Forum » Sport

PRZYCZEPNOŚĆ NA ŚLISKIM - niedziela 7 luty

  • 8 lut 2010

    kolego rockman, ja jako kierowca 4wd totalny amator w takich imprezach zresztą pierwszy raz brałem udział w czymś takim uważam że dużo się muszę jeszcze nauczyć jeżeli chodzi o technikę, na co dzień daję sobie radę na drodze zrobiłem już kilka set tysięcy kilometrów, zjeździłem pół europy i spotkałem się z tyloma sytuacjami że niejeden kozak nasrałby w gacie także wypraszam sobie nazywaniem mnie łowcą szos albo mistrz prostej i teksty tego typu "może te potwory nie dla was" Codzienne wyjazdy na drogę to nie KJS tam się liczy doświadczenie, wyobraźnia i przewidywanie sytuacji i radzenie sobie w nich także zanim coś napiszesz i zdążysz obrazić kogoś przemyśl to 2 razy. Pozdro i nie kozakuj

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    4WD nie ma się co obruszać. Problemem każdego kierowcy to przecena własnych umiejętności, a respekt to oznaka szacunku. Wg.mnie po to organizujemy aby bardziej podpatrywać co można z auta wymusić niż sucho rywalizować. SJS coś organizuje w tym m-cu, zapisz się, złapiesz o co chodzi i kolejnym razem ty będziesz miał satysfakcję.
    Przypuszczam, że gdybyście się zamienili autami, ślepa wiara w siebie a przede wszystkim napęd wpędziłaby go dokładnie w te same zaspy tym bardziej, że zupełnie inaczej jest wcisnąć gaz i czekać na moc niż dotknąć 2mm gazu przy mocnym, doładowanym silniku.
    Szacun należy się WSZYSTKIM uczestnikom !!! Wy przynajmniej staracie się coś wnosić.

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    [quote=rockman]Można rozumieć że w naszych okolicach nie da się zrobić większej imprezy...a to szkoda, bo po większym nagłośnieniu sprawy pojawiłoby się więcej załóg niż na KJS i to się chwali...ludzie chcą coś zrobić dla społeczeństwa to się nie da, bo nic nie ma w tym kraju i tylko same kłody pod nogi...[/quote]ZAPRASZAM, czekamy na info co załatwiłeś. Podaj czas i miejsce a przybywamy pojeździć. Ile chcesz załóg ? 50-70?

    Chyba,że w tym kraju więcej jest podobnych i wszyscy czekają narzekając ,że nic się nie da.

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    [quote=Civic]może niech zostanie ten już "nasz" parking i nie kombinujmy, a jedynie trasę urozmaicić? Problemu ze zgodą nie będzie, nikt z tego parkingu nie korzysta, co eliminuje nam sporo problemów. Pozostaje jedynie sprawa zalegającego śniegu, co znacznie ogranicza przestrzeń do jazdy... Po niedzielnej imprezie mamy już realny pogląd na to, co trzeba zrobić, aby każda koleina tam organizowany była jeszcze lepsza.

    W końcu ma to być tylko sprawnie i zgodnie z prawem zorganizowana zabawa, a nie mistrzostwa świata... nie od razu Kraków zbudowano! [/quote]
    Pogadamy o tym większym pod wyciągiem, jak się nie da to zostaje "nasz". Trasy już zabardzo nie urozmaicisz, więcej załóg się nie zmieści (chodzi o parkowanie, jeżeli byłaby możliwość zostawienia na drodze to i drugie tyle może jechać). Ten parking to wszystko co można z niego wycisnąć nikogo nie narażając. Aaaaaaa..... zalegający śnieg musi zostać tak jak jest, w innym przypadku będziesz zbierał wahacze po parku, auta zaparkujesz na ulicy, a na parking wejdzie tylko grupka ludzi.

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    vivaldi dokładnie tak jak piszesz szacun dla wszystkich uczestników każdy pojechał na swoje możliwości wszyscy uczestnicy są bogatsi o kolejne doświadczenia,a reszta dyskusji na temat przejazdów poszczególnych osób jest zbędna.

