Forum » Sport

MOTOSPORT: rezygnacja członka zarządu

  • Michal P. 5 sie 2010

    Przykładowy punkt z regulaminu kiedyś tam rozegranej imprezy:

    "3.6.2 Do udziału w zawodach będą dopuszczone również samochody wyposażone w sprawną instalacje gazową."

    co znaczy sprawna?:)

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    też nie rozumiem znaczenia sprawna i jak to sprawdzić czy sprawna, kto miałby to zrobić? Bez sensu stosować taki zapis. Choć zapis zdecydowanie na korzyść wszystkich zagazowanych potworów które od czasu do czasu chcą pojeździć.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    a to nie ty Waldek pisales wtedy te regulaminy?

    nie traktuj tego jako ataku na siebie... czysto informacyjnie pytam.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    Dobra my mistake... zle zrozumialem post Zajceva, ty cytujesz reg poludniowego?

    Cytuj
  • Michal P. 5 sie 2010

    [quote=qbus]Dobra my mistake... zle zrozumialem post Zajceva, ty cytujesz reg poludniowego? [/quote]

    to jest punkt z regulaminu z jednej z tegorocznych eliminacji Pucharu WRT, zaakceptowany przez ZO PZM :)

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    [quote=qbus]a to nie ty Waldek pisales wtedy te regulaminy?

    nie traktuj tego jako ataku na siebie... czysto informacyjnie pytam.[/quote]zupełnie nie zaqmałem pytania. Ale jak poważnie pytasz to nie ja. Nie wywodzę się z żadnego małopolskiego klubu. Dla mnie i moim zdaniem na poziomie KJSów (i nie tylko) zasilanie powinno być sprawą otwartą. Podobnie jak CNG w rajdach, wnoszące rozwój technologii a nie bandyckie ograniczanie możliwości (nie mylić z mocą) np 1 producenta opon jak w F1.
    Nie rozumiem także wymogów sędziów ZSS (o OKSS) na poziomie KJS kiedy nie zgłoszone do rundy nie potrzebuje ani protokołów ani raportowania o posiedzeniach nie wspominając. Z tej strony PZM po prostu uzurpuje sobie prawo do organizacji rajdowania. Niech tak zostanie ale dlaczego nie ma otwartej, oficjalnej, nazwijmy ją okazjonalnej ligi niższej. Nawet czepiając się regulaminów pod kątem LPG to MKS mówi o homologacjach E a przecież gaz i pojazd w chwili montażu otrzymuje produkt zgodny i homologowany (przepisy dodatkowe, poszczególne elementy instalacji + wbicie w książkę tak jak homologowany hak). Drugi przepis np.KJSu zakazuje mimo homologacji. Mamy w tym samym tworze/instytucji sprzeczność. Znajdź mi Kuba mądrego do zaopiniowania na podstawie dwóch regulaminów.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    "MOTOSPORT: rezygnacja członka zarządu" - a Wy nawijacie o butlach i pkt regulaminu:) Zaraz się bedzie tutaj lookać za lista zgłoszeń;)

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    Jak jechać to po całości: załóż R3v nowy wątek MS , będzie śmisznie :-D .....drugs,sex & rockandroll ;)

    A jeszcze zupełnie zaczepnie ;) chciałem dodać, że pasuje nadać kolejne członkostwo honorowe, tym razem burmistrzowi Sułkowic skoro jazda o jego puchar. Myśle, że burmistrzów, wójtów i sołtysów w okolicy nie braknie ;) o ile dobrze liczę to honorowych członków jest jakieś 30% z członków MSM. Coś mało prestiżowe to członkostwo honorowe się robi.

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    też bym chciał honorowe obywatelstwo w klubie, inaczej będzie to nie po bożemu! I ja się pytam, gdzie jest krzyż w klubie i czy został poświęcony?!

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    [quote]też bym chciał honorowe obywatelstwo w klubie, inaczej będzie to nie po bożemu! I ja się pytam, gdzie jest krzyż w klubie i czy został poświęcony?![/quote]
    Krzyż nadal jest koło pałacu prezydenckiego pilnowany przez pododdziały moherowych beretów.

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    Są ludzie którzy mówią co myślą ale są też tacy którzy nie myślą co mówią,to do niektórych.

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    [quote=michalsko1 napisał:[hr][quote]]też bym chciał honorowe obywatelstwo w klubie, inaczej będzie to nie po bożemu! I ja się pytam, gdzie jest krzyż w klubie i czy został poświęcony?![/quote]
    Krzyż nadal jest koło pałacu prezydenckiego pilnowany przez pododdziały moherowych beretów.[/quote]

    http://www.youtube.com/watch?v=53mg0E3COpQ

    ;D

    Cytuj
  • 8 sie 2010

    Waldi zamiast podbużać wszystkich przeciw klubowi udeżył byś się w piersi - przecież jak by nie było jesteś jednym z tych któży zarówno zakładali ten klub jak i nadawali te członkostwa i co teraz wszyscy be - żygać mi się chce jak was wszystkich czytam - dorwaliście się do forum i piszecie co ślina na język przyniesie bez zastanowienia (Sprawiając wielką przykrość ludziom któży pracują w tym klubie)i najlepiej wam wychodzi nażekanie że niby to prezes zły, że za stay, że Monika za dużo gada, że kjs-ów, a jak juz się cośdzieje to niezgodne z przepisami, co to do jasnej cholery ma być zachowujecie się jak kloszardzi pod sklepem z piwem.

