Forum » Sport

MŚ RPA 2010 startuje

  • 10 cze 2010

    Jutro zaczynaja sie mistrzostwa swiata w pilce noznej. Moze jakas dyskusja na ten temat? Nasza super prezentacja pokazala we wtorek na jakim poziomie meczykow mozna sie spodziewac :) nawet nie dziwie sie ze Polski tam nie ma... chociaz serducho bardzo by chcialo. Moj faworyt to Argentyna ;)

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    troche za wcześnie na rokowania, po pierwszych meczach będzie można poznać mniej więcej i wtedy rokować. Hiszpania, Włosi, Francja mogą namieszać. Niemcom jak się uda pierwszy mecz też się podbudują (ale jak wtopią to mają świetne wytłumaczenie).
    Też myśle , że Argentyna może pokazać lwi pazurek.

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    Arbitrażowo, Alantos napisz do Redakcji żeby przenieśli ten wątek tu http://www.miasto-info.pl/forum/8 Na pytanie dlaczego odpowiadam, bo tam jest miejsce tego wątku. Bądźmy rozsądni i umieszczajmy nasze tematy tam gdzie jest ich miejsce, nie róbmy przysłowiowego "burdelu" na forum. Twój temat Alantos, ma się nijak do Myślenic, bez urazy, M007.

    Cytuj
  • Fundacja NWR 10 cze 2010

    Zapraszamy wszystkich na plenerowe oglądanie meczow w parku przygody Face2Face.
    Co do faworytów to zawsze jestem za tymi słabszymi wiec stawiam na USA ;) ewentualnie Chile ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 10 cze 2010

    Ja także myślę, że redakcja powinna "posprzatać". Temat o sporcie powinien znaleźć się tam gdzie jest o nim mowa, czyli w Sporcie.

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    no to teraz macie posprzatane :P temat znajduje sie na swoim miejscu.
    NWR a w ktorym konkretnie miejscu mozna te meczyki zobaczyc? bedzie jakis projektor? jak to ma wygladac?

    Cytuj
  • adzygmunt 10 cze 2010

    A co żona, matka, dziewczyna nie pozwala w domu? hi, hi!

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    Mecze będą pokazywane na projektorze (w jakości HD) w myślenickim Parku Przygody (wejście na samym końcu parkingu przy Hali sportowo-widowiskowej, jest tam widoczny baner). Przy okazji grill, piwko i różne atrakcje. Więcej na www.park.myslenice.pl

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    Ciekawa propozycja. Trochę jednak daleko aby z buta w "pomeczowym nastroju" wracać :-D
    Miło jednak patrzeć jak się chłopaki rozkręcają, niech się dzieje. Brawo!

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    Fajny temat na pewnno bendzie miał wieló hentnyh do dyskósji ,analiz itp .
    Cienszko wskazać kto wygra , Brazylia, Chiszpania wydajom się być głuwnymi faworytami .. aczkolwiek mamy jeszcze cholandie ,argentyne ,waleczne Niemcy , raczej zawiodom Francja i Włohy ciho liczę na Anglkuw .
    Z ówagą będę śledził mecze dróżyn w kturych grają lub grali zawodnicy z polskiej ligi , np Mucha(Słowacja) czy Kirm (Słowenia) itp

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    Jeszcze gwiazdor Uche - byly Wislak :)
    niestety mecze glownie sa w godzinach pracy i tylko jeden jest o takiej porze ze mozna bez problemu ogladnac (w domu, w barze...)
    w godzinach meczow ok 14 w RPA pewnie z 40 stopni w cieniu hehe, to chyba fory dla tamtejszych federacji pilkarskich :)

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    w rpa teraz jest "zima" więc nie ma tam az takich upałów gdzies pewnie z 20 C w dzień więc do grania w sam raz. Holandia może zaskoczyć bardzo pozytywnie mam nadzieje. Najsilniejsza wydaje się Hiszpania są na fali samych zwycięstw od dawien dawna i jak trenejro ich odpowiednio kondycyjnie przygotował na turniej no to powinno być złoto. Ale coś czuje że niespodzianki posypią się już po pierwszej rundzie:)

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    dobrze ze nasi tam nie grają

    Cytuj
  • Marek Stoszek 11 cze 2010

    Dzięki Bogu już Mundial bo choć lubię rajdy to słabo się robi od tych wywnętrzeń o kolejnych kręciołkach. Mecz jak na otwarcie według mnie bardzo ciekawy. Zapowiada on mam nadzieje ciekawy turniej i wiele emocji. Można go będzie obejrzeć z zaciekawieniem i co ważne bez wstydu za naszych. Czekam na wieczorny mecz myślę że warto.

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    wszystko pięknie ładnie, ale dali by sobie na wstrzymanie z tymi trąbami! Cały mecz, aż głowa boli!

    Cytuj
  • adzygmunt 11 cze 2010

    "Tromby" napisałbym gdybym nie znał ortografii, jedna równa się 130 decybeli.
    Dwa mecze i niemrawe dwa widowiska. Szczególnie drugie.
    RPA grała do 75 min a potem nagle postanowili bronić wyniku z rezultatem znanym.
    Urugwaj, Francja można się było zdrzemnąć i oni tam dalej biegali tak samo. Trochę zmieniło się po wejściu Henry i czerwonej kartce.
    Nadal uważam: "kudy" nam Polakom do nich?!?

