Forum » Wolne Myśli

Wybory Prezydenckie 2010 - czyli na kogo głosujecie i dlaczego ?

  • 23 cze 2010

    Sponsorowanie prywatnych klinik za
    pieniądze podatników, to gwałt PO na budżecie.

    PO ma swoich wyborców za durni.

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    kazdy chce leżeć na Wawelu, a jarek na to po trupach do celu po trupach do celu:)
    nie wierzył nikt, watpiło wielu a jarek sie brata z lewicowcami:)

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    jak to??? przecież to Superjarek obalił komunizm i rozbił ZSRR, a lewicowców to jadał na śniadanie!!!!!!!

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    Nie lewicowców tylko postkomunistów i komuchów. Zmiana nazewnictwa nastąpiła wraz z wielką przemianą mentalną i osobowościową Wodza.

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    no i wymyślił grilowanie

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    Jarek wymyslil tez Chucka Norrisa i Ryska z Klanu.

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    A Wy się zajmijcie wymyślaniem własnego życia bo przez opluwanie innych chyba się pogubiliście. Wystarczy, (pozorna) anonimowość, jak na tym forum, żeby w człowieku obnażyć prostaka i chama. Żal mi Was

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    ojojoj!!!!!! Paweł G się obraził!!! ale nam powiedział!!! tylko superjarek nas może nas pocieszyć!! bajkę nam może jakąś wyborczą opowie albo co???? pochyli się ze zrozumieniem nad prostakami i chamami......

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    Zgadzam się z "Paweł G." zajmijcie się sobą - bo i tak na kogoś będziecie musieli zagłosować - nie głosujecie wasza sprawa - Nie obrażajcie ludzi - jak jesteście tacy wspaniali to proszę, nikt nikomu drogi do polityki nie zamyka.

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    Ha ha Paweł G. nie chcąc być (pozornie) anonimowy podpisał się Paweł G. Bardzo ładnie Pawełku tylko jakiś taki obrażalski jesteś, no nie ładnie, dla takich chłopców w moim przedszkolu było jedno miejsce - w kącie! Ale jaki wódz tacy poplecznicy. Kaczor po przemianie się nie obraża, ale do czasu. Teraz choruje żeby naród wziąć na litość. A to przebiegła bestia.

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    A ja Was proszę tylko o jedno: Zastanówcie się, tak w głębi czy jest Wam dobrze z taką zjadliwością i nienawiścią żyć? Czy nie można wymieniać poglądów bez tego? Nie piszę tego złośliwie, ale większość z nas narzeka, że ludzie potrafią być podli tylko szkoda, że czasami sami siebie nie widzimy. Nikt z nas nie jest idealny, każdy ma swoje słabości, taka jest natura człowieka, ale czy to jest powód, żeby ranić innych i siebie(- to w szczególności)?. Tylko proszę bez złośliwych komentarzy...
    Pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    A ja Was proszę o jedno! Więcej dystansu do przeczytanych postów! Więcej dystansu do wodzów których się popiera! Ci ludzie nie są nieomylni, nie są kryształowi i wszyscy potwornie kłamią! Załatwiają swoje interesy, a nie interesy wyborców. Dziwi mnie tak duża ilość osób ślepo wierzących swoim wybrańcom. Zero rozsądku.

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    Od reszty społeczeństwa różnią się tym, że oni kłamią na większą skalę niż my wszyscy, a tak naprawdę to każdy ma skłonność do tego, żeby dla siebie ugrać jak najwięcej, tego typu zjawisko można zaobserwować każdego dnia u każdego (no dobrze może prawie każdego :) )

    Cytuj
  • adzygmunt 25 cze 2010

    Piti u każdego bez wyjątku. Nie napiszę tu nazwisk z bardzo wysokiej półki, bo zostałbym zjedzony razem z nie wypranymi skarpetkami.
    Wszyscy gramy o swoje. Tylko z różnicą. Ktoś nie ma umiaru i realizuje się na krzywdzie innych. Ktoś inny ukradkiem wsypie trzecią łyżeczkę cukru do kawy brrr! albo ukradnie prąd, bo państwowy?
    Już teraz to my wszyscy płacimy za za niegodziwości innych.
    Ambicje awansu, wyższej pensji, próżność, kabrioletu na letnie dni, leżaka na Hawajach po palmami etc, etc.
    Lista jest tak długa jak historia ludzkości.
    A moja lista? jest, tylko czy mam się nią chwalić czy wstydzić? Na razie zmilczę!

