Forum » Wolne Myśli

jaka sieć? jaki telefon?

 • 27 cze 2011

  PLAY jest najlepszy i gdyby nie Play to dalej byście płacili po 70 gr za minutę połączenia.
  Play wprowadził 49gr i inni od razu obniżyli trochu, albo do tego poziomu (Heyah 49gr dało)
  Play obniżył do 29gr i tak samo inne sieci obniżyły.

  Więc przestańcie psioczyć, bo tej sieci zawdzięczamy, że jest 3 razy taniej.

  6 9 Cytuj
 • 27 cze 2011

  [quote=gość: Wspieram swoich] Ja polecam JEDYNEGO POLSKIEGO OPERATORA - Plus [/quote]
  Jedyny polski operator, który rżnie klientów na potęgę.
  Miałem Plusa - nigdy więcej.

  6 7 Cytuj
 • 28 cze 2011

  [quote=gość: Minus] gość: Wspieram swoich napisał/a:Ja polecam JEDYNEGO POLSKIEGO OPERATORA - Plus Jedyny polski operator, który rżnie klientów na potęgę.Miałem Plusa - nigdy więcej. [/quote]

  Jesteś jakiś dziwny ! Jeśli mam zapłacić tyle samo za połączenie to zdecydowanie wolę wybrać Polskiego operatora z najlepszym zasięgiem.

  8 3 Cytuj
 • 28 cze 2011

  [quote=gość: PLAY] PLAY jest najlepszy i gdyby nie Play to dalej byście płacili po 70 gr za minutę połączenia.
  Play wprowadził 49gr i inni od razu obniżyli trochu, albo do tego poziomu (Heyah 49gr dało)
  Play obniżył do 29gr i tak samo inne sieci obniżyły.

  Więc przestańcie psioczyć, bo tej sieci zawdzięczamy, że jest 3 razy taniej. [/quote]

  Te dobre ceny to chyba dodatkowy rabacik od play’a za zszargane nerwy i przymusowe spacery w poszukiwaniu zasięgu:-]

  5 1 Cytuj
 • 28 cze 2011

  PLAY ma najlepszą ofertę! Oczywiście wszystko ma swoje wady - w przypadku Play'a jest to średniej jakości zasięg. Jeśli chodzi o te droższe rozmowy do playa z innych sieci, to jest to normalne, gdyż praktycznie zawsze, gdy na rynek wchodzi nowa sieć, są wprowadzane takie ograniczenia. W przypadku playa sprawa wygląda trochę inaczej, bo od jego wejścia na rynek minęło trochę czasu, a operatorzy innych sieci nadal nie zrezygnowali z wyższych cen do tej sieci, ponieważ nie chcą, aby więcej klientów tam przechodziło od nich! U mnie cała rodzina jest w PLAY i dzwonimy do siebie za darmo - ile chcemy i kiedy chcemy. A jak jakiś znajomy chce do Ciebie zadzwonić, to można się umówić, że puści sygnałka, a ty do niego odzwonisz (jeśli nie stać go płacić ~10-15gr więcej za rozmowę.). Podzielam zdanie poprzednika - gdyby nie Play, to dalej płacilibyśmy po 70gr za połączenie. A tak inni operatorzy też obniżyli stawki - przedewszystkim Heyah, która też jest opłacalną siecią. A to, że kusi klientów PS3 to nie rozumiem, co w tym złego - takie są prawa rynku. Inna sprawa - cena telefonów. W żadnej sieci nie ma tak tanich telefonów jak w Play. Mógłbym jeszcze wymieniać dużo zalet tej sieci, ale przecież w tym temacie chodzi tylko o ceny połączeń, więc odpowiedź już padła.

  6 10 Cytuj
 • 28 cze 2011

  play ty tu piszesz ze zasięg kiepski a chwalisz playa bo tani
  i co z tego ze tani jesli ciągle tracisz zasieg wez mi to wytlumacz

  3 2 Cytuj
 • 28 cze 2011

  [quote=gość: Minus] gość: Wspieram swoich napisał/a:Ja polecam JEDYNEGO POLSKIEGO OPERATORA - Plus Jedyny polski operator, który rżnie klientów na potęgę.Miałem Plusa - nigdy więcej. [/quote]

  Klientów jak napisałeś/aś rżnie ale play na połączeniach przychodzących !!!

