Forum » Sport

BP Myjnia Cup - 8 maja- kręciołek

  • Michal P. 6 maj 2010

    Wysyłać zapisy , wysyłać - bo akurat załatwiłem sobie wolne żeby wpaść oblookać imprezkę:)

    Cytuj
  • Michal P. 6 maj 2010

    Vivaldi, moze dlatego ze dzien przed WRT i nie kazdy moze wystartowac w 2 imprezach:)

    Cytuj
  • lalala 6 maj 2010

    niestety nasza imprezka pokrywa sie z imprezom w krakowie tez jest w sobote a w niedziele jest WRT w okolicy OLKUSZA eh najgorsze jak imprezka pokrywa imprezke niewiadomo gdzioe jehac ! ale myśle że unas dopisze ilość zasług :)

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    A czy nie można śledzić kalendarza?

    Cytuj
  • lalala 6 maj 2010

    pesymista
    co do kaledarza to można ale i tak się bedom pokrywać imprezki !! niestety jak niema imprez to niema a jak som to pare naraz niestety :( ale damy rade :) grunt że som imprezki :)

    Cytuj
  • lalala 6 maj 2010

    niema to jak pierwsza klasa :)!! bezniej by imprezki nie było :) jak narazie klasa I prowadzi :) oby jak najdłużej :)))

    Cytuj
  • lalala 6 maj 2010

    obajt / Vivaldi
    co do pomocy to jak co to pomoge niema problemu do zobaczonka w sobote :)

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    Znowu odbiorą jako atak na klub więc zamilknę.Trzymam kciuki za udaną imprezę .
    Jako kibic na pewno będę,.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    posty Zdzicha przynajmniej sa smieszne... mam propozycje nagrod w kreciolku:) moze slowniki ortograficzne?:)

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    panowie, ja tu na uczelni profesorom wmawiam, że na pogrzeb w sobotę muszę jechać, bo jak to nie być na "dziewiczym" naszym rajdzie?
    PS trudno się wstrzelić klubowi z małego miasteczka w kalendarz ogólnopolski. Za lat parę to z nami będą się liczyć :) Teraz liczymy na Was, lokalnych rajdowców i kibiców, bez Was daleko nie zajdziemy.

    Cytuj
  • Bartłomiej 6 maj 2010

    no i trzymamy kciuki, żeby się udało

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    [quote=pesymista]Znowu odbiorą jako atak na klub więc zamilknę.Trzymam kciuki za udaną imprezę .
    Jako kibic na pewno będę,.[/quote]a ja chętnie zaproszę do współ-pracy, dam stoper albo kamizelkę albocóś ;) a tak na powaznie to każde ręce chętnie przyjmiemy.
    Do zobaczenia w sobotę.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    [quote=pesymista]A czy nie można śledzić kalendarza?[/quote]ten kręcioł od początku nie szedł z terminem jak trzeba. Najpierw byłą data na chyba 23 kwi (i trzeba było tak zostawić) ale, że Elmot to był kwas, był plan 3maja ale upadł, bo niby nie pasuje a i Lampa miał pełny parking (choć w zanadrzu mógł być jeszcze jeden inny), stanęło zatem na 8 maja czyli "lokalne" dwie imprezy. Tak na prawdę to biorąc kalendarz imprez do 100km + jakieś RSMP to ciężko się wstrzelić. Wg.mnie wakacje i zima to idealny czas. Nie ma szkoły lub dnie krótkie to się chłopakom nudzi i chętni wtedy do rozrabiania :D

    Cytuj
  • Bartłomiej 6 maj 2010

    23 kwietnia, to mogło nie wypalić, bo chyba dużo ludzi było na rajdzie (sam jadąc 2 km trasą odcinka- oczywiście po zakończeniu:), naliczyłem 5, czy 6 samochodów z KMY). Z resztą poza tymi z D na początku to była chyba jedna z najczęściej występujących tablic. 3 maja byłby może fajny, ale to już historia. Miejmy nadzieje, że dużo osób zostawiło zgłoszenie na ostatnią chwilę, a nawet jeśli nie to w 8 też można się pościgać ( i np więcej przejazdów zrobić)

