Forum » Wolne Myśli

Szkolenie psa: wspólne spacery

  • 13 sty 2011

    w najblizszym czasie tzn??

    1 Cytuj
  • mav 13 sty 2011

    ja jestem jak jan od 8-22 chętny a gringo jest jak tesco 24h/dobe ;)

    1 Cytuj
  • 14 sty 2011

    ostatnimi czasy nie jestem mobilny wiec zapraszam dzisiaj nad basen po godz 18

    1 Cytuj
  • adzygmunt 14 sty 2011

    Coś nowego. Na basen z psem? Ok hi, hi!

    2 Cytuj
  • 14 sty 2011

    musisz sie wszedzie wciac? wszedzie cie musi byc pelno? swoje dwa slowka napisac?? szukasz kolegow? to idz do piaskownicy

    1 Cytuj
  • 14 sty 2011

    Nad który basen? Otwarty czy zamknięty? Może się przytoczę z prosiakiem...

    1 Cytuj
  • 14 sty 2011

    nad basen na osiedlu. mozna smialo wyjsc kawalek na laki. co prawda jest bloto, ale gdzie go nie ma jak taka aura panuje :)

    1 Cytuj
  • 14 sty 2011

    Błotem się nie martwię, zresztą mam do dobrudzenia jeansy z wczorajszej wyprawy do weterynarza, więc myślę, że się zjawimy :) Nasze psiaki jeszcze się nie znają, trzeba to nadrobić :)

    1 Cytuj
  • 14 sty 2011

    moj Maltanczyk - wielkie psisko :) tak ok 18:20? odpowiada? o 18 koncze prace i dojde

    1 Cytuj
  • 14 sty 2011

    Każdy pies jest wielki psim serduchem :) Do zobaczenia.

    1 Cytuj
  • mav 14 sty 2011

    to i ja się postaram zawitać :)
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 14 sty 2011

    ok im wieksze towarzystwo tym lepiej

    1 Cytuj
  • adzygmunt 14 sty 2011

    Ok alantos, nie wiedziałem że jesteś tak rozczulająco poważny. Przepraszam pana, do piaskownicy się nie wybiorę!
    Miałem 25 lat dwa psy, Wiem ile radochy mogą dać!
    Nie spotkałem się ze zgryźliwością, a mógłbym bo zliczyłem / śmy wiele wystaw krajowych i międzynarodowych z 50 medali w tym ze czterdzieści złotych, lecz zawsze było wesoło, tak jak próbowałem zażartować!

    3 Cytuj
  • 15 sty 2011

    bylo dobrze :) moj Milus jeszcze nigdy nie byl tak ublocony! caly od lap po glowe... doslownie! :)) dzisiaj rano tez bylem bylo pare psow ale takiej zabawy jak z Gringo nie bylo. Twoj pies Maverick wyzwala w nim podwojna energie do zabawy. Masz dzisiaj czas? Ewentualnie o ktorej?

    1 Cytuj
  • 15 sty 2011

    do Zygmunta: nie mam nic do humorystycznego podejscia do tematu ale uderza mnie w tobie tylko jedna recz, gdzie bys nie zagladnal na tym forum to w kazdym temacie masz cos do powiedzenia. I troche mnie wkurzylo tylko to ze wciales sie ze swoim zartem ni z gruszki ni z pietruszki w srodek rozmowy i tyle w tym temacie. pozdrawiam

    2 1 Cytuj
  • mav 15 sty 2011

    może tak koło 16/17 ?

    1 Cytuj
  • 17 sty 2011

    Nie wiem, gdzie Wy się w piątek zapodzialiście, bo spóźniłam się 5 min i już Was nie znalazłam ;)

    1 Cytuj
  • mav 17 sty 2011

    może pomyliłaś baseny :) ciężko było nas nie znaleźć wszak zrobiliśmy niezłe zamieszanie :)

    1 Cytuj
  • 19 sty 2011

    Byłam przy Aquariusie. To tam?

    1 Cytuj
  • 29 sty 2011

    ktos chetny tak ok 15? prosze o ewentualna odp tak do 13. pozniej niestety nie przeczytam odp, az do wieczora.

    1 Cytuj
  • mav 31 sty 2011

    Mnie nie było w ten weekend. Ale na ten tydzień jestem chętny a nawet bardzo chętny bo testuje obrożę uzdową.
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 1 lut 2011

    No proszę, też zakupiłam obrożę uzdową :)) W czwartek od około 16:30 powinnam mieć czas, więc jeśli Ci spasi, to pisz lub dzwoń.

    1 Cytuj
  • mav 10 lut 2011

    Witam!
    Czy ktoś byłby zainteresowany dziś/jutro spotkaniem wszak aura jak na tą porę wyjątkowo rozpieszcza. I drobna dokumentacja z ostatniego spotkania :
    zdjecie

    zdjecie
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 10 lut 2011

    z checia ale moze jutro? tak po 18? odpowiada?

    1 Cytuj
  • 14 lut 2011

    [quote=maverick] aura jak na tą porę wyjątkowo rozpieszcza[/quote]

    A w Bukowinie była masakra - zawieja, zaspy i drogi nieprzejezdne. Za to pies czysty ;)

    Macie w ciągu tygodnia czas? Najlepiej w godz. popołudniowych, po 16:30...

    1 Cytuj

Odpowiedz