Forum » Wolne Myśli

jaka sieć? jaki telefon?

  • 22 wrz 2011

    Wniosek nr 1.

    Odpowiedź brzmi NIE ponieważ GPRS nie obsługuje video rozmowy.
    Tak więc technologia ma znaczenia przy pobieraniu/wysyłaniu plików i to znaczące i najważniejsze.

    Tu zacytuję twoje słowa: "technologia transmisji danych pakietowych mająca znaczenie niewielkie przy wideorozmowach a duże przy oglądaniu filmów z yuotube" CO OKAZAŁO SIĘ NIEPRAWDĄ.

    PS Jeśli twoja wiedza jak napisałeś ogranicza się do Google to współczuję ci.

    7 1 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    Przypominam:
    "xxG to technologia transmisji danych pakietowych mająca znaczenie niewielkie przy wideorozmowach a duże przy oglądaniu filmów z yuotube"

    Wniosek 2

    Wielkość pliku ma znaczenie biorąc pod uwagę czas jego ściągania na urządzenie a technologia połączenia ma znaczenie na szybkość odtwarzania. Porównaj sobie GPRS, EDGE i UMTS każda z tych technologii ma inną prędkość wysłania/odbioru danych. I nie ma znaczenia jakie dane odtwarzasz. Wideo, rozmowa, przeglądanie strony www, pliki muzyczne są pobierane z prędkością techniczną urządzenia i infrastruktury internetowej z której korzystasz.

    NIEUKI DO SZKOŁY !

    6 1 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    [quote=gość: Biolog] Wniosek nr 1.

    Odpowiedź brzmi NIE ponieważ GPRS nie obsługuje video rozmowy.
    Tak więc technologia ma znaczenia przy pobieraniu/wysyłaniu plików i to znaczące i najważniejsze.

    Tu zacytuję twoje słowa: "technologia transmisji danych pakietowych mająca znaczenie niewielkie przy wideorozmowach a duże przy oglądaniu filmów z yuotube" CO OKAZAŁO SIĘ NIEPRAWDĄ.

    PS Jeśli twoja wiedza jak napisałeś ogranicza się do Google to współczuję ci. [/quote]

    Gościu. Ty w ogóle umiesz czytać ze zrozumieniem? Wyrwałeś z kontekstu zdanie i się szczycisz że masz rację a cytując całość wychodzisz w tym momencie na cieniasa. Musisz sięgać do cwaniactwa by poczuć się mądrzejszym? Proszę oto cały cytat:

    "Jaka technologia rozmów 3G? To czy to będzie nazwane 2G, 3G, 4G czy nawet 8G to i tak nie ma to żadnego znaczenia podczas rozmowy telefonicznej. xxG to technologia transmisji danych pakietowych mająca znaczenie niewielkie przy wideorozmowach a duże przy oglądaniu filmów z yuotube"

    I co teraz bo to automatycznie wyklucza technologię GPRS,EDGE a dotyczy technologii która jest w stanie umożliwić jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych by była możliwość prowadzenia wideorozmowy. A ty mi tu wskakujesz z jakimiś starociami i jeszcze twierdzisz że masz rację.

    Taki z ciebie technik a tak się sam gubisz w zeznaniach i musisz przekłamywać moje wypowiedzi by udowodnić sobie że coś wiesz na ten temat :)) Żałosne :)))

    1 5 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    [quote=gość: Biolog] Przypominam:
    ... a technologia połączenia ma znaczenie na szybkość odtwarzania. Porównaj sobie GPRS, EDGE i UMTS każda z tych technologii ma inną prędkość wysłania/odbioru danych. I nie ma znaczenia jakie dane odtwarzasz. Wideo, rozmowa, przeglądanie strony www, pliki muzyczne są pobierane z prędkością techniczną urządzenia i infrastruktury internetowej z której korzystasz.

