Forum » Sport

Reaktywacja Automobilklubu w Myślenicach!

  • 5 mar 2010

    jeszcze nie, info o formalnym wpisie do PZMtu i rejestracja w sądzie zostanie podana.

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    jakby się któremu upsnęło to przypominam , że w środę na zarabiu o 19:00 spot wszystkich z listy "zarząd" !!!

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    tak, tak i będziemy głosować :)

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Jestem na 110 procentów.

    Cytuj
  • 6 mar 2010

    Czyli narazie nie moge miec nic wspolnego z AK Myslenice bo według rozporzadzen AK Krakowskiego dopoki nie bedzie mial wpisu PZM jest organizacja niezrzeszona w PZM i moge licencje stracic?

    Cytuj
  • Przemek 6 mar 2010

    bziojo01 jesli masz licencje to wiesz dobrze o co chodzi. Jeśli jej nie masz to poczytaj posty wczesniejsze i dowiesz sie o co chodzi. Nawet sam temat jest zatytuowany "reaktywacja" wiec?

    Cytuj
  • 6 mar 2010

    [quote]Czyli narazie nie moge miec nic wspolnego z AK Myslenice bo według rozporzadzen AK Krakowskiego dopoki nie bedzie mial wpisu PZM jest organizacja niezrzeszona w PZM i moge licencje stracic?[/quote]
    to nie jest tak do końca, przewertuj jeszcze raz regulaminy PZM. Po prostu nie możesz brać czynnego udziału w imprezach samochodowych w którym jest mierzony czas a nie "leci pod PZMtem". Nikt nie zabroni Ci należeć do Klubu VW, Fiata czy innych lub Kółka Różańcowego, ponieważ nie zrzeszone w PZM. Nie ma takiego zapisu nigdzie. Jednak tymczasem jeszcze nie ma się do czego zapisać, bo Motosportklub Myślenicki jeszcze nie jest zarejestrowany co dopiero się czyni. Jeżeli masz ochotę to wyślij imię i nazwisko oraz nr tel na meila: rallymyslenice@interia.eu do wyboru masz dwie listy: członek lub zarząd. Jeżeli zarząd to zapraszam na spot w środę o godz.: 19:00 na Zarabiu (nowa hala).

    Cytuj
  • 10 mar 2010

    zgodnie z ustaleniami z dzisiejszego zabrania kolejne i wybór zarządu przewidujemy na wtorek godz 19:00. Zebranie dla wpisanych na listę "zarząd". Pozdrawiam

    Cytuj
  • 10 mar 2010

    przypominacz: do poniedziałku w plikach JPG propozycje loga i nazwy. Jedno i drugie musi zawierać nazwę miasta, datę założenia 1979 oraz 3 sekcje. Taki pliczek na adres: rallymyslenice@interia.eu

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    Z tego co ja wczoraj słyszałem to nazwa miasta oraz data założenia jak i trzy sekcje powinny znajdować się w logo klubu, natomiast w nazwie klubu nazwa naszego miasta.

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    Jeśli chodzi o sekcje (bo nie wszyscy są w temacie) to ustalone zostały TRZY: SEKCJA KARTINGU, SEKCJA MOTOROWA oraz SEKCJA SAMOCHODOWA.

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    trochę się zdziwiłem , że nazwa odpadła ponieważ każda nazwa ma sens swojego stworzenia: Automobilklubów jest jak kotów, co rusz to automobilklub, do tego nazwa nie jest za bardzo ogólna "AUTO" i już a do tego sportu nie ma w nazwie. Wiem , że my wszyscy bardziej rajdowcy jak kartingowcy czy motorowcy ale i o tych trzeba pamiętać. Jeżeli w nazwie jest sport można podciągnąć wszystko.
    Ale sam jestem ciekaw propozycji. W sumie albo Automobilklub albo Motosportklub bo jakież inne jeszcze mogą być ?

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    Automobilkluby kojarzą mi się ze starymi, historycznymi nazwami klubów. Teraz raczej bazuje się na Motosportklubach aczkolwiek mogę się mylić.

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    Mam podobne wrażenie, ale obaczym.

    Cytuj
  • Bartłomiej 11 mar 2010

    Być może, po usłyszeniu sensownej argumentacji wiele osób zmieniłoby zdanie, aby jednak nazwa brzmiała Motorsportklub Myślenice. Myślę, że wiele osób (tak jak ja zresztą) chciała widzieć w nazwie słowo automobilklub, jednak po usłyszeniu i przeczytaniu Waszej argumentacji byłbym w stanie zmienić zdanie i zagłosować za Waszą propozycją (Msk M-ce). Proponuję, aby na następnym zebraniu przedstawić, dlaczego taka nazwa, a nie inna i powtórzyć głosowanie. Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    na zebraniu za nazwą Motosportklub Myślenice głosowało bodajże 7 osób. Nie padły jednak żadne inne propozycje, anie wtedy, anie do tej chwili włącznie. Sądziłem, że cała reszta ma pomysł na inną nazwę i że już będzie co najmniej kilka propozycji. A tu cisza... :( Pewnie jeszcze wszyscy dopracowują szczegóły :)

    Poza tym dziś załatwiliśmy zgodę na domene myslenice.pl oraz na wykorzystanie nazwy miasta w nazwie klubu. Trzeba tylko załatwić to formalnie, na papierze.

    Cytuj
  • Bartłomiej 11 mar 2010

    ja osobiście nie głosowałem za tą nazwą. Myślałem raczej o nazwie Automobilklub Myślenice lub Automobilklub myślenicki, ale może rzeczywiście nazwa Motorsportklub jest sensowniejsza:)

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    Ja proponuje AutoMotoKlub Myślenice.
    Peace ;)

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    To i ja dodam trzy grosze...

    Jeżeli klub ma być kontynuacją sekcji kartingowej, to raczej nazwa powinna nawiązywać do tradycji. Lepiej więc brzmi w tym miejscu Automobilklub od Motorsportklub. Jednak Automobilklub jest "wąski", bo nie zawiera motocykli, czy gokartów. Może więc po prostu i po polsku:

    Motoryzacyjny Klub Sportowy M-ce

    Cytuj
  • Przemek 11 mar 2010

    po co mamy miec sekcje w logo? W każdym zgromadzeniu motoryzacyjnym sa sekcje i nie sa zawarte w logu. logo musi byc proste i czytelne. Wyobrazcie sobie pozniej wyszywanie czegos takeigo na polarach :/ czym wiecej sciegow tym cena bedzie wyzsza! motosport myślenice moze byc i dla mnie. Watpie ze ktos znajdzie nazwe ktora bedzie zawierac karty, rajdy, drift, offroad, quady, i cos tam jeszcze.

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    krdoq myślenice :D
    A logo musi być proste dlatego przyszło mi do głowy wieniec , pod nim nazwa i w środku kierwonica, sekcje do polarka niekoniecznie bo i nie będą do przeczytania. Wienie może być graficzny.
    Dlatego podoba mi się i logo PZM nowe.
    P.S. Całkiem niezła myśl skrócić jeszcze : Moto-Sport Myślenice

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    a przy temacie : TOR MYŚLENICE fjuczer :D http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/tak-jezdzi-kuzaj-zobacz-film,1450655

    polecam stopklatkę od 1:38 w górę

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    widzę, że mnie Michał już ubiegł z artykułem w Dzienniku Polskim :)

    Cytuj
  • 13 mar 2010

    na razie żadnych propozycji logo i nazwy :(

    Cytuj

Odpowiedz