Forum » Sport

MOTOSPORT Myślenice - ważna data 14 kwietnia godzina 17:00

  • Przemek 11 kwi 2010

    wysokosc skłądki to prosta sprawa, kazdy czlonek staje sie automatycznie czlonkiem Polskiego Związku Motorowego. Sa z tego pewne przywileje i chyba ubezpieczenie. KAzdy jak tylko warszawa nam wyrobi bedzie mial w formie karty legitymacje. Minimalna składka to wlasnie te 50zl. Mama nadzieje ze tak dalej jest bo nie znam najnowszych przepisow. Pytajcie o co mozecie, pomimo ze niektore pytania sa dla nas głupie badz oczywiste to sprobojemy sie powstrzymac i na ile znamy temat odpowiemy :)

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    Przepraszam wszystkich moich kolegów ale na 100% mnie nie będzie niestety także w klubie takie jest życie.

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    [quote=obajt]Pytajcie o co mozecie, pomimo ze niektore pytania sa dla nas głupie badz oczywiste to sprobojemy sie powstrzymac i na ile znamy temat odpowiemy :)[/quote]
    To przynajmniej jest postawa godna pochwały.
    Vivaldi - nie podniecaj się zbytnio bo twoja arogancka postawa wobec innych przewyższy cię. Skoro założyłeś temat na forum to powinieneś konkretnie udzielać odpowiedzi dysponując swoją wiedzą i doświadczeniem - a jakoś mi na to nie wygląda. Chyba że po czyichś plecach się ślizgasz?
    Każde Stowarzyszenie to działalność społeczna, a nie jakaś prywata by się pochwalić "bo cóż to ja takiego nie zrobiłem".

    Każdego zainteresowanego szczerze ZAPRASZAM 14 kwietnia na 17 do ZSTE (Żeromskiego 17).

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    Viw mi chodziło o legalizacje w myślenickim sądzie tutaj Krakowa na pewno wam nie trzeba

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    [quote]za tym wszystkim stoją konkretne osoby i jeżeli ktoś pyta, to należy udzielić odpowiedzi, a nie kluczyć. Ludzie mają prawo pytać i mają prawo do odpowiedzi. [/quote]
    Masz racje, przyjdź, zostań członkiem a otrzymasz pełne prawa do pytań i odpowiedzi. Inne formy komisji lustracyjnej nie są konieczne ani przewidziane.

    [quote]napisał:[hr]Skoro wszystko było robione zgodnie z wymogami sztuki - to należy wziąć za to odpowiedzialność.[/quote] tak też się zgadza wzięliśmy odpowiedzialność za każdą z imprez i każdy krok do tej chwili. A co ty zrobiłeś poza roszczeniami?

    [quote]napisał:[hr]"A" to trzeba jeszcze umieć powiedzieć "B"[/quote] określ co to jest "B". Może pójdziemy tą drogą o ile będzie słuszna. Jak na razie w grudniu nikt nie miał pomysłu, styczniu pomysł się zrodził a i wykonanie się udało. Podobnie było w lutym i w marcu. Trzon "waryjatów"-miłośników upalania podobnie jak na początku ma pewne cele do których dąży. Zgadza się to są konkretne osoby z imienia i nazwiska, są ludźmi więc i mogą pojawiać się błędy, po to są członkowie aby głosować nad wizjami i drogami do celu "B". Żadna osoba z ulicy nawet chętna lub niechętna, nie będąca członkiem nie ma prawa żądań. Będąc członkiem otrzymuje możliwość uczestnictwa w rozwoju, ukierunkowania i decyzyjności, więc zapraszamy.
    Żadne z pytań lub sugestii nie trafi w pustkę, ponieważ każdy z nas zdaje sobie sprawę, że być może istnieje wśród nas ktoś kto umie lepiej, wie jak zrobić najprościej i poradzi, a także pójdzie gdzie trzeba, załatwi zgodę, uprosi zabezpieczenie (safety,medyczne,policję,straż).

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    [quote=michalsko1]Przepraszam wszystkich moich kolegów ale na 100% mnie nie będzie niestety także w klubie takie jest życie.[/quote]duża strata, dziękujemy za bezinteresowną pomoc na dotychczasowych 3-ch imprezach. Zapraszamy w roli kibica i kierowcy, może tym razem uda się szczęśliwie dojechać po puchar.