    NIEUKI DO SZKOŁY ! [/quote]

    Technologia połączenia ma wpływ na szybkość odtwarzania? Wiesz co tym zdaniem śmiem twierdzić że masz takie pojęcie o temacie jak mój kot o lataniu.
    reszta co napisałeś to prawda ale to chyba każdy wie, więc nie zabłysnąłeś zbytnio :))

    Wracając do podstawowego tematu rozmowy który zresztą sam rozpocząłeś:
    "No może masz rację, więc dlatego wytłumacz mi czym się różni transmisja danych przy oglądaniu youtube a transmisja z videorozmowy ?"

    Myślę że ci to wyjaśniłem i jest OK, bo teraz widzę że zaczynasz się kręcić w kółko i obawiam się że zaraz będziesz mnie pouczał tekstami i wiedzą którą sam ci w tym wątku "sprzedałem". :))

    Technik? Można wiedzieć od czego? Bo na pewno nie teleinformatyki :)))

    Ogólnie wypadłeś blado. Gdybym był twoim promotorem to po znajomości dałbym ci mierniaka :)

    1 6 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    [quote=gość: Biolog]
    PS Jeśli twoja wiedza jak napisałeś ogranicza się do Google to współczuję ci. [/quote]

    Jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a powiem ci w tajemnicy że zrozumienie tego co się czyta to podstawa by w ogóle coś zrozumieć :))

    1 7 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    Jak na ten czas tylko Play ma takie warunki że żadna inna sieć nie podskoczy i raczej długo się to nie zmieni.

    4 4 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    WNIOSEK 3

    Cytuję:
    "To czy to będzie nazwane 2G, 3G, 4G czy nawet 8G to i tak nie ma to żadnego znaczenia podczas rozmowy telefonicznej"

    Mylisz się i w tej sprawie. 2G, 3G oznacza określoną technologię przesyłu danych. Technologia ta działa na wyznaczonej częstotliwości. Im jest ona niższa tym zasięg mocniejszy i jakość połączenia gorsza, im jest wyższa tym zasięg słabszy i jakość połączenia lepsza.

    6 1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Jeśli jesteśmy przy nazewnictwie

    WNIOSEK 4

    ==== SŁYNNE 4G PLAYA ====

    Czwarta generacja w Play to nic innego jak HSPA+, czyli technologia oferowana już od jakiegoś czasu przez T-mobile, Orange i Plusa.

    Ale “4G” to już czysty marketing. Oczywiście, Play ma prawo nazywać swoje usługi jak mu się podoba – zwłaszcza, jeśli ITU daje odpowiednie błogosławieństwo. Tyle, że używanie nazwy “4G” na rozwiązania, które gdzie indziej są sprzedawane jako 3G jest mylące dla klienta
    Pies czyli kot. 4G czyli 3G. Konsument czyli frajer. Play wulgarnie robi wodę z mózgu tym nieświadomym klientom. Play świadomie robi ze swoich klientów idiotów bo najłatwiej ściągać pieniądze od idiotów.

    ==== Czy 4G istnieje ? ====

    Tak ale nie w Playu. 4G - to technologia, która jest nowoczesnym następcą sieci 3G. Głównym atutem technologii 4G wobec swojej poprzedniczki, jest szybkość transferu pomiędzy urządzeniami. Technologia LTE (4G) oferuje prędkość mobilnego internetu na poziomie: 100Mb/s pobierania, 50Mb/s wysyłania danych. Taką technologię w Polsce ma komercyjnie obecnie tylko Cyfrowy Polsat a niedługo będzie miał Plus.

    4G Playowskie może oznaczać prędkość ok 1200kbps czyli około 140-150kB/s a nie 100 Mb/s !!! Taka prędkość odnotowano w Wałbrzychu. Prędkość gorsza niż EDGE.

    4 1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    [quote=gość: Rankingowiec] Technologia połączenia ma wpływ na szybkość odtwarzania? Wiesz co tym zdaniem śmiem twierdzić że masz takie pojęcie o temacie jak mój kot o lataniu. [/quote]

    O zgrozo ! Nie wiedziałem, że są ludzie (fachowcy) którzy nie zdają sobie sprawy że oglądając youtube przez EDGE lub HSDPA nie ma różnicy.
    Człowieku odpal sobie dowolny plik filmowy na youtubie w Myślenicach a potem jedź na wioskę (gdzie jest EDGE lub UMTS) i zrób to samo (oczywiście z tym samym plikiem). Włącz stoper i sprawdź czas odsłony pliku.