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    mądrzy ludzie mówili "Kto sieje wiatr ten zbiera burzę" zastanówcie się, czy Superjarek przypadkiem nie zbiera tego co zasiał - on obalił komunizm, a my ( większość społeczeństwa) stoimy tam gdzie ZOMO i cytując "wybitnego" polityka mówimy "SPIEPRZAJ DZIADU"!!!!

    I LOTTO MI CZY KTOŚ TO NAZWIE ZŁOŚLIWOŚCIĄ!!!!

    Szkoda tylko , że musimy znowu wybierać pomiędzy politykiem beznadziejnym i beznadziejnym. osobiście wolałbym wybierać pomiędzy dobrym i bardzo dobrym.
    no i pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!!!!

    Cytuj
  • 27 cze 2010

    Prezytent z tej samej parti nie moze być, wiec na 100% oddaje glos na Jarosława Kaczynskiego !

    Cytuj
  • Filip 27 cze 2010

    Ja nie wiem czy ludzie poskładali zmysły, czy rzeczywiście jest to ludzka ciemnota, która nie dostrzega jaką obłudę prezentuje Jarosław Kaczyński ciągle używając języka polityki fałszywej, która została wygenerowana na potrzeby kampanii. Piękna przemiana, która ma prowadzić do władzy zgodnie z hasłem WŁADZA JEST NAJWAŻNIEJSZA. Ja chciałbym wszystkim przypomnieć, jak zachowywał się Kaczyński w stosunku do białego miasteczka pielęgniarek (zagłuszanie telefonów, obraźliwe wypowiedzi itd.), a teraz słyszę, że on chce debatować o służbie zdrowia i naglę ten temat jest dla niego najważniejszy. Konkurent Bronisława Komorowskiego chce zdobyć władzę na podstawie kłamstwa, który decyduje kto jest patriotą, kto jest postkomunistą, kto jest złodziejem. PiS już pokazał jak można nadużywać władzy i instytucji rządowych do własnych politycznych potrzeb. NIKT NIE CHCE POWROTU IV RP. Dość tego wszystkiego nie chcemy takiego prezydenta, który przybiera różne twarze i są to obrazy, które generują sztabowcy wraz z specjalistami od marketingu politycznego. Bronisław Komorowski jest po prostu takim samym człowiekiem jak sprzed kampanii. Nigdy nie słyszałem w jego słowach ani trochę języka,, którego mógłbym się wstydzić. W pełni popieram KOMOROWSKIEGO, bo chce prezydenta autentycznego, a nie fałszywego przebierańca.

    Cytuj
  • 27 cze 2010

    Filipo stwierdzam że smutkiem, że nie głosując na Superjarka po przemianie razem stajemy tam gdzie stało ZOMO i pewnie nie jesteśmy patriotami i pewnie razem z Komorowskim będziemy tę biedną Polskę sprzedawać po kawałku Ruskim i Niemcom i w ogóle powinniśmy wyprowadzić się z Polski bo Polska tylko dla Polaków itd..
    a tak właściwie zastanawialiście się nad hasłem Jarusia??? NAJWAŻNIEJSZA POLSKA czy jakoś tak ... a ja się pytam co to jest ta Polska ????? może jednak najważniejsi powinni być zwykli ludzie........
    no i na koniec pozdrawiam wszystkich co stoją tam gdzie ZOMO czyli nie znoszą i nie tolerują Jarusia.

