Forum » Sport

Reaktywacja Automobilklubu w Myślenicach!

  • 24 lut 2010

    ...zatem ruszamy ostro i pełni zapału!!!

    Chcielibyśmy zaprosić wszystkie chętne osoby, do czynnego działania w zakładanym przez nas automobilklubie w Myślenicach. Poszukujemy osób gotowych na dłużej związać się ze sportem samochodowym w Myślenicach.

    W związku z tym, w najbliższą środę (03.03.2010) o godzinie 18:00, w sali konferencyjnej hali Sportowo - Widowiskowej na Zarabiu, odbędzie się zebranie osób chcących wstąpić w szeregi klubu.

    ZAPRASZAMY

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Prosimy o przybycie wszystkich zainteresowanych. Aby Klub powstał jako stowarzyszenie musi być minimum 20-30 osób który będą chętni do (na początku na pewno) charytatywnej pracy i przy zawodach i pracy administracyjnej. Liczymy na osoby które (po za wypadkami losowymi) za kilka miesięcy "nie wypalą się". Coś można stworzyć z niczego już wiemy, przykładem dwie imprezy teraz pora zrobić krok na przód. Spotkanie 3go będzie spotkaniem wstępny, zapoznawczym gdzie poruszymy ogólnie zarys tego co zamierzamy stworzyć oraz nakreślimy ogólnie możliwość wzlotów i upadków. Po prostu charakterystyka stowarzyszenia: czemu ma służyć, po co, jej wady i zalety, komu jest potrzebne i czy jest potrzebne itp. ZAPRASZAMY !!!

    Cytuj
  • adzygmunt 24 lut 2010

    Załozenie stowarzyszenia trwa. Długa droga w KRS, NIP, Regony itp.
    Może, któreś z istniejących stowarzyszeń w Myślenicach ma w swoim statucie możliwość tego typu pracy.
    To na początek znakomicie ułatwiłoby Wam organizację klubu.

    Cytuj
  • lalala 24 lut 2010

    Panowie to do środy :) myślę że zmiany w pracy mi się nie zmienią to na 100% będę :)

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    [quote=adzygmunt]Załozenie stowarzyszenia trwa. Długa droga w KRS, NIP, Regony itp.
    Może, któreś z istniejących stowarzyszeń w Myślenicach ma w swoim statucie możliwość tego typu pracy.
    To na początek znakomicie ułatwiłoby Wam organizację klubu. [/quote]masz rację, ale ma to być stricte to co będzie robione, nic na "podczepkę". Nie chcemy ani "przyparafialnego kołka zainteresowań o rajdach" ani np."stowarzyszenia międzyoesowych zbieraczy grzybów ". Poczekamy ale w statucie od początku muszą być rajdy i karting. Do czasu formalnego powstania możemy działać jak do tej pory, czyli tzw "rajdy prywatne" potocznie nazywając. Już postudiowałem aspekty prawne i na ulicy o ile pomoc i współpraca będzie tak wspaniała jak do tej pory to też zrobimy z zachowaniem bezpiecznego minimum. Będzie potrzeba większego zaangażowania ludzi do obstawy ale myślę, że chętni się znajdą. Będzie FUN, damy rade. ;)

    Cytuj
  • Bartłomiej 24 lut 2010

    [quote]Nie chcemy ani "przyparafialnego kołka zainteresowań o rajdach" ani np."stowarzyszenia międzyoesowych zbieraczy grzybów ". [/quote]
    hehe dobre :) Ja też oczywiście przybędę w środę. Trzymajmy kciuki, żeby się udało i bierzmy się do roboty. Pozdrawiam.

    Cytuj
  • Mariusz Sudoł 24 lut 2010

    do środy:)

    Cytuj
  • adzygmunt 25 lut 2010

    I tak trzymać. "prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy" :)

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Hmm w środy to ja gdzieś koło 18:30 jestem w domu, myślę że nikt się nie obrazi jak się spóźnię 30-40 minut. A może mnie puści wcześniej z W-Fu to będę na czas.

    Cytuj
  • Przemek 25 lut 2010

    Michal K powiedz ze masz zebranie partyji to wypusci cie bez problemow.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Michał zapytaj nauczyciela czy możesz przynieść usprawiedliwienie ? Napisze Ci :D

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Nie róbmy scen jakoś dam radę, jak będzie źle to napiszę sobie zwolnienie, "...z powodu złego samopoczucia."