    Nie masz w tym zakresie podstawowej wiedzy. Nie kompromituj się !

    [quote=gość: Rankingowiec] reszta co napisałeś to prawda ale to chyba każdy wie, więc nie zabłysnąłeś zbytnio [/quote]

    KAżdy może tak, ale nie ty.

    5 1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    [quote=gość: Biolog] WNIOSEK 3
    Mylisz się i w tej sprawie. 2G, 3G oznacza określoną technologię przesyłu danych. Technologia ta działa na wyznaczonej częstotliwości. Im jest ona niższa tym zasięg mocniejszy i jakość połączenia gorsza, im jest wyższa tym zasięg słabszy i jakość połączenia lepsza. [/quote]

    Bzdura do kwadratu. Udowodnisz mi tą bzdurę to mi kaktus na ręce wyrośnie.

    [quote=gość: Biolog]
    WNIOSEK 4
    Pies czyli kot. 4G czyli 3G.
    [/quote]

    Nie do końca tak jest, ale w naszych realiach to prawda, co zresztą napisałem na samym początku naszej rozmowy. Powtarzasz to co ja ci napisałem tak jak podejrzewałem wyżej :)

    [quote=gość: Biolog]
    4G Playowskie może oznaczać prędkość ok 1200kbps czyli około 140-150kB/s a nie 100 Mb/s !!! Taka prędkość odnotowano w Wałbrzychu. Prędkość gorsza niż EDGE.
    [/quote]

    Kolejna bzdura. W Myślenicach ściągałem pliki z Play z prędkością 670kB/s czyli ponad 5300kbps (5,3Mbit). Ty masz jakieś marketingowe dane z innej sieci, bo kto inny sieje taką propagandę zakłamania jak nie tracące setki klientów dziennie sieci Plus i Orange :)))
    Z ciekawości sprawdzę w przyszłym tygodniu jak to będzie wyglądało w Krakowe.

    Daj już spokój bo się do końca ośmieszysz.

    1 5 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    [quote=gość: Biolog] gość: Rankingowiec napisał/a: Technologia połączenia ma wpływ na szybkość odtwarzania? Wiesz co tym zdaniem śmiem twierdzić że masz takie pojęcie o temacie jak mój kot o lataniu.

    O zgrozo ! Nie wiedziałem, że są ludzie (fachowcy) którzy nie zdają sobie sprawy że oglądając youtube przez EDGE lub HSDPA nie ma różnicy.
    Człowieku odpal sobie dowolny plik filmowy na youtubie w Myślenicach a potem jedź na wioskę (gdzie jest EDGE lub UMTS) i zrób to samo (oczywiście z tym samym plikiem). Włącz stoper i sprawdź czas odsłony pliku.

    Nie masz w tym zakresie podstawowej wiedzy. Nie kompromituj się !
    [/quote]

    Facet. Ty nie tyle że nie masz wiedzy to jeszcze nie znasz poprawnego znaczenia polskich słów.
    Wiesz w ogóle co znaczy po polsku SZYBKOŚĆ ODTWARZANIA? Tak prawda jest taka że czy to będzie GPRS czy EDGE czy HSDPA to szybkość odtwarzania filmu z np. youtube będzie JEDNAKOWA. I nie kłóć się bo nie masz racji, udajesz znawcę a tak na prawdę mylisz nawet znaczenie najzwyklejszych polskich słów.

    Szkoda słów na rozmowy z takimi fachowcami. Jeżeli tacy siedzą po salonach to nie dziwi mnie że ludzie przestają do takich salonów chodzić i wolą załatwiać wszystko przez biuro obsługi klienta, chociaż i tam potrafią siedzieć takie tłuki że Boże broń. Tacy znaFcy są ok ale do obsługi Babć.