    NIE PYTAJCIE SIE CO KLUB ZROBIŁ DLA WAS ALE CO WY ZROBILISCIE DLA KLUBU - KLUBOWICZE OD SIEDMIU BOLEŚCI

    Życzę choć troche samokrytycyzmu pismaki forumowe i tobie też Valdi POZDRAWIAM

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    w jakim celu to napisałeś?

    Wiedziałem o 1-2 członkostwie honorowym (dla ludzi sportu motorowego). Reszta rozdana po samoustaleniu głównodowodzącego, jak większość decyzji z resztą ;) m.in. dlatego podziękowałem. Teraz jest lepszy zarząd, w pełni niepyskujący więc będzie dobrze, zatem spokojnie, po co ta agresja.

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    myślę, że nikt nikogo przeciw nikomu nie podburza, a jedynie uświadamia, co się tak naprawdę dzieje (a właściwie działo), bo chyba pasuje wiedzieć co w trawie piszczy. To może służyć wyciągnięciu wniosków na przyszłość i poprawie dalszej działalności, której byśmy chyba chcieli. A zamiatanie brudów pod dywan to było dobre ale w minionej epoce. Po to powstał klub, aby wszystko było "tip top" i do tego miał dążyć, a z jakim skutkiem to Wy ocenicie. Pyskujący zarząd wyginał hehe :P

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    widzę, że temat ruszył, a że nikt nie odpowiedział na moje ostatnie pytanie to je ponowię. Kto wybrał nowy zarząd?

    Cytuj
  • Wojtek 9 sie 2010

    Kolego jak chcesz wiedzieć nikt nowego zarządu nie wybierał - jest po prostu nowy członek
    W komisji rewizyjnej również
    Są to ludzie któży dostali w wyborach pierwszych na walnym bodaj 14 kwietnia mieli oni najwieksza liczbę głosów po wybranych czyli odpowiednio 6 miejsce z kandydatów do Zarządu i 4 miejsce z kandydatów do komisji rew.
    Jeśli Ci moje wyjaśnienie nie wystarcza to odsyłam do Statutu http://www.motosport.myslenice.pl/ który jeśli jesteś członkiem MSM głosowałeś (przeszedł jednogłośnie) pozdrawiam

    Cytuj
  • Wojtek 9 sie 2010

    Civic dobrze napisałeś "co się tak naprawdę dzieje (a właściwie działo)"
    Zauaz że to wy z Waldkiem tylko do tego wracacie i podbuzacie innych Zenków Cześków i jakichś ludzików z Polanki do czego Wy dążycie - nie wiem albo boję się myśleć
    Waldi nie jestem agresywny tylko wpienia mnie wasaz postawa

    NIE PYTAJCIE SIE CO KLUB ZROBIŁ DLA WAS ALE CO WY ZROBILISCIE DLA KLUBU = Dla mnie to jest najważniejsze

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    dziwne, nie kojarzę Pana Bętkowskiego z zebrania z 14 kwietnia jako członka do ścisłego zarządu. Co do rewizyjnej to ok, Pan Hojnor był po Panu Rawle. Wyjaśnisz mi?

    Cytuj
  • Wojtek 9 sie 2010

    Pan Będkowski owszem był i startował co prawda nie zajoł 6 miejsca tylko 7 a 6 był Bartek Talaga który z racji wykonywanego zawodu (czas mu nie pozwalał) również zrezygnował po rozmowie z Prezesem Jeśli Ci to nie wystarcza postaram Ci się napisać na pw kiedy jest zebranie i wtedy możesz poprosic o wyjaśnienia i wgląd do akt z 14/04/2010 Pana Prezesa

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    ja razem z Vivaldim zakończyłem udział w zarządzaniu klubem z wiadomych dla nas przyczyn, o których pisaliśmy już nie raz. Na razie pozostaliśmy jego członkami czekając na lepsze dni :) Znacznie lepiej bawię się gdzie indziej, więc po to się męczyć, lepiej biernie brać co dają rozumuję? Teraz i wilk syty i owca cała będzie. Pytasz co zrobiliśmy dla klubu? Odpowiem Ci, założyliśmy go i nic poza tym, bo po wyborach nie szło przepchać naszych pomysłów, a z traktowaniem się jako "pasożytów", którzy tylko gadają, rzekom na nie korzyść klubu się nie zgadzamy i to cały czas bardzo jawnie. Dlatego nas już nie ma :)

    Cytuj
  • Wojtek 9 sie 2010

    Widzę że najlepiej zwinąć ogon jak nie idzie i krytykować wszystko z boku - spoko koncepcja jak z jazdą na karuzeli NIE WYPAŚĆ I SIĘ NIE WYŻYGAĆ

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    a kto się chowa?

    Cytuj
  • Wojtek 9 sie 2010

    A tak szczeże to wiem że go założyliście bo też tam byłem i osobiście żal mi Was bo mogliście dużo zdziałać - ale chyba wam czegoś zabrakło (?)

    Cytuj

Odpowiedz