Forum » Wolne Myśli

Ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś.

  • 18 lis 2009

    Nie napisałem co przeżyłem we wtorek echhh;( Ogólnie było podobnie jak w poniedziałek;)

    Cytuj
  • 18 lis 2009

    Czytając niektóre dzisiejsze posty, utknąłem na swoistej mieliźnie intelektualnej. Korzystając z okazji zrobię sobie kilka dni przerwy od forum. Z pustogłowiem ciężko sie zanurzyć głębiej w niektóre tematy. ;) Do zobaczenia wkrótce...

    Cytuj
  • 18 lis 2009

    Eee tam, forum to nie miejsce na doktoryzowanie się, to rozrywka, zabijanie czasu. Też ostatnio nie chce mi się pisać, nawet głupot:))

    Cytuj
  • 20 lis 2009

    Oj chyba sie skończy nekrologiem tego tematu. Przecież nie śpicie, a może śpicie?

    Zaraz mnie Cyrk opierniczy że wspominam o spaniu.

    Cytuj
  • 20 lis 2009

    Cygnus
    Twój pamiętnik dobrze się zapowiadał:)
    Zaprzestanie zwierzeń świadczy o braku weny czy "budowaniu" napięcia?
    A może to nostalgia, tęsknota za Myśleniczaninem007, który opuścił nas na jakiś czas?

    Cytuj
  • 20 lis 2009

    Cygnus to cały czas nie śpi. Ja się nie mam kiedy wpisać bo cały czas śpię. Wszystko przez Cygnusa. Musze spać, żeby On mógł nie spać. Cygnus poszedłbyś choć raz spać w porze nie uragającej przyzwoitości to bym się tu wpisał z jakąś bolesną refleksją.
    A co do 007 to czuję, że pojechał z radnymi na szkolenie do Krynicy.
    ;)

    Cytuj
  • 20 lis 2009

    Cyrku
    Wygląda na to, że Cygnus właśnie ścieli łóżko daleko od komputera, a jak sobie pościeli, tak się wyśpi;)
    I może nawet przyzwoicie tzn. o przyzwoitej porze chciałam powiedzieć;)

    Cytuj
  • 20 lis 2009

    A w czym oni się szkolą w tej Krynicy? (nie wiem czy mogę się wypowiadać w tak szanownym towarzystwie, ale też nie śpię, w telewizji totalna kicha znów dzielni Amerykanie ratują świat)

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    No tak wieśniak nie wart jest dyskusji, pewnie nie daj Boże zwolennik MO, który pisze z Krynicy (bo jest jeszcze na tyle trzeźwy). Spać się nie chce a w telewizji dalej byle co, kurde za co my płacimy ten abonament????

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    Droga Luno, miałem pisać pamiętnik, ale zrozumiałem że wszystkie dni wyglądają tak samo;)
    Przyszły tydzień będzie ciekawszy, powrócę do mojego pamiętnika. Będzie jak u Hitchcocka, prawie nie będzie ptaków, tych prawdziwych;)

    Drogi Cyrku, ja nie śpię? Ja cały czas śpię, żebyś Ty mógł nie spać. Mam ogromną pierzynę w niej pełno kurzych piór, mam poduszkę, tak samo pełno piór, łózko na sprężynach, termofor, zatyczki, specjalne kapcie, szlafrok z chin, a dokładnie z hurtowni. Dużo mam atrybutów do spania i dlatego śpię.

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    A jednak wieśniak nie wart dyskusji na temat jakikolwiek. Dobranoc.

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    KOlego wieśniaku
    W Krynicy szkolą się w temacie, na który wskazuje nazwa tej miejscowości. Dodatkowo chyba na temat podatków.

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    A co będą je podnosić czy obniżać ?

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    Będą obniżać...
    ;)
    Żartowałem. Mają podnieść.

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    Czuj, czuj czuwaj! ;)
    Oj, Cyrku, Cyrku. Podejrzewałem Cie o bardziej trafne spostrzeżenia na temat kim może być "Świnia". Ale to i dobrze. Przynamniej rozwiałem niektóre przypuszczenia i domysły. Ale zabawa "fajna" prawda? :D

    Zresztą uśmiałem sie setnie. Choć trochę irytuje mnie prównanie tak niskich lotów. Czyżby moje wypowiedzi były takie słabe i pogmatwane jak naszego Hrabiego Międzyzdrojów? Zresztą z mojego prywatnego punktu widzenia, bedąc samym jegomościem, było by mi wstyd odezwać sie na jakikolwiek temat poruszany na forum. No może z wyjątkiem jednego. ;)

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    A kto to ten hrabia bo jeszcze jestem mało zorientowany? Ale powiem wam ,że to forum jest coraz bardziej wciągające!

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    I takie ma być ;) Gniazdo konfabulantów, oszołomów i informacji wyłuskanej z pod biórka, czyli z pierwszej ręki :D

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    e tam przesadziłeś! może nie jest tak źle.

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    No, jak widać źle nie jest. Coś można się dowiedzieć, o kimś też. Czasem ktoś nagryzmoli coś do słuchu, a czasem bez sensu. I dlatego tak to wciąga. ;)
    Ktoś jest opiniodawczy, ktoś obrazoburczy. Ktoś zupełnie inny niż w życiu prywatnym, ;) Ktoś wreszcie może coś napisać nie bojąc sie przełożonych, a w końcu ktoś pisze z ukrycia pod postacią "gościa" żeby nie wyszło na jaw kim naprawde jest. Ot ciekawe, kolorowe forum myślenickie.

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    Coś Ty wymyślił 007?
    Gdziez to zrobiłem z Ciebie MO?
    Wysłałem Cie tylko do Krynicy, nigdzie nie pisząc w jakim charakterze. A mogło byc różnie: paparazzi, zamachowiec, przypadkowy życzliwy.
    ;)

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    Ha, ha ha ha!
    Przypadkowy życzliwy odpowiada mi najbardziej :D Oj, prawie się usmarkałem ze smiechu. Dawno sie tak nie uśmiałem jak dziś!!! Wydrukuje sobie te kilka postów, oprawie w ramkę i zachowam "ku pamięci". Bedą mi zawsze przynosić promienisty uśmiech na twarzy w chwilach smutku i rozgoryczenia, dziekuje Ci Cyrku, za wspaniałe teksty, nie tylko te na forum. Przynoszą one radośc i uśmiech u jednych a refleksję i chwile zadumy dla innych. ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 21 lis 2009

    Cygnus coś pusto w Twoim łożu! ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 21 lis 2009

    Co tam! Pozwolę sobie a co!
    Z niezwykłym zatroskaniem 007 przechodzisz meksykańska grypę? ;) :(

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    Absolutnie nie! Jestem zdrowy "jak ryba"! Absencja spowodowana wywrotem związanym z przejściem na najnowszy wytwór Microsoftu-Windows7. Nie zmieniałbym gdyby nie fakt że mam sentyment do tej cyfry ;)

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    Adzygmuncie, dziekuję za nie użycie określenia "świńska grypa" ;)

    Cytuj

Odpowiedz