    Cześć chłopie, bo szkoda czasu na klepanie w celach douczających. Za wiedzę się płaci, a z takimi zaległościami będziesz musiał mieć duużo dudków by nadrobić swoje zaległości :))

    1 6 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    [quote=gość: Rankingowiec] Bzdura do kwadratu. Udowodnisz mi tą bzdurę to mi kaktus na ręce wyrośnie. [/quote]

    Proszę bardzo.
    "Maksymalny zasięg komórki wynikający ze specyfikacji GSM (900 MHz) wynosi około 35 km. Okazuje się jednak, że energia konieczna do emitowania sygnału na częstotliwości 1800/1900 MHz (UMTS) jest tak duża, że rozmiar komórek zasięgu w tych standardach nie przekracza 8 km."
    Awięc czekam jak zrobisz zdjęcie kartusa na ręce i wstawisz na forum.
    NIE WIESZ, NIE ZNASZ SIĘ TO NIE WPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD.

    BRAK WIEDZY BOLI

    http://pl.wikipedia.org/wiki/GSM

    [quote=gość:]gość: Biolog napisał/a:WNIOSEK 4Pies czyli kot. 4G czyli 3G.Nie do końca tak jest, ale w naszych realiach to prawda, co zresztą napisałem na samym początku naszej rozmowy. Powtarzasz to co ja ci napisałem tak jak podejrzewałem wyżej :)gość: Biolog napisał/a:4G Playowskie może oznaczać prędkość ok 1200kbps czyli około 140-150kB/s a nie 100 Mb/s !!! Taka prędkość odnotowano w Wałbrzychu. Prędkość gorsza niż EDGE.

    Kolejna bzdura. W Myślenicach ściągałem pliki z Play z prędkością 670kB/s czyli ponad 5300kbps (5,3Mbit). Ty masz jakieś marketingowe dane z innej sieci, bo kto inny sieje taką propagandę zakłamania jak nie tracące setki klientów dziennie sieci Plus i Orange :))) Z ciekawości sprawdzę w przyszłym tygodniu jak to będzie wyglądało w Krakowe.Daj już spokój bo się do końca ośmieszysz. [/quote]

    Jedź sobie do Pcimia, uruchom sobie krótki filmik z komórki znajdujący się na jakimkolwiek www. Włącz na początku jego odtwarzania stoper. Po zakończeniu wyłącz.

    Zróg to samo w Myślenicach a potem w Krakowie.

    Czekam na to, abyś zamieścił wyniki tego testu. Ilteresuje mnie czas, który był potrzebny na odtworzenie pliku.

    GŁUPOTA BOLI ?

    6 1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    [quote=gość: Rankingowiec] Facet. Ty nie tyle że nie masz wiedzy to jeszcze nie znasz poprawnego znaczenia polskich słów. Wiesz w ogóle co znaczy po polsku SZYBKOŚĆ ODTWARZANIA? Tak prawda jest taka że czy to będzie GPRS czy EDGE czy HSDPA to szybkość odtwarzania filmu z np. youtube będzie JEDNAKOWA. I nie kłóć się bo nie masz racji ...[/quote]

    Zadanie matematyczne dla gościa rankingowca. Masz plik o wadze 400 MB. Jaki czas jest potrzebny aby ściągnąć go na swoje urządzenie w technologiach przesyłu danych:

    1.) LTE do 100 Mb/s
    2.) High-Speed Downlink Packet Access - maksymalna przepustowość do 8-10 Mbit/s.
    3.) Universal Mobile Telecommunications System - maksymalna osiągana prędkość przesyłu danych wynosi 384 kbit/s.
    4.) EDGE Teoretyczna maksymalna szybkość połączenia EDGE wynosi 384 kbit/s, faktycznie uzyskiwane prędkości są rzędu 115 kbit/s.
    5.) GPRS prędkość 53,6 kb/s

    Jeśli nie brak ci odwagi to dokonasz tych obliczeń. Jeśli jesteś nieukiem i krzykaczem odpuścisz zadanie.