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    [quote=michalsko1]Viw mi chodziło o legalizacje w myślenickim sądzie tutaj Krakowa na pewno wam nie trzeba[/quote]Hmmmm....jak Ci powiedzieć.....sąd myślenicki to nie KRS (Krajowy Rejestr Sądowy), tutejszy orzeka a nie rejestruje. Najbliższa jednostka sądowej rejestracji jest właśnie w Kraku przy Rondzie. Sąd nie zawsze oznacza sąd i mam nadzieję, że do myślenickiego nigdy nie będziemy mieli potrzeby chodzić :D . Klub nie ma konieczności w naszym przypadku rejestrować się sądownie (KRS) aby legalnie działać. Już jest za zarejestrowany, 14go wybór władz a potem PZMt i to na razie z główniejszej papierologii będzie wszystko. Później (bardzo ważne) ubezpieczenie i legitymacje a dalej szkolenia no i oczywiście upalanie w różnej formie ale to już działalność.

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    Vivaldi a co ty prawnik jaki czy przedstawiciel ubezpieczeniowy??

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    Najważniejsze to idea, która jest nad wyraz godna pochwały (wszystkim, którzy to zainicjowali). Dziękować imiennie będziemy 14-go a do tej pory to najważniejsze jest Zaproszenie dla wszystkich, którym cztery czy też dwa kółka są bliskie.

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    [quote=through]
    Vivaldi - nie podniecaj się zbytnio, bo twoja arogancka postawa wobec innych przewyższy cię.[/quote] jeżeli moja postawa Cię uraziła to oficjalnie i tutaj przepraszam, ale w 5-6 osób jesteśmy mocno zmęczeni bieganiną po urzędach (nie bez problemów). Ja osobiście odpowiadam już n-ty raz na takie pytania. Odbyło się co najmniej kilka spotkań, na których w mniejszej lub większej części padały odpowiedzi i określenia dlaczego tak a nie inaczej stąd i moja reakcja może i nie na miejscu ale skoro po dłuuuugiej przerwie w tym wątku nikt nie napisał "czy nie trzeba pomóc? -choćby w napisaniu,przepisaniu,wydrukowaniu lub czymkolwiek" napisałem posta (nie dla pochwały ale aby wyjaśnić na jakim jesteśmy etapie i co się dzieje) po czym jest pytanie w stylu dlaczego "tak a nie inaczej?" to uważam, że na takie pytania jest miejsce na spotkaniach a nie na forum. Chcemy sterować klubem z forum? Chyba , że źle odczytałem pytanie.

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    [quote=through]Vivaldi a co ty prawnik jaki czy przedstawiciel ubezpieczeniowy??[/quote]nieeee :D prawników to raczej staram się unikać :D a przedstawiciela szukam ubezpieczenia (ubezpieczenia dla klubu do sportów, niby mam jedną konkretna, bardzo przystępną ofertę i czekam na jeszcze 2-3 aby porównać i przedstawić najlepszą). Po prostu już stary jestem i z niejednego pieca chleb jadłem hyhyhy ....że skromnie dodam :D

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    [quote=through]Najważniejsze to idea, która jest nad wyraz godna pochwały (wszystkim, którzy to zainicjowali). Dziękować imiennie będziemy 14-go a do tej pory to najważniejsze jest Zaproszenie dla wszystkich, którym cztery czy też dwa kółka są bliskie.[/quote]"czym chata bogata" zapraszamy 14go. Jak już napisałem będzie długo ale może nie nudno :D

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    [quote=Vivaldi][quote]
    ... dlaczego "tak a nie inaczej?" to uważam, że na takie pytania jest miejsce na spotkaniach a nie na forum. Chcemy sterować klubem z forum? Chyba , że źle odczytałem pytanie.[/quote]
    Nie każdy był na spotkaniach, jak i nie wszyscy wiedzą co się już zaczęło. Takie pytania zawsze były i będą, a skoro "odświeżyłeś" temat by coś chcieć przez to uzyskać to odpowiedz sobie sam na pytanie - czy aby wiesz co robisz? AS może tworzysz prywatną kampanię reklamową?? Do tej pory samych zainteresowanych albo spuszczałeś po brzytwie, albo odnosiłeś się do spraw sądowych (po co??).

