Forum » Sport

Reaktywacja Automobilklubu w Myślenicach!

  • Bartłomiej 16 mar 2010

    Jutro spóźnię się i to sporo (niestety wyjątkowo laborki do 18.30 w krk, a nie dam rady odrobić, a tym bardziej nie być), ale postaram się być, także z góry przepraszam wszystkich za spóźnienie. Zostawcie mi tam miejsce:)

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Raxon, ale powolutku, dwójka i krajem.

    Już miałem obawy ale jest z 8 propozycji logo z nazwą a jeszcze niektórzy przyniosą zapewne. Niektórzy ręcznie, niektórzy komputerowo ale to niesamowicie cieszy takie zaangażowanie.
    Dziękuję wszystkim.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Moze i ja cos doniose :P

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    hej
    dajcie znac jakie ustalenia
    albo wrzuccie foty propozycji :)

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Nazwa zapadła jednogłośnie MOTOSPORT MYŚLENICE, loga odpadły, są w trakcie wię cej w nowym wątku pod tytułem MOTOSPORT MYŚLENICE

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    wybranie zarządu nastąpi w następnym zebraniu w kwietniu. Ten temat uważam za zamknięty. Czas się przenieś z "reaktywacji klubu" do zakładki "DZIAŁAJĄCY KLUB"!! Niebawem ruszy nasz oficjalna strona i będziemy już całkowicie niezależni :)

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Jeżeli Klub już działa to kto robi jakąś listę klubowiczów? chciałbym się zapisać.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    w najbliższych dniach postaram się napisać taką ogólna informację dla chcących wstąpić do klubu, co i jak i na jakich zasadach. Obecne robimy przerwę w "kręciołkach" (czas pozałatwiać prywatne sprawy, bo ostatnio nic poza klubem nie robimy :)) Informacja pojawi się niebawem.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    [quote=Civic] i będziemy już całkowicie niezależni :) [/quote] niezależni? teraz to jesteśmy niezależni a będziemy po prostu mogli więcej będąc zależni ;)

    [quote]Jeżeli Klub już działa to kto robi jakąś listę klubowiczów? chciałbym się zapisać[/quote] oczywiście, zapraszamy na walne zgromadzenie. Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy niejasności. Spójrz na nowy temat w dziale sport.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Wiem wiem już spojrzałem, temat został założony po tym jak napisałem moją wcześniejszą wiadomość :) postaram się przybyć na następne spotkanie.

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    Witam kiedy następny termin spotkania?aby się dopisać
    pozdrawiam.

    Cytuj
  • Paweł 20 mar 2010

    jeszcze jedno , czy przewidujecie utworzenie jakiejś sekcji pojazdów zabytkowych
    pozdr.

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    wszystko można, kwestia ile zabytkowych, czy proponują zloty lub rajdy turystyczne etc

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    Jak najszybciej powołujcie ten klub i przyjmijcie w poczet "członków" tych członków co to po naszych ulicach urządzają sobie rajdy !
    Niech mają gdzie się wyżywać byle nie na ulicach naszego miasta !

    Normalnie zaczynam żałować, że zaczęła się wiosna bo wraz z wiosną na ulice naszego miasta wyjechała "wiocha" :(

    Wiosna się zaczęła a Policja nadal śpi...

    Cytuj
  • 20 mar 2010

    " idzie wiosna będą warzywa " :)

    obawiam się , że klub zmieni ale niewiele, jest stałych 20 autek gotowych do prawdziwego pokazu zdolności i konfrontacji, liczba stale rośnie ale frajerzy pozostają na ulicach w poświacie z diod na spryskiwaczach.
    Sytuację zmieniłby plac, miejsce dostępne dla nich powiedzmy co najmniej do 24:00, może muza, może fajne doświetlenie i kilku ludzi pilnujących zasad ile aut w danym momencie upala. Śmiałe zamierzenie ;) ale taki nocny pół legal street odsunąłby zagrożenie z miasta na ten parking.

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    Eh znowu odzywa się polska natura zmienia się to co zmian nie chce, a nie rozwija się tego co rośnie.

    Nocnych akcji nie zmienicie, cały świat z tym walczy i z tym nie zwyciężył. To ma być nielegalne bo w tym jest cała zabawa i całe łał. Choć osobiście podziwiam kolegów z tego grona. Dużo mocy, a umiejętności u większości żadnych.
    A co do niebieskich itp światełek mam dość niskie mniemanie.
    Tyle dobrze że cała zabawa jest zabawą nocną.

    Ja myślę że szkoda zmieniać na siłę to co zmian nie che. Lepiej chyba pomóż temu co chce się rozwijać.

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    Święte słowa, dlatego uważam że łatwiej zapanować nad legal street niż z nim walczyć.

    Cytuj
  • 22 mar 2010

    ładnie napisane. Cieszy nas, że o nas piszą. Nie co dzień stawia się na nogi coś, co blisko 30 lat temu istniało w Myślenicach. Jak już kiedyś pisałem, "dużo pracy nas czeka", ale damy z siebie wszystko :)

    Cytuj
  • 22 mar 2010

    loooozzzzz, damy radę. Jak nie my z Myślenic to kto to ma zrobić??? ;)

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    Odbyły się dwa spotkania w ścisłym gronie 5 osób. Planowane jest trzecie dla końcowych ustaleń. Spotkania w sprawach technicznych ponieważ jest cała masa pracy aby wszystko było zgodne ze sztuką. Samych deklaracji i kart do głosowania trzeba było przygotować sporo (podziekowania dla Moniki), ramy czasowe, zaproszenia dla oficjeli, zabezpieczenie obsługi do zbierania głosów, liczenia a wszystko we właściwej kolejności.

    Wiemy już dzisiaj , że czas będzie okrutnie naglił. Od 17:00 jak uda nam się na 21:00-21:30 skończyć to będzie dobrze. Zatem zarezerwujcie sobie więcej czasu na 14go. Ponieważ wydarzenie dla okolicy spore zatem zostały zaproszone najwyższe władze miasta oraz prezes krakowskiego PZMtu.

    WAŻNE INFORMACJE !!! Proszę o przybycie przed czasem. Punktualnie o 17:00 drzwi zostaną zamknięte, ponieważ w części oficjalnej nie możemy sobie pozwolić na kręcenie się po sali. Byłoby to oznaką braku szacunku dla oficjeli i ich słowa do nas. Kolejne możliwe wejście po części oficjalnej, czyli około godz.:18:00-18:15. Proszę wszystkich o zabranie kilku banknotów na wpisowe i pierwsze członkostwo. Zabierzcie ze sobą także jakiś piszący długopis oraz jakiś dokument.
    Do zobaczenia.
    Wszystkim Wam w imieniu przyszłych klubowiczów życzę spokojnych, wesołych i bezpiecznych Świąt Wielkanocnych.

    Cytuj
  • 4 kwi 2010

    Vivaldi-Proszę wszystkich o zabranie kilku banknotów na wpisowe ??
    ile cza mieć ?? jest jakaś kwota ustalona ????

    Cytuj
  • 4 kwi 2010

    pół stówki wystarczy i na wpisowe i na pół roku członkostwa. O ile mnie pamięć nie myli 2dychy wpisowe i 60zika rok członkostwa. Bardzo przyzwoite stawki tak nawiasem mówiąc. Ani niższe ani wyższe w porównaniu z klubami które znam (także w innych dyscyplinach silnikowych ;) ).

    Cytuj

Odpowiedz