Forum » Sport

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

  • 29 sie 2010

    [quote=michalsko1 napisał:[hr][quote]Civic]niestety nie będzie fotek z Barum :( Ekipa nie dopisała, a jechać w trzy osoby blisko 400km w jedną stronę nam się nie opłacało. Z Myślenic jest znacznie bliżej, niżeli ja bym miał ostatnio jechać, więc szykujmy się na za rok :) [/quote]
    Pojechał bym ale ciekawsze były zawody DH na naszej górce Chełm zdjęcia też jakieś się znajdą [/quote]

    to bym Cię nie zabrał, jak widzisz rurę tam gdzie jej nie ma! :) bo co m ROWER do auta?

    Cytuj
  • 29 sie 2010

    za 400 kilosów to ty w wiedniu powinieneś być a nie w okolicy zlina

    Cytuj
  • 29 sie 2010

    czytaj co pisałem wcześniej, bo nie jechałem z Mce. Chyba, że Ci mapkę mam pokazać :)

    Cytuj
  • 29 sie 2010

    [quote=Civic]czytaj co pisałem wcześniej, bo nie jechałem z Mce. Chyba, że Ci mapkę mam pokazać :)[/quote]
    Może sam poczytaj bo wcześniej nie ma żadnej wzmianki o innej okolicy jak m-ce może enter masz zepsuty oświeć nas wszystkich

    Cytuj
  • 29 sie 2010

    [quote=Civic]niestety nie będzie fotek z Barum :( Ekipa nie dopisała, a jechać w trzy osoby blisko 400km w jedną stronę nam się nie opłacało. Z Myślenic jest znacznie bliżej, niżeli ja bym miał ostatnio jechać, więc szykujmy się na za rok :) [/quote] przetłumaczysz mi to na nasze? powinno by Ci być łatwiej? "Z Myślenic jest znacznie bliżej, niżeli ja bym miał ostatnio jechać"

    Cytuj
  • 29 sie 2010

    [quote=Civic]w najbliższy weekend leci rajd Barum w Czechach, był może ktoś? Ja się wybieram, bo ponoć to jedna z najlepszych imprez, z bardzo dobrą obsadą i w sumie nie tak daleko. Może ktoś coś poleci, doradzi... [/quote]
    wystarczy twój wpis z którego wynika że jedziesz z myślenic bo jeszcze kolegów szukasz śmigaj sam do opoczna bo viv będzie miał szkołę dowiesz się o tym 2 dni przed wyjazdem pozdro

    Cytuj
  • 29 sie 2010

    gdzie z tego mojego postu wynika, że szukam kogoś, żeby ze mną jechał i gdzie, że z Myślenic? Post był jedynie o poradę, gdzie jechać i czy ktoś był. Czytanie ze zrozumieniem nie dla wszystkich jak widać... O Opoczno się nie martw!

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    Ja odniosę się tylko do wypowiedzi a propo wyników : "michalsko1" - żartujesz prawda? Uważasz że wyniki sa dla tych co byli na imprezie i tyle? Ja np. nie byłem - w poprzedniej startowałem i bardzo chętnie oblookałbym jak chłopaki którzy jechali na poprzednim kręciołku, wypadli tym razem - przy dużo silniejszej obsadzie.. kto zyskał kto stracił. Oczywiście absolutnie nie tutaj - gdzie kazdy na każdego najeżdza i patrzy tylko jak robić koło dupska innemu:) Ale były głosy że na stronie klubu ma być lada dzień... Nie jest to przecież żadne "szaleństwo" czy rozmach - generalnie tak się przecież robi, czyż nie?

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    [quote=michalsko1]bo viv będzie miał szkołę dowiesz się o tym 2 dni przed wyjazdem pozdro[/quote] co się dzieje? jakiś uraz masz .... do szkoły, do mnie bo nie zatrybiłem? Kiedy to odwołałem jakikolwiek wyjazd czy imprezę 2 dni przed? To nie w moim stylu gadać nie konkretnie lub bez argumentów. Wtedy jak mówiłem 2 tygodnie wcześniej jechać beze mnie, bo mam szkołę to z żadnego kozak nie był a tu i teraz to widzę sami kozacy.

    A tak na marginesie to rok akademicki zaczyna się od października ;)

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    gdzie ta strona ??!!!

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Strona jest uaktualniana chyba raz na kwartał.
    Zresztą chcesz coś wiedzieć to się zapisz i chodź na zebrania,reszta won guzik was obchodzi co się dzieje jakie czasy itp.
    To taka nowa forma PR po myślenicku.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    czyli frontem do klienta, nooo to w "dobrą" stronę to idzie. Wyprowadźcie mnie z błędu, bo jeżeli nie chodzi o techniczne problemy skoro czasów nie ma na obecnej stronce to może jest tak, że nie ma protokołów skoro nie było OKSSu dla ZSS czyli place oparte na regulaminie KJS nie otrzymały wizy PZM stąd też zrozumiała niemożność opublikowaniu nazwisk licencjonowanych, choć jest prosty myk na ominięcie tego.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    [quote]
    To taka nowa forma PR po myślenicku.[/quote]

    rozumiem

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    co do stronki to śmiga tylko że pod nowym adresem !!!! widocznie Vivaldi nie umie poszukać w necie :D a takiego mena żnie pożal się boże :(

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Vivaldi / Civic

    robicie z siebie deb..ili !! po waszych wpisach na jaki kolwiek temat !! poczytajcie wszystko jeszcze raz może zrozumiecie że wszyscy was mają głęboko w Dup....ie !!

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    ... bo i za prawdę ludzie ginęli :)

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    http://mmotosport.pl/

    tylko nie mówcie nikomu, bo ten adres jest tajny i tylko dla członków.

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    a najbardziej to mi wypowiedzi gości gości ymponują, a odważni, a konkretni i argumentacja. Wszystko OK ważne aby poziom trzymać, tylko jaki?

    P.S. a kolejna będzie mmmotosport ;) .... przynajmniej tu będzie spokój.
    Aaaaa i kłeszczyn jest, czy tylko uwielbianie nie jest karalne na mmforum, bo to tak jak u rydzyka, inaczej beret założysz to do spowiedzi trzeba iść i pokutę zadaną odprawić.

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    a tak ogólnie to taterka mocna się rozlała http://www.alert24.pl/alert24/51,84880,8318288.html?i=0

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    MNIAM MNIAM..........

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    na nareszcie nowa strona brawo i ta integrale mmmm...

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    dokładnie, Impreza czy Evo to kult ale Integrale ma na prawdę coś w sobie. Nawet ładne egzemplarze potrafią jajka wybrać, są siermiężne, proste jak klocek ale mimo wszystko mają w sobie coś.

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    http://sport.interia.pl/formula-1/formula-1/news/kubica-drugi-w-swojej-klasie-w-rally-del-friuli,1527539

    ja tam myślę, że go na naszych polskich rajdowych OSach zobaczymy. To początki w rajdach, jak się wjeździ zaliczy jakieś RSMP.

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    http://www.youtube.com/watch?v=Nq0kEVjRqow&NR=1 całkiem całkiem, tylko czemu po angielsku opis? No i laska nie wyrabiała z tym opisem :)

    Cytuj
  • 4 wrz 2010

    gratuluje...naprawde nowosc

    Cytuj

Odpowiedz