    Cytuj
  • lalala 25 lut 2010

    Michal K - jak nie to może małe wagary sobie zrobisz ;d

    Cytuj
  • 26 lut 2010

    ja też postaram się przyjść i się zapisać ale narazie będę chyba bardziej do pomocy do czasu kiedy nie kupię samochodu bo jak bym chciał jezdzic tym citroenem to z niego się wrak stanie :P:P ale damy rade będę na 100% :P

    Cytuj
  • lalala 26 lut 2010

    [quote]ja też postaram się przyjść i się zapisać ale narazie będę chyba bardziej do pomocy do czasu kiedy nie kupię samochodu bo jak bym chciał jezdzic tym citroenem to z niego się wrak stanie :P:P ale damy rade będę na 100% :P[/quote]

    xxxx jakie ałtko planujeż kupić ??

    Cytuj
  • 27 lut 2010

    Heh narazie to powiem szczeze ze nie mam ani grosza. To dopiero plan przyszłosciowy. Myslałem cos nad seicento 1.1 sporting, ibiza ale sam juz nie wiem. Chciałem takie auto zeby sie poscigac troszeczke no i tez pojezdzic jak Bug przykazał :P moze cos doradzicie :P

    Cytuj
  • 27 lut 2010

    a odnośnie tematu to przydałaby się jakas strona internetowa tego naszego przyszłego automobilklubu jak juz powstanie no i moznaby było podczepic forum pod tą stronke co wy na to

    Cytuj
  • lalala 27 lut 2010

    [quote]Heh narazie to powiem szczeze ze nie mam ani grosza. To dopiero plan przyszłosciowy. Myslałem cos nad seicento 1.1 sporting, ibiza ale sam juz nie wiem. Chciałem takie auto zeby sie poscigac troszeczke no i tez pojezdzic jak Bug przykazał :P moze cos doradzicie :P[/quote]

    xxxx wszystko zależy jaki fundusz masz na bryke ?? czy szukasz jusz coś przygotowanego pod kjs i ine imprezy czy orginał i dopiero robić od początku wszystko ????

    Cytuj
  • 27 lut 2010

    no nie wiem jesszcze nareazie mam 0 zł raczej cos do roboty ale to wszytsko są dopiero plany

    Cytuj
  • 27 lut 2010

    [quote]a odnośnie tematu to przydałaby się jakas strona internetowa tego naszego przyszłego automobilklubu jak juz powstanie no i moznaby było podczepic forum pod tą stronke co wy na to[/quote]
    W środę wstępnie pogadamy o wszystki. Później -jeżeli będzie odpowiednia liczba poważnych i oddanych sprawie osób- będzie i podział zadań i funkcji. Oczywiście, że będzie potrzebny ktoś z elementarną wiedzą o projektowanu stron i ta osoba będzie adminem.

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Dziękujemy za tak liczne przybycie. Nie spodziewaliśmy się aż tylu osób. Sala konferencyjna niestety nas nie pomieściła, i za zaistniałe warunki przepraszamy uczestników, oraz szefostwo Hali za zaistniałe zamieszanie. W przyszłą środę o 19:00 zapraszam na zebranie osoby wpisane na listę do zarządu. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Niestety nie mogłem przybyć być może następnym razem mi się uda oczywiście jak czas pozwoli, może ktoś opisze w skrócie przebieg zebrania. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Dzień dobry, prezentacja osób, lista członków, lista zarządów, plany, wady-zalety, kolejny termin i już.
    Daj spokój streszczenia raczej nikt Ci nie napisze. Za niedługo zorganizujemy jakieś fajne kręcenie fajerą to podejdź i Ci się opowie co było.

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    dokładnie, ustaliliśmy dziś pewne minimum, które pozwoli nam iść dalej i uprawomocnić naszą organizację. Osoby wpisane jako "zarząd" zajmą się tą kwestią, a część już dziś działa w sprawie następnego "kręciołka"... szczegóły w swoim czasie.

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Jestem z Myslenic a naleze do Ak krakowskiego,moge sie juz przepisac??

    Cytuj

Odpowiedz