Forum » Wolne Myśli

Szkolenie psa: wspólne spacery

  • Monika Suchowiak 21 mar 2012

    Gdzie w Myślenicach można wyjść z psem na długi spacer?

    Cytuj
  • 21 mar 2012

    są takie miejsca, coraz ich mniej ale żaden myślący właściciel swojego czworonoga nie zdradzi ich, im mniej tam innych tym przyjemniej

    5 3 Cytuj
  • Monika Suchowiak 21 mar 2012

    a szkoda, bo my spotykamy się na spacery dogtrekkingowo :) i szkolimy nasze psiaki

    Cytuj
  • 28 mar 2012

    [quote=gość: bubi] są takie miejsca, coraz ich mniej ale żaden myślący właściciel swojego czworonoga nie zdradzi ich, im mniej tam innych tym przyjemniej [/quote]
    To się dopiero nazywa życzliwość. Na szczęście nie trudno te miejsca odnaleźć.

    2 1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    mam problem z psem. o ile nie próbuje szukać z aaczepki sam, a często ta
    zaczepka jest stworzona specjalnie na niego. wszystkie psy u niego są na nie. Jest w M-cach ktoś kto z pracą ze zwieretami to wypleni. To duży pies, i ciężki do prowadzenia. Ale jakos damy rady

    Cytuj
  • 29 mar 2012

    [quote=Asieq] gość: bubi napisał/a: są takie miejsca, coraz ich mniej ale żaden myślący właściciel swojego czworonoga nie zdradzi ich, im mniej tam innych tym przyjemniej
    To się dopiero nazywa życzliwość. Na szczęście nie trudno te miejsca odnaleźć. [/quote]
    TO się nazywa troska o własnego pupila:)

    Cytuj
  • 29 mar 2012

    Bubi - nie socjalizujesz psa z innymi psami?

    [quote=gość: ghfg] mam problem z psem. o ile nie próbuje szukać z aaczepki sam, a często ta
    zaczepka jest stworzona specjalnie na niego. wszystkie psy u niego są na nie. Jest w M-cach ktoś kto z pracą ze zwieretami to wypleni. To duży pies, i ciężki do prowadzenia. Ale jakos damy rady [/quote]
    Jest w Myślenicach ktoś, kto może to wyplenić :) Napisz maila na adres: info@psia.szkola.pl i opisz krótko problem. Powodzenia :)

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    bybi cóż za elokwencja w trosce o "pupila" tajemnica pozytywnej z nim relacji to pokazać mu że istnieje coś więcej niż tylko koniec nosa właściciela ;) ALE ja się nie znam a swoje ścieżki znam i dzielę z wieloma napotkanymi czworo i dwunogami, nie są one tajemnicą nie udaje że są tylko moje :D Lipka-mikołaja, hełm kudłacze lubomir, ukleina cała masa szlaków i nieszlaków :) generalnie na każdy dzień można zafundować kompanowi coś innego :)

    3 Cytuj
  • Monika Suchowiak 1 cze 2012

    Wykłady otwarte z cyklu "Poznaj swojego psa"

    Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładach otwartych z cyklu "Poznaj swojego psa", celem których jest edukacja związana z posiadaniem i wychowaniem psa. Podczas wykładów omówimy aspekty zdrowotne, żywieniowe, wychowawcze dotyczące waszych czworonogów. Dowiecie się m.in., w jaki sposób reagować w chwilach bezpośredniego zagrożenia życia waszego pupila.

    15 czerwca, o godz. 18.00, Cafe Nina, ul. Jagiellońska 5, Myślenice odbędzie się pierwszy wykład: "Profilaktyka zdrowotna oraz podstawy dobrego wychowania" - wstęp wolny

    4 Cytuj

Odpowiedz