    O ZGROZO, JAKICH LUDZI TERAZ KSZTAŁCĄ ZAWODÓWKI !?

    4 1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    RANKINGOWIEC - pożyczyć mam ci palców abyś się wreszcie doliczył ?

    Cytuj
  • 23 wrz 2011

    A czy ktoś pofatygował się, aby przeczytać to co jest napisane drobnym druczkiem na reklamach Playa ?

    1.) Dotyczącej przenaszalności numerów.
    2.) Ich zasięgu.

    Jeśli chcecie zobaczyć jak oszukuje się Klientów to zwróćcie na to uwagę.

    1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    [quote=gość: Biolog] gość: Rankingowiec napisał/a: Bzdura do kwadratu. Udowodnisz mi tą bzdurę to mi kaktus na ręce wyrośnie.

    Proszę bardzo.
    "Maksymalny zasięg komórki wynikający ze specyfikacji GSM (900 MHz) wynosi około 35 km. Okazuje się jednak, że energia konieczna do emitowania sygnału na częstotliwości 1800/1900 MHz (UMTS) jest tak duża, że rozmiar komórek zasięgu w tych standardach nie przekracza 8 km."
    Awięc czekam jak zrobisz zdjęcie kartusa na ręce i wstawisz na forum.
    NIE WIESZ, NIE ZNASZ SIĘ TO NIE WPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD.
    [/quote]

    Ty jesteś ślepy czy tylko udajesz? Odpowiedziałem ci na twoje pytanie dotyczące xxG a ty mi wyskakujesz z przestarzałym 900MHz stosowanym w GSM. Człowieku sam się gubisz w swoich słowach a potem udajesz znaFcę podpierając się wiedzą z WIKIPEDII :))) Szkoda czasu na rozmowy, bo z takimi ludźmi nigdy się nie dojdzie do prawdy gdyż zawsze przekręcają na swoją stronę. Jeszcze raz zacytuję ci co sam napisałeś:
    "Mylisz się i w tej sprawie. 2G, 3G oznacza określoną technologię przesyłu danych. Technologia ta działa na wyznaczonej częstotliwości. Im jest ona niższa tym zasięg mocniejszy i jakość połączenia gorsza, im jest wyższa tym zasięg słabszy i jakość połączenia lepsza."
    Gdzie tu masz coś o GSM? Może na oczki też musisz się gdzieś udać :)

    [quote=gość: Biolog]
    Jedź sobie do Pcimia, uruchom sobie krótki filmik z komórki znajdujący się na jakimkolwiek www. Włącz na początku jego odtwarzania stoper. Po zakończeniu wyłącz.

    Zróg to samo w Myślenicach a potem w Krakowie.

    Czekam na to, abyś zamieścił wyniki tego testu. Ilteresuje mnie czas, który był potrzebny na odtworzenie pliku.

    GŁUPOTA BOLI ? [/quote]

    Co mnie obchodzi Pcim czy inne miasto jak napisałeś bzdury że max Play 4G to 1200kbps i to jeszcze we Wrocławiu? Napisałeś bzdurę i kropka i twoje peplanie nic nie zmieni, bo ja w 10 sekund udowodnię ci że mam w Myślenicach (nie w Wrocławiu) 6700kbps czyli 5,5 raxy więcej niż twoje maximum w podobno sterylnych warunkach.

    Kończę z tobą rozmowę bo wygląda ona jakbym rozmawiał z kurą :))

    1 3 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Ustosunkuj się merytorycznie do tego co napisałem.

    2 1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    [quote=gość: Biolog] gość: Rankingowiec napisał/a: Facet. Ty nie tyle że nie masz wiedzy to jeszcze nie znasz poprawnego znaczenia polskich słów. Wiesz w ogóle co znaczy po polsku SZYBKOŚĆ ODTWARZANIA? Tak prawda jest taka że czy to będzie GPRS czy EDGE czy HSDPA to szybkość odtwarzania filmu z np. youtube będzie JEDNAKOWA. I nie kłóć się bo nie masz racji ...