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    ul. PRZY RONDZIE 6?

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    Panowie, emocje są potrzebne, ale skupmy je na jak najlepszym efekcie końcowym, a nie wzajemnych kłótniach. Chyba nie o to nam wszystkim chodzi?!

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    [quote=through]
    Nie każdy był na spotkaniach, jak i nie wszyscy wiedzą co się już zaczęło. Takie pytania zawsze były i będą, a skoro "odświeżyłeś" temat by coś chcieć przez to uzyskać to odpowiedz sobie sam na pytanie - czy aby wiesz co robisz? [/quote] ale to nie moja wina, że nie wszyscy byli n a spotach i wiedzą. Drzwi od początku były otwarte. Podniosłem temat organizacyjnie : abyś wiedział , że masz być przed 17:00, aby przynieść kilka złotych. Po co mi kampania reklamowa. Masz takie samo prawo do kandydatury jak i głosowania. Ja się osobiście mocno zastanawiam nad kandydaturą, bo jak wiesz tym samym trace przynależność gdzie indziej, co nie do końca jest mi na ręke. Masz dużo żalu w tym co piszesz nie wiedzieć czemu. Zmieńmy się miejscami a wtedy ja się zapytam czy masz koncepcje, bo co ja chce robić (to co robiłem do tej pory z prawdziwymi miłośnikami spalonej benzyny) i jaki mam cel wiem doskonale. A ty poza tymi postami? Co proponujesz i jakich zmian dokonać? Na której płaszczyźnie mogłoby być lepiej? Jak to zrobić przy najmniejszych stratach? Najważniejsze, poproś lub wskaż kto to ma zrobić? Ale proszę nie tutaj, 14go, lub na kolejnym spotkaniu, przedstaw się i mów co jest źle.
    Ja osobiście czułbym się najlepiej gdyby zamiast tego postu był kolejny temat kolejnego "pół legalnego" kręciołka, bo długo nic nie było. My nie mieliśmy na to czasu. Może ty go szarpniesz i uciągniesz o co proszę, bo jesteśmy pochłonięci tym czego większość nie lubi - papierkami.

    Cytuj
  • 12 kwi 2010

    [quote=Vivaldi]Wiemy już dzisiaj , że czas będzie okrutnie naglił. Od 17:00 jak uda nam się na 21:00-21:30 skończyć to będzie dobrze. Zatem zarezerwujcie sobie więcej czasu na 14go. Ponieważ wydarzenie dla okolicy spore zatem zostały zaproszone najwyższe władze miasta oraz prezes krakowskiego PZMtu.

    WAŻNE INFORMACJE !!! Proszę o przybycie przed czasem. Punktualnie o 17:00 drzwi zostaną zamknięte, ponieważ w części oficjalnej nie możemy sobie pozwolić na kręcenie się po sali. Byłoby to oznaką braku szacunku dla oficjeli i ich słowa do nas. Kolejne możliwe wejście po części oficjalnej, czyli około godz.:18:00-18:15. Proszę wszystkich o zabranie kilku banknotów na wpisowe i pierwsze członkostwo. Zabierzcie ze sobą także jakiś piszący długopis oraz jakiś dokument.
    Do zobaczenia.
    Wszystkim Wam w imieniu przyszłych klubowiczów życzę spokojnych, wesołych i bezpiecznych Świąt Wielkanocnych.[/quote]

    through no i życzyłem Ci spokojnych i wesołych świąt ;) Ale widzę, że efekt taki sam jak http://www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU

    Dlaczego ten link? Bo doszedłem do tego i tak sobie myślę, dlaczego ktoś ze swoich prawie już klubowych bruździ? ;)

    Cytuj
  • 12 kwi 2010

    [quote=through]Dziękować imiennie będziemy[/quote] aha to już domyślam się kto będzie dziękował

