Forum » Wolne Myśli

jaka sieć? jaki telefon?

  • 22 cze 2011

    mam abonament w play i kończy mi się w sierpniu umowa(nareszcie!!!) były z nimi same problemy: przeniesienie numeru w 1 dzień- trwało tydzień, przez 2tygodnie niemogłem wykonywać połączen na numery stacjonarne, dodzwonić się do konsultanta wymagało nielada cierpliwości, i co gorsza na pełnym zasięgu rozmowa  po 1-2 minut rozłączenie i napis " tylko numery alarmowe" no k...a niedozniesienia! zastanawiam się nad t-mobile? może się podzielicie uwagami? dzięki!!

    8 9 Cytuj
  • 22 cze 2011

    Też mam tego nieszczęsnego play'a i szczerze mówiąc odliczam dni do końca umowy. Dosłownie każda rozmowa przerywana jest kilkakrotnie przez fatalny zasięg tego operatora. Jednym słowem KOSZMAR!

    6 6 Cytuj
  • 22 cze 2011

    Słyszałem że jeśli chodzi o zasięg to najlepszy jest plus. Ja jestem w byłej erze teraz t-mobile, nie jest źle. A mam z nimi doświadczenie 10 lat+

    7 5 Cytuj
  • 22 cze 2011

    To się powinno sprawdzać oferty innych sieci, ale nie teraz najlepiej narzekać bo jest źle. Czasem warto ruszyć głową :)

    4 4 Cytuj
  • 22 cze 2011

    Ja też popełniłam tan błąd i przesłam do play bo mieli konkurencyjne ceny, ale szlag mnie trafia z tych ich zasięgiem, nie mogę się doczekać końca umowy.

    6 8 Cytuj
  • 22 cze 2011

    peterbeste to powiedz nam mądralo jak sie sprawdza zasięg sieci dostępnych na rynku?

    4 6 Cytuj
  • 22 cze 2011

    Chcecie mieć dobry zasię w Play, to zmieńcie ustawienia w telefonie na Plusa i po problemie, a nie narzekajcie jak potłuczeni.
    Też miałem z tym problem. Zmieniłem i mam spokój.

    4 7 Cytuj
  • 22 cze 2011

    ja przerzuciłem sobie ustawiania na plusa i dalej to samo...
    masakra chyba zmienię sieć;/ nie idzie się do mnie dodzwonić ;/

    4 7 Cytuj
  • Joanna 22 cze 2011

    Tak.. Wyrażam bardzo pozytywną opinię o sieci Plus. Jestem użytkowniczką wraz z moją rodziną siódmy rok..Zasięg super, koszt połączeń w miarę niewysoki; i można wybrać super ofertę za 10 zeta na miesiąc do pięciu osób w tej samej opcji (nieograniczone czasowo rozmowy) - bardzo przydatne.A jaki telefon? Według mojej obserwacji- im mniej "bajerów"- tym bardziej wytrzymały. Moja Nokia kupiona 6 lat temu przebija wszelkie zestawy dwuletnich aparatów moich dzieci.. Coś za coś :)

    13 9 Cytuj
  • 23 cze 2011

    Oj, widzę, że do ocenek dostały się nudzące małolaty, czy chociaż zdążyły przeczytać posty? Skoro w samym rozpoczynającym się temacie od ksgrzes ocena -3, a wydaje mi się, ze temat jak najbardziej z pożytkiem ...

    4 5 Cytuj
  • 23 cze 2011

    albo małolaty albo pracownicy punktu play

    5 6 Cytuj
  • 23 cze 2011

    [quote=kasiaaaa] Też mam tego nieszczęsnego play'a i szczerze mówiąc odliczam dni do końca umowy. Dosłownie każda rozmowa przerywana jest kilkakrotnie przez fatalny zasięg tego operatora. Jednym słowem KOSZMAR! [/quote]
    A ja od trzech lat mam telefon w PLAY i jestem ZACHWYCONY , może mam szczęście ale takie rzeczy jak pisze koleżanka oraz KsGrzes są mi obce. Wszędzie zasięg a jak nie to wskakuje roaming z inna siecią. Ostatnio dali mi telefon HTC i teraz to już jest super. Przedtem byłem użytkownikiem pożal się Boże plusa. Będąc jakiś czas temu w Mongolii dzwoni do mnie gość z plusa i mówi że co prawda termin płatności faktury za dwa tygodnie ale że mam już dużo wydzwonione muszę natychmiast wpłacić część. Oczywiście na pustyni było to trudne i wieczorem wyłączyli mi telefon i dwa tygodnie musiałem dziadować. Po powrocie poszedłem do salonu zapłaciłem rachunek 800 zł za zerwanie umowy i na oczach panienki rozdeptałem ich cudowna nokię. Od tego czasu jestem w PLAY i jak powiadam wszystkim gorąco polecam.