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    puściłem sporo wśród znajomych w rudniku, na forum Sułkowic i chyba Dobczyc. MOże ktoś dotrze na miejsce. Jak nie to będzie klasa 1 i 5 hihihi, generalnie chodzi o to , żeby było jak zwykle czyli dobra zabawa, sami swoi, postoimy, pogadamy, wypalimy po całym i pośmiejemy się. Generalnie od początku o to chodziło, że przybywa kto może. Jak zostanie więcej czasu może coś wspólnie poćwiczymy (też przecież o to chodzi), może ustawi się jeden łuk lub sekwencje i zrobimy typową jazdę szkoleniową aby wymienić wrażenia co kto robił tak czy tak , jak można lepiej, jak inaczej. W końcu nie sztuka zabić muche przednią szybą ale boczną hyhyhy. Zobaczymy.
    P.S. Słyszałem na radiu dzisiaj dobry teks: ktoś się spieszył a jeden do niego "ty wiesz że jak się szybko jedzie to później Cie powoli niosą!!!"hyhyhy

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    cyt: "W końcu nie sztuka zabić muche przednią szybą ale boczną hyhyhy"

    wlasnie po to chcialem przyjechac :) Ale narazie z tego co widze to jak skoncze prace o 13 to juz bedzie pozamiatane :(

    Cytuj
  • lalala 7 maj 2010

    a numerki startwoe bedom ?? czy jeszcze ta impreza bez numerków ??

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    [quote]cyt: "W końcu nie sztuka zabić muche przednią szybą ale boczną hyhyhy"

    wlasnie po to chcialem przyjechac :) Ale narazie z tego co widze to jak skoncze prace o 13 to juz bedzie pozamiatane :( [/quote]
    Kłopot w tym, że dostaliśmy termin parkingu narzucony na sobotę i to w tych właśnie godzinach i choć wiedzieliśmy , że to termin nie do końca dobry to braliśmy co było.
    Tomi numery tym razem będą.

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    Spoko ja nic nie mowie :)
    A czy jesli jeszcze cos bedzie sie działo to bede mogl przejechac bez zglaszania sie do listy startowej? Bo niema sensu zebym wysylal zgloszenie jak niewiem czy zdąze.

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    My poskładaliśmy malca wiec o ile kierowca nie pójdzie do pracy to jedna załoga dojdzie.

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    Misior, Michał na teraz jest 10 załóg, mysle , że z 5 dojdzie "z ulicy" przed startem więc źle nie będzie. Nawet jak się spóźnicie to dla Waszej satysfakcji sobie choć pojeździcie ale myśle , że to żaden problem nawet późno Was wpuścić i zrobicie wszystkie przejazdy od jednego strzału. Na takie właśnie przypadki musimy być elastyczni. Ostatnio kilka załóg się spieszyło więc zmieniliśmy kolejność aby iść na rękę. Pamiętajmy o zasadzie: to klub jest dla Was a nie wy dla klubu i nie stosujmy usztywnień. Osobiście jestem daleki od narzuceń usztywniających to co nas od początku w kupie trzyma: to nie są mistrzostwa świata i okolic ale spot grupy ludzi którzy chcą jeździć, tworzymy własny regulamin który ma być przede wszystkim bezpieczny a po drugie dla kierowców a nie organizatorów. Oczywiście jeżeli liczba załóg będzie w okolicach 50 to wymusi to usztywnienia aby całość poszła sprawnie i w ogóle ruszyła. Ale wiecie dobrze , że do 20 załóg możemy robić lekki spontan i tak też się działo gdzie na dwie ostatnie imprezy były przewidziane 2 przejazdy a poleciały (zasługa w tym Obajta i Civica) spokojnie 3 i to w zmienionej kolejności. Zatem nie ma sprawy, bo rolą klubu jest zorganizowanie możliwości a zasady regulujecie generalnie Wy. Jest sztywno jest na dzisiaj o 2 załogi mniej, jest elastycznie czyli dochodzą przynajmniej 2 załogi więcej, przy czym plac mamy do 13:30 max do 14:00. To już nie nasze ograniczenie.

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    To odrazu po 13 wyruszam z dobczyc i na ogniu ide pod borzęte i bokiem na zakopianke i do Lampy :)

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    Będę i ja ;) jak trzeba będzie pomóc to dajcie znać zjawie się wcześniej.

    Zapodałem temat w jednym klubie morze ktoś się zjawi furmankami z pod znaku H ;)

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    [quote]To odrazu po 13 wyruszam z dobczyc i na ogniu ide pod borzęte i bokiem na zakopianke i do Lampy :)[/quote]

    Zamykaj budę o 12 nie czekaj na 13 ;p

    Przerwa techniczna ;)

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    Eeee panie a na paliwo zarabiam wlasnie od 12-13 :)

    Cytuj

Odpowiedz