    [quote=through]czy też dwa kółka są bliskie. [/quote] zastanów się czy te dwa obłocone kółka wystarczą aby uciągnąć całość, bo jak na razie ciągniemy na barkach chłopaków z rajdów. Gorzej będzie jak im bez przepychanek strzelą do głowy dziwne pomysły ;)

    Cytuj
  • Przemek 12 kwi 2010

    Temat znowu żyje, bo ostro lecą chłopaki:)
    Nie ważne ile kółek, bo wszystkie są potrzebne by uciagnac wspólnie Motorsport w Myślenicach. NAjważniejsze to zeby kazdy wiedzial co oczekuje od klubu a co klub odniego. Mam nadzieje ze wiedza wszyscy ze taka organizacja jest nam potrzebna i wspólnymi siłami mozemy wiele zdziałac i myśle nie tylko starty na parkingach dla samochodow ale i pewnie cos wiecej np. starty skuterow tez moga byc to i bezpeiczniej bedzie na mieście.

    Cytuj
  • 12 kwi 2010

    Czytam sobie to forum, bo temat jest mi bliski i zastanawiam się, jak to jest, że każdy jest "mądry" i każdy ma "dużo do powiedzenia", jeśli robi to anonimowo, natomiast już gorzej z tym, żeby się odważyć podpisać z imienia i nazwiska pod tym, co się pisze.
    Ja tą odwagę mam. Wśród wielu nic niewartych słownych przepychanek znalazło się kilka mądrych zdań (ukłony w Twoją stronę Civic). Przed nami jest jeden wspólny cel - tym celem jest Klub MOTOSPORT Myślenice - zanim jedna ten cel zostanie osiągnięty potrzeba jest wiele pracy. I nie chodzi tutaj bynajmniej o to, żeby ktoś komuś dziękował za to co robił lub nie robił - jak słusznie stwierdził Civic - ludzie którzy się tym zajmują poświęcają swój czas, swoje pieniądze i jest to wyłącznie ich sprawa.
    Przed nami 14 kwietnia - moment w którym wspólnie wszyscy Ci, którym bliskie są sporty motorowe będą mogli podejmować decyzje. Powściągnijmy więc emocje i język a skupmy się na tym co ważne.
    Pozdrawiam miłośników tak czterech jak i dwóch kółek :)

    Cytuj
  • 12 kwi 2010

    Dokładnie, więc zaraz jadę molestować za kolejnym parkingiem na kolejne przypalanie, bo chłopaki czekają, zbroją się ;) i trzeba by przygotować się powoli do rozruszania miasta jak tylko żałoba się skończy.

    Cytuj
  • 12 kwi 2010

    Wybaczcie bo mnie zbytnio poniosło.
    Osoby urażone moją wypowiedzią szczerze przepraszam.

    Cytuj
  • 12 kwi 2010

    a nie wie ktoś (nawet spoza M-c)o miejscu do pojeżdżenia. Spotkałem się z viv`em na małpim gaju, mówi że tam się nie da bez strat wpuścić na pełny ogień, za ciasno a co najgorsze nawet nie ma gdzie uciekać. Ponoć Polplast z najlepszym parkingiem nie wyraził zgody, koło Coopera zoramy jak nie zamarznięte, na mostowej pomimo chęci i obietnic nie będzie nowego asfaltu a nawet stary nie jest poklejony, pod wyciągiem jest w dzierżawie. I robi się problem gdzie jeździć. Wszyscy chętni ale miejsca nie ma. Ponoć wybierają się prosić prywatnych właścicieli. Jakby ktoś słyszał o takim parkingu jak u Pana Lampy w Jaworniku to podpowiedzcie a na pewno ktoś z nich sprawdzi i pojedzie poprosić.

    Cytuj
  • 12 kwi 2010

    w sumie szkoda, że w mieście tylko zimą można pojeździć a w lecie trzeba emigrować :(

    Cytuj
  • Przemek 12 kwi 2010

    we wszystkich małych miejscowościach takich jak nasza bez wsparcia osób prywatnych czyli poprostu firm nie można wiele zdzialać. To dzieki ich parkingom mozna zoorganizowac impreze. Może Cooper wkońcu sie zgodzi gdy bedzie widzial ze wspomoze lokalna społecznosc:)

    Cytuj

Odpowiedz