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    z parkingiem pod dolną stacją kolejki krzesełkowej w sezonie zimowym i w niedzielę (weekend) podejrzewam, że mogą być problemy... Pozostaje się rozeznać.

    a ja to bym się chciał przejechać takim 4WD, bo jak mam prawko 5 rok, drugi samochód i kilkadziesiąt tyś. przejechanych km nie miałem takiej przyjemności :(

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    [quote=Civic]z parkingiem pod dolną stacją kolejki krzesełkowej w sezonie zimowym i w niedzielę (weekend) podejrzewam, że mogą być problemy... Pozostaje się rozeznać.
    [/quote]
    chodzi właśnie o to , żeby nie gdybać tylko jutro idziemy--> czuwaj przy aparacie :-D, reszta będzie już w Waszych rękach.

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    [quote=Civic]a ja to bym się chciał przejechać takim 4WD, bo jak mam prawko 5 rok, drugi samochód i kilkadziesiąt tyś. przejechanych km nie miałem takiej przyjemności :([/quote] pogadaj z kolegą 4WD, wydaje się być konkretny, dogadajcie się, spotkajcie się wieczorem i bardzo powoli przeanalizujcie kłopot tych oblodzonych łuków ;-), jeden i drugi coś z tego wyniesie. Kiedy ręczny, a może bez ręcznego ale wahadło zrobić, kiedy kontra, czy lecieć bokiem czy dopiero jak uślizgnie, czy uślizgiwać tył, podpierać się tyłem czy łapać zębami za przód? Najpierw Twoim autem, będzie łatwiej. Obajt Wam pomoże na pewno.

    Cytuj
  • 8 lut 2010

    hmm to czym prędzej muszę "łapę" naprawić, bo na jedną stronę tylko łapie :) I z przyjemnością będę wynosił bagaż wszelakich doświadczeń z takich spotkań i opinii.

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Viv ja bym zaprosił Waldemara J. na testy i niech kolega ROCKMAN się spróbuje tylko boje się tego że mu maluchem gość dość grubo tyłek okopie.

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Ja bym nie propagował zaciętej rywalizacji ale naukę i skromność.

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Miała być zabawa a po wypowiedziach widać że co niektórzy czują się mistrzami a inni naśmiewają się że czterołap przegrał z ośką..Pucharowym Saxo nie sztuka odjechać amatorów zwłaszcza że jest się zawodnikiem a nie amatorem.

    Cytuj
  • Sebastian P 9 lut 2010

    Panowie chodziło o dobrą zabawę i okazje do sprawdzenia swoich umiejętności na śliskim! Myślę że wszyscy obecni na parkingu świetnie się bawili (choćby PJ kręcąc bączki ;) ) Rywalizacja owszem jest fajna ale bez przegięć i spinania się !!!!
    Pozdrawiam wszystkich "zapaleńców"

    Cytuj
  • Przemek 9 lut 2010

    Parking trzeba zmienic, chyba ze nei bedzie informowac o imprezie jak tylko garstki ludzi. Miejsca jest tak malo ze robi sie niebezpiecznie. Nie wiem czy mozna jeszcze cos ciekawego tam zrobic, jesli chodzi o ulozenie trasy i brak uszkodzen u startujacych. Co do samego prowadzenia auta, no coz jak bylo widac sprawa nie jest prosta i uczyc sie bedziecie do konca zycia. Co do uczenia sie w ta niedziele jest impreza w Łapanowie, z tego co sie przed chwila dowiedzialem przed startem ma byc spotkanie z Bębnami ktorzy sproboja przyblizyc temat prowadzenia auta i opisu! Momze ktos z was połknie bakcyla:) Gdybysmy stworzyli grupe amatorow ktora zacznie smigac po takich imprezach to chetnie pomoge i na ile bede mogl cos podpowiedziec to zrobie to. Kto moze niech szybko zglasza sie jesli mozna na www.safetypoludnie.pl w razie pytan piszcie