  5 3 Cytuj
 • 28 cze 2011

  [quote=gość: AniaB] gość: Minus napisał/a: gość: Wspieram swoich napisał/a:Ja polecam JEDYNEGO POLSKIEGO OPERATORA - Plus Jedyny polski operator, który rżnie klientów na potęgę.Miałem Plusa - nigdy więcej.

  Klientów jak napisałeś/aś rżnie ale play na połączeniach przychodzących !!! [/quote]
  Przecież nie płacisz za połączenie przychodzące.
  A co mnie obchodzi, ile ktoś płaci dzwoniąc do mnie?

  3 6 Cytuj
 • 28 cze 2011

  [quote=gość: Minus] gość: AniaB napisał/a:gość: Minus napisał/a: gość: Wspieram swoich napisał/a:Ja polecam JEDYNEGO POLSKIEGO OPERATORA - Plus Jedyny polski operator, który rżnie klientów na potęgę.Miałem Plusa - nigdy więcej. Klientów jak napisałeś/aś rżnie ale play na połączeniach przychodzących !!! Przecież nie płacisz za połączenie przychodzące.A co mnie obchodzi, ile ktoś płaci dzwoniąc do mnie? [/quote]

  Tak intresuje mnie to ile płaci moja rodzina dzwoniąc do mnie.

  6 3 Cytuj
 • 28 cze 2011

  [quote=gość: AniaB] gość: Minus napisał/a: gość: AniaB napisał/a:gość: Minus napisał/a: gość: Wspieram swoich napisał/a:Ja polecam JEDYNEGO POLSKIEGO OPERATORA - Plus Jedyny polski operator, który rżnie klientów na potęgę.Miałem Plusa - nigdy więcej. Klientów jak napisałeś/aś rżnie ale play na połączeniach przychodzących !!! Przecież nie płacisz za połączenie przychodzące.A co mnie obchodzi, ile ktoś płaci dzwoniąc do mnie?

  Tak intresuje mnie to ile płaci moja rodzina dzwoniąc do mnie. [/quote]
  To wszyscy podpiszcie umowę z PLAY i będziecie rozmawiać za darmo.

  4 6 Cytuj
 • 28 cze 2011

  [quote=gość: Minus] gość: AniaB napisał/a:gość: Minus napisał/a: gość: AniaB napisał/a:gość: Minus napisał/a: gość: Wspieram swoich napisał/a:Ja polecam JEDYNEGO POLSKIEGO OPERATORA - Plus Jedyny polski operator, który rżnie klientów na potęgę.Miałem Plusa - nigdy więcej. Klientów jak napisałeś/aś rżnie ale play na połączeniach przychodzących !!! Przecież nie płacisz za połączenie przychodzące.A co mnie obchodzi, ile ktoś płaci dzwoniąc do mnie? Tak intresuje mnie to ile płaci moja rodzina dzwoniąc do mnie. To wszyscy podpiszcie umowę z PLAY i będziecie rozmawiać za darmo. [/quote]

  Nie jest to możliwe ponieważ:
  1.) Jestem Polką i wspieram Polskie firmy (Plus).
  2.) Jestem bardzo zadowolona z usług Plusa.
  3.) Jak dzwonię na nr play to dostaję białej gorączki (szumy podczas połączenia).
  4. ) Potrzebuję zasięg dzięki któremu mogę korzystać bez problemu.
  5.) Korzystam z programu lojalnościowego 5Plus.

  Patrząc na problemy greków nie wróżę różowo playowi.

  6 7 Cytuj
 • 28 cze 2011

  To wszyscy podpiszcie umowę z PLAY i będziecie rozmawiać za darmo. [/quote]

  rozmawiac??w playu ciągle traci sie zasieg wiec jak tu rozmawiac?

  4 5 Cytuj
 • 28 cze 2011

  czy ktoś z was jest w heyah? jesli tak to jak wyglada sprawa z zasiegiem?

  1 1 Cytuj
 • 28 cze 2011

  Traci się zasięg bo macie te telefony dla prostych ludzi jakim jest Nokia. Trzeba wziąć porządny i problem znika.