    Cytuj
  • 27 cze 2010

    Filipo, Komorowski tylko mówi, że "zgoda buduje" a tak naprawdę nie ma zdania jego wypowiedzi, gdzie nie krytykowałby i pluł jadem na opozycję.
    A jakim jest to wszyscy widzą - kontrowersyjne powoływanie osób na szybkiego na ważne stanowiska w Państwie kiedy nic się nie dzieje - to mówią wszystkie ugrupowania włącznie z koalicyjnym PSL-em.
    Ten człowiek nie nadaje się na to stanowisko, potrafi tylko machać rękami, żadnych konkretów nie usłyszałem podczas debaty. Lelum polelum, o wszystkim i o niczym w przeciwieństwie do kontrkandydata.

    Katolik tylko z nazwy, ale za in-vitro ? a czemu nie ?!

    Cytuj
  • 27 cze 2010

    Filipo Ty chyba sam "poskładałeś" zmysły :P

    Cytuj
  • 27 cze 2010

    Normalny a co złego w in- vitro? Komorowski przynajmniej daje możliwość wyboru!Kaczyński chce decydować za wszystkich choć nie ma pojęcia co czuje małżeństwo starające się o dziecko!
    Dzisiejszą debatę według mnie wygrał Komorowski i podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał Filipo.Ludzie chyba postradali zmysły głosując na Kaczora.

    Cytuj
  • 27 cze 2010

    renaw, jesteś kolejną fanatyczką "jedynie słusznych" mediów.
    Debata - nie jak Twoje media to komentują - to nie mecz!
    Kandydaci na Prezydenta mieli przedstawić i zapoznać wyborców z konkretnymi poglądami i zapowiedziami ew. późniejszych rządów. Uważam, że Komorowski na ani jedno zadane pytanie nie odpowiedział jasno: TAK ani NIE. Cały czas pływał bo tak podpowiedzieli mu polityczni z zaplecza: mów dużo, żeby godzina przeleciała ale ŻADNYCH konkretów. To całe rządzenie PO przez ostatnie 2,5 roku.
    Zanim dorwali się do władzy wykrzykiwali, że mają SZUFLADY PEŁNE USTAW, wszystko przygotowane do rządzenia. Teraz okazuje się, że nie mieli NIC tylko chodziło im o władzę! Do dziś ile z obiecanek Donek spełnił ? Ponad 4 godziny expose i tak naprawdę po 2,5 roku mamy to co mieliśmy na początku...
    Komarowski tak samo - gadanie, gadanie i nic więcej...

    Cytuj
  • adzygmunt 27 cze 2010

    Jestem gotowy w każdym momencie przesłać na dowolnego maila stenogram expose Tuska z roku 2007.
    "Normalny" pisząc, że nic "Donek" nie spełnił z tego 4 i półgodzinnego wystąpienia jesteś pewien co piszesz?
    Ponieważ tekst jest olbrzymi nie uważałem za słuszne obciążać nim forum!!!

    Cytuj
  • 27 cze 2010

    Normalny? to nie jest takie oczywiste. Moja diagnoza jest następująca: masz zaburzoną percepcję - wychodzi na to że słuchałeś tylko wypowiedzi Kaczyńskiego i przypisałeś je Komorowskiemu. Amnezja też Cię dopadła - nie tak dawno najjaśniej nam panująca IV RP poczyniła takie spustoszenia w głowach obywateli, że niekórzy do dziś nie mogą się pozbierać i Ty do nich należysz. Jesteś strzępem człowieka! Jedynym lekarstwem dla Ciebie jest długi urlop, wyjedź sobie na przykład na Jamajkę, powdychaj jakiegoś zioła, wyluzuj, poleż na plaży. Make love not war

    Cytuj
  • adzygmunt 27 cze 2010

    Combo de la Muerte. To brzydkie co piszesz. Spieraj się na argumenty. Opluwanie innych to nie jest: "make love not war".

    Cytuj

Odpowiedz