Forum » Wolne Myśli

Ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś.

  • 9 gru 2010

    Och, miałam na myśli kota Adzygmunta:
    http://fotoart.miasto-info.pl/63,kocia-zlosc.html
    Na zdjęciu wygląda na sfrustrowanego więc myszki mogłyby go zadowolić;)

    Cytuj
  • adzygmunt 9 gru 2010

    Tak mam kota na punkcie kota. Ale nie tylko.
    Moja zona mówi, ze nic mnie nie obchodzi tylko komputer. Głośno racji jej nie przyznam. Bo jak mi się zepsuł onegdaj... to po cichu przyznawałem jej "plusy dodatnie"
    Do tych kotów dodałbym pracę społeczną, kibicowanie - już tylko sportom różnym, oraz Luna uważaj walce z purchawką na nochalu!!!

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    Ja na komputer nie mogę patrzyć(co innego na kotki)a już w takie dni jak niedziele czy święta nie sprawdzam poczty, takie mocne postanowienie:]
    Tutaj pisze, bo jak inaczej bym w Wami pogadał, tylko że o tej porze ciezko mi zebrać myśli.

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    [quote=cygnus] Ja na komputer nie mogę patrzyć(co innego na kotki)a już w takie dni jak niedziele czy święta nie sprawdzam poczty, takie mocne postanowienie:]
    Tutaj pisze, bo jak inaczej bym w Wami pogadał, tylko że o tej porze ciezko mi zebrać myśli. [/quote]

    Nie przejmuj się myślami Cygnusie bo jak to wcześniej ktoś napisał, Ciebie lubimy czytać:)

    Cytuj
  • a a 11 gru 2010

    Ale cudna zima na tym zdjęciu ...normalnie reklama turystyczna jak by ....:D

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    I przez tą piękną zimę już wypryskałem 30litrów płynu do spryskiwacza, tylko dzisiaj poszło 5. Nie narzekajmy w końcu nie ma mrozów po 35' brak zagrożenia lawinowego, a po mieście nie chodzą głodne dzikie zwierzęta.

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    Na co mamy zaś narzekać?? Pięknie jest teraz śnieżyk sobie sypie nie ma na co narzekać. Tylko ciekawe czemu drogowcy jeszcze nie jeżdżą. Ciekawe jak będzie jutro rano?

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    Rano jak zwykle - masakra :(

    Cytuj
  • a a 12 gru 2010

    A mnie płyn w przewodach zamarzł :(((((((

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    Masakra jest już teraz. Ja mam nadzieje, że jutro będzie lepiej. Zaspy wszędzie zaspy. A najwyżej do pracy się nie pójdzie:)

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Szwajcaria, jest pięknie. Nie wiem tylko czy te kopy śniegu to moje samochody czy śniezne wydmy. Jest pięknie, szkoda że to nie Bożenarodzenie.

    edit. przepraszam z tej euforii jak u pięciolatka na sankach zapomniałem że tu się o tej porze nie pisze. Wybaczycie.

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Ludzie, ale obciach! Napisałem Boże Narodzenie razem, jak się z tego teraz wytłumaczę?
    Chyba mi ta biel uderzyła na oczy;(

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Cygnusie, to temat bez cenzury (prawie) więc wszelkie ekscentryzmy są dozwolone;)

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Jednak czuje że przesadziłem, teraz przeze mnie nie będzie Świąt, choinki, dwunastu dań, nie będzie niczego(jak mówił klasyk).

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Nadciąga nicość... Myślałam, że takie historie to tylko u Rowerka i Krasnala Ogrodowego;)

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Cóż, na mnie już pora. Dobrej nocy Wszystkim:)

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Tak wcześnie? Przecież jest jasno, nie będziesz mogła zasnać.

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    Pewnie wyszliście z założenia że zimę najlepiej przespać. No cóż nie popieram takiej filozofii życiowej, bo kiedy człowiek śpi nie wiele czerpie z tego świata, a co za tym idzie marnuje życie. Mało tego, dochodzi inny aspekt naszej bytności, człowiek w czasie snu zjada średnio osiem pająków. Ciekawe czy pozycja ma znaczenie.

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    Nie sądzę, żeby dla pająka pozycja miała znaczenie.
    Za to większe znaczenie dla śpiącego ma wielkość pająka czyli jego pożywność.
    Statystyczne osiem pająków to trochę mało do długiego przeżycia - przespania, tj. zmarnowania życia, a do tego jeżeli śpi się po jedzeniu, to mogą śnić się różne dziwne albo straszne rzeczy.
    Z tego wychodzi wniosek, że lepiej nie przesypiać całego życia.

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    Trzeba też poruszyć istotę problemu, jaka jest jedzenie w łóżku oraz jedzenie przez sen. Jest to ze wszech miar nie zdrowe co potwierdzają wszystkie badanie jakie zostały poczynione w tym kierunku, na przestrzenie lat od momentu wynalezienia mikroskopu.
    Jadłeś nie spij, tylko biegnij Forest, biegnij.

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    Och Cygnusie, właśnie uświadomiłam sobie jak dawno nie jadłam w łóżku, a to takie przyjemne;)
    Forest, ładne imię:)

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    Tak przyjemne, szczególnie w takim wypadku kiedy zaśnie się w łóżku z czekoladą:D

    Forest ładne, być może, ale ja zostanę przy swoim;)

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    Nie przepadam za czekoladą ale za to chętnie zasnę przy deserku typu sałatka owocowa z bitą śmietaną lub lody z owocami i odrobiną malibu:)

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    Cugnus - co powie Twoja żona na wieść, że chcesz spać z czekoladą w łóżku? ;)

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    Akceptuje moje fanaberie;)

    Luna, czekolada jest zdrowa, bo jak dowodzą najnowsze badania....i tak dalej;)

    Cytuj

Odpowiedz