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Panowie po co to niepotrzebne cwaniactwo i robienie nieprzyjemnej atmosfery na forum. Skoro organizatorzy wszystkim sprawdzali dokumenty i prawka to nie róbcie teraz jakiegoś chorego tematu że nie wszyscy mieli. Nie róbcie z siebie mistrzów kierownicy i cwaniaków wypowiadając sie na temat 2WD vs 4WD, bo 90% startujących przyjechało dla czystej zabawy i frajdy, żeby porozrzucać śnieg po okolicznym terenie, a nie spinać się i spuszczać w majtki żeby zrobić jak najlepszy czas. Dlatego skończcie już z tym kozakowaniem i wypisywaniem głupot na tym forum bo się co poniektórzy tylko ośmieszają. W każdym razie jeszcze raz wielkie dzięki za imprezę i oby więcej takich:)

    PS. A myślał ktoś o parkingu za stacją orlen, na trasie myślenice-kraków jakieś 500 metrów za salonem Bocehnka?? My tam swojego czasu organizowaliśmy taki mały nocny kjs na około 20 samochodów i było całkiem całkiem, jest tam sterta starych opon więc jest z czego trasę ułożyć, a właściciel ponoć w miarę dogadany.

    To pisałem ja mistrz prostej, White STI;)

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    [quote=obajt]Kto moze niech szybko zglasza sie jesli mozna na www.safetypoludnie.pl w razie pytan piszcie[/quote] siedzę w szkole i pisze zaliczenia :-(

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    [quote]A myślał ktoś o parkingu za stacją orlen, na trasie myślenice-kraków jakieś 500 metrów za salonem Bocehnka?? My tam swojego czasu organizowaliśmy taki mały nocny kjs na około 20 samochodów i było całkiem całkiem, jest tam sterta starych opon więc jest z czego trasę ułożyć, a właściciel ponoć w miarę dogadany[/quote] dobra myśl, jak miasto nie da pod wyciągiem to podjedziemy i popytamy. Nie ukrywam, że ten pod dolną stacją z racji swojej zabudowy jest łatwy do ogarnięcia pod kątem zabezpieczenia kibiców, podobnie jak ten mały na którym bylismy. Otwarty plac, nie ogrodzony to równocześnie więcej safeciarzy.

    Cytuj
  • Przemek 9 lut 2010

    [quote=Vivaldi napisał:[hr][quote]obajt]Kto moze niech szybko zglasza sie jesli mozna na www.safetypoludnie.pl w razie pytan piszcie[/quote] siedzę w szkole i pisze zaliczenia :-([/quote]
    albo wszystko umiesz i odrazu napisales, albo nic nie umiesz i siedizsz na forum:)

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    nie boooooj dam se rade :-D , to jak z jazdą autem w dwie godziny się nie nauczysz.

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Jeśli chodzi o parking na stacji orlen to służę pomocą. Mogę podjechać nawet dziś i popytać, no chyba że wolicie to sami załatwiać no to spoko:)

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    kubeku podjedź i wstępnie popytaj czy można by było. Około 14:00 będziemy mieć my informacje i się wyjaśni. Dzięki za pomoc.

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Spoko podjadę tylko późnym popołudniem jak skończę pracę. Jak się czegoś dowiem to dam znać.:)

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Nie lepiej popracować nad możliwością organizacji takiej imprezy na parkingu przy hali sportowej na zarabiu? Tam to dopiero się przestrzeni marnuje :/

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Ten parking jest naprawdę super na taką imprezę,jeżeli nie ma w Myślenicach dobrych miejsc to może i lepiej rozglądać się gdzieś w pobliżu.Kwestia zgody właściciela bo to teren prywatny,ale myślę że jakoś będzie można się dogadać,przecież to w pewnym stopniu jakaś promocja jego stacji.

    Cytuj
  • Przemek 9 lut 2010

    parking przy hali sportowej o ile odbrze pamietam ma w srodku krawezniki, kosze, lampy. To bardzo utrudnia wpuszczac tam "amatorow na lodzie" uszkodzenia w ich autach sa po ich stronie, ale taki kosz to juz musi zaplacic organizator :/

    Cytuj

Odpowiedz