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    już wiem, że parking pod kolejką obecnie jest w dzierżawiony i nie w gminie szukać nam ewentualnej zgody na korzystanie z niego. Więc sprawa nie taka prosta...

    Cytuj
  • Przemek 9 lut 2010

    to narazie musimy czekac na decyzje o parkingu za orlenem. Powtarzam jeszcze raz ze na tym parkingu co impreza byla bedzie ciezko powtorzyc, jesli imrpeza jest juz tak naglosniona. 17/20 samochodow to max a i tak problemem sa ludzie ktorzy chca ogladac zmagania. sniegu nie ma po co usuwac tam bo bedzie czesc aut zniszczona. Parking na dolnym przedmiesciu gdzie L smigaja moze sie nada. co wy na to?

    Cytuj
  • lalala 9 lut 2010

    to czekamy na decyzję o parkingu za orlenem ? jak się nie uda to może wrócimy na parking na zarabie ?? Panowie jak będę mógł jakoś pomóc w organizacji lub w obstawie pisać śmiało ( Civic , Vivaldi - a tak mniej więcej kiedy by miał być ta imprezka ?? )

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    moim zdaniem przyszły weekend ale niech Civic organizuje termin. Przejadę się może jutro na dolne i na Orlen (poczekam na info z Orlenu najpierw). Hmmm....może by się bez hopy szarpnąć na ten Cooperowski. Pogadam w urzędzie.

    Cytuj
  • lalala 9 lut 2010

    było by super w następny wek czyli 20/21 ok to czekamy na info :) pozdro

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    jestem zdecydowanie za 20-21 lutym, potem niestety weekendy mam studia i biorę się za pisanie mgr grrr :( Parking na "dolnym" jest Gminy, nie powinno być problemu. Można ewentualnie tam próbować, lub jak piszecie za Orlenem, ale to nie ja już załatwiam. Valdi jutro nie zmiennie idziemy do UM czy jak robimy?

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Civic,9:30 w UM.

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    ten kolo coopera jest o tyle fajny że można by cały plac wykorzystać a parking dla zawodników i widzów można by urządzić na drodze która jest w pobliżu. Droga jest nie używana wiec nie powinno być problemów.

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    Z orlenem problem jest taki że ciężko zastać właściciela:/ Byłem wczoraj dostałem numer do księgowej i mam dzwonić po południu i może od niej coś więcej wyciągnę:)

    Cytuj
  • Przemek 10 lut 2010

    to Orlen moze zostac na nastepny termin. Miejsce juz jest ale to oficjalnie zapowie Civic.

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    dokładnie jak pisze obajt. Ustalę jeszcze kilka kwestii formalnych i wieczorkiem pojawi się nowy watek, o tym kiedy i gdzie będziemy ćwiczyć jazdę po śliskim :) tak więc brać się za przygotowywanie swoich furmanek :)

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    [quote]Z orlenem problem jest taki że ciężko zastać właściciela:/ Byłem wczoraj dostałem numer do księgowej i mam dzwonić po południu i może od niej coś więcej wyciągnę:)[/quote]

    Kubeku super, działaj jak możesz, niech wiedzą, że jest coś na rzeczy a w przyszłości zawsze będzie nam łatwiej się przypomnieć i ustalić konkrety :)

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    Orlen jest P. Lampy z Lipnika i stacja BP w mce na słowackiego tez i wiem ze jego Córa bywa tak od godz 10-11 tu na stacji w Mce. Syn jego ma Astre OPC więc może by tez pojeździł i załatwił miejsce :)

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    Mam namiary na właściciela znaczy się telefon komórkowy. Mam osobiście zadzwonic czy może ktoś kto jest bardziej ogarnięty w temacie?? Nie chce robic zamieszania skoro już jest jakiś termin i miejsce nastepnej imprezki ustalone.

    Cytuj
  • 10 lut 2010

    wszystko wskazuje na to , że tym razem ogarniemy na parkingu koło Coopera. Jednak z P.Lampą trzeba utrzymać kontakt.Kubeku lub Mały zaproście go wstępnie na kolejną ślizgawkę tą Astrą. Być może na kolejną większą , wiosenną impreze ufunduje jakiś talonik na powiedzmy 20litrów paliwka dla najlepszego lub może jakiś gadżecik, płyn, spray. Nic wielkiego a najlepszego ucieszy. W zamian przyładujemy jakiś jego baner na starcie lub po prostu zrobimy to u niego na parkingu.

    Cytuj

Odpowiedz