    Zadanie matematyczne dla gościa rankingowca. Masz plik o wadze 400 MB. Jaki czas jest potrzebny aby ściągnąć go na swoje urządzenie w technologiach przesyłu danych:

    1.) LTE do 100 Mb/s
    2.) High-Speed Downlink Packet Access - maksymalna przepustowość do 8-10 Mbit/s.
    3.) Universal Mobile Telecommunications System - maksymalna osiągana prędkość przesyłu danych wynosi 384 kbit/s.
    4.) EDGE Teoretyczna maksymalna szybkość połączenia EDGE wynosi 384 kbit/s, faktycznie uzyskiwane prędkości są rzędu 115 kbit/s.
    5.) GPRS prędkość 53,6 kb/s

    Jeśli nie brak ci odwagi to dokonasz tych obliczeń. Jeśli jesteś nieukiem i krzykaczem odpuścisz zadanie.

    O ZGROZO, JAKICH LUDZI TERAZ KSZTAŁCĄ ZAWODÓWKI !? [/quote]

    Na tym zakończę rozmowę z Kurą, bo widzę że nawet podpowiadając ci nie jesteśw stanie mnie zrozumieć. SZYBKOŚĆ ODTWARZANIA NIGDY NIE BĘDZIE ZALEŻAŁA OD MOŻLIWOŚCI SIECI, KONIEC I KROPKA. A to o czym teraz piszesz to nie szybkość odtwarzania, a szybkość uruchomienia filmu, lub inaczej szybkość przesłania kawałka lub całości filmu na komórkę lub komputer.
    Szybkość odtwarzania filmu zazwyczaj podaje się w fps lub po Polsku w klatkach na sekundę i nie ma nic wspólnego z możliwością sieci.

    Ty to chyba nawet zawodówki nie masz :)))

    Na tym koniec rozmowy mojej z tobą. Pożal się komuś innemu, a swoje głupoty sprzedawaj w salonie babciom z Pcimia (bo widzę że go bardzo lubisz, a one we wszystko uwierzą) :)))

    1 2 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    A wiesz co to jest GSM ?

    TWOJA NIEWIEDZA PRZERAŻA !

    Człowiek, który nie ma pojęcia o co w temacie biega wielce zabiera głos i opowiada głupoty, których dzieci w przedszkolu nie wymyślą.

    PS SKOŃCZYŁEŚ JUŻ ROZWIĄZYWAĆ ZADANIE MATEMATYCZNE, JAKI CI ZADAŁEM ?

    Poprostu przyznaj, że mam racie lub że nie potrafisz dzielić.

    3 1 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    Szkoda tylko, że każdy Klient mający Playa nie jest informowany że za połączenia przychodzące do niego są przez Play pobierane dodatkowe koszty co uderza po kieszeni dzwoniących do niego.

    Dlaczego UKE po wyborze nr Play nie zmusi operatora do rzetelnego informowania, że połączenie na ten numer jest droższe ?

    1 2 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    [quote=gość: T-Mobile] Szkoda tylko, że każdy Klient mający Playa nie jest informowany że za połączenia przychodzące do niego są przez Play pobierane dodatkowe koszty co uderza po kieszeni dzwoniących do niego.

    Dlaczego UKE po wyborze nr Play nie zmusi operatora do rzetelnego informowania, że połączenie na ten numer jest droższe ? [/quote]

    Zapomniałeś dopisać że tylko wtedy gdy jest to już poza limitem minut w abonamencie. Teraz każda sieć ma taryfy w których skład wchodzą dziesiątki a nawet setki minut do wszystkich sieci, więc jakie to ma znaczenie, że inne sieci złośliwie doliczają poza abonamentem za połączenia z Play?
    Patrząc z drugiej strony, to dlaczego inna sieci poza abonamentem każą sobie płacić więcej podczas rozmowy z Play? Kto tu jest nie w porządku Play, który przecież nie przymusza do płacenia więcej czy Plus, Orange i T-Mobile, które doliczają na połączenia z Play? Dlaczego w rozmowach w przypadku minut w abonamencie jest im obojętne czy dzwonisz do Play czy innych sieci, a nagle po wyczerpaniu "darmowych" minut zaczynają szyć na kasie swojego abonenta ???