  2 6 Cytuj
 • 28 cze 2011

  Pisałem, że jak komuś nie przeszkadza, że zasięg jest słaby, to play będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem (czytaj uważnie!). Ja np. nie jestem jakimś biznesmenem, że muszę mieć w każdej godzinie i w każdym miejscu dobry zasięg, bo inaczej klientów stracę i problemy z zasięgiem nie przeszkadzają mi aż tak bardzo. Jeśli dla Ciebie jest to bariera nie do pokonania to niestety masz pecha i musisz szukać wśród innych operatów (polecam heyah).

  Jeśli chodzi o zasięg w heyah, to jest on bardzo dobry (sam miałem numer w tej sieci). Korzysta ona z nadajników Ery, teraz T-Mobile, więc na zasięg nie można narzekać.

  3 6 Cytuj
 • 28 cze 2011

  czy biznesmen czy zwykły człowiek to nie ma to znaczenia. Ja tez nie jestem biznesmenem ale wkurza mnie że nie mozna sobie zadzwonic kiedy sie chce i gdzie sie chce bo jest problem z zasiegiem. Jesli ty lubisz biegac z telefonem i lubisz przerywane rozmowy tylko dlatego bo masz tanio to podziwiam . Moja cierpliwosc zostala juz wyczerpana.

  4 1 Cytuj
 • 28 cze 2011

  To nie zależy tylko do samej sieci. Jak ktoś mieszka na wsi lub w miejscu, w którym daleko jest do jakiegoś nadajnika, z którego korzysta sieć, to nawet mając sieć z bardzo dobrym zasięgiem taką jak np. heyah będzie miał problemy z prowadzeniem rozmów, nie mówiąc już o playu. Ja mam takie szczęście, że owy nadajnik mam bardzo bliskiego siebie i mimo tego, że jestem w playu, to przerywanie rozmowy bardzo rzadko mi się zdarza. Co prawda są czasami zakłócenia, ale jestem już na tyle przyzwyczajony, że jakoś mi one nie przeszkadzają. Jeśli ty nie masz takiej cierpliwości lub masz jeszcze większe zakłócenia niż ja, to polecam sieć heyah. Tak jak pisałem ma ona bardzo dobry zasięg, bo sam w niej byłem przez pewien okres, a i koszty połączeń są niskie.

  Miruna tu nie chodzi o to czy telefon jest za 100 czy 1000zł. Nie wiem czy wiecie, ale jeśli telefon przeżył kilka poważniejszych upadków, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że antenka służącą do odbioru połączeń głosowych została trochę uszkodzona i przez to często traci się zasięg. Wina wówczas leży po stronie telefonu, a nie operatora, ale taka sytuacja może mieć miejsce tylko po poważniejszym upadku z wyższej wysokości.

  AniaB gratuluję patriotycznej postawy względem polskich firm (w zasadzie tylko jednej - Plus), ale w dzisiejszych realiach niestety światem rządzi pieniądz. To, że polskie nie znaczy, że dobre. Plus naprawdę kanci i oszukuje jak się da. Moja znajoma miała telefon w plusie i powiedziała, że nigdy więcej. Ta sieć potrafi oszukać nawet na głupim doładowaniu konta - kupujesz kartę za powiedzmy 30zł i zamiast równego miesiąca na połączenia wychodzącego przyznają Ci 29, a czasem nawet 28. Nie mówię tu już o ich ofertach, które niewiele mają wspólnego z atrakcyjnością.

  2 4 Cytuj
 • 28 cze 2011

  Ja tam od jakichś 7 lat mam telefon w Orange (przez pierwsze chyba 2 lata w Idei) i nigdy na tą sieć nie narzekałam. Zasięg mają naprawdę dobry, (tylko raz miałam problemy z zasięgiem jak pojechałam na wieś, a mój telefon był zmasakrowany po niejednym upadku), a przy przedłużaniu umowy oferują pakiety minut i telefony z roku na rok coraz lepsze- któregoś roku przy przedłużaniu umowy dostałam również kubek. A co do Nokii to może i są telefonami dla prostych ludzi, ale uważam, że są najbardziej wytrzymałymi telefonami. Miałam kiedyś siemensa i samsunga i o ile z siemensa byłam w miarę zadowolona o tyle żałuję, że zdecydowałam się na kupno samsunga. Po doświadczeniach z samsungiem doszłam do wniosku, że nigdy więcej nie zdradzę Nokii dla żadnej innej firmy bez względu na to jak dużo opcji miałby mieć telefon innej firmy.