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 12 cze 2010

    Swego czasu Pan Kazimierz Gurski zamyśliwał o wziemciu Pan Zdzicha nia miszczostwo świata do Niemcy. Puźni zrezygnowano rzeby zabrać Pana Dejne, poprzez komtuzje zdzichowych nug. Miało siem talent do piłki.
    Takosz jak Pan Burmiszcz do koszykuwka.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 12 cze 2010

    Co do faworytów to w sumie każdy wymienia tych samych:) Jeśli chodzi o mnie to stawiałbym na Argentynę ale...Maradona. Żaden z niego trener, poza tym człowiek zbyt zachwiany emocjonalnie. Przypuszczam ze wyląduje na trybunach gdy w meczu będzie sie coś działo. Z nim bedzie ciężko Argentynie zdobyć tytuł, chyba że bedzie to drużyna samogrająca :) Francji jak i Włoch nie widzę w ogole w najlepszej 4 turnieju. Mocna jest Anglia, ma włoskiego taktyka i może coś zrobić, choć nigdy w historii nie wygrala drużyna która miała trenera z obcego kraju. Brazylia to Brazylia, mam nadzieje że pokażą świetną grę. Może w 4 będzie jakaś niespodzianka, jaką kiedyś zrobiła Korea czy też Turcja. Ja osobiście kibicuję Holandii, choć obawiam się ze piękna gra może nie wystarczyć. Niemcy- mogą wygrać jak i nie wyjśc z grupy. No i Ci Hiszpanie. Przypomina mi to sytuację z Francją w 1998 i 2002 roku kiedy zdobyli kolejno mistrzostwo świata i Europy. Nie mialbym nic przeciwko zeby Hiszpanie to powtórzyli, chociaż w odwrotnej kolejności, bo zawodników mają genialnych :)

    Cytuj
  • adzygmunt 12 cze 2010

    Nie oglądałem meczy Argentyna Nigeria i Korea Grecja. Wyniki znam recenzje nie moje także. Ja o nich nic nie napiszę
    Anglia - USA szybko zdobyta bramka ustawiła Anglikom grę w pierwszej połowie. Kontry niektóre groźne straszyły USA. Kuriozalny gol, tylko mniej skiksowany niż swego czasu był udziałem Boruca. natchnął Amerykanów do walki. II połowa to anglosaski styl ofensywnej, siłowej gry z obu stron. W sumie dla mnie Brytyjczycy byli lepsi, zorganizowani w grze. Niestety nic z tego lepszego grania nie wyszło. Podział punktów i walka w grupie rozgorzeje na nowo.

    Cytuj
  • 13 cze 2010

    Narazie mecze nie powalaja poziomem. mam nadzieje ze od drugiej kolejki grupowej juz zaczna grac na maksa bo przeciez wtedy zacznie sie gra o "zycie"
    anglia - bohater Green :)

    Cytuj
  • Marek Stoszek 13 cze 2010

    Wszyscy mogą przegrać byle by tylko Anglicy i Francuzi nie wygrali :-). Jakoś kibicowsko/podświadomie nie lubię tych ekip. Racje ma Alantos póki co bez rewelacji nie mniej futbol solidny,fajny mecz zagrali Koreańczycy z Grekami i całkiem przyzwoicie Argentyna,i co by nie mówić właśnie Szkopy grają niezły mecz. Ja przyznam się choć to nieco karkołomne po cichu liczę na Makaroniarzy. A zresztą "spokój grabarza" nasi nie grają to siadam jak przed filmem i liczę na emocje :-)))))).

    Cytuj
  • adzygmunt 13 cze 2010

    Słowenia - Algieria do 75 min bez emocji, potem kiks bramkarza, czerwona kartka. Słowenia cieniutko do przodu ale 3 pkt zaliczyła.
    Serbia- Ghana pierwsze 15 minut z emocjami. Potem do ostatni kwadrans przyniósł ożywienie. jedenastka i Serbia poległa. W doliczonym czasie słupek wybronił Serbię od dwa zero.
    Niemcy - Australia. Po zdecydowanym początku i dwóch golach było nie było naszych rodaków, Niemcy zaczęli grać w dziada. Takoż się skończyło, chociaż dołożyli jeszcze dwie bramki.
    Poukładana gra była aż nudna!!!

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Glupio mi to pisac hehe bo nigdy nie bylem za Niemcami ale wczoraj kawalek pilki pokazali... poki co najlepsza na turnieju. Teraz czekam na Holandie i Hiszpanie. Anglia niestety zawiodla.

    Cytuj
  • adzygmunt 14 cze 2010

    Rzeczywiście gra Niemców była najlepszą grą w dotychczasowo rozegranych meczach.
    Tyle, że stare sportowe porzekadło brzmi: "tak się gra jak przeciwnik pozwala". Następne mecze tej grupy to zweryfikują!

    Cytuj
  • adzygmunt 14 cze 2010

    Nic ciekawego sie nie zdarzyło w pierwszych meczach dzisiejszego dnia. Kamerun nabiegał sie sporo w ostatnich 15 i przegrał.
    Mecz Holandia Dania szkoda, że grany w porze obiadowej. Gdyby tak wieczorem po kolacji, można byłoby spokojnie się zdrzemnąć.
    Trzeci mecz Italia Paragwaj. Remis jak porażka. Pycha i nonszalancja makaroniarzy została ukarana.

    Cytuj

Odpowiedz