Forum » Wolne Myśli

Ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś.

  • 3 lip 2018
    adzygmunt napisał/a:

    Witaj Luna Posty "starych" użytkowników z reguły bywały życzliwe mimo że stawały w kontrowersji do interlokutora. Dialog zbliża ludzi nawet o odmiennych poglądach. Minusy nie powinny być wyrażeniem dezaprobaty. Bo tak jak w moim ostatnim poście nie wiem czy odnoszą się do osoby, czy do tematu.
    Uważam, że nadszedł czas aby zlikwidować możliwość +/-. Wówczas osoby chcące coś powiedzieć muszą odkryć swoją przyłbicę, nie mogą zostać anonimowe. Nie jest /chyba/możliwe zidentyfikować autorów +/-, Tutaj kłania się RODO.
    Część internautów odpadnie, ale zyska forum na przybycie nowych dyskutujących.
    Uważam, że plus i minus to przeżytek i redakcja forum wzorem innych mediów powinna od tego odstąpić.

    Adz, tak między nami to nie sądzę aby portal zrezygnował z tej formy "oceny". Zauważ że jest to kolejny nabijacz "click count". Obaj wiemy że dla takich stronek liczy się"przepustowość" a nie treść. Ciekawe że nigdy nie otrzymałem odpowiedzi dlaczego zlikwidowano na tym portalu blogi. (Nie wymagam odpowiedzi bo znam ją doskonale).

    6 1 Cytuj
  • 5 lip 2018

    Cudnie gwieździste niebo
    Świerszcze grają na strunach nocy
    Zapach łąki odurza tajemnicą
    Co przeniesie nowy dzień?
    Szczęście, szczęście, szczęście
    Cichuteńko powtarza wiatr
    Ukryty w koronach drzew
    Zaufaj

    A jednak życie jest piękne:)

    9 Cytuj
  • adzygmunt 5 lip 2018

    Piękne ?...cudne!!!

    8 Cytuj
  • 5 lip 2018

    Warto doceniać dany nam czas, ludzi wokół, świat... Nawet jeśli czasem bywa ciężko, to też jest potrzebne. Wszak złoto przechodzi próbę ognia... A jak powiedział Jan Twardowski "Jeśli jest noc, musi być dzień, jeśli łza – uśmiech."
    Wielu ludzi w pogoni za "mieć" gubi "być". Wielka strata...

    11 Cytuj
  • 15 kwi 2020

    Coraz rzadziej tu zaglądam. Pomimo dłuższych godzin pracy tak na prawdę nie ma z kim pogadać. A szkoda.

    10 1 Cytuj
  • 27 maj 2020

    Był czas, że pisała tutaj grupa ludzi, którzy pewnie w realu mieli by o czym pogadać. Szkoda że nigdy się nie spotkali. A jak to na forach jest, ludzi z czasem odpływają pochłania ich życie. Ja też dawniej dużo pisałem, z błędami;-), głupot i nic nie znaczących postów, lubiłem to forum teraz mi zobojętniało.

    9 2 Cytuj
  • 27 maj 2020

    Och Cygnus nie mów, że się wypaliłeś. Pisz, pisz, pisz... choćby z błędami;)
    Nadal możemy się spotkać. Mam nadzieję, że przynajmniej część naszej ekipy zechciałaby pogadać. Ps. Możemy nawet zorganizować wesele do 150 osób ale od 6 czerwca, bo wtedy nie będziemy musieli nosić maseczek;)))

    10 1 Cytuj
  • 17 paź 2020

    Dawno nie widziałem wpisów Adzygmunta, ktoś wie dlaczego?

    6 1 Cytuj
  • 17 paź 2020
    cygnus napisał/a:

    Dawno nie widziałem wpisów Adzygmunta, ktoś wie dlaczego?

    Bo, po primo - Nie o tej porze!
    A po drugie, primo - Też pewnie czeka aż ktoś podejmie dyskusję. Zupełnie o niczym konkretnym ;)

    8 Cytuj
  • 22 paź 2020

    racja

    2 Cytuj

Odpowiedz