    6 13 Cytuj
  • 23 cze 2011

    A ja mieszkam w samym centrum Myślenic i mam duży problem z zasięgiem sieci Play. Jakieś 1.5 roku temu tego problemu jeszcze nie było a teraz jest naprawdę nie wesoło. Nie jest to problem telefonu bo przetestowałem już trzy modele i ciągle to samo. Myślę całkiem serio o zmianie na inna sieć ale widzę że tym razem zasięg będzie najważniejszy...
    Z Play jestem od 3.5 roku i na samym początku byłem bardzo zadowolony (również z obsługi klienta) - teraz jest naprawdę źle z ta siecią...

    6 11 Cytuj
  • 24 cze 2011

    [quote=gość: użytkownik PLAY] A ja mieszkam w samym centrum Myślenic i mam duży problem z zasięgiem sieci Play. Jakieś 1.5 roku temu tego problemu jeszcze nie było a teraz jest naprawdę nie wesoło. Nie jest to problem telefonu bo przetestowałem już trzy modele i ciągle to samo. Myślę całkiem serio o zmianie na inna sieć ale widzę że tym razem zasięg będzie najważniejszy...
    Z Play jestem od 3.5 roku i na samym początku byłem bardzo zadowolony (również z obsługi klienta) - teraz jest naprawdę źle z ta siecią... [/quote]

    Nie wiem, wy chyba mieszkacie na jakimś zadupiu typu Jasienica - jak tam byłem kilka razy nigdy nie było zasięgu. Uważam, że Play jest obecnie najbardziej rozsądnym wyborem. Przy abonamencie za 55zł są telefony za, które na czysto dostajesz 400-450zł. Do tego najtaniej, aż 240 minut czyli 4 godziny rozmów do wszystkich sieci + 50 minut przez pierwsze 6 miesięcy. Mało tego, w ramach opłaty aktywacyjnej 49zł (czyli jak wszędzie) dostałem 3GB internetu, a w innych sieciach nic się nie dostaje. Co miesiąc mam 250MB internetu do wykorzystania, ale mogę też za kilka złotych rozszerzyć do 1GB transferu miesięcznie. No i nie można zapomnieć o darmowych rozmowach ze wszystkimi w Play.

    5 8 Cytuj
  • 24 cze 2011

    ZAdupiu?
    W Jasienicy Play też działa bez problemu, wiec nie zadupiu.

    1 3 Cytuj
  • 24 cze 2011

    Piszę jak jest. Nie dalej jak na początku maja pracowałem tam przez kilkanaście dni(zaraz za strażnicą po lewej stronie) i był zasięg jedynie z Orange. I to jeszcze nie zawsze, właściciel domu musiał wychodzić na balkon żeby się dodzwonić.

    2 1 Cytuj
  • 25 cze 2011

    postawię chyba na t-mobile. niby gebersi ale zasięg jest na duży +

    2 7 Cytuj
  • 25 cze 2011

    Jeżeli dla PLAY zadupie to ścisłe centrum Myślenic (Strażnica w Śródmieściu) to ja dziękuje za ich usługi...

    5 3 Cytuj
  • 25 cze 2011

    Ja polecam JEDYNEGO POLSKIEGO OPERATORA - Plus

    6 3 Cytuj
  • 25 cze 2011

    plusa miałem tylko jak przyszło do przedłużenia umowy to lepsze warunki miałem przy podpisaniu nowej umowy!! o stałych klientów nie dbają!!!

    2 6 Cytuj
  • 25 cze 2011

    [quote=ksgrzes] plusa miałem tylko jak przyszło do przedłużenia umowy to lepsze warunki miałem przy podpisaniu nowej umowy!! o stałych klientów nie dbają!!! [/quote]

    To już było i nie wróci więcej ...., niedawno przedłużałem umowę i orzymałem bardzo atrakcyjną ofertę.

    6 2 Cytuj
  • 26 cze 2011

    Właśnie oglądałam TV i widziałam reklamę " w plusie dwa razy więcej minut dla stałych klientów"

    4 4 Cytuj
  • 26 cze 2011

    Jeżeli nie przeszkadza Ci to, że czasem będziesz tracił zasięg, to tylko PLAY. Najniższe stawki, a jak masz znajomych w tej sieci to już szkoda gadać - po prostu gadasz za darmo ile chcesz. Ten zasięg czasem daje w kość, ale można się przyzwyczaić. Z innych sieci heyah ma ciekawą ofertę na kartę.

    4 8 Cytuj
  • 27 cze 2011

    [quote=gość: play] Jeżeli nie przeszkadza Ci to, że czasem będziesz tracił zasięg, to tylko PLAY. Najniższe stawki, a jak masz znajomych w tej sieci to już szkoda gadać - po prostu gadasz za darmo ile chcesz. Ten zasięg czasem daje w kość, ale można się przyzwyczaić. Z innych sieci heyah ma ciekawą ofertę na kartę. [/quote]
    No tak,jeśli twoi znajomi mają telefon u innego operatora niz play to płacą za połączenia do ciebie jak za woły (dzięki play = mtr)

    3 3 Cytuj
  • 27 cze 2011

    play to kusi tylko tym ps3! ale konsolą nie podzwonię!!!

    2 8 Cytuj

Odpowiedz