Forum » Wolne Myśli

Szkolenie psa: wspólne spacery

  • 14 lut 2011

    po 18 i owszem czas sie znajdzie. ale wczesniej to slabo niestety. A Mavercka to chyba wcielo gdzies? :)) jakies balety?? :)

    1 Cytuj
  • mav 14 lut 2011

    no niestety ktoś musi dbać o polskie gorzelnie ;) jutro o 18 basen ?

    1 Cytuj
  • 15 lut 2011

    a moze wczesniej? akurat dzisiaj wczesniej koncze prace wiec moge byc nawet ok 15. Przynajmniej bedzie jasno, chociaz zimno strasznie :))

    1 Cytuj
  • 25 lut 2011

    Żyjecie? Czy już zamarzliście? ;)

    1 Cytuj
  • mav 25 lut 2011

    Ja żyje (choć co to za życie;) nie wiem jak alantos ? miałem nawet pisać bo potrzebna mi będzie pomoc przy szkoleniu :)

    1 Cytuj
  • 28 lut 2011

    O, chętnie. Oprócz wtorku i czwartku jestem po 16:30 do dyspozycji. Moja piesizna niestety wczoraj rozcięła łapę, więc póki co nie da rady na dłuższe spacery chodzić ani się bawić, bo jej leci. Ale możesz przyjechać do nas, ogród jest ogrodzony.

    1 Cytuj
  • 28 lut 2011

    a z kundlem małym tez mozna do was dołączyc , czy tylko same rasowce?:)

    1 Cytuj
  • mav 1 mar 2011

    psiaki nie rozróżniają ras ani stanu pochodzenia czy zasobności portfela :) każdy jest mile widziany
    Asieq ale wiesz że mój się nie opanuje przed bieganiem ?
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 1 mar 2011

    Pies po to ma łapy, żeby biegać ;) Sucz wczoraj po południu latała jak szalona i nie pękła jej rana, więc myślę, że zabawa jej nie zaszkodzi.

    Ehe - przychodź jak masz ochotę, najważniejsze, że chce Ci się z psem wychodzić :)

    1 Cytuj
  • 16 mar 2011

    Szkołę HITT DOG w Krakowie na Juvenii polecam gorąco! Można się zapisac na zajęcia grupowe lub indywidualne u P.Jacka Lewkowicza - REWELACJA!!!

    1 2 Cytuj
  • 14 sie 2011

    Witam!

    Szukam psiarzy w Myślenicach ; )
    Czy ktoś byłby chętny na wspólny spacer z psiurami?
    Pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • 14 sie 2011

    A co będzie jak pieski się nie polubią? ;)

    1 2 Cytuj
  • 14 sie 2011

    A co ma być? Myślę, że warto jednak ''zaryzykować" i przyjrzeć się jak dwa osobniki na siebie reagują. Jeśli nie będzie kłopotów, tym lepiej.

    1 1 Cytuj
  • 15 sie 2011

    Ja wiem jak mj Winston (Bulldog Angielski) reaguje na mniejsze psy. Z jakiegoś powodu jego reakcja jest natychmiastowa - zaczyna głośno poszczekiwać i z potulnego, pluszowego pieska zamienia się w krwiożerczą bestię. Uraz z wczesnego okresu szczenięcego czy instynktowne zachowanie? Nie potrafiętego wyjaśnić. Dodam do psów w "swojej kategorii wagowej" i większych zachowuje się "normalnie".

    2 Cytuj
  • 15 sie 2011

    Mój jest olbrzym to może nie byłoby problemu ; ) No i nie reaguje na żadnego małego ujadacza co mu się chwali... Ufff :)

    1 Cytuj
  • 16 sie 2011

    I też jest z grupy molosów ; ) Pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 16 sie 2011

    Miałem kiedyś gończego polskiego. Sunia, champion Polski w swej rasie. Była duża 35 kg. Spokojna, nie reagowała na psie zaczepki, ale pewnego razu mały ujadacz złapał ja za tylną łapę. Odwróciła się złapała za kark i odrzuciła parę metrów. Po czym dalej spokojnie "penetrowała" teren!

    3 Cytuj
  • mav 17 sie 2011

    Witam ja mogę być zainteresowany :) napisz szczegóły tj. gdzie, kiedy :)
    a jak tam reszta ? Asieq?
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Odświeżam temat :) Ktoś chętny?

    1 1 Cytuj
  • 25 paź 2011

    polecam to film ze szkolenia IPO na Orle http://www.youtube.com/watch?v=p2eEzzqpDHk

    2 2 Cytuj
  • adzygmunt 16 lis 2011

    Zniknęły posty o zgubieniu się syberiana hasky w okolicy Osieczan.
    Jest jeszcze ślad na wyszukiwarce lecz już nie do odczytania.
    Może redakcja gdzieś go przeniosła? ale wiem, że raczej o takim fakcie powiadamia np "bar mleczny".
    Tak więc pies się znalazł czy nie?

    2 Cytuj
  • 9 lut 2012

    [quote=kamilka]wstyd się przyznać , ale nie.
    Wiem że to moja wina niestety nie poświęcam mu az tyle czasu ile potrzebuje na wybieganie się. Na smyczy to ja nie mam siły z nim biegać... Padła bym na pysk:P A jemu bardzo duży ogród na wybieg nie wystarcza, i odkąd skończył rok, przechodzi po płocie i tyle go widzieli... nawet mróz i głód mu nie straszny... :D
    Dopóki jest w ogrodzie słucha, poza - jak mnie tylko widzi bądź słyszy wieje :)
    Nie wiecie czy gdzieś w okolicy są szkolenia dla psów i właścicieli?[/quote]

    W maju będą szkolenia jak coś będę wiedzieć bliżej dam znać. Pozdrowionka

    1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    [quote=mon-max] kamilka napisał/a:wstyd się przyznać , ale nie.
    Wiem że to moja wina niestety nie poświęcam mu az tyle czasu ile potrzebuje na wybieganie się. Na smyczy to ja nie mam siły z nim biegać... Padła bym na pysk:P A jemu bardzo duży ogród na wybieg nie wystarcza, i odkąd skończył rok, przechodzi po płocie i tyle go widzieli... nawet mróz i głód mu nie straszny... :D
    Dopóki jest w ogrodzie słucha, poza - jak mnie tylko widzi bądź słyszy wieje :)
    Nie wiecie czy gdzieś w okolicy są szkolenia dla psów i właścicieli?[/quote]

    Owszem, są! http://psia.szkola.pl/

    2 Cytuj
  • Monika Suchowiak 20 mar 2012

    zapraszamy :)

    Cytuj

Odpowiedz