    Sprawa do przemyślenia, kto kogo tutaj oszukuje, bo to nie Play żąda dopłat tylko reszta sieci, z czystej zazdrości o klientów którzy masowo odchodzą do Play, odbierając im zyski.

    1 3 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    [quote=gość: Rankingowiec] gość: T-Mobile napisał/a:Szkoda tylko, że każdy Klient mający Playa nie jest informowany że za połączenia przychodzące do niego są przez Play pobierane dodatkowe koszty co uderza po kieszeni dzwoniących do niego.Dlaczego UKE po wyborze nr Play nie zmusi operatora do rzetelnego informowania, że połączenie na ten numer jest droższe ? Zapomniałeś dopisać że tylko wtedy gdy jest to już poza limitem minut w abonamencie. Teraz każda sieć ma taryfy w których skład wchodzą dziesiątki a nawet setki minut do wszystkich sieci, więc jakie to ma znaczenie, że inne sieci złośliwie doliczają poza abonamentem za połączenia z Play?Patrząc z drugiej strony, to dlaczego inna sieci poza abonamentem każą sobie płacić więcej podczas rozmowy z Play? Kto tu jest nie w porządku Play, który przecież nie przymusza do płacenia więcej czy Plus, Orange i T-Mobile, które doliczają na połączenia z Play? Dlaczego w rozmowach w przypadku minut w abonamencie jest im obojętne czy dzwonisz do Play czy innych sieci, a nagle po wyczerpaniu "darmowych" minut zaczynają szyć na kasie swojego abonenta ???Sprawa do przemyślenia, kto kogo tutaj oszukuje, bo to nie Play żąda dopłat tylko reszta sieci, z czystej zazdrości o klientów którzy masowo odchodzą do Play, odbierając im zyski. [/quote]

    Dziecko, poczytaj sobie co to jest MTR - wtedy może zrozumiesz temat i dowiesz się dlaczego play oszukuje swoich klientów.

    3 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    Rankingowiec vel play - udało ci się doliczyć ?
    Okazało się, że nie masz racji, dlatego zapadłeś się pod ziemię ?

    WIĘC NIE PISZ GŁUPOT JEŚLI NIE ZNASZ TEMATU.

    1 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    Rankingowiec - nie potrafisz przyznać do tego, że nie miałeś racji i wypisałeś głupoty ?

    3 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    Biolog, nie obraź się ale nie masz racji. Rankingowiec dobrze ci napisał że prędkość odtwarzania filmu jest stałą i nie zależy w żadnym stopniu od sieci. Tobie pewnie chodziło o prędkość rozpoczęcia odtwarzania filmu a to nie jest to samo. Mylisz pojęcia.
    Ale nie o tym chciałem.
    Zauważ też Biolog że stawki MTR, którymi się teraz zacząłeś podpierać zupełnie nie interesują abonentów, co nie znaczy że to oni muszą płacić za wzajemne rozliczenia pomiędzy sieciami. Jednak też zwróć uwagę na to że przecież w pakiecie minut sieci nie rozgraniczają do kogo klient dzwoni i wtedy nie pobierane są większe stawki jeżeli dzwoni do playa, a już po wyczerpaniu limitu rozmów w abonamencie zaczynają żądać dopłat, więc coś jet tu nie teges.
    Ja nie bronię żadnej z sieci ale wytłumacz mi dlaczego stawki MTR jako niekorzystne dla klientów w wyniku sprzeciwu wszystkich sieci poza play, który chętnie na to się godzi - nie zostają zlikwidowane ??? Przecież innym sieciom to przeszkadza bo daje podobno fory sieci Play, a jednak nie chcą tego zlikwidować a tym samym obniżyć koszty rozmów ???

    http://komorkomania.pl/2008/08/29/zlikwidowac-mtr

    2 Cytuj

Odpowiedz