  1 2 Cytuj
 • 29 cze 2011

  Orange, jeśli chodzi o ofertę abonamentową i na kartę jest dobrą siecią, ale dla tych, którzy miesięcznie wydają na telefon więcej niż te 30zł. Te najniższe oferty są średnio atrakcyjnie, ale biorąc już abonament w granicach 50-70zł, ma się już sporo darmowych minut i promocji, nie mówiąc już o bardzo atrakcyjnych ofertach dla firm. Jedyną wadą tej sieci są telefony - gdy ktoś chce ofertę z telefonem to będzie musiał do niego sporo dopłacić.

  2 5 Cytuj
 • 29 cze 2011

  Nie obrażaj, bo forum do tego nie służy. Ja na telefonach znam się więcej niż co nie co, ale nie będę Ci o tym pisał, bo i tak byś nie uwierzył. Czy ja gdzieś pisałem o tym, że w Plusie nie można mieć debetu? Nie! Ty to napisałeś, a obwiniasz mnie, że nie uwzględniłem tego w mojej opinii, która jest tylko moim subiektywnym poglądem nie podlegającym dyskusji. Chętnie bym z Tobą podyskutował, ale chyba nie ma to najmniejszego sensu, bo jak można rozmawiać z kimś, kto nazywa drugą osobę dzieckiem nie widząc z kim pisze? Chyba tylko na tym forum udzielają się tacy napinacze, którzy próbują się na kimś wyżyć, bo sami zostali ,,zrobieni w konia'' ;)

  3 3 Cytuj
 • 29 cze 2011

  [quote=gość: uha] czy ktoś z was jest w heyah? jesli tak to jak wyglada sprawa z zasiegiem? [/quote]

  Heya jest produktem ERY (T Mobile) i działa na jej nadajnikach.
  Częśc jej oferty jest interesująca, ale jest jeden DUŻY problem. Jeśli będziesz miał jakiś kłopot (np zgubisz kartę sim) zdany/na jesteś na samego/samą siebie. W sklepach Ery (T Mobile) nie zostaniesz obsłużona/ony. Pozostaje ci BOK (=problem z dodzwonieniem się) i czekanie tydzień na nową kartę sim (jeśli wogule się rejestrowałeś/aś). Jeśli nie jesteś zarejestrowany to wymiana sim może trwać 2 tyg.

  Dla porównania mając tak tak, simplus, pop wymiana robiona jest w sklepie od ręki.

  Dodam jeszcze że stacjonarnych punktów obsługi heya nie znajdziesz bo ich nie ma.

  3 2 Cytuj
 • 29 cze 2011

  [quote=gość: play] Nie obrażaj, bo forum do tego nie służy. Ja na telefonach znam się więcej niż co nie co, ale nie będę Ci o tym pisał, bo i tak byś nie uwierzył. Czy ja gdzieś pisałem o tym, że w Plusie nie można mieć debetu? Nie! Ty to napisałeś, a obwiniasz mnie, że nie uwzględniłem tego w mojej opinii, która jest tylko moim subiektywnym poglądem nie podlegającym dyskusji. Chętnie bym z Tobą podyskutował, ale chyba nie ma to najmniejszego sensu, bo jak można rozmawiać z kimś, kto nazywa drugą osobę dzieckiem nie widząc z kim pisze? Chyba tylko na tym forum udzielają się tacy napinacze, którzy próbują się na kimś wyżyć, bo sami zostali ,,zrobieni w konia'' ;) [/quote]

  Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd pisząc nieprawdę i głupoty.

  Co do playa...

  KAżdy z Nas widział w TV co się dzieje w Grecji. Dla tych którzy nie pamiętają, lub dla tych którzy nie wiedzą przypominam, że play jest siecią Grecką. Co to oznacza ? Sami dobrze wiecie.

  Playa przyrównałbym do Daewoo. Nagle się pojawił, mądrą kampanią reklamową ściągnął naiwnych ludzi. Pamiętacie jak na matiza i tico były zapisy i czekało się pół roku aby kupić ten samochód ? Podobnie jest/będzie z Play. Teraz nikt nie chce kupić tych samochodów a sama firma "odpuściła" sobie rynek Polski.

  Co do playa mam złe znanie, ponieważ jest to bardzo nieuczciwy operator. Tylko on zarabia ściągając haracze za połączenia przychodzące. Oznacza to, że mając telefon play, ktoś cieszy się że ma nową ofertę zapominając o tym, że dzwoniąc do niego (np koledzy, rodzina) płaci kosmiczny MTR za połączenia, które kończą się w playu.

