Forum » Sport

MOTOSPORT Myślenice - ważna data 14 kwietnia godzina 17:00

  • 21 kwi 2010

    po nicku wnoszę, że jakoś diabelsko dobre będzie to logo :D

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    na pewno musi zostać wybrana jak najlepsze, byle czego na nowe wozidło sobie nie nakleję :)

    Cytuj
  • 23 kwi 2010

    zdecydowanie pasuje :)

    Cytuj
  • 25 kwi 2010

    Do pana petra prosze przeczytac kodeks ruchu drogowego a nie pisac ze sie nie chce jezdzic po dziurach bo tacy kierowcy wlasinie jerzdza lewym pasem bo na prawym sa dziury i wykupuja abonament na lewy

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    Do pIka...widzę, że rozmowa z tobą o przepisach ruchu drogowego to tak jak ze ślepym o kolorach dlatego kończę tą żenującą polemikę..nie będe walczył z wiatrakami..

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    powiem tyle wiem co mowie bo niestety caly czas pracuje z przepisami juz od paru lat zapraszam na doszkolenie MORD

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Żenujący gość...heh

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    widze ze Pan Peter nie ma nic sensownego do powiedzenia zle trafil ale myśle ze jak sie spotkamy to postaram sie udzielic iformacji

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Panowie zmotoryzowani ,miast się kłócić zaglądnijcie jutro na rynek http://www.miasto-info.pl/kalendarz/825

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Koledzy po co te sprzeczki, spędziłem już trochę czasu na drogach polskich i europejskich i Myśleniczanie wcale tak źle nie jeżdżą ba radzą sobie nawet całkiem nieźle. Trzeba brać pod uwagę że zdarzą się czarne owce lub niedzielni kierowcy ale to ma miejsce na całym świecie. Dla mnie osobiście najgorszymi kierowcami są Czesi (oczywiście nie wszyscy) występuje u nich totalny brak wyobraźni.

    Cytuj
  • 29 kwi 2010

    Jak będziecie robić jakąś "pokazówkę" to dajcie znać to przywiozę z firmy Fiat 500 Abarth 135KM lub Grande Punto Abarth 155KM. do pokazania. Może to uatrakcyjni spotkanie.

    Cytuj
  • 29 kwi 2010

    Viamot, coś się szykuje na 8go maja (niebawem pojawią się na forum szczegóły). Zapraszamy Abarthem :D którymkolwiek bo na pewno obydwa jeżdżą zacnie. Pprzejedziesz kręciołka, szef nie pozna ;) jeżeli nie będzie nie do poznania :D , daj mi jakiś namiar na siebie na priva. Dzięki.

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    508120454

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    Z tego co pamiętam to ten przepiękny znaczek z dwoma szczałkami występuje z drugim równie pięknym też z dwoma szczałkami ale na niebieskim tle.
    I do znaków tych należy się stosować tylko i wyłącznie gdy nie ma możliwości by oba pojazdy przejechały równocześnie. Nawet jest takie pytanie na testach raz jedzie ciężarówka a raz motor.

    Problem jest o tyle ciężki że jezdnia jest na tyle szeroka że mieszczą się dwa samochody osobowe, ale dziurawa i teraz dylemat czy dziurawa jezdnia to dalej jezdnia czy już mnie. Moim zdaniem dalej jest jezdnią i jeżeli coś z przeciwka jedzie a jest możliwość pomieszczenia się na jezdni to ten który ma po swojej stronie dziury musi zwolnić i zrobić niewielki off-road. Ja sam tak robię chyba że nic z przeciwka nie jedzie to lewą stroną.

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    Najgorsze są w Myślenicach okresy przedświąteczne i święta bo powyjeżdżają świętoszki z garażów i jest masakra bo jadą a nie jadą. Ja czekam na skrzyżowaniu by mu pierwszeństwa ustąpić na okazuje się że on 5km/h jedzie.

    Dobrzy są też Ci na KR masakra ostatnio paru spotkałem to chciałem zjeść kierownicę.

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    Panowie gdzie i o której jutro jest zebranie??

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    o 18:00 w ZSTE

    Cytuj

Odpowiedz