Forum » Wolne Myśli

Ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś.

  • 15 lis 2010

    Wybierałem sie w tym kierunku, ale kiedy sie zorientowałem że bez Podhalanek nie wypada, to postanowiłem wedrówke zakończyć w bajecznie oświetlonym słońcem rynku, gdzie można poczuć bryze od Tereski i podmuch wiatru gołębich skrzydeł.

    Cytuj
  • adzygmunt 15 lis 2010

    Bryza od Tereski? Ależ ona dawno wody nie widziała!

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Cygnusie
    życzę Ci stu satysfakcjonujących lat!!!
    Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:)

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Tak to już moje kolejne urodziny w tym roku, był tort sztuczne ognie prezent sobie kupiłem. Dziękuje Luna za życzenia planuje kolejne urodziny za tydzień;)

    Ad, Tereska jest cała nabuzowana wodą ona aż kipi, patrz tam gdzie wzrok nie sięga.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    O Twoich urodzinach wiem z niniejszej strony:
    http://www.miasto-info.pl/forum/

    Takiemu to dobrze:) Zapożyczę od Ciebie pomysł robienia urodzin kilka razy w roku. Każdy powód do sprawienia sobie przyjemności jest dobry;)

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Cygnusie,
    jeśli patrzyłeś na wskroś przez Tereskę, to pewnie dosięgłeś wzrokiem tego, co dzieje się w magistracie... Aż boję się pytać co tam zobaczyłeś;)

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Musze sie tak pocieszyć, bo będąc w szacownym urzędzie w grodzie Kraka uświadomiłem sobie że miałem urodziny z początkiem roku, a raz to za mało. Cztery lata, jak ten czas leci....

    Luna , a jak wygląda życie po osiemdziesiatce piszesz bez okularów, emerytura godna, jest szansa na randez vous?

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Życie jest cuuudowne, im dłuuużej żyję, tym bardziej je doceniam:)
    Staram się celebrować każdą chwilę i cieszę się bliskimi relacjami.
    Na dochody nie narzekam choć zawsze mogą być większe...
    Zawsze miałam świetny wzrok i nadal piszę bez okularów. Jeszcze mogę;)

    Cytuj
  • adzygmunt 15 lis 2010

    Cudownie się rozmawia. Szkoda, że nie shoutboxa? Ja spadam dobranoc!

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Tak późna pora, ale ja jeszcze z godzinę muszę posiedzieć przy komputerze, może zaglądnę jeszcze na forum.

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lis 2010

    Czyżby zaczęła się jesień, ta prawdziwa! Mgła ochłodziło się. Pod koniec listopada czeka mnie skropienie kilku drzewek na działce. Może będzie jeszcze sucho i ok?
    A mnie jest szkoda lata jesiennego!

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Obiektywnie patrząc temperatury ok. 20'C w połowie listopada też nie są zdrowe, jeżeli było by tak dłużej to przyroda by oszalała.

    I tu przypomina mi się pewna historia którą Wam opowiem. Rozsiadacie sie wygodnie, zaczynam.

    Wiele, wiele lat temu zimą nie było zimy, mieszkańcy budzili sie rano przy śpiewie ptaków, słońce grzało jak na wiosne, drzewa zaczeły pączkować, aż tu nagle jednej nocy zły dziadek mróz przyszedł i wszystko przemroził. I nie było jabłek, bananów i "nie było niczego". Tak było, tak.

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    Od kilku dni moje spojrzenie na świat, forum i ludzi jest zupełnie inne, i kilka "rzeczy" nie daje mi spokoju, ale nie jestem pewien czy chce o tym pisać. Więc w jakim celu piszę? Bo może będzie mi łatwiej zrozumieć.....

    Cytuj
  • adzygmunt 26 lis 2010

    "Przerabiałem" uczucie przegrania wyborów. To jest także porażka własnego rozumowania.
    Nie wystarczy pracować społecznie i to wiele dla środowiska, sponsorować niemałymi kwotami budowy obiektów we wsi /Cygnus szczegóły jeśli Cię interesują na priv/. Oczekiwanie że społeczeństwo odwdzięczy Ci się wyborem jest mirażem, złudą.
    Tu gdzie jestem od dziesiątków lat liczą się klany rodzinne, ambicje wybujałe co cztery lata, wódeczka i transport do urny wyborczej.
    Ludzie chętnie przyjmują pracę i kasę. Ręka im leci zawsze z wyjątkiem do krzyżyka na liście.
    Do tego ZAWSZE mają w zamyśle: "nie robiłby, gdyby coś z tego nie miał" To obrzydliwe myślenie tkwi tym ludziom jak drzazga w **** której nie da się wyciągnąć.
    Szczęściem w mojej miejscowości wygrał wybory ktoś mocno kontrowersyjny, ale jego pracę widać.
    I to jedyne pocieszenie.
    A prawdziwi społecznicy swoje robią dalej. Niepoprawni Judymowie!

    Cytuj
  • 26 lis 2010

    Ja nie liżę ran powyborczych, to nie była moja porażka, chociaż można było odnieść takie wrażenie kiedy trafiało się na moją wymianę zdań z pozornymi zwycięzcami. Chciałem przez chwile być jak łyżka dziegciu w beczce miodu...i byłem. Na pewno nie będę się bratał z tymi co wygrali, bo niby dlaczego ze strachu przed wyśmianiem, nie jestem chorągiewką i lubię iść pod prąd.

    Cytuj
  • adzygmunt 26 lis 2010

    Mój tekst nie był o "lizaniu ran". W zamyśle miałem: czym kierują się wyborcy stawiając krzyżyk i czym kierują się kandydaci czteroletniej stagnacji.
    Pisałem, niefortunnie pisząc słowa, "odwdzięczy Ci się" tak bardzo ogólnie. W żadnym wypadku nie kierowałem ich do Ciebie, może do siebie?

    Cytuj
  • 27 lis 2010

    To syndrom pierwszego zdania. No dobra dość już o polityce, bo temat niewygodny i nawet stąd odstraszył towarzystwo, pewnie to moja wina, cóż będę dalej dźwigał to brzemię;)

    Cytuj
  • 27 lis 2010

    Cygnusie z takim brzemieniem daleko nie zajdziesz...;)

    Cytuj
  • adzygmunt 27 lis 2010

    Masz to brzemię w plecaku?, tam gdzie nosi się buławę? Uważaj bo zostaniesz "wielgi" polityk!
    Lubię zmieniać "k" na "g". To wspaniała zabawa Drugi przykład to "peruga". Ma ktoś więcej?

    Cytuj
  • 27 lis 2010

    Co mi radzisz Luno, może.... http://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM

    Cytuj
  • 27 lis 2010

    aha, to PW przed zawieszeniem forum doszło?

    Cytuj
  • 27 lis 2010

    Ad nie ma takiego "plecaga" w całej gminie, a nawet na żadnej wójtowej roli.

    Cytuj
  • adzygmunt 27 lis 2010

    Spadam ze stołka na kanapę. Kocur przyszedł, i mruczy. Czas gasić kompa. Dobranoc.

    Cytuj
  • 27 lis 2010

    No cóż dobranoc. Nikt już tutaj nie chcę ze mną gadać, co to sie porobiło na tym forum....i dlaczego....

    Cytuj
  • 28 lis 2010

    Czemu nikt Cygnusie?? Ja chcę ale pewnie już śpisz pod kołderką ??

    Cytuj

Odpowiedz