  Dla mnie jest to bardzo nieuczciwe !!!

  4 3 Cytuj
 • 29 cze 2011

  Co do telefonu ?

  Proponuję po wyborze operatora podejść do salonu i pooglądać co ci się podoba ? Poprosić o włączenie, sprawdzić menu.

  Wg. mnie
  Nokia - jedyś była bardzo dobrym producentem telefonów. Obecnie produkty te są bardzo awaryjne. Ciekawy model kosztuje sporo kasy. Czasami nokia wypuszcza na rynek modele bardzo nieudane. Skończyły się czasy, gdzie nokia wytrzymywała bez ładowania 7 dni. Obedne modele najczęściej ładujesz między 1 a 3 dni (są wyjątki)

  Samsung - produkuje ładne telefony, ale nie każdemu obsługa odpowiada. Niektóre modele mają słabe baterie (są wyjątki np solid). Bardzo podoba mi się ta firma jeśli chodzi o innowacyjność (np produkt odporny na wodę solid). Telefony technicznie bardziej zaawansowane niż nokia, dużo tańsze, ale nie dla każdego (obsługa, duża ilość modeli dotykowych)! Duży wybór modeli.

  Sony Ericsson - dobra optyka aparatów, kilka bardzo udanych modeli - ale mały wybór. Przed zakupem proszę sprawdzić sobie menu.

  LG - specyficzny telefon. Nie mam do końca wyrobionej opinie na temat tej marki, ale uważam że i ten produkt znajdzie swoich nabywców. Tanie telefony, mało serwisów.

  3 2 Cytuj
 • 29 cze 2011

  O widzę, że admin zareagował i usunął post tego napinacza, brawa!

  Chyba coś Ci się pomyliło, bo to Twoje porównanie jest nie na miejscu. Tak się składa, że do Playa w ciągu tych kilku lat istnienia przepisało się bardzo dużo klientów i był to fenomen na cały kraj. Teraz może wzrost nie jest taki duży, ale nadal do tej sieci wstępuje dużo osób i play odnotowuje ogromne zyski. To, że jest to sieć grecka, nie ma aż tak dużego wpływu na jej funkcjonowanie w Polsce. Gdyby Grecja zbankrutowała, to owszem - Play straciłby sporo zysków, ale nie tyle, żeby zbankrutować! To nie jest tylko sieć grecka, bo przecież sporo kapitału ma w Polsce, jak nie większość.

  Jeszcze raz apeluję do wszystkich którzy czytają moje wypowiedzi - czytajcie je ze zrozumieniem. Większość osób tylko przeleci wzrokiem cały post, zobaczy w nim urywek ,,Play to najlepsza sieć'' i od razu mnie minusuje i pisze posta, za kogo to ja się nie uważam, że tak twierdzę. Pisałem, że play to najlepsza sieć, ale dla osób, którym nie przeszkadza słaby zasięg i nie mają żalu, że dzwoniący do Ciebie płacą dużo. Ja należę do takich osób, dlatego tak napisałem. Nie wykonuję dziennie kilku długich telefonów, więc problemy z zasięgiem mnie tak nie rażą. Częściej dzwonię niż odbieram, więc też mi ceny nie przeszkadzają (chociaż i tak cała rodzina i większość znajomych jest w playu). Dla takich osób jak ja, ta sieć jest idealna!

  Co do twojej opinii o telefonach, to w większości się z nią zgadzam. Razi mnie trochę opinia o samsungu. Jak dla mnie większość telefonów spod tej marki to po prostu chińskie podróbki telefonów wyższej klasy (np. omnia a iphon 3g), u których trwałość to element mocno niedopracowany (z wyjątkiem solid). Oczywiście droższe telefony tej marki nie zasługują na taką opinię, ale kogo będzie stać wydać na telefon 1000zł? Poza tym ja bym w życiu nie kupił telefonu marki, która jest również znana z produkcji tanich monitorów, awaryjnych telewizorów, a nawet pralek. Przydomek ,,szajsung'' też nie powstał przez przypadek...

  Polecam również Sony Ericssona, bo są to naprawdę trwałe telefony (marka szwedzko-japońska) i przede wszystkim tanie. Nie znajdziesz telefonu z aparatem 3,2mpx robiącym zdjęcia jak dobry aparat, dużym wyświetlaczem, długo trzymającą baterię i niezniszczalnego w bardzo dobrym stanie za 200zł? (k800i).

  3 3 Cytuj
 • 29 cze 2011

  [quote=gość: play] Chyba coś Ci się pomyliło, bo to Twoje porównanie jest nie na miejscu. [/quote]

  Może to porównanie cie się nie podoba ale taka jest prawda.

  [quote=gość: play] Tak się składa, że do Playa w ciągu tych kilku lat istnienia przepisało się bardzo dużo klientów i był to fenomen na cały kraj. [/quote]

  Po pierwsze nie przesadzaj z tym fenomenem. Poczytaj sobie raczej na forach opienie tych co mieli playa.

  Po drugie, rynek podobnie zareagował na ofertę IDEI, a teraz zobacz co się dzieje z Orange.

  Po trzecie, co to za sieć, która do prawidłowego i dobrego działania potrzebuje nadajników innego operatora (Plusa) ?

  Po czwarte, z nadajników Polkomtela play będzie działał czasowo. Pewnego dnia współpraca się zakończy, a klienci play zostaną na lodzie bez zasiębu.

  [quote=gość: play] Teraz może wzrost nie jest taki duży, ale nadal do tej sieci wstępuje dużo osób i play odnotowuje ogromne zyski. [/quote]

  Są Klienci którzy kupują daweoo a są ci którzy kupują mercedesa.

  Co do ogromnych zysków KŁAMIESZ. Poniżej trochę danych:

  Rok 2009
  Zysk Plusa 8313 mln
  Zysky Orange 7745 mln
  Zysk Ery 7602 mln.
  Zysk Play - operator nie podaje

  1Q 2010
  zysk Plusa 1832 mln
  zysk Orange 1816 mln
  zysk Ery 1756 mln
  zysk playa - operator nie podaje.

  Rozumiem, że jako pracownik play masz lepsze i prawdziwsze dane ?

  [quote=gość: play] To, że jest to sieć grecka, nie ma aż tak dużego wpływu na jej funkcjonowanie w Polsce. [/quote]

  No to się przekonasz jak przyjdzie płacił playowi wielomiliardowe kredyty chińczykom oraz jak rząd Greski sięgnie do kieszeni Greckich firm. Myślę, że polecą najpierw Greckie firmy zagraniczne a na końcu krajowe.

  [quote=gość: play] To nie jest tylko sieć grecka, bo przecież sporo kapitału ma w Polsce, jak nie większość. [/quote]

  Kolejne kłamstwo, poza Grekami właścicielem playa są dwa zagraniczne fundusze inwestycyjne.

  [quote=gość: play] Co do twojej opinii o telefonach, to w większości się z nią zgadzam. Razi mnie trochę opinia o samsungu. Jak dla mnie większość telefonów spod tej marki to po prostu chińskie podróbki telefonów wyższej klasy (np. omnia a iphon 3g), u których trwałość to element mocno niedopracowany (z wyjątkiem solid) [/quote].

  Znowu nie masz żadnej wiedzy o tym co piszesz. Omnia jest starszym telefonem niż iPhon 3g. Więc wytłumacz mi jak samsung mógł "podrobić" iphona jak tego produktu jeszcze nie było?

  [quote=gość: play] Oczywiście droższe telefony tej marki nie zasługują na taką opinię, ale kogo będzie stać wydać na telefon 1000zł? [quote]

  Poraz kolejny stwierdzam brak twojej znajomości w temacie rynku telekomunikacyjnego.

  [quote=gość: play] Poza tym ja bym w życiu nie kupił telefonu marki, która jest również znana z produkcji tanich monitorów, awaryjnych telewizorów, a nawet pralek. Przydomek ,,szajsung'' też nie powstał przez przypadek... [/quote]

  Kolejne brednie. Mam w domu 2 TV samsunga, telefon, monitor, drukarkę i odkurzacz. Jestem z nich zadowolony. Bardzo sobie cenię tą firmę.

  Na koniec apeluję: ZANIM NAPISZESZ STEK BZDUR I WPROWADZISZ CZYTELNIKÓW W BŁĄD POCZYTAJ CO NIE CO NA TEN TEMAT.
  Nie ośmieszaj się więcej.

  2 2 Cytuj

Odpowiedz